Awatar użytkownika
emalia30
4000 - letni staruszek
Posty: 4924
Rejestracja: 09 lis 2007, 11:51

17 kwie 2008, 00:23

kurcze ja tak samo jak Monia zazdroszcze wam badan wewnetrznych-te sprawdzanie szyjki itd-tutaj tez tego u mnie nie ma,przez cala ciaze ani razu nie bylam badana ginekologicznie :ico_zly:

babe_boom upławy to mam,ale normalne i jak narazie odpukac nic mnie nie swedzi,ten problem mialam na poczatku ciazy i to sie ciagnelo przez jakis miesiac

no Moniczko to niezly z ciebie detektyw,ze tak namierzylas ta nasza lobuziare Szczako :-D

tez zbieram sie do spania,jutro do pracy
w piatek bede miala wolne,ale niestety weekend w pracy :ico_zly:
spokojnej nocki i kolorowych snow kochane
do jutra
Obrazek

Awatar użytkownika
babe_boom
4000 - letni staruszek
Posty: 4341
Rejestracja: 12 mar 2007, 17:58

17 kwie 2008, 07:43

a u nas pospane, Maja nie dość że w nocy co chwile pojękiwała i trzeba byłod o niej wstawać to jeszxze po 6 zrobiła generalną pobudkę


jejku ale mi się chce czegoś słodkiego mam naprzeciwko siebie Lidla zaraz chyba pójdę kupoić jakieś ciacha :ico_wstydzioch: :-D

[ Dodano: 2008-04-17, 08:06 ]
dziewczyny znalazłam na innym forum odnośnie bakterii pochwy

Hej, nie wiem czy Ciebie to uspokoi, ale ja cos takiego miałam własnie przed samym porodem złapałam i w szpitalu koniecznie musisz powiedziec i pokazac wymaz, wtedy stosuja antybiotyk przed samym porodem, po to, zeby dzidziusia nie zarazić.

Awatar użytkownika
emalia30
4000 - letni staruszek
Posty: 4924
Rejestracja: 09 lis 2007, 11:51

17 kwie 2008, 08:23

Obrazek
Hej, nie wiem czy Ciebie to uspokoi, ale ja cos takiego miałam własnie przed samym porodem złapałam i w szpitalu koniecznie musisz powiedziec i pokazac wymaz, wtedy stosuja antybiotyk przed samym porodem, po to, zeby dzidziusia nie zarazić.
-tez o tym czytalam,jak przez 1 miesiac ciazy mialam stan zapalny i zero mozliwosci tutaj do brania czegokolwiek,bo to byl I trymestr a nestatyny i innych lekow nie moglam w Irlandii kupic tylko clotrimazolum a on byl od II trymestru
Nie martw sie tylko odrazu zglos komus,wiem,ze ten lek co daja jest silny i dziala do 24 godzin,tzn tyle mu potrzeba by sie uwinac sprytnie z bakteriami,w innym przypadku dziecko rodzi sie odrazu z grzybica w ustach-to tez czytalam

ok ja uciekam do pracy
milego dnia kochane
i do wieczorka

szczako
Mam Doktorat z forum!!!
Mam Doktorat z forum!!!
Posty: 1651
Rejestracja: 15 paź 2007, 19:06

17 kwie 2008, 08:34

Zaglądam, zaglądam. Tylko nie mam o czym pisać :-)
Dzisiaj o 12:00 wizyta, więc na pewno napiszę coś, jak wrócę.

MONIKAB fr
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3620
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:50

17 kwie 2008, 09:30

dzien dobry kochane :-)
ja to sie nie boje ze mi sie dzidzia zarazi bo w szpitalu maja moje wyniki i antybiotyk podadza... jedyne co, to medczy mnie to swedzenie :ico_noniewiem: a wiecie...dziwna sprawa, bo zaczelam miec z tym problem dopiero jak sie dowiedzialam ze bakterie sa :ico_szoking:

[ Dodano: 2008-04-17, 09:33 ]

no Moniczko to niezly z ciebie detektyw,ze tak namierzylas ta nasza lobuziare Szczako :-D
:-D :-D :-D staram sie jak moge :-D :ico_oczko:
a tak prawde powiedziawszy to wiekszosc czasu na forum zajmuje mi przeszukiwanie watkow niz udzielanie sie w tematach... w zasadzie to pisze glownie na majowkach :-D

[ Dodano: 2008-04-17, 09:38 ]
a u nas pospane, Maja nie dość że w nocy co chwile pojękiwała i trzeba byłod o niej wstawać to jeszxze po 6 zrobiła generalną pobudkę
biedna Majeczka... ach te zabki :ico_zly: moze niech corcia w nocy spi z Wami, to bedzie jej troszke lepiej i Ty nie bedziesz musiala wstawac?
u nas dzis tez nocne zmagania z zebami... maz pol nocy nie spal i pojekiwal... paskudna sprawa...nawet srodki przeciwbolowe nie dzialaja... a dopiero jutro kilejna wizyta :ico_noniewiem:

[ Dodano: 2008-04-17, 09:39 ]
Zaglądam, zaglądam. Tylko nie mam o czym pisać :-)
Dzisiaj o 12:00 wizyta, więc na pewno napiszę coś, jak wrócę.
czekamy na wiesci :-)

Awatar użytkownika
babe_boom
4000 - letni staruszek
Posty: 4341
Rejestracja: 12 mar 2007, 17:58

17 kwie 2008, 09:48

biedna Majeczka... ach te zabki :ico_zly: moze niech corcia w nocy spi z Wami, to bedzie jej troszke lepiej i Ty nie bedziesz musiala wstawac?
nie moze z nami spać bo później nie będzie chciała w łozeczku, poza tym Maja śpi niesp[okojnie i strasznie się rzuca i wierci jak spała z nami to ręka na moim mężu noga też pchała się na niego i on całą noc biedny nie spał tylko czuwał a wcześniej rano wstaje do pracy i jest później nietomny

MONIKAB fr
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3620
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:50

17 kwie 2008, 09:58

to nie ciekawie :ico_noniewiem: jedyne co pozostaje to przeczekac ten okres...

wiesz, babe_boom, pamietam jak mialam straszny problem ze swoim Wiktorkiem jak miaj jakies poltora roku... zasypial mi ladnie kolo 22 i spal do pierwszej a potem :ico_olaboga: kosmos normalnie...darl sie do 4 rano, czasem pozniej... i to noc w noc...nic nie pomagalo... oprocz nocnej zabawy przed domem kamyczkami :ico_szoking: ... do tej pory nie wiem co to moglo byc....dlaczego tak sie zachowywal...moze klimat mu nie spasowal bo bylismy na poludniu francji a tam nawet noce byly upalne... (trwalo to kolo tygodnia a wakacjowalismy sie dluzej :ico_noniewiem: )
no ale Majeczka to chyba z zabkami ma problem :ico_noniewiem:
zyczeci kochana cierpliwosci i wytrwalosci :ico_sorki: tylko to pozostaje :ico_noniewiem:

[ Dodano: 2008-04-17, 10:02 ]
a jak dziewczynki dzisiaj u Was pogoda?
ja jestem pod wrazeniem normalnie :ico_szoking: wreszcie mamy prawdziwa wiosne :ico_brawa_01: ... a nawet mozna powiedziec ze latem zalatuje :ico_haha_01:
a ja juz myslalam kilka dni temu jechac do sklepu kupic jeszcze jakies futro Alicji bo bidulka miala sie urodzic na wiosne a przyszla by na swiat zima :ico_szoking:

Awatar użytkownika
Ewelina83
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 588
Rejestracja: 08 sie 2007, 11:02

17 kwie 2008, 10:41

Witam was Kochane!
Ja wczoraj nie dotarlam do Was bo mialam rejs po sklepach :ico_haha_01: do odstresowania sie!

Moje dolegliwosci ciazowe chyba przybieraja na wadze tzn brzuszek juz podobno mam niziutko w cipce kluje jak trza a chodzenie dlugie jest coraz bardziej meczace i bolace! Co do szyjki to tez nie mam ogledzin ale jedynie sama moge powiedziec ze jest miekka :ico_noniewiem: wiec moze juz nie bawem...

a jak dziewczynki dzisiaj u Was pogoda?
ja jestem pod wrazeniem normalnie :ico_szoking: wreszcie mamy prawdziwa wiosne :ico_brawa_01: ... a nawet mozna powiedziec ze latem zalatuje :ico_haha_01:
a ja juz myslalam kilka dni temu jechac do sklepu kupic jeszcze jakies futro Alicji bo bidulka miala sie urodzic na wiosne a przyszla by na swiat zima :ico_szoking:
No to patrzcie co ja zastalam rano za oknem
Obrazek

Wiec u mnie to zima w pelni :ico_olaboga: i jak tak dalej pujdzie to sanki zamiast wozka :-)
Buziaki dla was!

MONIKAB fr
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3620
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:50

17 kwie 2008, 11:00

Witam was Kochane!
Ja wczoraj nie dotarlam do Was bo mialam rejs po sklepach :ico_haha_01: do odstresowania sie!
bardzo dobrze Ewelinko :ico_brawa_01: co ciekawego nakupilas? pochwal nam sie :ico_sorki:
ja tez mysle juz teraz o porodzie na okraglo... nawet w nocy nie spie spokojnie...nie boje sie...ale mysle...caly czas mysle...szukam u siebie objawow przepowiadajacych porod... zastanawiam sie kiedy to nastapi i jak... tzn czy w dzien, czy w nocy... czy odejda mi wody czy zacznie sie od bolow...kazde scisniecie tam na dole obserwuje bacznie i czekam na kolejne... a moze to juz? :ico_olaboga: ach... w pierwszej ciazy tak nie myslalam...
Moje dolegliwosci ciazowe chyba przybieraja na wadze tzn brzuszek juz podobno mam niziutko w cipce kluje jak trza a chodzenie dlugie jest coraz bardziej meczace i bolace! Co do szyjki to tez nie mam ogledzin ale jedynie sama moge powiedziec ze jest miekka :ico_noniewiem: wiec moze juz nie bawem...
:ico_szoking: juz?
na kiedy masz Ewelinko termin?

No to patrzcie co ja zastalam rano za oknem
[url=http://images27.fotosik.pl/196/32835d94b062fa28.jpg]Obrazek[/URL]

Wiec u mnie to zima w pelni :ico_olaboga: i jak tak dalej pujdzie to sanki zamiast wozka :-)
Buziaki dla was!
:ico_szoking:
ale sie rzeczy dzieja :ico_olaboga: ... a przeciez sasiadujemy ze soba, tj francja z niemcami... no i w polsce tez juz podobno ladnie, z tego co slyszalam... :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
babe_boom
4000 - letni staruszek
Posty: 4341
Rejestracja: 12 mar 2007, 17:58

17 kwie 2008, 11:12

MONIKAB fr, w polsce deszcze od wczoraj a już normalnie lato mieliśmy

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość