Awatar użytkownika
mama_Dominika
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 545
Rejestracja: 10 mar 2007, 20:04

18 kwie 2008, 17:02

No i siedzę w domu, miałam iść na dwór ale mala była śpiąca a ona przecież nie uśnie w wózku więc zostalam a M. poszedł z Dominikiem na dwór :ico_haha_02:

Sikorka to faktycznie Kacper jest bardzo odważny i samodzielny, Dominik na razie nie wykazuje chęci na samodzieln wjazd gdziekolwiek, jego najlepsz kolega jedzie w tym roku na kolonie a on nawet nie chce o tym slyszeć, mam nadzieję że z czasem to się zmieni... :ico_oczko:

Awatar użytkownika
jagodka24
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 8382
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:05

18 kwie 2008, 17:37

zborra ale ty nie mozesz miec sobie nic do zarzucenia
nie masz doswiadczenia ze szpitalami wiec nie wiedzialas o tym zakazie i nie bylas przygotowana na wyproszenie
ja jak bylam z mała w szpitalu to juz bylam madrzejsza i nie pozwoliłam sie wyprosic
bo tak naprawde to oni nie maja prawa cie wygonic to twoje dziecko i mozesz przy nim byc w kazdej sytuacji
i wiem ze jakbys byla z hania to ona mniej by sie bała bo widzi swoich rodziców

u nas dzisiaj spoko ale mała spała tylko raz i bedzie jej ciezko wytrzymac do 19 ale damy rade

Awatar użytkownika
GLIZDUNIA
Wodzu
Wodzu
Posty: 16362
Rejestracja: 09 mar 2007, 07:29

18 kwie 2008, 18:22

uff...ja oczywiscie nie mam na nic czasu dzis jak Maya spala tylko 45min. i sie dalej nie wybiera....za godzine A. do pracy idzie i ja znow zostaje sama z maruda :ico_olaboga: .....
Zborra...podejrzewam ze bedziesz musiala niezle wyblagac przy tym zabiiegu...bo jestem pewna ze nie pozwola Ci zostac :ico_noniewiem: ...obym sie mylila!!!kiedy myslisz ze bedzie ta biopsja?
macie juz odwazne i prawie dorosle dzieci Sikorko i Irminko.......ja pamietam ze u nas zawsze dzieci same chodza juz w pierwszej klasie do szkoly a mamy kilometr do podstawowki :ico_noniewiem: ....jakos tak sie przyjelo ze dziecko w tym wieku juz chodzi samo...bo chyba spokojna okolica i tylko 1 trzeba przejsc przez ulice...juz sie niemoge doczekac jak moja Maycia pojedzie sama na kolonie!!!pewnie wysle ja z PL zeby mogla z Waszymi maluchami pojezdzic :-D :ico_brawa_01:

[ Dodano: 2008-04-18, 18:29 ]
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

aha no i jeszcze o trcie bylo...My zadnego ksztaltu nie bedziemy mieli...bedzie okragly ale za to pieczony przez znajoma kucharke....no i pyszny :-D ...a tutaj w UK to sa najdziwniejsze wzory ale postanowilam ze sama jej torcik upieke bo smaczniejszy wyjdzie niz te z toną lukru ktory i tak trzeba zrzucic bo nie da sie go zjesc :ico_noniewiem:

[ Dodano: 2008-04-18, 19:42 ]
a tutaj nikogo?weekend sie zbliza nie? :ico_oczko:

i szok...tatus pojechal do pracy a ja wykapalm Maye i jest 18.40 a ona juz spi :ico_szoking: ...trudno :ico_noniewiem: ...oby dospala do rana w takim ukladzie bo ja jutro do pracy a potem odprawiam te urodziny wiec czasu bede miala malo na przygotowania....i jeszcze deszcze zapowiadaja a my grilla mamy w planie :ico_zly:

Awatar użytkownika
zborra
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9819
Rejestracja: 19 kwie 2007, 21:41

18 kwie 2008, 20:25

Jagódka no to teraz mi zadałaś mola...siedzę i szukam praw pacjenta...Mi się zdaje, że nie można tak robić jak oni chcą......ale może się mylę.

Glizdunia to Ty masz dorosłe dziecko! tak poważnie wygląda na tych schodach :ico_brawa_01:
I powodzenia jutro, no i oby Maycia spała grzecznie do ranka...

Moja chyba usnęła..niania nam coś szwankuje...fak!
Ja posprzątałam...J myje podłogi. Lecę robić kolację, bo już bardzo późno na jedzenie, a już przegapiłam 1przekąskę :ico_haha_01:
Zajrzę jeszcze...

Awatar użytkownika
GLIZDUNIA
Wodzu
Wodzu
Posty: 16362
Rejestracja: 09 mar 2007, 07:29

18 kwie 2008, 20:56

ach Zborra Ty tu o kolacji a ja choc glodna to z lenistwa tylko czekolade otwieram i co?i pochlaniam ją calą :ico_wstydzioch:

a niania tez nam szwankuje niestety...cos tam chyba Maya kable zaslinila troche :ico_noniewiem: ale nie przejmujmy sie...jak bylismy na tym roczku to byl tam tez taki roczny chlopczyk z tatusiem...a ze byla jego pora drzemki to plakal ze zmeczenia i w koncu go polozyli u gory spac a impreza byla na dole i wszystko bylo slychac...maly nie mogl usnac a oni maja takie zasady ze jak go poloza spac to chocby i 3h plakal to go nie biorą i pada ze zmeczenia....no i skoro tak chca to ok.....ale ktoras z matek zapytala czy w domu tez tak placze przed snam...a ojciec mowi ze w domu juz wcale nie placze i od razu poprosil czy moga wylaczyc w niani glos-bo w domu tez tak robią :ico_szoking: ...no i nic dziwnego ze maly nie placze jak go nie slyszą :ico_noniewiem: ...widza tylko na diodach czy sie zaswieca lampka....niby ojciec mowil ze naprawde nie placze ale kto wie :ico_noniewiem: ......wiec nie ma sie co przejmowac zepsuta niania skoro inni specjalnie je wylaczaja nie? :ico_puknij:

ja wlasnie dokonczylam ciasto na jutro...miksowanie odwalilam w salonie zeby malej nie zbudzic i udalo sie....uf

Awatar użytkownika
zborra
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9819
Rejestracja: 19 kwie 2007, 21:41

18 kwie 2008, 21:31

Oj Glizdeczko nie pisz mi o czekoladzie...bo ja mam kryzys chyba...i marzę o nutelli...ale też o tym, żeby wreszcie udało mi się schudnąć i nie utyć, a to raczej zostanie moje marzenie. Bo nawet jak schudnę, to zaraz i tak utyję i już. Może gdybym jak Lady solidnie ćwiczyła...ale ja leń aż śmierdzi jeśli o to chodzi.../
A ten gość co piszesz to niezły! ale ludzie mają zajoba...to po co im niania :ico_puknij:
I smacznego ciacha życzę!
Ja nie wiem jak jutro wytrzymam,...będzie ojca brat z żoną, więc obiadzik będzie..i serniczek na zimno...a ja? kuźwa, jak to znieść???

idę, bo J znów przed tv, poem powie, że ja przed kompem...i tak odbijamy piłeczkę i jakoś nikt nie robi 1kroku...widocznie nam już nie zależy...

dobranoc!

Awatar użytkownika
GLIZDUNIA
Wodzu
Wodzu
Posty: 16362
Rejestracja: 09 mar 2007, 07:29

18 kwie 2008, 21:52

Zborra...u nas dokladnie tak samo ...ja komp a A. tv...i podejrzewam ze tak juz pozostanie....ale pytanie czy mi sie chce isc do niego na tv?odpowiedz brzmi nie.....a on tez narzeka ze ja to tylko na necie siedze zamiast z nim....a czy on przyjdzie do mnie?nie....i kolko sie zamyka.......dzis akurat jest w pracy,jutro bedzie impreza....potem pewnie @...i nici z goracych nocy na jakis dluzszy czas...a ostatnio bylo-juz nawet nie pamietam kiedy...moze z 3 tyg. temu :ico_noniewiem: ....a niby mlodzi jestesmy a problemy jak z programu tv :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
KUlka
4000 - letni staruszek
Posty: 4217
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:24

18 kwie 2008, 22:22

pisałam cos rano ale mi tt sie zawiesiło i dopiero mogłam wejsc ......

Massumi słodkie te Twoje rozrabiaki...

Widze ,ze tutaj warjacie roczkowe juz odchodza :))

a ja ma w czwartek przeprowadzke ... tylko jeszcze muze kogos wynajac zeby mi tam posprzatał ..... bo po szlifowaniu scian i kładzeniu desek jest tam masakra poprostu ....... iokna sa od pyłu białe hehe ... tzn szyby mam mleczne ........


i jeszcze pakowanie ..bleeeeeeee.... ale radosci tez troche jest ......



MUsze Wam powiedzieć , ze piekne mamy te dzieciaki ........

Awatar użytkownika
Sikorka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2625
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:17

18 kwie 2008, 23:24

Nie wytrzymałam i jeszcze tu wlazłam Was poczytać :-D

Ja torty sama piekę i muszę piec dwa, bo przecież to i Kacpra 10 urodziny będą. Ale nie chwaląc się robię niezłe, czekoladowy biszkopt, wiśnie i śmietana, palce lizać :-D
Już mi ślinka leci :-D

GLIZDUNIA, Maya urocza, a na pierwszej fotce taka inna minka, że jej nie poznałam, modelka jest niesamowita.

A jeszcze się pochwalę, dziś przed snem jeszcze wszyscy siedzieliśmy i mówię Sikorowi, że Karol najbardziej lubi taki wierszyk o kotku, który mu czytam z książeczki z wierszykami, Sikor znał na pamięć wierszyk o zajączku i zaczął recytować, a Karol popatrzył taką zdziwioną minką, poczłapał do komody i przyniósł mu książeczkę :ico_szoking: z tymi wierszykami. Fakt, że tą książeczkę czytamy najczęściej, ale nie myślałam, że on taki mądraliński.

Dobra zmykam już, bo jutro rano do szkoły, dobranoc....

Awatar użytkownika
GLIZDUNIA
Wodzu
Wodzu
Posty: 16362
Rejestracja: 09 mar 2007, 07:29

18 kwie 2008, 23:34

Sikorko...ja tu jeszcze jestem i gratuluje odkrycia ze Karolek bystrzakiem jest!!!ja wiedzialam pierwsza :-D :ico_oczko:
a ja nie wiem co mam myslec o tym ze Maya na kota z ksiazeczki mowi "kat"....czy to cat...czy pomylone kot???to dopiero mnie szokuje....ale dosc pogawedek nocnych...ide spac :ico_haha_01:

[ Dodano: 2008-04-19, 09:11 ]
witam sie pierwsza z ranca...zaraz do pracy ide wiec czasu brak...stawiam tylko :ico_tort: dla Milenki z okazji miesiecznicy!!!!

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość