malhyn
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 114
Rejestracja: 23 lip 2007, 12:17

17 kwie 2008, 08:14

hej, witajcie zapraszam na kawke. Pogoda masakra. Pada. Do tego wstałam z dziwnym bolem głowy. W nocy dosyc ze mały sie budził to jeszcze przyjechali mistrzowie Polski w siatkowke Skra Bełchatów a ze ja mieszkam kolo hali to wszystko działo sie pod naszymi oknami prawie. Kibice witali mistrzow o 3 w nocy a czekali na nich juz od 1. I były fajerwerki ladniejsze niz w sylwestra, spiewy, głasna muzyka. I wiecie ze wtedy mały sie nie obudził dopiero jak sie wszystko skonczyło.
Ula super te pojemniki.

barbapuppa
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3446
Rejestracja: 08 mar 2007, 20:37

17 kwie 2008, 08:37

i ja się witam
u nas nie jest za pięknie, ale przynajmniej na razie nie pada
dziewczyny, a to fotka z wczoraj, jak moja Wiki bawiła się w kosmetyczkę
tak na dobry humorek z rana, bo ja jak to miałam nałożone to ataku śmiechu dostałam jak zobaczyłam zdjęcie w komórce, aż mi się te skórki trzęsły
Obrazek

[ Dodano: 2008-04-17, 08:41 ]
aha, ja nadal wertuję wózeczki i zobaczcie co znalazłam, sam wózeczek kiepściutki, ale jakie składanie :ico_szoking: http://pl.youtube.com/watch?v=FnKHEmU8H ... re=related

[ Dodano: 2008-04-17, 09:07 ]
no i jeszcze jedno zapomniałam wam napisać wczoraj
Tadzik je już zupkę z normalną kaszą drobną, a wczoraj chłopina zjadł mi po swojej treściwej zupce 1/3 ziemniaków i mięso z kurczaka cienko pokrojone (i jak tu utrzymać wagę przy takim jadku?)
no lecę, choć wcale nie chce mi się dziś wychodzić, ale mus to mus

Awatar użytkownika
ULA_TOMEK
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2681
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:12

17 kwie 2008, 10:00

No ja tez sie witam u nas tez dzis niebo zachmurzone, ale jeszcze nie pada, wiec korzystamy i wietrzymy malucha :-D

Malhyn to mieliscie rewelacyjna nocke :-D dobrze ze do was z wizyta na akwke nie wpadli :-D ale takie fajerwerki za friko sobie poogladac :-D super sprawa :-D

Basiu ty to takie cuda wyszukujesz ze ja nawet nei wiedziłam ze takie istnieja :-D
a maseczka rewelacja, fajnie meic taka córeczke, bo od mojego syna to jak narazie tylko dwa razy w nos dostałam :-D
:ico_brawa_01: dla Tadzika za super dietke ty to powinnas z niego przykład brac bo jak tak dalej pójdzie to nic nam z ciebie nie zostanie bo Tadzik ci zacznie jeszcze neidługo z talerza wszystko wysysac :-D

A ja sie wczoraj śmiałam bo jedlismy takie pianki, cos jak ciepłe lody i oczywiscie jak maluch zobczył to odrazu krzyk bo on tez chce :-D wiec maz mu dał i tak sie śmialismy to jak chwyclił jego reke to maz nei miał siły sie bronic i cała pianka wyladowała na buzi malucha :-D załuje ze fotki nie zrobiłam ale on tak szybko to zlizał ze chyba bym nie zdazyła aparatu przyniesc :-D

a kupiłam w koncu wczorja nianie dla PAwła na allegro skusiły mnie dobre komentarze, mam nadzije ze sie sprawdzi bo cena nawet niziutka :-D
http://aukcja.interia.pl/show_item.php?item=340163760

basik334
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 974
Rejestracja: 09 mar 2007, 12:15

17 kwie 2008, 10:14

Dzień dobry!

Wpadam na sekundkę, maluszek mój brzęczy :ico_noniewiem: Choruje mi troszkę, biedaczek :ico_chory:

Wczoraj skończyłam terorię i zaczynam w przyszłym tygodniu jazdy :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: Oj, będzie sie działo! :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking:

Awatar użytkownika
ULA_TOMEK
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2681
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:12

17 kwie 2008, 10:20

Oj Basiu to życze duzo zdróweczka dla Jasia :-D

i dla ciebie trzymam kciuki za egzamin zdany za pierwszym podejsciem :-D

basik334
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 974
Rejestracja: 09 mar 2007, 12:15

17 kwie 2008, 10:22

Ula, w to pierwsze podejście nie wierzę, nie takich jak ja usadzali, a nie czuję się mocna :ico_noniewiem: Marzy mi sie zdać w tym roku, wtedy będę happy :-)

Awatar użytkownika
ULA_TOMEK
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2681
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:12

17 kwie 2008, 10:25

wiesz Basiu mi sie wydaje ze to czy sie zda za pierwszym razem to wcale nie zalezy od umiejetnosci tylko chyba raczej od szczescia i moze wiekszej mini :-D

basik334
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 974
Rejestracja: 09 mar 2007, 12:15

17 kwie 2008, 10:32

No to drugie odpada, to nie w moim stylu ... A szczęście? różnie z tym bywało :ico_oczko: :ico_oczko: :ico_oczko:

Awatar użytkownika
ULA_TOMEK
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2681
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:12

17 kwie 2008, 10:39

to jeszcze Basiu ci duży dekolcik zostaje :-D

Awatar użytkownika
madziorka hihi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6536
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:23

17 kwie 2008, 12:49

hej dziewczyny
hmm zaniedbalam was bo nie dostawalam zadnych powiadomien na maila a ja tylko przez linki wchodze hihi
tyle mam tych watkow ze sie gubie w forach hihi
no ale jestem juz
ostatnio jak pisalam to cos wspomnialam o oslabieniu lelka
no niestety na tym sie nie skonczylo
we wtorek rozchorowal sie na calego
kaszel , i utrzymujaca sie goraczka
dopiero w srode poszlam z nim do lekarza
, strasznie sie balam bo wiedzialam co mnie czeka
antybiotyk kolejny i znow infekcja gardla


pytam sie skad to cholerstwo sie bierze?? i to po 2 tygodniach znowu?? szok
lekarka beznadziejna nam sie trafila
zero troski, zainetersowania
szkoda slow
na pytanie czy moge wpasc w przyszlym tyg do kontroli to zdziwko na jej twarzy
i pytanie a po co?? jesli dziecko bedzie wygladalo ok to znaczy ze ma sie dobrze i tyle sie dowiedzialam bleeeeeeeeeeeeeeeee
wczorjasze przedpolunie poryczalam niestety bo ja nie przwyklam do takich sytuacji i od razu zalamka i panika z mojej strony...
dopiero popoludniu odnalazlam winowajce PIERWSZEGO ZĘBOLA!!! ufff
jaka ulge poczulam wiazac te fakty ze soba
bo juz sie balam ze tak z niczego lelek nam sie popsul i chorowitek zrobil
a dzis juz calkiem spoko
bez goraczki pierwszy dzien ufff
kaszelek tez juz mniej dokucza
lelus wesoly, wyspal sie ladnie i czeka na spoznione sniadanie, bo pospal do pozna
wczesniej jak sie obudzil to niezlego kupala uwalil fujjjjjjjjj
musialam zmieniac przescieradlo nawet a jego samego prysznicem potraktowac ku radosci oczywiscie hihi

takze od poniedzialku kisimy sie w domu.. ale coz czasem tak trzeba
humor juz mam lepszy wiec teraz tylko czekam az chorobsko minie calkiem i wracamy do zycia jupi!!!

basiu ty jestes dla mnie mega doswiadczona wozkara hihi :ico_brawa_01:
czy wozkoholiczka.. jak wolisz hehe
wynajdujesz niezle sprzety, i oczywiscie im wiecej tym trudniej zdecydowac sie na cos konkretnego
znam ten bol
ja jednak zostalam przy peg perego
znalazlam wreszcie dobra oferte z kolorem zielonym
http://us.st11.yimg.com/us.st.yimg.com/ ... _126682279
czekam na dostawe
dzieki bo wlasciwie ty mnie na niego naprowadzilas.. hihi i zarazilas.. :ico_brawa_01:
:ico_brawa_01:
ten pomaranczowy kiedys widzialam na ebayu ale nawet firmy nie skojarzylam wiec dopeiro teraz zainteresowalam sie nim na powaznie :ico_brawa_01:

swoj bede jednak sprzedawala
bo do tego nowego moge w przyszlosci dokupic gondole i smigac z noworodkiem a lelek na przednich stopniach bedzie sobie mogl stac i jezdzic z mama hihi no zobaczymy

ula oj o upadku przeczytalam :ico_szoking: uwazaj na siebie. :ico_olaboga:

foteczki poogladalam. wszsytkie dzieciaczki wygladaja slicznie!!!

aa chyba joanna pytala o ciemiaczko.. ostatnio byla o tym mowa na innym forum. lelek ma cos na wielkosc opuszka kciuka. moze ciut wieksze

o tym naczyniu do gotowania bez gotowania tez pierwsze slysze :ico_szoking:

dobra do potem mamuski

aaa basik zdrowka dla twego slicznego jasienka
a co mu jest dokladnie?? mam nadzieje ze tylko slabe przeziebienie i szybko przejdzie
buzka

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość