Awatar użytkownika
emalia30
4000 - letni staruszek
Posty: 4924
Rejestracja: 09 lis 2007, 11:51

18 kwie 2008, 21:19

ide z nim troszke pobyc
weekend moj spedze w pracy
nastepny tez,ale kolejny czyli za 2 tyg bedzie znow moj ,szkoda,ze tyle trzeba na niego czekac :ico_zly:
najwazniejsze,ze w przyszlym tyg pracuje tylko 3 dni i 1 dzien mam platny kurs
dala mi 1 dzien wolnego ot tak bo nie ma ruchu-plus to dla mnie ,przynajmniej odpoczne :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Zulcia
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5016
Rejestracja: 07 maja 2007, 10:52

18 kwie 2008, 21:21

moj mezulek wrocil padniety strasznie,mowi,ze strasznie ciezka ta praca,ale mam nadzieje,ze to poczatek tak po za tym tyle tyg siedzial w domu,ze pewnie teraz kazda wydawalaby sie ciezka :ico_oczko: ,najwazniejsze,ze pracuje jak i UWAGA-poprosili by przyszedl tez jutro a soboty sa extra i nie obowiazkowe,wiec dorobi troche,teraz oby mial sile przetrwac ten najgorszy czas poczatkowy a pozniej mysle,ze juz z gorki :ico_sorki:
To bardzo się cieszę :ico_haha_02: A co do pracy to się przyzwyczai,mój po półrocznym zwolnieniu też narzekał,że ciężko :ico_oczko: Silny chłop,da sobie radę,ważne,że praca jest.

Awatar użytkownika
emalia30
4000 - letni staruszek
Posty: 4924
Rejestracja: 09 lis 2007, 11:51

18 kwie 2008, 21:23

ważne,że praca jest.
-dokladnie Zulciu :ico_haha_02:
a co do twych boli i podtrzymania to dziwne nieprawdaz??
teraz mozesz gory przenosic hehe i nic ci nie bedzie tak sie zaszczelniłaś :-D

ok do pozniej

Awatar użytkownika
Zulcia
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5016
Rejestracja: 07 maja 2007, 10:52

18 kwie 2008, 21:30

ok do pozniej
Do później Emilko :-)

[ Dodano: 2008-04-18, 21:31 ]
teraz mozesz gory przenosic hehe i nic ci nie bedzie tak sie zaszczelniłaś :-D
Hihi i ostatnia z was urodzę :ico_oczko:

Awatar użytkownika
felicity001
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 988
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:25

18 kwie 2008, 22:04

Witajcie!
Ja dzis bylam na wizycie w szpitalu gdzie bede rodzic - takie formalnosci. Myslalam,ze przy okazji jakies badanie, ale jakos nic nie zaproponowali tylko standardowe spotkanie z polozna :ico_oczko:

Zulcia, miala racje - zagladalam dzis i przed i po wizycie, ale niestety zabraklo czasu by cos napisac. Tak to jest jak ma sie dzieci :ico_haha_01: w dodatku marudne (bo 3. dzien ma goraczke - chyba od zebow, bo zadnych innych objawow nie ma)...

Coraz blizej terminu - dzis skonczylam dokladnie 37 tygodni, wiec juz jestem w terminie (czyli 38-42 tygodnia). Tym bardziej bym chciala juz urodzic i miec juz malego smyka przy sobie. A z drugiej strony - wole poczekac kilka dni, zeby zodiak przeszedl w znak Byka :-D

Zastanawiam sie czy bede miec wystarczajaco duzo pokarmu bo jakos nie mam jeszcze siary (ani grama :ico_szoking: - oczywiscie wiem,ze moze pojawic sie dopiero po porodzie, ale wolalabym miec juz teraz :ico_haha_01: ) a przy Oli juz mialam. Wtedy niedlugo karmilam - udalo sie tylko 3 miesiace - ale zawsze cos :ico_haha_02:

MONIKAB fr
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3620
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:50

18 kwie 2008, 22:17

witaj felicity :ico_haha_01: wreszcie jestes :ico_brawa_01:
gratuluje donoszenia ciazy :ico_brawa_01: teraz juz dzidzia smialo moze na swiat przychodzic :-)
a tym mleczkiem to sie nie martw... napewno po porodzie bedziesz miala jego nawal :-)
zagladaj do nas czesciej bo jestes pierwsza w kolejce do porodu i czekamy na najswierzsze wiesci co u ciebie
z tego co kojarze... babe_boom tez ma zapowiedziany porod...kwietniowy jeszcze :ico_noniewiem:

[ Dodano: 2008-04-18, 22:21 ]
moj mezulek wrocil padniety strasznie,mowi,ze strasznie ciezka ta praca,ale mam nadzieje,ze to poczatek tak po za tym tyle tyg siedzial w domu,ze pewnie teraz kazda wydawalaby sie ciezka :ico_oczko: ,najwazniejsze,ze pracuje jak i UWAGA-poprosili by przyszedl tez jutro a soboty sa extra i nie obowiazkowe,wiec dorobi troche,teraz oby mial sile przetrwac ten najgorszy czas poczatkowy a pozniej mysle,ze juz z gorki :ico_sorki:
najwazniejsze ze mezus ma prace :ico_sorki: ciezko... hmm mysle ze troszke sie rozleniwil w domku :ico_oczko: ale jak sie rozrusza to nie bedzie narzekal... a soboty to napewno duzy zastrzyk dodatkowej gotowki... moze bedzie szansa na to abys sobie Emilko pozwolila na wczesniejszy urlopik?

[ Dodano: 2008-04-18, 22:24 ]
Zobaczcie jakie to dziwne :ico_noniewiem: od 4 mc. miałam bóle brzucha,w karcie miałam napisane zagrażające poronienie,brzuch mnie bolał do niedawna,większość ciąży łykałam leki p/skurczowe a teraz czuję się super,tzn. żadnych skurczy i bóli brzucha :-D I pewnie czeka mnie przenoszenie terminu.Chociaz lekarze sugerowali wczesniejsze wywołanie ze względu na cholestazę.Ale z braku miejsc w szpitalu raczej mi to nie grozi.
dziwne Zulciu, ale cale szczescie ze tak jest a nie inaczej :ico_sorki: dobrze ze sie nie dalas cholestazie :ico_brawa_01: dobrze ze Julcia posiedzi jeszcze w brzusiu, bo przeciez nie ma jak u mamy :ico_oczko:

[ Dodano: 2008-04-18, 22:29 ]
a mnie wlasnie meczy POTWORNA ZGAGA :ico_szoking: przez cala ciaze nie mialam problemu a tu teraz na koniec :ico_zly: wiem ze to normalne ale juz pol litra mleka zsiadego wypilam i parze rumianek... a zgaga dalej mnie meczy... macie jakies domowe sposoby na ta dolegliwosc ( w domu nie mam nic od zgagi a oczywiscie we fr apteki dyzurujacej nie uswiadczy :ico_zly: )

Awatar użytkownika
Zulcia
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5016
Rejestracja: 07 maja 2007, 10:52

18 kwie 2008, 23:11

MONIKAB fr, ja na zgagę z domowych sposobów nic Ci nie polecę,bo na mnie takowe nie działają.Biorę manti albo rennie.Dziewczyny kiedyś pisały o żuciu migdałów albo o herbatce imbirowej.Podobno gazowane napoje albo zimne słodkie mleko.Na mnie to nie działa niestety.
Zastanawiam sie czy bede miec wystarczajaco duzo pokarmu bo jakos nie mam jeszcze siary
Ja też nie mam i przy Zuzi nie miałam,dopiero jak ją urodziłam,to się malutko siary pokazało.W szpitalu mi ją dokarmiali,bo nawału dopiero dostałam w 4 dobie.Jak mocno ścisnę,to może coś wyduszę.Ale tyci.

Awatar użytkownika
emalia30
4000 - letni staruszek
Posty: 4924
Rejestracja: 09 lis 2007, 11:51

18 kwie 2008, 23:12

moze bedzie szansa na to abys sobie Emilko pozwolila na wczesniejszy urlopik?
-kto wie,kto wie,moze hm...

a na zgagę wiem też,ze co niektorym pomagaja migdaly i krakersy-czytalam kiedys,sama zgagi nie mialam przy pierwszej i teraz tez nie
Coraz blizej terminu - dzis skonczylam dokladnie 37 tygodni, wiec juz jestem w terminie (czyli 38-42 tygodnia).
-wiec moje gratulacje,jesli tylko przejdzie w Byczka to smialo zaczynaj akcje porodowa :-D

ja bede sie z wami zegnac
zmykam spac,bo jutro rano do pracy
wiec do juterka i kolorowych snow zycze wszystkim
Obrazek

Awatar użytkownika
Zulcia
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5016
Rejestracja: 07 maja 2007, 10:52

18 kwie 2008, 23:14

Ja już zmykam,bo mi się same oczy zamykają :ico_spanko: Dobranoc Majóweczki,do jutra.
Obrazek

Awatar użytkownika
babe_boom
4000 - letni staruszek
Posty: 4341
Rejestracja: 12 mar 2007, 17:58

18 kwie 2008, 23:28

mi na zgagę pomaga mięta albo cola
z tego co kojarze... babe_boom tez ma zapowiedziany porod...kwietniowy jeszcze :ico_noniewiem:
tak tak ale ja już w nic nie wierzę mojemu lekarzowi... jak znam życie to przenosze....

[ Dodano: 2008-04-19, 00:28 ]
nikogo nie ma wiec ide spac jesli chodzi o wozki to ja bym kupiła taki http://www.allegro.pl/item342695812_gra ... ic_sp.html

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot] i 1 gość