Awatar użytkownika
Magda Sz.
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1430
Rejestracja: 23 sie 2007, 13:07

12 kwie 2008, 20:33

daltego mu chcemy juz wracac bo robi sie naprawde strasznie
nie pisalam wam chyba jeszcze ze za rok w czerwcu i my wracamy ja juz tu nie chce byc :ico_placzek: mam dosc jedyna kobitka do pogadania jest tu moja...tesciowa i powoli mam tego dosc :ico_olaboga: nie chce tu sie "zaprzyjazniac"bo przyjaciolki mam w Pl a 2 juz tu mialam i sie zawiodlam.Jedynie z wami mozna "pogada"wyzalic sie i zadna nie knuje tylko pisze co lezy na sercu :-)
Staramy sie o kredyt na mieszkanie tzn mamy juz zbadana zdolnosc kredytowa i dostaniemy na pewno tylko sek w tym ze nasz developer bierze 20%wartosci mieszkania przy spisywaniu umowy przedwstepnej potrzebnej do banku a my tyle nie nazbieramy do 9 maja bo wlasnie wtedy Artur idzie podpisac umowe :ico_olaboga: kredyt mamy dostac w ciagu 3 tyg od zlozenia dokumentow to i tak szybko ale to dzieki meza bratu ktory pracuje wlasnie w tym banku.Tak wiec mamy nadzieje ze developer poczeka te 3 tyg na przelew bo inaczej sie zalame :ico_placzek:
Najgorzej boli mnie to ze przyjechalismy tu zarobic na mieszkanie zeby nie brac kredytu ale niestey jest to nieosiagalne bo euro spadalo caly czas a ceny mieszkan pedzily w gore :ico_olaboga:
Tak wiec zmuszeni jestesmy a to glownie ze wzgledu na dzieci bo chcemy zeby Olek do zerowki poszedl juz w Pl zeby nie mial zaleglosci bo jednak poziomu edukacji nie porowna sie tej tu z polska.
powiem ci,ze to jak na nas patrza jest zasluga niestety tego `polskiego bydla` ktore przyjechalo w przeciagu tych ostatnich 2 lat,wczesniej nie bylo
zgadzam sie pamietam jak w zeszlym roku bylismy nad mlrzem i Polacy taka chale robili i bydlo ze nawet nie odzywalismy sie po polsku bo wstyd :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
mikusia1
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1161
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:10

12 kwie 2008, 23:51

Magda Sz., wierze ze uda sie wam zalatwic te wszystkie papiery potrzebne do kredytu i napewno to zalatwicie :ico_oczko: :ico_oczko: :ico_oczko:

a zreszta masz arcje to co opisalas ze euro spadla niestety na nasza niekorzysc i mieszkania wgore poszly
wiem co myslisz ze niepoto czlowiek przyjezdza tutaj zeby sie jeszcze zadluzac ale niestety tak jest
my tak samo niby to co chcielismy mamy spalcone i uzbieramy do konca lipca jakies 6-7 tys pl nie euro i to jest bardzo malo
tymbardzije zew szystko pojdzie na remont mieszkania tzn na malowanie scian i maly remont łazienki to wszystko :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek:
reszty bedziemy sie dorabiac sami
ale ja i atk nienazekam wazne ze jestem tutaj razem z mezem i corka i razem chcemy teraz wracac do PL bez zadnych sprzecznosci
i to mnie pociesza i fakt ze Wiki bedzie sie uczyc w polsce w polskiej szkole i z polskimi dziecmi
i to jest wazne a nawet jak trzeba bedzie wziasc kredyt na cos to bedziemy to robic dla nas samych i naszych dzieci takze Madziu glowa do gory najwazniejsze to zeby rodzina byla razem :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
mam dosc jedyna kobitka do pogadania jest tu moja...tesciowa i powoli mam tego dosc nie chce tu sie "zaprzyjazniac"bo przyjaciolki mam w Pl a 2 juz tu mialam i sie zawiodlam.Jedynie z wami mozna "pogada"wyzalic sie i zadna nie knuje tylko pisze co lezy na sercu
Madziu ja tez tak mialam do niedwana i bylo mi tego strasznie brak
ale sluchaj ja tak sobie mysle ze moglybysmy sie spotkac
gdzie ty dokladnie mieszkasz??
ja jestem z Arklow to troche od Dublina a ty dobrze kojarze ze Carlow?
wiesz mozna by bylo cos zorganizowac ja z checia bym sie spotkala i poznala cie osobiscie hihi :-D :-D :-D
zreszta i Emalia tez bym poznala poki tutaj jestem na emigracji mozna by bylo cos wymyslec :-D :-D

Awatar użytkownika
martuchafrost
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1758
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:50

13 kwie 2008, 10:13

Obrazek

Emalia z okazji urodzinek, dużo zdrówka , szczęscia, pomyślności i szczęsliwego rozwiązania :)

dziewczyny nie mam czasu Was doczytać, bo Fran cos chory oststnio, krew mu z nosa leci i drze sie w nocy ( nie płacze, nie krzyczy tylko normalnie szok :ico_szoking: )
nie wiem co zrobić bo w piątek byłam u GP i mówił ze jak sie krew powtórzy to mamy do szpitala jechać, dziś jak tak bedzie w nocy to jedziemy,
aha: a moze to przez zęba??? wyszedł mu w końcu

Awatar użytkownika
Magda Sz.
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1430
Rejestracja: 23 sie 2007, 13:07

13 kwie 2008, 11:47

ale sluchaj ja tak sobie mysle ze moglybysmy sie spotkac
a wiesz ze ja tez ostatnio o tym myslalam :ico_haha_01:
tak ja jestem z Carlow tylko nie wiem jak to zrobic bo ja niestety nie mam prawa jazdy :ico_placzek: a moimi dwoma chlopakiami autobusem troche sie boje bo nigdy tu nie jezdzilam autobusem :ico_wstydzioch: A jak z wami macie mozliwosc przyjechania do nas?Ale by bylo fajnie :ico_brawa_01: Zaraz sprawdze na mapie jak daleko od siebie mieszkamy :ico_haha_01:
krew mu z nosa leci i drze sie w nocy ( nie płacze, nie krzyczy tylko normalnie szok )
o matko lepiej jedz do szpitala jak jeszcze raz sie to przydazu a Franus moze krzyczec po prostu ze strachu :ico_olaboga: mysle ze z zebem niewiele ma to wspolnego :ico_olaboga:
Marta a ty chyba teraz do Pl lecisz to idz tam najlepiej do pediatry i moze zleci malemu jakies badania :ico_noniewiem:

[ Dodano: 2008-04-13, 11:52 ]
Monia sprawdzilam!
To wcale nie jest daleko mysle ze jakies 60 km moze odrobine wiecej :-D kurcze musimy sie jakos spotkac poki jestes :ico_brawa_01: moze meza mi sie uda namowic na wycieczke w ktorys weekend do Arklow to bysmy na kawke wpadli :ico_haha_01:
Cos wymyslimy :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
mikusia1
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1161
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:10

13 kwie 2008, 12:49

dzien doberek

na poczatku dla Emalii z okazji jej urodzinek :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort:
"Z drogi obranej nigdy nie zawracaj, zawsze kochaj, milcz i przebaczaj, a gdy cię boleść do płaczu wzbudzi, łzy miej dla siebie, uśmiech dla ludzi. Bądź jasnym promieniem dla tych co szczęścia za mało mają... i niech Spełnia się twoje najskrytsze marzenia
*
wszystkiego najlpeszego Emalia :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01


martuchafrost, ojejku biedny Franio sie meczy bidulek ,ciekawe co to jest ja niewiem kochana bo nigdy WIki tak niemiala i nawet nieslyszalam :ico_noniewiem:
a moze idz znim do lekarza moze oni cos doradza? :ico_noniewiem:

ale i tak zycze mnostwo zdrowka i oby wszysto sie wyjasnilo :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :-D

Magda Sz., fajnie by bylo moj maz mowi ze do Carlow jest jakies 1,20h
ale samochodem niestety hihi
ale wiekszy problem wtym ze jak ja bym przyjechala to gorzej zpowrotem bo nawet jak kolega by nas zawiozl t potem niewie o ktorej wracac a tez bym niechciala na chwilke i potem wracac :ico_noniewiem: :ico_noniewiem:
kurka bardzo bym chciala sie spotkac a autobusem juz jechalam nieraz i jest ok :-D
a ja najgorsze jest to ze bezposrednio nie jedzie do ciebie autobus musze najpierw do Dublina i potem bezposrednio do ciebie to duzo czasu i pewnie wdruga strone tak samo
:ico_noniewiem: :ico_noniewiem:

no cos sie wymysli moze jakis biwak urzadzimy w parku hihi :-D :-D :-D :-D :-D
moze meza mi sie uda namowic na wycieczke w ktorys weekend do Arklow to bysmy na kawke wpadli
albo tak super by bylo :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

szkoda ze ja niemam prawka :ico_placzek: :ico_placzek:

a to dla ciebie Emalia :-D
Obrazek
Obrazek

mam pytanie czy ktoras sie z was orientuje gdzie i kiedy i za ile przyjmuje polski ginekolog?
bo ja nadal niemam @ :ico_olaboga:
i mnie bola strasznie piersi po bokach i psc niemoge i sutki tez tak na dotyk i niewiem co to ,moze to cos innego
i musze isc ale do Pl bo tutajs ie niedogadam
i za ile badanie razem z usg
moze Emalia bedzie cos wiedziec :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
emalia30
4000 - letni staruszek
Posty: 4924
Rejestracja: 09 lis 2007, 11:51

13 kwie 2008, 14:32

dzien dobry kochane moje i dziekuje odrazu za pamiec-jest mi niezmiernie milo ,jestescie kochane :ico_buziaczki_big:
.Jedynie z wami mozna "pogada"wyzalic sie i zadna nie knuje tylko pisze co lezy na sercu :-)
-i jest nam milo slyszec taka opinie Madziu i pamietaj,moze jestesmy jak na razie znajomymi z wirtuala,ale wydaje mi sie jak zapewne i pozostalym,ze w jakis sposob kazda z nas sie na tym forum ze soba zżyła :ico_haha_02:
mamy nadzieje ze developer poczeka te 3 tyg na przelew bo inaczej sie zalame :ico_placzek:
-zycze ci tego z calego serca
sami mamy kredyt wziety 2 lata temu,mimo tylu lat pracy nie bylismy w stanie bez niego sie obyc
nawet nie odzywalismy sie po polsku bo wstyd :ico_olaboga:
-i my tez tak robimy,jak widzimy to `polskie bydlo` to sie nie odzywamy w naszym jezyku,bo az wstyd
jednak poziomu edukacji nie porowna sie tej tu z polska.
-oj niestety nie i dlatego pelno tutaj tępaków,ktorzy nie dosc,ze nie potrafia mowic w swoim ojczystym jezyku to tez nie potrafia dobrze po angielsku a co najsmieszniejsze to siedza na wysokich stolkach i nie potrafia przeliterowac wyrazow-menadżerowie za zlamany grosz,a mimo,iz warunki finansowe tutaj mlodziez ma lepsze niz nasza w Polsce to i tak nie chce jej sie ksztalcic-bo po co
Fran cos chory oststnio, krew mu z nosa leci i drze sie w nocy ( nie płacze, nie krzyczy tylko normalnie szok :ico_szoking: )
nie wiem co zrobić bo w piątek byłam u GP i mówił ze jak sie krew powtórzy to mamy do szpitala jechać, dziś jak tak bedzie w nocy to jedziemy,
aha: a moze to przez zęba??? wyszedł mu w końcu
-kurcze co maluszkowi dolega,nie sadze,ze to od zeba,lepiej Mateczko idz na konsultacje do lekarza,szkoda Franusia-biedactwo,duzo zdrowka sloneczko male
mam pytanie czy ktoras sie z was orientuje gdzie i kiedy i za ile przyjmuje polski ginekolog?
bo ja nadal niemam @ :ico_olaboga:
i mnie bola strasznie piersi po bokach i psc niemoge i sutki tez tak na dotyk i niewiem co to ,moze to cos innego
i musze isc ale do Pl bo tutajs ie niedogadam
i za ile badanie razem z usg
moze Emalia bedzie cos wiedziec :ico_noniewiem:
-a wiec w Medicusie polska ginekolog bierze 80 euro za wizyte i tyle samo za USG-zdzierstwo :ico_zly:
ale jak czlowieka przyszpili z problemem to co moze wiecej jak zaplacic za to
oto jak przyjmuja:

Polskie Centrum Medyczne
rejestracja od 7:00
01 86 86 121 i 086 231 6000
poniedziałek - sobota 11-19
niedziela 11-15
http://www.medicus.ie/

kurcze a moze Mikusia jednak cos z tego bedzie co??czasami testy zawodza :ico_noniewiem:

co do wspolnego spotkania to ja sie pisze,z tymze teraz po tym weekendzie bede pracowac kolejne 3 pod rzad i nie bede miala jak sie urwac,bo jak skoncze to bedzie pozno by sie ruszyc,ale jesli ktoras miala by ochote tzn najlepiej po zgadaniu obie w tym samym czasie wpasc do Dublina i odwiedzic nas to bardzo byloby nam milo :718:
pomyslcie nad tym,wiem,ze macie problem z dojazdem,bo Mikusia nie masz transportu,ale moze ktos ze znajomych bedzie jechal do Dublina na jakies male zakupy i was podrzuci a z powrotem odbierze-to taka moja propozycja :ico_oczko:

milusiej niedzielki
duzo slonca i zdrowka
Obrazek

Awatar użytkownika
mikusia1
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1161
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:10

13 kwie 2008, 15:07

emalia30, dziekuje ci abrdzo za info
naprawde zdzierstwo
tyle kasy masakra to ja za to wszystko zaplace jakies 200euro bo jeszcze dojazd :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly:
masakra jakas
kurka musze isc bo niewiem co to jest :ico_noniewiem:
szukam w necie jeszcze gdzies indziej adresow pl ginekologow
maz sie zalamie jak tyle trzeba bedzie zaplacic tymbardzije ze kasa jest potrzebna :ico_wstydzioch:
niewiem a Madzia u ciebie niema nigdzie atm gina pl??

nawrt sie smieje ze chyab tanije mnie wujdzie za bilet do Pl hihi
za ta wizyte masakra
a jest jeszcze gdzie indziej w Dublinie jakis gin??

a co do spotkanka to ja bardzo chetnie hihi :-D :-D

Awatar użytkownika
emalia30
4000 - letni staruszek
Posty: 4924
Rejestracja: 09 lis 2007, 11:51

13 kwie 2008, 16:07

mikusia wynalazlam na jakims forum nr telefonu polecany przez jedna z dziewczyn,pisala,ze bierze ona 40 euro za wizyte a 20 euro za USG-sprobuj zadzwonic,bo nie wiem czy ten nr jest jeszcze aktualny
NUMER DO POLSKIEJ PANI GINEKOLOG TO :0857813737

Awatar użytkownika
mikusia1
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1161
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:10

13 kwie 2008, 17:09

emalia30, dziekuje ci bardzo jestes kochana
dzwonilam przed chwilka i mowila ze wizyta kosztuje 50e,usg tez 50e a jak sie robi usg z wizyta to 90e :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
super i nawet wniedziele przyjmuja
musze sie zarejestrowac tykko meza spytam dokladnie kiey mu pasuje :))
super tak sie ciesze hihi

i miesci sie na Parnell street hihi

Awatar użytkownika
emalia30
4000 - letni staruszek
Posty: 4924
Rejestracja: 09 lis 2007, 11:51

13 kwie 2008, 20:00

no to sie ciesze
widocznie tamta cena byla sprzed roku i nawet nie bylam pewna,czy ta ginekolog jeszcze przyjmuje,ciesze sie wiec bo masz w kieszeni 70 euro a to juz sporo :ico_brawa_01:

mam prosbe jak juz bedziesz po wizycie to wez podaj mi dokldanie adres,godziny no i ogolne wrazenie jak i co ci jest rzecz jasna :ico_oczko:

[ Dodano: 2008-04-13, 22:54 ]
Obrazek

[ Dodano: 2008-04-14, 07:40 ]
Obrazek

Wróć do „Pozostałe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Semrush [Bot] i 1 gość