joanna1111
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3382
Rejestracja: 11 mar 2007, 21:49

14 kwie 2008, 15:57

Hej dziewczyny
Dziekujemy za zyczonka.No i witamy spowrotem Basie :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: .Jasio bardzo wyrosl i ladniutki jak dziewczynka :ico_oczko:
A moja to juz przesadza.Nauczyla sie zabkami wszystkie tubki otwierac i do tego sie smieje bo sprawia jej to radoche.Teraz musze uwazac :ico_noniewiem: A do tego w nocy maraton uprawia.Klade ja na wieczor a potem musze szukac bo za kazdym razem lezy inaczej :ico_noniewiem:

Basiu to jaki wozeczek kupujesz?

Violu to powinni dac Ci inny aparat do czasu naprawy.

Malhyn taki oddech czasami potrzebny rodzicom :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Madziorka ale ty masz dobrze z Adamem :ico_oczko: Gdzie takich mezow rozdawali? :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Viola
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3773
Rejestracja: 12 maja 2007, 12:08

14 kwie 2008, 19:03

my dopiero do domku wrócilismy.... pogoda suuuper!


joanna1111 pisze:Violu to powinni dac Ci inny aparat do czasu naprawy.

też bym tak chciala...

no ale poradzilismy sobie dziś i pstryknęlismy kilka fotek aparatem w telefonie :-D
Obrazek
Obrazek
Obrazek


Basik...Jasio jest cuuudny! a w tej chusteczce naprawdę wygląda jak dziewczyneczka :-D

barbapuppa
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3446
Rejestracja: 08 mar 2007, 20:37

14 kwie 2008, 19:11

witajcie
my dziś byliśmy u pani dr od rehabilitacji i prawdopodobnie za miesiąc Tadzik będzie już wypisany i będzie sobie swoim tempem dochodził do chodzenia z comiesięczną kontrolą
a jutro wybieramy się na grupowe zajęcia, bo do tej pory były indywidualne
dziś Tadzik zaczął namiętnie wołać tatatata po tym jak Wiki trąbiła na butelce tratatata...
a ja z gwiazdą byłam dziś na Kopcu Kościuszki, myślałam że tam zostaniemy, bo w ogóle nie chciała stamtąd iść
Obrazek Obrazek Obrazek
madziorka to może panadolik walnij mu na noc i posmaruj pulmexem
basiu Jaś prześliczny jak malowany, jednak mam nadzieję, że uda ci się pojawić
justynko a może to zatoki? bo bóle głowy zdarzają się wtedy przy wstawaniu
a Veroniczce pewnie nic nie będzie
ula ja to sobie myślę, że nasi rodzice mają więcej cierpliwości do wnuków niż do nas, mniej się denerwują i dlatego dzieciaki spokojniejsze
a fe z tymi katarami, niech już będzie ciepło :ico_sorki:
violu widzę, że mamy podobnie ze spaniem dzieciaków, ja też odpukuję, żeby było dłużej niż pół godzinki
jakie śliczne foteczki z dzisiejszego spacerku różowej panieneczki
joasiu widać, że z Juli niezły gagatek, ale to dobrze, bo spokojnie poradzi sobie w życiu
a my z wózkami mamy dylemat jak zwykle, mnie się podoba Mutsy EasyRider, bo jest śmieszny, choć ma miniaturowe kółka i nie ma barierki, ale w kwestii kupna rozważamy w kolejności Chicco Multiway (mężowi podobają się kółka), Bebe Confort Viva (jest najlżejszy, mamy do niego pasującą barierkę, choć nie podobają nam się kolorki, lepsze są w opcji Viva Plus), Chicco Lite Way (jest lżejszy od Multiwaya)
na razie nie wiemy nic poza allegro, bo w sklepie chcielibyśmy przymierzyć Tadzia do wszystkich 3, ale Lite Way jeszcze jest w PL niedostępny
mnie interesuje szerokość i długość siedziska, ale trzeba samemu zmierzyć, a nie ma czego, bo chcę już kompleksowo to załatwić, a nie jeździć po całym Krakowie, a tych z chicco akurat nie ma też w innych sklepach nie firmowych
więc na razie impas

Awatar użytkownika
Viola
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3773
Rejestracja: 12 maja 2007, 12:08

14 kwie 2008, 19:12

madziorka hihi pisze:witajcie
nocka ok, dopiero lelek sie obudzil 20min temu
zrobil kupciaka na nocnik jak codzien i opowiama mamie cos tam po swojemu


madziorka brawa dla Lelka :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

[ Dodano: 2008-04-14, 19:15 ]
Basiu jakie świetne zdjęcia Wiktorii :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

no to macie dylemat...z tymi wózeczkami... :ico_noniewiem:
mnie tez podoba się Mutsy EasyRider...chociaż kółeczka są rzeczywiście malutkie...

[ Dodano: 2008-04-14, 19:20 ]
i ten mi się podoba http://www.allegro.pl/item341859762_spa ... _2008.html fajny kolorek jak dla chłopca :-D..a różowy dla dziewczynki :))

barbapuppa
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3446
Rejestracja: 08 mar 2007, 20:37

14 kwie 2008, 19:40

ja uwielbiam niebieskie, błękity, granaty, czyli wszystko co ma w sobie coś niebieskiego, choć przyznam, że pomarańcz w chicco też mnie ciekawi, ale to trzebaby na żywo zobaczyć

a zapomniałam wam napisać, że Tadzik od kilku dni to istne wariactwo w łóżku wyprawia i nawet w nocy się budzi jak przywali głową w szczebelki, choć łóżeczko szerokie i z ochraniaczem, ale tak się kręci jak bączek, co przychodzę, to w innej pozycji
no i pożegnaliśmy 3 dni temu definitywnie cyca w dzień, już tylko mam 3 karmienia :ico_placzek:
a teraz zamiast spać, to w niani słyszę jak się chichra, ale za chwilę będzie mnie pewnie wołał

[ Dodano: 2008-04-14, 19:48 ]
no i miałam rację... ostatnio mamy dziwny system, tzn Tadzik ma, bo "zjada" cyca bawi się, a potem woła o drugiego i dopiero idzie sobie spać

Awatar użytkownika
ULA_TOMEK
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2681
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:12

14 kwie 2008, 21:00

witam wieczorkiem :-D widze ze mój apel poskutkował i pokazały sie tu sliczne foteczki pieknych dzieciaczków :-D

Basik Jasiu śliczny chłopkczyk, a tak ostatnio policzyłam ze na naszym spotkanku to bede chyba tylko dwie dziewczynki a reszta to same chłopkai wiec trzeba bedzie uwazac zeby sei nie pobili io te nasze panienki :-D

Basiu super ze Tadziu sobie dobrze radzi z pozeganniem cyca a co do kreceania sie w łózeczku to u nas to samo tez sie błąka po nocy, a dzis rano jakims cudem przecisnał sie do nas tylko przy jednym wyciagnietym szczebelku :ico_szoking: normalnie człowiek guma z niego :-D
no a z tymi wózkami to niezły dylemat bo strasznie duzy wybór jest i ciezko jest sie na cos zdecydowac :ico_noniewiem: nas teraz czeka wybór fotelika :ico_noniewiem:

a ja mam problemik bo maluch nauczył sie ze w wózeczku tylko sie śpi i za nic niechce tam siedziec wiec mocno zastanawiamy sie nad zakupem rowerka dla neigo bo inaczej to kiepsko bedzie ze spacerkami :-D bo jakos nie usmiecha mi sie dzwiganie takiego kiloska :-D

A ja dzis byłam z wizyta u kolezanki i jej synka Rafałka i niby w tym samym wieku ale w postepach to u nich straszna róznica i w temperamentach tez :-D
tamten siedział grzecznie na dywaniku i dłubał sobie prze 15 minut w zabawce, a mój krązył dookoła, jakby do jakiegos maratoniku trenował :-D chyba bedzie sportowce, bo kondycje to on ma niezła :-D

barbapuppa
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3446
Rejestracja: 08 mar 2007, 20:37

14 kwie 2008, 22:11

to widać Pawełek taki energiczny po mamusi
a do jazdy na zewnątrz to rowerek lub autko są dobre, mój Tadzik wprawdzie chętnie w wózeczku jeździ, ale jak go autkiem wożę, to micha mu się śmieje i robi brrr....
proszę tu po jeździe buszowanie po piaskownicy i w sitkach
Obrazek Obrazek
a tutaj mój Migdałowiec posadzony i jeszcze moja ukochana Magnolia, która lada moment pięknie rozwinie pączki
Obrazek Obrazek

[ Dodano: 2008-04-14, 22:29 ]
uleńko co do wózków, to wcale nie ma dużego wyboru jak się skonkretyzuje oczekiwania, ja już przerabiałam ten temat tyle razy, a wciąż mam problem, bo ja wiem czego chcę, ale takiego wózka to chyba jeszcze nikt nie wyprodukował, no bo oczywiście cena nie może być z kosmosu :ico_nienie:

basik334
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 974
Rejestracja: 09 mar 2007, 12:15

14 kwie 2008, 22:35

Basiu, multiway'a kupiliśmy w zimie i jest świetny, polecam!
Obrazek

barbapuppa
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3446
Rejestracja: 08 mar 2007, 20:37

14 kwie 2008, 22:39

a rozkłada się na płasko calkowicie Basiu?
widać, że Jasiowi w nim wygodnie!

basik334
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 974
Rejestracja: 09 mar 2007, 12:15

14 kwie 2008, 23:01

barbapuppa pisze:a rozkłada się na płasko calkowicie Basiu?
widać, że Jasiowi w nim wygodnie!


Basiu, no matematyk by tej plaskosci nie dal 180 stopni, ale bardzo, bardzo blisko tego. Tak czy inaczej Jas y powodzeniem spi w nim sobie :-D

Do licha, uciekly mi polskie znaki, kto mi zabral :?: :?: :?:

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość