Awatar użytkownika
Barbara
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1123
Rejestracja: 11 wrz 2007, 18:20

14 kwie 2008, 23:30

Aginka, dzieki wielkie... bede ja opserwowac, jak jej nie przedzie tak do dwuch dni to zastosuje Twoja metode...
Po stanela sobie tak fatalnie we czwartek i od tego czasu tak kuleje, nigdy wczesniej tak nie miala... Niby dr mowil ze to minie, ale jak nie to zastosuje tak jak mowisz..

Awatar użytkownika
Mama_Ania
4000 - letni staruszek
Posty: 4805
Rejestracja: 03 kwie 2007, 14:18

15 kwie 2008, 11:22

Witajcie
Aginka, przecież wiesz, jaka jesteś ważna dla Malwinki. A Ona Ciebie potrzebuje bardziej, niż to sobie wyobrażasz... Aha, i całe szczęście, że nie płacze u niani, kiedy wychodzisz. Wtedy byś nie wiedziała co robić i jak się zachować. Wiesz, ja też "temperuję" trochę Kingę. Jest okropna czasami. Wszystko chce, a jak nie dostanie, to wyje jak głuptas a ostatnio to potrafi mnie nawet uderzyć :ico_szoking: .
Barbara, dobrze, że Asia już nie mówi, że boli ją nóżka.
mama-emilki, ładne powitanie uszykowała Ci Emilka :ico_brawa_01:
Maggie, wspłóczuję śmierci prababci. Ale tak, jak Ci piszą dziewczyny- Prababcia wie, że jesteś myślami przy niej i lepiej pomódl się za Jej duszę w domu, bez podróży i w spokoju.
U nas piękna pogoda. Byliśmy z G. na zakupach. Już mam wszystko do szpitala przygotowane, a dzisiaj oglądaliśmy wózeczki. Wybór duży i rozbieżność cen też kosmiczna. Mam upatrzony na Allegro jeden i zobaczymy, może to będzie właśnie ten...
http://allegro.pl/item341615933_exclusi ... rdosc.html
Ten jest bardzo podobny...
http://allegro.pl/item339850971_zagma_w ... s_vip.html

Magdalena_82
Wodzu
Wodzu
Posty: 11437
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:16

15 kwie 2008, 11:29

To jest zdrowy chlopiec!!! :DD :509: pal licho z moja intuicja :ico_smiechbig:

Ogromniaste gratulacjony, mamuśko dwóch chłopaczków, najwazniejsze że zdrowe, diem
Aginko moze rzeczywiscie diem ma racje ze moze powinniscie z Malwinką spedzic troche czasu tylko we dwie.
Basiu całuski dla Asdi, zeby jej szybko przeszło.
mama-emilki pisze:Maggie, współczuję - na pewno Ci przykro, że nie możesz byc na pogrzebie, ale Twoja prababcia na pewno by wolała żebyś nie jechała taki szmat drogi z maluchem. Na pewno wie, że o niej myslisz, ze sie za nią modlisz :ico_pocieszyciel:

Dzięki Gabi

A my wczoraj byliśmy u lekarza, i ta wysypka została spowodowana tym wirusem którego <Antoś złapał, ale juz znika i jest wszystko OK...uffff.
A ja mam już wyniki i w czwartek idę do lekarza zeby mi powiedział co i jak...
ale podobno nie jest żle bo gdyby było zle to by mi od razu umówili wizytę.

[ Dodano: 2008-04-15, 18:17 ]
Ania wózeczki są super ale chyba ten pierwszy podoba mi się bardziej, no i ta budka chyba idzie na dwia strony, żeby móc widzieć dziecko z prziodu.

Awatar użytkownika
justyna25
4000 - letni staruszek
Posty: 4967
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:12

15 kwie 2008, 21:26

witam :-)

Mam nadzieje ze ktoś się tu za nami stęsknił chociaż troszke :ico_sorki: :ico_sorki: bo ja za wami tak.
Przepraszam że nie zaglądam ale po pierwsze nie było nas troszke ,po drugie nie mam czasu a po trzecie musze wszystko sobie na spokojnie poukładać w swoim życiu .Dojść do ładu ze wszystkim ,dogadać sie z mężem bo ostatnio nie bardzo nam to wychodzi :ico_placzek: .Zastanowić sie co dalej jak to wszystko sobie poukładać żeby było dobrze.

Przepraszam że was nie doczytam ale padam i zaraz uciekam spać.
Przepraszam jeśli jakiś czas jeszcze będe mało zaglądała ale myśle o was.Buziaki dla wszystkich.

Awatar użytkownika
Aginka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2636
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:50

15 kwie 2008, 21:50

justyna25 pisze:musze wszystko sobie na spokojnie poukładać w swoim życiu .Dojść do ładu ze wszystkim ,dogadać sie z mężem bo ostatnio nie bardzo nam to wychodzi .Zastanowić sie co dalej jak to wszystko sobie poukładać żeby było dobrze.


życzymy pwodzenia - i liczymy na szybkie rozwiązanie problemów

diem
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 522
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:12

16 kwie 2008, 10:14

dzien dobry :ico_haha_02:

justynka ... na pewno oboje znajdziecie spos0ob na codzienne zmartwienia :ico_oczko: tego wam zyccze

moje serduszko minionej nocy bylo cale rozpalone ... dostal goraczki i tak cala noc przetrzymal ... poplakiwal i qolal : mamo boli, ale o dziwo spal i spal :-) dzis nadfal ma goraczke ... juz zaczynam inhalacje, smarowanie mascia itd moj szkrabejk kochany ... na dzis zero spacerow
przepraszam , ze za duzo nie napisze ... Kourosh siedzi mi na kolanach
dziekuje wsztystkim za gratulacje :ico_sorki:
troche sie martwie tym obnizonym lozyskiem ... wcale mnie nie zdziwily te wiesci bo mam uczucie, ze dzieciatko jest nisko ... musze przestac podnosic Kourosha pod jakimkolwiek pozorem

wszystkim zycze udanego dnia :ico_haha_02:

[ Dodano: 2008-04-16, 10:15 ]
przepraszam za literowki :ico_wstydzioch:

Magdalena_82
Wodzu
Wodzu
Posty: 11437
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:16

16 kwie 2008, 10:21

Justynko kochana u nas też przez ostatnie miesiące było nie najleppiej , dużo i często się kłócilismy, nie molismy dojść do ładu...ale juz się poprawiło, dogadaliśmy się...zaczynamy od nowa. Tobie też teio życzę, wiem że jest CI trudno.
Buziaczki.

Awatar użytkownika
iwonap
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 507
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:40

16 kwie 2008, 14:20

hej baboski
witam was ...
buziaki dla wszystkich smykow
wiecie co mam dola okropnego .... pamietacie jak pisalam ze dostalam prace ...no wlasnie dzwonili ze mam przyjechac na szkoleie .....5 dni... :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: serce mnie boli jak pomysle ze mam babla zostawic .....ale wiem ze jak mi pojdzie dobrze w tej pracy to mamy szanse sie odkuc finansowo .....ale wiem tez ze pieniadze szcescia nie daja ,,nie wiem co robic jechac czy nie jak nie pojade to klapa nie przyjma mnie .........poradzcie cos ...codziennie rycze a w poniedzialek mam jechac ....wariuje ....... :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: wiem ze chlopaki sobie poradza swietnie al czy ja sobie poradze? jestem wyrodna matka? :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek:

Magdalena_82
Wodzu
Wodzu
Posty: 11437
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:16

16 kwie 2008, 15:38

hejhej
My po spacerku, ale dzisiaj chłodniej, i nie było juz tak przyjemnie...chciałam kupić Antolkowi czapencję taką wiosenną ale jeszcze nie letnią...a tu masz Ci los same letnie z daszkiem czy kapelusiki, wkurzylam się, oni tu się już rozbierają....bluzeczki z krótkim rękawem, czy na ramiączka...wariaci :ico_olaboga:
Kurteczkę musze też Tośkowi lżejsza kupić, ale to już w weekend załatwimy.

diem zdrówka dla Kourosha i nie noście się....wiem łatwo mówić, ale jak takie słodkie oczka na nas spojrzą to jak tu nie ponosić malca.... :ico_noniewiem: :ico_oczko:
Iwonko kochana, wiem że możesz mieć zle się z tym czuć...ja tez nie mam pojęcia co bym zrobiła....
ale jest to jakaś szansa dla Ciebie, dla Was...
Myślę że powinnaś z Nej skorzystać kochana. Te dzionki szybko miną, a będziecie do siebie dzwonić, bedziesz mówić codzieniie Piotrusiowi że go bartdzo kochasz i tęsknisz..
Chłopaki sobie poradzą.
A jak wrócisz będziesz usatysfakcjonowana i podbudowana, zobaczysz. Warto czasem zrobić coś dla siebie.
Całuski i trzymam za Ciebie kciuki.

Awatar użytkownika
Aginka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2636
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:50

16 kwie 2008, 17:54

iwonko, - pewnie że nie wolno Ci zmarnować takiej szansy - :ico_nienie:

Prosze chłopaków zostawiać a sama ruszać na podbój świata !!!! a jak wrócisz zobaczysz wszystko w innym świetle .... a Piotruś jest juz dużym smykiem :ico_haha_01:

Wróć do „Mam dwa latka, dwa i pół”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość