Awatar użytkownika
karolina-ch
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 899
Rejestracja: 09 mar 2007, 19:27

14 kwie 2008, 14:35

witajcie, zalaczam kilka fotek, jak wczoraj wyszlismy na spacer na plaze, poza tym w moim nowym fotelu :)

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

[ Dodano: 2008-04-14, 14:43 ]
yvone dobrze ze sie pobawiliscie , my tez zrelaksowalismy sie i kasy przepuscilismy dosc ale bylo warto

u nas amelka wstaje kolo 6,7 lub 8 zalezy najczesciej dajemy jej flache i ja kladziemy i ona jeszcze pospi troche a potem kolo 10 wstaje ale to zalezy czasem nie spi od 8 wiec odbija sobie godzinke drzemki w ciagu dnia a tak to spi zazwyczaj dwa razy po godzince a chodzi spac po 19 czasem a najczesciej to tak po20 i ona sobie sama tak juz wyregulowala, wiecie co ostatnio sie dzieje u nas, jak ja znia ejstem to szaleje tak ze ja z pokoju wyjsc nie mgoe a jak przychodzi moj maz np z pracy to chce zeby mnie zmienil a ona wtedy prawie zawsze ucina sobie drzemke i on sie ze mnie smieje ze on nic nie musi robic :-D :-D :-D

wiecie co robilam dzis test ciazowy bo mi sie okres spoznia ale wyszedl negatywnie, to bylby szok bo my uzywamy gumek i nie bylo zadnej takiej sytuacji ale lepiej zrobic bo wydaje mi sie ze to przez powrot do pracy moze mi sie rozregulowal, bede czekac :)

chcialam isc do fryzjera ale u nas wszedzie trzeba sie umawiac na wizyte wczesniej i chyba bede musiala poczekac bo bardzo bardzo chce podciac wlosy , ja je wize ostatnio ale ja nie lubie mojej buzi i policzkow i wolalabym je rozpuszczac czy cos...

[ Dodano: 2008-04-14, 14:45 ]
a te fotki z amelka to tylko jadla wafelka po kawaleczku a to z rozkiem to tylko tak do zdjecia, lodow nie jadla :ico_nienie: :ico_nienie:

Yvone
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1338
Rejestracja: 26 mar 2007, 12:19

14 kwie 2008, 15:03

No Amelcia Twoja to z każdym dniem śliczniejsza. I dobrze, bo tak trzeba. Dobrze, że dajesz jej do próbowania różnych rzeczy, ja się też tak staram. A z dziećmi tak jest, że dokazują przy jendym z rodziców. Mój m ile razy zostanie z Amelcią,. to ta zawsze włączy mu syrenę i to dla zasady. Raz tak na próbę zostwiłam ich, będąc obok w kuchni i nie pokazywałam jej się przez przeszlo godzinę, bo nie wierzyłam i dawaj, mówił prawdę.
Dzisiaj Amelka dostała jakiegoś fioła, wszędzie za mną łazi, nawet do toalety nie mogłam wyjśc, bo tak się darła, że mnie nie ma. To chyba po tym weselu. Najszczęśliwsza, kiedy mi się koło nóg kręci, ale ja trochę mniej się cieszę. My już po jednym spacerku i pod wieczór idziemy na drugi, bo jest przepięknie. A w czwartek egzamin i mi się tak nie chce uczyć, a trzeba zacząć. Dzisiaj z psem bawili się w ganianego, choć Amelcia wolniejsza od psa, to dokazywala. I zaczynamy oduczać od smoczka. Na razie dajemy tylkko do zaśnięcia w samochodzie, w sytuacjach kryzysowych. Zobaczymy jak nam to wyjdzie.

[ Dodano: 2008-04-14, 15:04 ]
fotele super :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
Pruedence
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2325
Rejestracja: 23 cze 2007, 10:57

14 kwie 2008, 17:33

Co do spania, Tosia budzi się regularnie o 6 obojetnie o której pójdzie wieczorem spać, tak koło 11 ma drzemke z godzine i czasami jeszcze popołudniu ale nie zawsze, zwykle chodzi spac między 19-20.

My bylismy na weselu, było bardzo fajnie, poza tym ,że mojego męża wysypało ta zasraną ospą i poszedł do pokoju o 11, ja posiedzialam do 3 ale i tak to nie taka sama zabawa. I zdaje się, ze Tosia tez będzie chora bo dzisiaj widziałam u niej pojedyncze krostki, jutro idziemy do lekarza to zobaczymy. Ja dziś musiałam wyjsć z domu żeby zawieżć Tosie do babci na drugi koniec miasta i potem spowrotem do centrum na zajęcia bo mąż chory leży w łózku.
Powinnam sie uczyć bo we środe miałam zaliczać zaległe zajęcia ale w takich warunkach nawet nie mam jak...

Awatar użytkownika
wisienka24
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2589
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:31

14 kwie 2008, 17:48

Hej Sloneczka kochane!!!
Chyba w Polsce sie zrobiła ładna pogoda bo na TT pusciutko :-D

Brawa dla Łukaszka za pierwszy zabek!!! :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Karolina, fotki fajowe. Super, że sie mogliscie troche zabawic. Nam tez przydałaby sie jakas rozrywka, ale nie mamy z kim zostawic Szymcia :ico_noniewiem:

Pruedence, ja to juz nie wiem co Ci pisac... Chorobska Wam nie daja chwili wytchnienia. :ico_placzek: Zycze Ci z calego serca, żeby w koncu los dał Wam chwile odpoczac. Wierze, że w koncu choroby sobie od was pojda w sina dal i nigdy juz nie wroca.

Yvone, Wy tez sie bawiliscie na weselu w tym tygodniu? :ico_brawa_01:

U nas juz oki. Szymcio zdrow jak rybka i dokazuje :ico_brawa_01: Wczoraj jezdzilismy po komisach bo chcemy kupic sobie nowy samochod. Spodobaly nam sie dwa ale jeszcze sie porozgladamy.
A poza tym probuje od dluzszego czasu wyslac swojego R do lekarza i walka jest straszna!!! :ico_olaboga: Widze, że cos sie z nim dzieje zlego i chcialam, zeby zrobil sobie wyniki badan, ale on nie chce. :ico_placzek: Od jakiegos czasu ciagle jest zmeczony. Wraca z pracy i spi, po kilku godzinach znowu spi. Krew leci mu z nosa kilka razy w ciagu tygodnia, cisnienie ma podwyzszone... Chyba musze pogadac z tesciowa, zeby mu przemowila do rozumu, skoro moje argumenty nie trafiaja do niego. :ico_sorki:

A dzis z nudow zaczelam przegladac rozne watki na TT i natknelam sie na historie dziewczyny, ktora maz zostawil jak byla w 7 miesiacu ciazy i poszedl do 22 letniej kochanki z 2 dzieci :ico_szoking: I jak czytam takie historie to normalnie az ciarki mnie przechodza. Szkoda mi tej dziewczyny strasznie. :ico_placzek:

Awatar użytkownika
Pruedence
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2325
Rejestracja: 23 cze 2007, 10:57

14 kwie 2008, 20:22

wiesnko- ciesze sie, że Szymek jest zdrowy. A z tymi facetami to tak jest, ja swojego musialam sama zarejestrować bo by sie nie ruszył do lekarza mimo, że cały obsypany jest.
Co do samochodów my tez sie zastanawiamy nad zmiana bo ciagle nam się w tym cos psuje i więcej wkładamy w naprawe niż by wyszło cos nowszego kupić.

Kasia- gratulacje pierwszego ząbka Łukaszka :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Ivone- to teraz musisz nam zdjecia z wesela pokazać :ico_haha_01:

A u nas szpital domowy, Tosia raczej na pewno ma ospe, znalazłam jej na razie trzy krosty, ale zobaczymy jak będzie wyglądać jak się jutro obudzi. Na szczeście nie ma gorączki, ale ciągle by chciała na rączki i się przytulać. Teraz juz bidula spi sobie.

[ Dodano: 2008-04-14, 22:17 ]
Tu jest troche nowych zdjeć Tosi:
http://picasaweb.google.pl/gaustohasyou/8MiesiC

[ Dodano: 2008-04-14, 22:28 ]
A tu troche zdjec z wesela :
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

[ Dodano: 2008-04-14, 22:32 ]
http://picasaweb.google.pl/gaustohasyou ... mkaIJakuba

79anita
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 909
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:55

14 kwie 2008, 23:09

witajcie:)
Preudence z Toski sie zrobil maly grubasek :ico_oczko: i wloski jej urosly...
ospy wspolczuje rzeczywiscie macie jakiegos pecha...
Karolina zdjecia super ale najfajniejsze wkleilas w profil jak lezy slodziutko na tym dywanie moj Kacper jak widzi aparat to robi dziki usmiech na zawolanie...
Yvone moj Rysiek z Kacprem ma to samo przez co zawsze sie tez mi obrywa - szlak by trafil te komorki... pozatym po dzisiejszym dniu stwierdzilam ze cwaniak wykozystkuje nas ile wlezie i zachowuje sie inaczej jak jest ze mna inaczej jak z Ryskiem a jeszcze inaczej jak jestesmy razem...
:ico_brawa_01: za zeba Łukaszka
co do spania to chodzmy spac miedzy 19.30 a 20.30 wstaje 7 niera 7.30 nieraz jeszcze po jedzeniu zasnie i wtedy wstajemy o 9 o 11 drzemka ok godzinka o potem jak padnie miedzy 15 a 16.
no i dziewczyny ale wam fajnie ze troszeczke sie zabawilyscie mi tez sie tak marzy beztroska imprezka ... ale ja tak jak Wisienka nie mam zabardzo jak, rodzice mieszkaja 15 km od nas a ja nie zabardzo chce i widze mozliwosc go zostawienia na cala noc... zwlaszcza teraz jak Kacper zrobil sie taki ciezki w obsłudze... koszmar z usypianiem trwa... zaczynam sie zastanawiac moze ADHD... :ico_oczko: rozrabia strasznie na chwilke go samego nie mozna zostawic... dzisiaj strasznie sie wywalil w luzeczku zaczynam żałować ze nie kupilam kojca tylko drewniane luzeczko... mojemy synowi sie wydaje ze on juz umie stac puscil sie i polecial do tylu jak kloda na szczebelki ma normalnie przetarta skurke na główce i guza...
pogoda nam sie poprawila wiec dzisiaj caly dzien na spacerku raz poszlam z nim sama i byl idealnym dzidziusiem a po obiadku wybralismy sie z nim do centrum na pizze spacerkiem uzadzil nam taki koncert ze az sie odechcialo spacerow przynajmiej tak dalekich cala droge powrotna wracał u nas na raczkach a wózek byl beeee...

[ Dodano: 2008-04-14, 23:14 ]
A i Ula z Ryskiami chyba tak jest mojemu tez sie wydaje ze jest niezniszczalny ... ciezko go wywalic na jakies badania profilaktyczne zawsze sie musze naszczepis...

Aga78
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 965
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:00

14 kwie 2008, 23:26

Cześć Kochane :ico_buziaczki_big:
faktycznie pogoda wreszcie sprzyja i czasu nie ma na TT , biegamy na dwór ile się da :-D - niby fajnie bo na spacerze nie jem ale wracam i jestem taka głooodna :ico_olaboga:

Dla Łukaszka :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: , teraz to już tylko Julia została bez zębów :-D

Karolina, Ivone, Pruedence super, że imprezki się udały, nam też się posiadówka ze znajomymi trafiła- po raz pierwszy piłam i to wódkę :ico_haha_01: w niewielkiej ilości, bo bałam się efektów :-D , piłam w sobotę a Julii dałam cycusia dopiero w poniedziałek nad ranem i mam nadzieję, że nie zrobiłam czegoś bardzo złego :ico_noniewiem:

Ania super zdjęcia i świetne wesele :ico_brawa_01: (tak mnie wspomnienia wzięły :-) ale moje to dawno dawno temu było....hmmmm)
po ospie śladów nie miałaś, w ogóle bardzo ładnie wyglądasz, taka szczuplutka :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
a wiesz widać, że Tosia nadgania i to mocno- przybrała i taki pampuszek się z niej robi- super :ico_brawa_01:

Karolina Amelka to musi być bardzo radosne dziecko, za każdym razem się tak cudnie uśmiecha, albo jakaś modelka z niej będzie :-D , fotele rewelacja- mnie też się bardzo podobają takie
extra zdjęcia szczególnie te znad morza....tylko pozazdrościć

Yvone :ico_sorki: wklej jakieś zdjęcia z wesela :-) albo chociaż obiecane z chrzcin Amelki :ico_oczko:

wisienka faceci to taki naród przecież, że "nigdy nie chorują" :ico_puknij: będzie padał i jeszcze powie, że nic mu nie jest (ale wtedy na ogól coś dolega tylko ciężko się im przyznać do słabości)

[ Dodano: 2008-04-14, 23:35 ]
79anita, Julia to jeszcze się denerwuje, że każe się jej trzymać jak stoi :ico_szoking: -dorosła :ico_puknij: :-D

Awatar użytkownika
kasia1983
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2032
Rejestracja: 13 mar 2007, 10:20

15 kwie 2008, 10:07

z tym spaniem to już sama nie wiem jak to jest jak Łukaszka położyam o 22 to wstal o 6 a wczoraj usnał o 20 a dziś obudził się o 7:30 :-D nie pojmuję tego :ico_oczko: za to w dzień w porównaniu do waszych pociech śpi jak szalony conajmniej 3 drzemki muszą byc w tym jedna taka 2-3 godziny

pogoda cudowna to spacerujemy non stop tylko ciągle nie wiem czy przestawić juz małego przodem do jazdy :ico_noniewiem:

Yvone
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1338
Rejestracja: 26 mar 2007, 12:19

15 kwie 2008, 11:48

no a u nas się popsuła i pada. amelka przytulana i cały czas na kolanach, jak nie to ucieka do psiej budy i tam leży. i obija się niemiłosiernie i nie daje się uczyć do czwartkowego egzaminu. Nie mam pojęcia jak go zdam, jeszcze mój m wczoraj tak późno wrócił i musiał robić sprawozdanie, dziś też i jutro. tragedia, a ja wieczorem usnęłam nad notatkami.
Zdjęcia świetne, naprawdę z Tosieńki pulpecik się robi :ico_brawa_01: i przegonila mojego szkraba. Teraz to Amelcia najmniejsza na tt.
Z chłopami ta jest wisieńko. Dokładnie tak jak pisze Anitka i Pruedence. Oni się uważają za niezniszczalnych, a tak nie jest i trzeba działać.

Aga78
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 965
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:00

15 kwie 2008, 17:01

u nas burza :064: to chyba znaczy, że już pożegnaliśmy zimę :ico_brawa_01: leje strasznie :ico_szoking:

rano wyszłyśmy z Julią na spacer- nie spała tylko machała nóżkami i śpiewała ??? :ico_noniewiem: w każdym razie buzia jej się nie zamykała :-D
zaraz przed 15.oo jak wyszłyśmy po Adrianka było pierwsze oberwanie chmury, ale było przy tym tak ciepło i wręcz letnio, że nie czekałyśmy aż przejdzie tylko maszerowałyśmy w deszczu :-D a z przedszkola szliśmy prawie 1,5h :-D

w sumie to wszystkie nasze dzieci podobnie sypiają, Julia też zazwyczaj chodzi spać między 19 a 20 ale śpi do 7.30, pewnie pospałaby też do 8 ale braciszek zawsze ją obudzi :ico_haha_01: a w ciągu dnia przesypia jeszcze 3 godziny, śpi od 11 do 13 i później po obiedzie.......chociaż dzisiaj nie spała :ico_noniewiem: a teraz wręcz szaleje :ico_szoking:

[ Dodano: 2008-04-15, 17:13 ]
kurcze... wiecie jak sobie narobiłam :ico_olaboga: tak się ociągałam, że teraz nie wiem czy dopiszą mnie do listy studentów :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly:

zadzwoniłam sobie w poniedziałek " na luzaka" a gość mi mówi, że pierwszy zjazd był już w ostatni weekend :ico_szoking: i w ogóle jest tak dużo chętnych, że nie ma miejsc :ico_placzek: ...... no to korzystając z okazji, że to facet zaczęłam go prawie że kokietować przez telefon :ico_puknij: :-D, wystosowałam też maila :-D oczywiście :-D :-D
w efekcie zadzwonił dzisiaj sam do mnie :ico_szoking: i mówi Pani Agnieszko :ico_szoking: że nie jest tak bardzo źle i on się bardzo stara :ico_szoking: że do czwartku zadzwoni albo napisze mi maila :ico_szoking:
....no ale ładnie zaczynam :ico_wstydzioch: walę sobie do niego per: Panie Robercie i żartuję i kokietuję a na stronie uczelni później patrzę a on ma tyle tytułów :ico_szoking: :ico_szoking: - a z głosu taki młody się wydaje :ico_wstydzioch: pewnie jeszcze się okaże że na tej podyplomówce on jest najważniejszy ..... ale siara :ico_wstydzioch:

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość