Dona
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2039
Rejestracja: 27 cze 2007, 08:37

18 kwie 2008, 12:04

a my do kapieli uzywamy linomagu, u nas się sprawdza

emilia7895, ja w przyszłym tygodniu wyjezdzam na miesiąc do rodziców i mam przed sobą jakies 550km, az się zastanawiam ile dłuzej bedziemy jechac, no i mam nadzieję, ze mala bedzie duuuzo spała :ico_sorki:

monika83
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 883
Rejestracja: 22 wrz 2007, 22:13

18 kwie 2008, 15:32

czsc kochane
moja malutka daje mi w kosc i nie mam zbyt duzo czasu na neta,teraz wlasnie spi moja perelka
wasze dzieci majczasami ataki placzu? bo mojej malej niby nic nie jest ma sucho najedzona brzuszek niby nie wzdety,a ona wpada w ryk wydziera sie strasznie i nic jej nie pomaga :ico_olaboga:
moj maz tez nas zostawia same na dwa dni w maju,bo leci do polski na komunie chrzesniaka i tez nie wiem jak t bedzie troche sie stresuje

Awatar użytkownika
zirafka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7734
Rejestracja: 19 paź 2007, 18:55

18 kwie 2008, 16:32

No to widze że wszystkie ( prawie 0 zostaniemy same na parę dni. Mój mąz 5 maja jedzie na delegację na Ukraine na tydzień :ico_szoking: . Niewiem jak to będzie ale musze sobie jakos poradzić.
Emilia u nas u Kubusia juz całkiem zeszło z główki. Wczoraj w kąpieli dobrze namydliliśmy główkę i z 5 min myliśmy ją wacikiem a poźniej jeszcze długo czesałam i juz dzis ma gładziutka główkę.

Awatar użytkownika
Sylwia.O.
4000 - letni staruszek
Posty: 4534
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:17

18 kwie 2008, 18:26

wasze dzieci majczasami ataki placzu? bo mojej malej niby nic nie jest ma sucho najedzona brzuszek niby nie wzdety,a ona wpada w ryk wydziera sie strasznie i nic jej nie
Moja tez niby miała brzuszek mięciutki i nmie kopała nóżkami ale najprawdopodobniej bolał ją brzuszek. Miała właśnie takie napady płaczu. Była spokojna i nagle zaczynała płakać niemiłosiernie. Za chwilkę jej przechodzio i po jakiś 5-10 min znowu zaczynała płakac ale też tylko chwilkę.
Przyjrzyj sie swojej diecie (jeżeli karmisz piersią) Ja zauważyłam że moja Julia płakała jak napiłam się gazowanej wody. Nabiał jeszcze u mnie podejrzany jest. Normalnie, jeżeli dziecko nic nie boli to nie ryczy czasami moze popłakać jak jej nie wygodnie czy cos w podobie ale jak ma takie ataki płaczu to myslę, że coś jej jest. Ja teraz daję małej do każdego posiłku parę kropli espumisanu i jest ok. No i nie pijam wody gazowanej.

monika83
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 883
Rejestracja: 22 wrz 2007, 22:13

18 kwie 2008, 18:45

zapodam kilka fotek mojej zuzi
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
Sylwia.O.
4000 - letni staruszek
Posty: 4534
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:17

18 kwie 2008, 18:52

Śliczna Zuzia :ico_brawa_01: a najfajniejsze jest drugie zdjęcie :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
lalunia
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3198
Rejestracja: 16 mar 2007, 13:10

19 kwie 2008, 10:10

dziewczyny czy ten SAB SIMPLEX jest do kupienia w każdej aptece? słyszałam wersje ze nie jest do kupienia z Pl i że ściągają go z zagranicy

i jeszcze jedno pytanie, czy dajecie go dzieciom profilaktycznie czy może one mają kolki?

moja mała chwile przed załatwieniem sie, pręży sie i napina, napina brzucha, robi sie czerwona i czasem popłakuje ale za każdym razem stęka tak niepokojąco jak by chciała sie rozpłakać, wydaje mi się że to jednak są kolki, nie trwają cały dzień czy pół tylko ok 10-15 min przed zrobieniem kupy

jeszcze jeden niepokojący objaw... dużo mi ulewa i nawet zwraca, średnio raz na dzień, raz na dwa dni zwraca, wydaje mi się że jak za dużo zje to zołądek ma za ciężko i zwróci, wymiocin jest dużo, jak już jest po wszystkim to znowu jest głodna, daje jej cyc ale już tak dużo sie nie naje, czy wasze tez zwracają? co do ulewania to nie ulewa aż tak tragicznie żeby nie przybierała na wadze, ale po każdym jedzeniu uleje raz , dwa razy a nawet trzy razy po troche, mimo że jej sie odbije, a jak jest u was????????????????

emilia7895
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7551
Rejestracja: 14 maja 2007, 09:41

19 kwie 2008, 10:19

ze nie jest do kupienia z Pl i że ściągają go z zagranicy
tak lalunia, nie ma go w polsce

[ Dodano: 2008-04-19, 10:21 ]
i jeszcze jedno pytanie, czy dajecie go dzieciom profilaktycznie czy może one mają kolki?
nasz Marcelek ma kolki :ico_olaboga:
tzn. teraz po kropelkach sa lagodniejsze

[ Dodano: 2008-04-19, 10:23 ]
Marcelek bardzo zadko ulewa,teraz troszke czesciej, ale to dlatego ze sie mocno najada, bo je co 2-2,5 godziny

Awatar użytkownika
lalunia
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3198
Rejestracja: 16 mar 2007, 13:10

19 kwie 2008, 10:44

podobno to samo pod nazwą bobotic jest sprzedawane w polsce, czy ktoś to miał?
i czy ten sab simpleks jest naprawde taki rewelacyjny?? pomaga??

Awatar użytkownika
Anuszka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 8743
Rejestracja: 14 sty 2008, 13:30

19 kwie 2008, 11:56

lalunia, sab simplex nie kupisz w PL, nie ma szans, chyba ze od kogos. Musi Ci ktos przywiezc z niemieckiej apteki ( bez recepty ) albo zamow w necie.

U mnie tak sie wlasnie zaczely kolki jak opisujesz. Stosujemy 3-4 razy na dobe po 10 kropli. Pomaga Olinkowi, jestem pewna.

Co do ulewaia, jesli moejmu sie odbije ( choc nie zawsze sie udaje ), to czasem faktycznie i tak sie ulewa, ale zazwyczaj "serkiem" juz a nie typowym pokarmem. Czesto tez poleci mu takie mleko rozcienczone z woda. Faktycznie, ja sadze, ze to dlatego ze jest przepadlisty :-) i potem zoladek musi sie pozbyc. MInie... Dla mnie najwazniejsze, ze przybywa na wadze, lekarz mowi, ze to normalne w naszym przypadku.

[ Dodano: 2008-04-19, 11:56 ]
tzn. teraz po kropelkach sa lagodniejsze
:ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

[ Dodano: 2008-04-19, 11:58 ]
i czy ten sab simpleks jest naprawde taki rewelacyjny?? pomaga??
nasz lekarz powiedzial, ze nie ma w tej chwili nieczego lepszego z farmaceutyków, polozna mi to polecila juz na poczatku, bo maly ma kolki od drugiego tygodnia zycia. Czytalam duzo na necie i tez sa same pochwaly. Lalunia, trzymam kciuki za Tosie. Jakbym miala dziewczynke, to tez by byla Tosia. :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość