Awatar użytkownika
karolina-ch
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 899
Rejestracja: 09 mar 2007, 19:27

15 kwie 2008, 18:26

Aga ale jaja, powinnas sie cieszyc ze masz jeszze ten kobiecy dar prezkonywania :ico_wstydzioch: :ico_oczko: :ico_oczko: :ico_oczko:

ja dzis bylam na spacerku, ogolnie w pracy mnie ci ludzie wku...kazdy tylko patrzy zeby kogos obgadac i namieszac, no ale coz......oczywiscie polacy..

[ Dodano: 2008-04-15, 18:35 ]
pruedence fotki superowe, tosienka taka juz dziewuszka sliczna a jak sobie spi z tata, ona jest tak do was podobna. chyba po trochu do mamy i taty

a z tym ADHD kiedys tego nie bylo ja tam mowie ze to taki zajobek :)

moja mala tak dzis szalala ze nie moglam pogadac przez telefon, gadala jak nejata i przed chwilka padla wiec mam chwilke dla siebie :) na moje oko to ona przymierza sie do raczkowania ale nie mozde podlapac, w kolo sie obkreca slicznie ale naprzod jakos ciezko, ale mimo to lata po calym pokoju :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
wisienka24
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2589
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:31

15 kwie 2008, 19:33

Hej Słoneczka!!!
Pruedence, zdjecia superowe!!!! Slicznie wygladałas!!! :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Aga, no brawa za zdolnosc przekonywania :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Z tego co piszecie wynika, ze moj Szymon spi najdziwniej. poprzestawial sie po Chicago i teraz zasypia kolo 12-1 w nocy i spi do 9 :ico_olaboga: W ciagu dnia robi sobie 2-3 drzemki. Po sniadanku ok 30 minut, potem po drugim sniadanku ok godzinki i pod wieczoe 2 godzinki. Wczoraj chciałam go przetrzymac i zabrałam mu ostatnia drzemke. W sumie poszedl spac o 21 ale i tak sie obudzil o 11 i dopiero po zabawie zasnal kolo 1. :ico_noniewiem: Moze znowu sie poprzestawia...

Awatar użytkownika
Pruedence
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2325
Rejestracja: 23 cze 2007, 10:57

15 kwie 2008, 21:12

No i Tosia ma na bank ospe, ale na razie nie jest jakos specjalnie obsypana, mam nadzieje że nie zapesze. Może przejdzie to łagodnie :ico_haha_01: Mąż mój wyglada tragicznie, gorzej niż ja wyglądałam. chyba powiedzenie, ze im starzej tym gorzej się ospe przechodzi sie sprawdza.

Ivone
Trzymam kciuki za egzamin! Wiem jak cięzko się uczyć z małym dzieckiem ale wierze że dasz rade. Ja miałam jutro zaliczać endokryny ale przez ten szpital w domu nic sie nie pouczyłam, na szczęście moge to przełożyć.

Teraz mam zajęcia z anestezjologii i musze byc przed 8 na bloku żeby byc przy usypianiu pacjentów, noemalnie taka niewyspana jestem że strach.

Awatar użytkownika
kasia1983
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2032
Rejestracja: 13 mar 2007, 10:20

16 kwie 2008, 08:26

dziewczyny czy wy wiecie od kiedy dzieciom daje sie Danonki? :ico_noniewiem: jeszcze oczywiscie nie planuje dawac ale tak ostatnio sie zastanawiałam kiedy moznaje dawać

Aga78
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 965
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:00

16 kwie 2008, 09:22

ja już daje danonki- sporadycznie bo sporadycznie ale już JUlia je, nawet jadła serek Bakuś, a właśnie się zastanawiałam dlaczego boisz się wieźć dziecko przodem do kierunku jazdy :ico_noniewiem: ????

pogoda dzisiaj brzydka zatem nie rwiemy się na spacerek
sadzałyście już na nocnik????

[ Dodano: 2008-04-16, 09:24 ]
Pruedence, no z ospą to szok...jedyne pocieszenie, że będziecie to mieć już za sobą :ico_pocieszyciel:

Awatar użytkownika
karolina-ch
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 899
Rejestracja: 09 mar 2007, 19:27

16 kwie 2008, 10:53

ja daje amelce cos na style danonkow, takie serki dla dzieci od 6 miesiaca a jej one strsznie smakuja i daje tez jogurty, ostatnio dalam jej jogurt i pokruszylam takie smakowe herbatniki dla dzieci, pyszne to bylo i jej tak smakowalo :ico_haha_01:

nocniczek, juz?? widzialam fajne nocniczki z fisher price ktore wygladaja jak miniaturka ubikacji, ze spluczka i jeszcze wydaje dzwieki :ico_oczko:

prudence ty biedna zasniesz bez pomocy anestezjologow, duzo zdrowka dla was :ico_buziaczki_big:

wisienko wspolczuje bo te pory zasypiania to rzeczywiscie troche dziwne i pozne :ico_noniewiem:

u nas tez dawniej zasypila o 23 i czasem my padalismy na twarz a ona szalala az nasdeszla jej godzina a potem sama sie poprzestawiala, a wczoraj np. to spala moze pol godzinki na spacerze i pol godzinki w domu, tak szaleje w domu, a gada, wczoraj jej sie buzia nie zamykala, dzisiaj dalam jej tego szczeniaczka u czniaczka bo dawno go nie miala bo byla za mala a dzis jej go dalam i jak tylko on spiewal to ona sie tak smiala i teraz lezy go naciska i ma tyle radosci :-D :-D :-D

[ Dodano: 2008-04-16, 10:57 ]
aha w piatek ide do fryzjera :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: a w sobote zgodzilam sie zorganizowac u nas urodziny kolezanki wiec bedzie znowu mala dzampa, ale wole nawet u nas bo mala zasnie po 20 i bedziemy mogli sibie posiedziec, szkoda ze nie ma na czym bo sofa jeszcze nie dojachala i chyba wstawie stol z krzeslami do salonu :ico_noniewiem:

agasco
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 162
Rejestracja: 11 mar 2007, 13:12

16 kwie 2008, 11:47

Witajcie
To jeszcze Wiktor dołączy do Julci ,bo tez ciągle bez zębny :-D
Inchalacje dają rezultaty,może wreszcie pozbędziemy się kaszlu.
za tydzień kontrola i zaległe szczepienie :ico_haha_02:
Ja też daje Witowi danonki,nie je za to herbatników i biszkoptów,
bo bez zębów to łamie tylko takie duże kawałki i boje się ze się udławi.
zamiast tego je chrupki kukurydziane (flipsy) same rozpuszczaja sie w ustach.
nie raczkuje ale czołga się i wstaje w łóżeczku.
Pruedence, no z ospą to szok...jedyne pocieszenie, że będziecie to mieć już za sobą
właśnie :ico_pocieszyciel:

Pozdrawiam serdecznie

Aga78
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 965
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:00

16 kwie 2008, 18:43

Witaj agasco, dawno Cię nie było, super, że Wiktorek ma się lepiej :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: życzymy dużo zdrówka

karolina-ch, no widzę, że zmieniasz "image" wklej jakieś zdjęcie po zmianie :ico_oczko:

u mnie dzisiaj zawrót :ico_olaboga: zadzwonił Pan Robercik, powiadomić że wpisał mnie na listę :-D :ico_brawa_01: zadzwonił i powiedział: "Pani Agnieszko jest dobrze...jest bardzo dobrze...i tam blebleble.. :-D :-D
ale teraz ja wydygałam bo to dodatkowy obowiązek i to wcale nie łatwy, zjazdy miały być co dwa tygodnie a będą w tym semestrze prawie co tydzień (jest opóźniony bo ministerstwo dopiero wydało rozporządzenie) i najgorsze, że 15o km dalej
...tak więc dzisiaj gromadziłam dokumenty, potrzebne do rekrutacji :ico_szoking: ....jaka rekrutacja :-D :-D :ico_oczko:

byliśmy też dzisiaj u lekarza, Adrian miał bilans 4-latka, a Julia zaległą szczepionkę przeciw żółtaczce. Julia waży prawie 8,6 kg

[ Dodano: 2008-04-16, 18:45 ]
oglądałam dzisiaj książeczkę zdrowia Adrianka i :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: jak miał 5 i pół miesiąca ważył 10 kg 250 g :ico_szoking:

Awatar użytkownika
Pruedence
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2325
Rejestracja: 23 cze 2007, 10:57

16 kwie 2008, 19:10

Ja Tosi daje czasem danonki, daje jej tez monte bananowo czekoladowe i ona to uwilbia. Je tez biszkopty i miśszkopty- to takie herbatniki, ostatnio ciumkała też chałke. Wiadomo że nie je tego duzo bo ona generalnie nie lubi jesć ale przynajmniej próbuje nowe smaki.

Aga a z czego te studia jesli ozywiście moge zapytać? Na pewno dasz sobie rade. :-D

karolina ja też się wybieram w sobote do fryzjera zrobic sobie odrosty bo w przyszły piatek mam bal absolutoryjny. I niestety nadal nie mam kiecki :ico_zly: bo nie mam kiedy po sklepach pochodzić.

U nas dzisiaj lało cały dzień, bleee, Tosie niestety wysypało bardziej i jeszcze chyba nie kloniec, choc miejscami już ma strupki. Zaczęła się dzisiaj skrobac po brzuszku, na szczeście przez ubranie. Nie ma też goraczki i jest prawie tak samo żywotna jak zwykle.

Awatar użytkownika
kasia1983
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2032
Rejestracja: 13 mar 2007, 10:20

16 kwie 2008, 19:12

Agaja nie boję się wozić Łukaszka przodem do jazdy ale poprostu ciągle bym na niego patrzyła :ico_noniewiem: zakochana jestem po uszy :ico_wstydzioch:
a z tymi danonkami to tzreba sprubować

a co do nocnika to moja mama też twierdzi ze juz powinnam sadzać malego żeby sie przyzwyczajał ale ja postanowilam ze dopiero jak zacznie chodzić to będę próbować

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot] i 1 gość