martam21
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 913
Rejestracja: 20 lis 2007, 14:21

16 kwie 2008, 21:02

ja tez jutro mam wizyte :ico_haha_01:
a poza tym to taki potworny len byl dzisiaj ze mnie, ze az wstyd. :ico_olaboga:
Mialam posprzatac domek i nawet palcem nie ruszylam a jestem zmeczona jakbym okna umyla :ico_szoking:
Jutro po wizycie u lekarza musze podejsc do ambasady zlozyc wniosek o paszport a potem chce jakies zakupki dla siebie zrobic.
Musze kupic jakas torbe bo z plecakiem do porodu to chyba nie wypada :-D
A moj maz chyba sie bardzo boi, bo caly czas sie pyta czy juz torbe przygotowalam :-D

Awatar użytkownika
murdemille
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
Posty: 1021
Rejestracja: 02 kwie 2008, 16:55

16 kwie 2008, 21:12

martam21, to się ciesz z takiego, mój uważa że można wszystko spakować dwa dni przed porodem , jakby mógł to przewidzieć :-D
tak samo myślał o ubrankach itd, ale zobaczył jaką mi to sprawia frajdę :ico_wstydzioch: :-D

a ja chciałam obejrzeć you can dance, ale puscili dr house'a :-D :ico_brawa_01:

martam21
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 913
Rejestracja: 20 lis 2007, 14:21

16 kwie 2008, 21:18

wiesz, janoszka my sie troche martwimy bo jak przeprowadzimy sie na nowe miejsce to bedziemy mieli ponad 80 km do szpitala :ico_olaboga:
wszyscy mi mowia ze pierwszy porod dlugo trwa ale przeciez nie mozna tego wiedziec na 100% a poza tym jak trafimy w korki to i trzy godziny bedziemy jechac :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
murdemille
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
Posty: 1021
Rejestracja: 02 kwie 2008, 16:55

16 kwie 2008, 21:21

martam21, no odległość jest ważna , chociaż...
mój kolega z klatki obok (mieszkamy zaraz przy szpitalu) czekał na karetkę prawie godzinę jak miał kolkę nerkową :-/
a sam był,bez kasy i niczego. i jak tu się cieszyć że się tak blisko mieszka? Ja w tym akurat nie bede rodziła, bo wybrałam szpital w którym pracuje moja mama, a do tego koło domu będę chodzić z małą jak już się urodzi :ico_oczko:

martam21
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 913
Rejestracja: 20 lis 2007, 14:21

16 kwie 2008, 21:24

ja uciekam, bo oczy mi sie same kleja :-)
do jutra!!!powodzenia na wizytach!
milego wieczoru janoszka!!! :-D

Awatar użytkownika
murdemille
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
Posty: 1021
Rejestracja: 02 kwie 2008, 16:55

16 kwie 2008, 21:27

martam21, wzajemnie :ico_oczko:
i powodzenia na wizycie :ico_oczko:
dobranoc :-D

Awatar użytkownika
siunia
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5366
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:12

16 kwie 2008, 21:49

no doczytałam was przez reklamę :-D

ja oczywiści na you can dance
Co do spania, może i chodzę po 24 , ale i wstaje o 9 , choć jakoś dużo snu nie potrzebuję

Nowa to super że wszystko ok.

No widzicie jak wy teraz rzadko wizyty to ja dla odmiany mam często co 2 tyg, a już od połowy maja co tydzień, ,mi to pasuje, bo w krocze mi nie zaglądają :ico_oczko:

Dobra lece dalej na taniec :-D

Awatar użytkownika
murdemille
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
Posty: 1021
Rejestracja: 02 kwie 2008, 16:55

16 kwie 2008, 21:55

nie lubię tego tańca modern :-D
ja staram sie spac mozliwie dlugo bo wtedy niunia jest spokojniejsza :ico_oczko:

[ Dodano: 2008-04-16, 22:05 ]
ok to ja spadam do juterka,
wpuszczam na kompa mojego mężusia :-D
będę jutro z raneczka :ico_oczko: :ico_papa:

Awatar użytkownika
siunia
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5366
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:12

16 kwie 2008, 22:55

no fajnie tańczyli, ale nie mam zielonego pojęcia kto ma odpaść, no zobaczymy co ludzie zadecydują, to ja też mówię dobranoc.

[ Dodano: 2008-04-16, 22:57 ]
Ja choć bym chciała w dzień pospać to nie mam jak ( no chyba że mąż w domu) ale przynajmniej jak w dzień nie śpię to jak śpię w nocy to dzidzia daje pospać i wstaje razem z nami , a i w nocy jak chodzę siusiu to się nie przebudza

Awatar użytkownika
Marta26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7825
Rejestracja: 06 sie 2007, 13:19

17 kwie 2008, 05:55

Hej, jeśli spojrzycie na godzinę o której pisze tego posta to latwo się domyslicie że wizyta namieszala mi w głowie i spac nie moge... usnęlam ok 00.30 a na nogach już jestem od 4-tej, brrr... ale zaraz spróbuję iśc spac znowu może się uda
a wiec u mnie wizyta nie za dobrze chyba, tzn. lekarz super, usg robił, oczywiscie nogi dzidzi standardowo złączone i ukrywajace co tam ma... lekarz stwierdziła że woli nie strzalć bo po co mamy miec potem :ico_szoking: na porodówce.
w czasie badania stwierdził że mam strasznie króciutką szyjke, co prawda bez rozwarcia ale w karcie długość szyjki określił jako 0 :ico_placzek: dał mi luteine dopochwowa 3 razy dziennie po jednej ( z tym że w domu dopiero zaczaiłam że opakowanie które przepisał starczy na 10 dni a mam do niego przyjść za 4 tygodnie no i nie wiem czy powinnam tylko te 10 dni brac czy się zgłosić po następną recepte wcześniej, jak myślicie?doradzcie :ico_sorki: ), do tego jakieś globulki na zapalenie i asparagin- to chyba magnez z potasem.
podczas badania ta małpa- szyjka potwornie zaczeła krwawić, no i do teraz mam nieprzyjemne, ciemnobrazoewe plamienia , ostrzagał mnie że tak bedzie dziś ale nie spodziewałam sie tego w takiej ilości :ico_placzek: . oby tylko przeszło :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:
poza tym dzidzia duuza ,pytał ile ja miałam przy urodzeniu i m. ale jak usłyszał że mój teśc ma 2 m wzrostu to stwierdził że nie ma sie dzidzi co dziwić. wage szacuje na jakies 2 kg juz, oby to usg jednak zawyżało :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:
to na tyle moich żali i niepokojów
NOWA, super że twoja wizyta udana :ico_brawa_01: widze że też bierzesz luteinke? jaka masz dawke?następna wizyte tez mam w ten sam dzien co Ty.Oby do tego czasu wszystko było OK :ico_sorki:

[ Dodano: 2008-04-17, 06:04 ]
a najlepszy numer zrobiłam bo wyszłam i mu nie zapłaciłam :ico_puknij: na szczescie kapłam sie zaraz w aucie i się wróciłam ale musiałam przeczekac aż pacjentka wyjdzie, weszlam do niego a on mnie ochrzanił że po co ja sie wracam - nastepnym razem bym mu zapłaciła. no ale głupio tak miec zaległe, dobrze że sobie w czas przypomniałam :ico_oczko:

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot] i 1 gość