Awatar użytkownika
moniw
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 176
Rejestracja: 03 maja 2007, 17:13

12 kwie 2008, 22:06

Zabkow jeszcze nie ma siedzi pewnie a poruszanie sie w chodziku to odpychanie dwoma nogami rownoczesnie w chwilach radosci i zabawy wola tatatata a jak jest marudny glodny czy placze to wola mamamamam taka sprawiedliwosc :ico_oczko:

[ Dodano: 2008-04-12, 22:08 ]
A i :ico_tort: :ico_zdrowko: na te moje nowe progi
Zapraszam na parapetowke :564:

Awatar użytkownika
abegano
Mam Doktorat z forum!!!
Mam Doktorat z forum!!!
Posty: 1691
Rejestracja: 08 mar 2007, 14:39

12 kwie 2008, 22:15

:ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: na te nowe cztery ściany!!!!!!!!! no i super że Grześ zdrowiutki już i chętny do zabaw!

Basia ja to bym teraz im dla odmiany wyrwała ten agrest :-D a co.............

A co do spotkania to rzeczywiście coś utknęło..... Ale tak zawsze z babami za przeproszeniem..... :-D ciężko się dogadać i zorganizować.... Myślę że musiałaby jedna osoba się ym zająć i wtedy było by wszystko w najlepszym porządku.....

barbapuppa
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3446
Rejestracja: 08 mar 2007, 20:37

12 kwie 2008, 22:20

abegano na razie to nie wiadomo kto ostatecznie jest chętny, gdzie urządzamy... jak to ustalimy to można ruszyć z rezerwacją stolika (stolików)

[ Dodano: 2008-04-12, 22:23 ]
ja wrzuciłam jakieś propozycje, ale przecież niczego nie mogę narzucać, trzeba większoscią głosów uchwały podjąć, a u nas gorzej jak w sejmie (ustawy leżą)

Awatar użytkownika
abegano
Mam Doktorat z forum!!!
Mam Doktorat z forum!!!
Posty: 1691
Rejestracja: 08 mar 2007, 14:39

12 kwie 2008, 22:29

barbapuppa, wcześniej czy później uda nam się chyba zorganizować coś....... najprościej to byłoby jakiegoś dużego grilla lub ognisko zrobić zamiast knajpkę wynajmować, takie jest moje zdanie. Kiedyś robiłam z moim "menżem" taką imprezkę w sosnowcu dla ludzi z czata, było miło, tanio i nie kłopotliwie.....

[ Dodano: 2008-04-12, 22:30 ]
na razie papapapapapa :ico_papa: :ico_papa: :516: :516:

barbapuppa
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3446
Rejestracja: 08 mar 2007, 20:37

12 kwie 2008, 22:31

abegano plenerek byłby najlepszy, tylko kto nam pogodę zagwarantuje?

[ Dodano: 2008-04-12, 22:31 ]
ok, dobrej nocki, ja też zmykam i gaszę światełko

Awatar użytkownika
madziorka hihi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6536
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:23

12 kwie 2008, 23:44

moniw witaj... na nowe progi :ico_tort: :ico_tort: :ico_zdrowko: :ico_zdrowko: :ico_zdrowko:

barbapuppa wozeczek nam sie spodobal, lelkowi rowniez bardzo hihi
teraz szukam kolorku na necie i dobrej ceny hmmm

joanna1111
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3382
Rejestracja: 11 mar 2007, 21:49

13 kwie 2008, 12:31

A ja dzis stawiam za 9 m-cy mojej Juli
:ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort:

Dzis niedziela wiec moi jak zawsze poszli na basenik.Ja w kuchni juz wyrobiona i leze z nozkami na wersaleczce :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Mowin na te cztery katy Obrazek Obrazek

Awatar użytkownika
abegano
Mam Doktorat z forum!!!
Mam Doktorat z forum!!!
Posty: 1691
Rejestracja: 08 mar 2007, 14:39

13 kwie 2008, 18:39

joanna1111, :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: ObrazekObrazekObrazekObrazekObrazek dla Juli !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Nie wiem jak u was dziewczynki ale my mieliśmy dziś piękny dzionek, wyspacerowałyśmy się z Natalą za cały pracujący tydzień, i jeszcze u babci i pra babci byliśmy :-D

barbapuppa
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3446
Rejestracja: 08 mar 2007, 20:37

13 kwie 2008, 20:13

witajcie panieneczki
my dziś cały dzionek na podwórku, wprawdzie dzieci pod katarkiem, ale szkoda siedzieć w 4 ścianach
u mnie dziś była pracująca niedzielka, bo kończyliśmy prace ogrodowe, bo trzeba było posadzić brzoskwinię i migdałowiec
no i udało mi się wykombinować fajne miejsce na huśtawkę dla dzieciaków
a jak o nich mowa, to Tadzik po pobudce o 23 (katarek go poddusił) dał mi pospać do 5 rano, a potem dopiero wstał o 7, niestety do pełni szczęscia trochę zabrakło, bo Wiki wstała o 6
może uda mi się wkleić jakieś fotki

Awatar użytkownika
madziorka hihi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6536
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:23

13 kwie 2008, 20:42

hej mamuski

dla juli :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort:

lelek cos dzis markotny.. i na dodatek ma goraczke jak sie okazuje 38 hmm mam nadzieje ze nie rozwinie sie to w nic powaznego :ico_olaboga:

wlasnie kapie sie z tatusiem bo juz tak marudzil ze nie moglismy dluzej czekac...

nasz dzionek pomieszany
pogoda zmienna
do poludnia mocno grzalo
a potem nagle pokropilo powialo itd aby popoludniu na nowo wyszlo sloneczko
i tak jest prawie codziennie , ciezko wyczuc co bedzie za godzine na zewnatrz

pospalam sobie dzisiaj do 11 hihi
adas wstal szybciej z lelekiem , sprzatali, jedli , bawili hihi
obudzili mnie kiedy wparowali do pokoju adas z odkurzaczem a lelek gdzie? u tatusia a plecach w chuscie i tak sobie slodko razem po domu smigali z odkurzaczem i mopem hihi

potem adam zostawil nas na 2godzinki
bo rozpoczal znow intesywne latanie za pilka
otwieraja tutaj polska lige pilki noznej hihi
nie musze dodawac ze adasko happy hihi

popoludniu pojechalismy z lelkiem do super duzego rodzinego swietnego pubu
pelno dzieciakow, ludzi i zimnego piwa hihi

a na obiad dzis pierwszy raz wykorzystalismy naszego woka
i wyszla nam super chinszczyzna !!!
fajnie ze razem z wokiem dostalismy i ksiazke z przepisami
bedziemy testowac wszystko hihi

na dzisiaj tyle
zmykam sprawdzic co u chlopakow
buzka

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość