Awatar użytkownika
__DOMI__
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1199
Rejestracja: 23 kwie 2007, 17:49

17 kwie 2008, 11:12

u nas też jakas dziwna pogoda, Krzyś tez śpi, ale długo marudził

Awatar użytkownika
gozdzik
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6008
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:41

17 kwie 2008, 11:19

sensibel, chyba faktycznie przejde sie do tego lekarza
hihi alke masz kobieto zachcianki :-D :-D :-D az bym sama wszamała takiego senkacza Obrazek
Beciu jak to dobrze ze do nas wpadłaś przykro mi z powodu mamy i świetnie Cie rozumie że teraz masz inne sprawy na głowie bedziemy tu czekać na ciebie z utesknieniem wiec zagladaj tu do nas od czasu do czasu i skrobnij choc kilka zdać a My zyczymy twojej mamie jak najszybszego dojscia do zdrowia

Awatar użytkownika
sensibel
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1384
Rejestracja: 16 mar 2007, 11:01

17 kwie 2008, 11:27

__DOMI__, wiadomo ile to zamieszania przy ślubie... My nasz zorganizowaliśmy od zera w dwa miesiace :-D Zuzia nas trochę popędziła, a nie chcieliśmy czekać. Wszystko udało się dopiać na ostatni guzik. Nawet udalo mi się zorganizować lokal jaki chciałam, a był tylko jeden termin wolny wtedy, i orkiestrę, która miała już pełny grafik do 2008 roku i miała wolną akurat ta sobotę, nawet najlepszy kucharz w okolicy zgodził sie dla nas gotować :-D wszyscy stwierdzili, ze to zrządzenie losu i widocznie tak miało być. Akurat wtedy pracowałam w firmie dekoratorskiej organizującej dekoracje na wesela bankiety itd. więc miałam wypasioną dekorację żywymi kwiatami na sali i w kościele. Muszę przyznać, że naprawdę nam się udało :-D Tobie tez napewno wszystko dobrze pójdzie :-)

Zuzia też nie chodzi wiec się nie martw. Widocznie jeszcze nie czas.

Ja też miałam problem z usypianiem małej. Jak już kiedys napisałam, u nas kluczowa sprawą bylo odstawienie od piersi. Tak jak Zuzia kojarzyła piers z usypianiem, tak Krzys kojarzy z nim butelkę. Ja znalazłam sposób "na gości". Zuzka jest wyjatkowo towarzyska, z gosćmi potrafi siedziec do 23 przy stole a potem siłą rzeczy padała jak mucha. Wtedy nie jadła cyca. Najpierw usypiała u mnie na kolanach. W następny weekend zasnęła obok mnie w moim łóżku, bez cyca, wałkowała się az zasnęła. Jak już raz jej się udało, to w pon. nie dałam jej piesi. Wkońcu się nauczyła :-) a na koniec spróbowałam i pewnego dnia wsadzilam ją do łożeczka i zasnęła. Od tamtej pory, odpukać, śpi sama :-D Muszę byc w pokoju, ale to i tak niewielkie poświęcenie .

Się rozpisałam... :ico_wstydzioch:

[ Dodano: 2008-04-17, 11:34 ]
gozdzik, mam tylko nadzieję ze ten sękacz mi wyjdzie i nie zzielenieję jak spróbuję tak jak ten stworek :-D
Leccie do lekarza i opowiadajcie jak było :-)

[ Dodano: 2008-04-17, 12:27 ]
Zuzia wstała, lecimy na spacerek :-) do usłyszenia :-)

Awatar użytkownika
gozdzik
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6008
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:41

17 kwie 2008, 13:54

ale wam fajnie idziecie sobie na spacerek a my musimy siedzieć w domu do lekarza dopiero jutro bo dziś juz nie zdarzmy
hihi a sękacz na pewno ci smaczny wyjdzie mam nadzieje ze sie z nami podzielisz :-D
Jula sobie spi zasnęła przed 12 ale nie wiem ile pośpi bo sąsiedzi na górze zrobili sobie dyskotekę i słychać jakby to u mnie magnetofon grał na cały regulator :ico_zly:
jutro idee na rozmowę w sprawie pracy ale pewnie nic z tego nie będzie

Awatar użytkownika
sensibel
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1384
Rejestracja: 16 mar 2007, 11:01

17 kwie 2008, 15:59

Wróciłyśmy po pół godzinie ze spaceru, bo zaczęło padać. i tak zdąrzyło mnie zmoczyć :ico_zly:
Sękacz wyszedł, już się najadłam i Was częstuję :ico_tort: to może jeszcze do tego :ico_kawa: :ico_kawa: :ico_kawa: :ico_kawa:
Zuzia marudziła przy obiedzie, wkońcu poszła spać. A ja sobie siedzę i "gadam" z brzuszkiem :-)

[ Dodano: 2008-04-17, 16:07 ]
gozdzik, to daj znać jak tam ta rozmowa. Może jednak Ci się uda :-) tylko pamietaj, nie zapomnij o marcóweczkach :ico_nienie:

Awatar użytkownika
gozdzik
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6008
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:41

17 kwie 2008, 16:10

sensibel, pewnie ze dam znać :-)
a sekacz pierwsza klasa :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
sensibel
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1384
Rejestracja: 16 mar 2007, 11:01

17 kwie 2008, 16:53

Przegladam właśnie allegro. W maju mam komunię i szukam jakiejś eleganckiej bluzeczki ale tam tyle tego jest :ico_olaboga:
u nas był fajny sklep ciążowy, ale tak podskoczyli z cenami.... za bluzkę 200 zł nie zapłacę, to chyba przesada.... widocznie im się nie opłacało, ale ciekawi mnie kto im teraz będzie te ciuchy kupywał jak poniżej stówy to tam nic nie ma :ico_puknij:

Awatar użytkownika
gozdzik
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6008
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:41

17 kwie 2008, 19:51

to fakt ciuchy ciazowe strasznie sa drogie moim zadaniem to czyste zdzierstwo
Jula sie kapie hihi a ja lece do nich bo mi cała łazienke zachlapia :-D

Awatar użytkownika
nana
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 868
Rejestracja: 12 wrz 2007, 21:12

17 kwie 2008, 21:09

Witajcie ciochane :ico_haha_01:
U mnie wszystko jakoś leci do przodu,troszku w biegu,ale co tam...coś kosztem czegoś-no nie?Został mi jeszcze następny tydzień tj.poniedziałek,środa i czwrtek wykładów na prawko iiiiii zaczynam jazdy-----juuuppiii No a 5 maja mam pierwszą pomoc,hi,hi-usta,usta i te sprawy :ico_haha_01: :ico_haha_01:

Becia-oki nic się nie stało wszystko rozumiem kochana :ico_pocieszyciel: Przykro mi,ze coś takiego spotkało twoja mamcie :ico_placzek: Ale trzymam kciuki,zeby wszystko wróciło do normy!Buziolki dla Ami :ico_haha_02:

Gozdzik-wiesz co nic nie płacisz za poradę,więc może lepiej idź do lekarza na obsłuchanie Juleczki,przynajmniej będziesz spokojniejsza :ico_brawa_01: Trzymam kciuki co do pracy,a nóż widelec się uda?

Sensibel-no właśnie już dawno nie widzieliśmy twojego brzusia :ico_noniewiem: Natentychmiast prosim o zdjęcie :-D

Urmajo-aaaaa w pracy :ico_olaboga: trochę zalatana bo jest nas mniej o jedną osobę,bo przeszła na drugi sklep i teraz zapieprzamy w dwójkę :ico_sorki: Dopiero o 12 przychodzi babeczka i jest do 17,a ja jestem teraz troszku dużej tj.do 15,biore Maksa i jedziemy do mojej mamy gdzie jest Michaś ,jem obiad i pędze w te dni co mam wykłady na 17 sie szkolioć,później do domu ok.19:15,kąpanie aaaaaaa szkoda słów....Spoko :-D

Dobra idę kłaść dzieciaki bo się zapisałam,uuuppsss

Awatar użytkownika
gozdzik
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6008
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:41

18 kwie 2008, 07:31

Witajcie u nas nocka przespana Julia przebudziła sie o 6 dałam jej cycusia i jeszcze sobie smacznie spi :-D
widze ze ja dziś pierwsza to lece zrobic wam kawusie
a oto ona gorąca i aromatycznie pachnąca :ico_oczko:
:ico_kawa: :ico_kawa: :ico_kawa: :ico_kawa: :ico_kawa: :ico_kawa:
więc prosze sie czestować
Za oknem pieknie świeci słoneczko co prawda zapowiadali deszcz ale jak narazie dzien zapowiada sie przyjemny
nana, hihi powoiadasz usta usta ....a choc przystojny bedzie ten instruktor :-D

[ Dodano: 2008-04-18, 10:56 ]
widze ze jeszcze tu zadna nie zawitała a kawusia stygnie :ico_noniewiem:
zaraz przyjdzie moja mama do Juleczki a ja ok 12 bede mykac na ta rozmowe

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość