mazia***
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1232
Rejestracja: 04 paź 2007, 17:13

12 kwie 2008, 12:29

No tak u nas już lepiej, siniaków prawie niewidac i te zadrapania mniejsze ochodz nosek to chyab długo się bedzie goił. Ale Matyldzia już zapomniała i dalej szaleje. Kasiulko ja też zycze żeby te mdłosci szybko mineły chodz ja ich nieprzeżywałam ale bratowa strasznie do 4 miesiaca. A wiesz ta brzydka pogoda też nie taka zła dla ciebie przynajmniej poleżysz i odpaczniesz. Asiu a ten kotek jakiś egzotuczny fajne barwy ma :-D

Awatar użytkownika
edulita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3326
Rejestracja: 07 gru 2007, 02:10

12 kwie 2008, 12:52

maziu, to dobrze że sie ładnie goi i że mała już nie pamięta. Moja właśnie poszła na spacer z ciocią i jak wyglądam przez okno to chwile ładnie daje się prowadzić za ręke a za chwile ucieka i jescze obraca głowe do tyłu żeby zobaczyć czy Aneta ją goni - :ico_olaboga: . Pogoda fatalna zimno i mokro a ta wciąż chce na dwór - gdzie to słonko :ico_noniewiem: . Ide kawke parzyć ktoś chętny? Sprzątać będe jak spije kawke to mi siostra małej popilnuje bo męża całą noc nie było wrócił rano i znowu pojechał do pracy a my jak te sierotki :ico_oczko: dobrze że siostra mnie odwiedza jak tylko ma czas.

mazia***
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1232
Rejestracja: 04 paź 2007, 17:13

12 kwie 2008, 13:18

No to dobrze ze masz kogoś kto moze wyjśc z twoja mała na spacer. Ty masz przynajmnie chwile dla siebie :ico_brawa_01: U nas też taka paskudna pogoda, więc spacerować nie bedziemy :-) Mała znowu nieche mi jeśc tylko mleczko, i chrupeczki suchy chlebek, a zupka beeeeeeeee :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
nella
Mistrz pióra
Mistrz pióra
Posty: 410
Rejestracja: 30 lip 2007, 10:54

12 kwie 2008, 13:32

Skończyłam właśnie porządki :ico_odkurzanie:
Maksiu śpi więc pisze się Edulita na tę kawkę :ico_brawa_01: Iwciumasz coś do kawki? :ico_oczko:

Asiu, chyba masz jakieś dziwne reakcje alergiczne... ale żeby od jabłka spuchnąć? :ico_olaboga: Daj linka do tych klocków bo na 100% zakupiłaś je w wiadomym miejscu :ico_oczko:

Asiu, Edulita, czy te pampersy to takie jak do kąpieli, czy inne? Zakładam takie na basen i nie pomyślałam żeby je na co dzień używać :ico_noniewiem:

Maziu, buziaczki dla dziewczynek ze szczególnym uwzględnieniem okolic noska Matyldzi :ico_oczko:

Kasiula, przeganiam również Twoje nudności :ico_zly: Może się przestraszą ... :ico_oczko:

Riterka - meldować się! :ico_nienie:

Awatar użytkownika
aaneta25
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1158
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:21

12 kwie 2008, 13:46

Ładne,Egzotyczne kotki chodzą po Wrocławiu :ico_oczko:

Co do ubierania, to ja dla Joachimka również zakładam rajstopki pod spodnie.Do tego na body z krótkim rękawkiem jakąś bluzeczkę z długim rękawkiem i kurtkę, teraz już ocieplaną od spodu polarkiem-taką typowo wiosenną.Czapka obowiązkowo,ale cieniutka i cieniutki szaliczek.Jakoś zawsze bałam się odkrywać uszka Joachimka na dworze.Tak moja obsesja :ico_wstydzioch: .Wolę dmuchac na zimne,wydaje mi się,że jeszcze nie pora na chodzenie takim maluszkom bez czapek.

Ja mdłości w ciąży z Joachimem miałam do 6 miesiąca.Wiem co to za cholerstwo i jak człowieka potrafi wymęczyć :ico_noniewiem:

Kończy się czas angin i gryp a zaczyna czas alergi na pyłki :ico_noniewiem: i owoce :-D

Pisałyście wczoraj o wchodzeniu na schody to mój Joachim musiał podczytać chyba :-D bo dziś obsesyjnie napastował wszelkiego rodzaju betonowe wzniesienia.Całkiem dobrze sobie radzi z wchodzeniem,gorzej ze schodzeniem :ico_oczko:

My dziś luzik mamy,wczoraj domek posprzątaliśmy dziś się obijamy.Rano byliśmy na spacerku.U nas ciepło i słońce świeci.Teraz mały śpi potem zupka i znowu idziemy pobiegać :-D

Czy miałyście może,czy macie jeszcze takie ubrania sprzed ciąży w które jeszcze teraz nie mozecie nałożyć?

do później

Awatar użytkownika
edulita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3326
Rejestracja: 07 gru 2007, 02:10

12 kwie 2008, 15:00

Dziewczyny pomocy!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
:ico_placzek: Czy komuś zdarzyło się kiedyś wyprać pampersa bo ja dziś wyprałam dwa moja niunia przed wyjściem na spacer dołożyła dwa pampy do pralki :ico_zly: :ico_noniewiem: chyba czyste bo brudne nosi do śmieci a te miały zapięte rzepy jak takie przed założeniem. Jak otworzyłam pralke to wszędzie pełno tej galaretki z pampersa i wszystkie ubranka w tym oklejone ale najgorsze że to powłaziło do dziurek w bębnie,pomiędzy gumy i pod bęben i niemoge tego wydostać :ico_olaboga: do męża nie moge się dodzwonić i nie wiem co robić - mam nadzieje że pralka to przerzyje. Czy ktoś może mi pomóc, a może ktoś też miał taki przypadek :ico_placzek:

Awatar użytkownika
Kasiulka28
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Posty: 721
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:34

12 kwie 2008, 15:18

Super :ico_brawa_01: Jeszcze kilka zaklęć i mdłości ustąpią :-D :-D :-D

ASIU ten kotek przy Twojej córci w takiej odjechanej kurtce to wysiada :-) Ona jest po prostu rozkoszna :ico_brawa_01:

EDULITA moja siostra też mi tak pomagała ale w sierpniu wyjechała do Anglii i myślę, że już nie wróci :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: Z Riterką mam kontakt i wiem że jest strasznie zapracowana, dojechali ją na maksa, z resztą z Margo zrobili to samo :ico_olaboga: Mówiłam już Riterce żeby sobie Murzyna zatrudniła :ico_haha_01:

ANETA ja mieszczę się we wszystko ponieważ pół szafy wyrzuciłam/oddałam/mam do wystawienia na allegro :-D :-D :-D Po porodzie szybko wróciłam do swojej wagi, do rozmiaru w biuście, biodrach i udach jednak w talii 4-5cm zostało, poszerzyłam się z lekka :ico_szoking: Po kilku miesiącach pogodziłam się z tą prawdą i zrobiłam czystki w szafie :ico_brawa_01: i wchodzę we WSZYCHO :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
Iwcia 33
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 948
Rejestracja: 09 mar 2007, 13:03

12 kwie 2008, 15:25

Nellu nie wiem czy nie za poźno,ale mam 3bita i jeszcze szyszki,więc już podaję :ico_oczko:

Dzięki dziewczyny za odpowiedź odnośnie ubierania na spacer,myślałam że tylko ja mam taki dylemat :ico_olaboga: .Bez czapki takie maluszki o tej porze roku to przesada,jeszcze nie jest aż tak ciepło,ja się zastanawiam nad rajstopkami a ludzioe tak rozbierają dzieci :ico_szoking:

Edulitko nie pomogę w sparwie prania bo nigdy nie miałam pampersa w pralce ,ale myślę ,ze pralce nic nie będzie.Problem tylko bo wszystko trzeba jeszcze raz prać. :ico_zly:

ja też niestety maiałam nudności w drugiej ciąży,myślała,że to dobry znak(czyt.-będzie dziewczynka),a tu chłopiec :ico_brawa_01:

idę bo znów mi dziecko jęczy nad głową

Awatar użytkownika
Kasiulka28
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Posty: 721
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:34

12 kwie 2008, 15:28

O matko!!! Edulita!!!! Nie mam pojęcia!!!!!

Ale może zapytaj tej małej specjalistki skoro taka mądrusia :-D :-D :-D

Awatar użytkownika
edulita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3326
Rejestracja: 07 gru 2007, 02:10

12 kwie 2008, 15:37

Nellu a skoro o pampersach mowa to te do pływania są natej samej zasadzie co te w formie majteczek tylko że te do pływania się nie nadają są zwykłe tyle że zamiast rzepów do zapinania są majteczkami.
Maziu - zobaczysz przejdzie Matyldzi ten brak apetytu dawaj jej to na co ma ochote niech je choć to co chce, zobaczysz że za jakis czas zapragnie nowych smaczków :-) , moja za to za nic w świecie nie chce dać się nakarmić i sama więc prania sterty co dzień i wkółko sprzatanie kuchni

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości