Awatar użytkownika
Natashka
Miss zgubnych kilogramków
Posty: 9704
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:06

17 kwie 2008, 08:35

Biedroneczko a czemu mialabys kogokolwiek urazic :ico_haha_01: przeciez to indywidualna sprawa kazdego kiedy chce miec dziecko... :ico_oczko:
macie swoje plany i dazycie donichwiec nie ma w tym nic zlego :-D a gdy poczujesz sie juz w pelni gotowa to bedziesz mogla nam sie tu chwalic rosnacym brzusiem :-D

u nas ostatnio wciaz kiepska pogoda, szaro, buro i ponuro dotego deszcze padaja juz amm dosc, juz dawno nie bylsam na spacerze z malym :ico_placzek:

Awatar użytkownika
geheimnis
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2248
Rejestracja: 25 mar 2008, 12:25

18 kwie 2008, 19:16

Natashka pisze:u nas ostatnio wciaz kiepska pogoda, szaro, buro i ponuro dotego deszcze padaja juz amm dosc

ja przez tą pogode się nie najlepiej czuję. wczoraj zmarzłam i to porzadnie. teraz mnie gardło pobolewa. ale mam na szczęście pod ręką miód od babci i chyba tylko dzięki niemu się jakoś trzymam. żadnych tabletek nie chce na razie brać. nie ma to jak stare, babcine sposoby leczenia przeziębienia.

McMiodek
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 17
Rejestracja: 26 mar 2008, 00:22

19 kwie 2008, 01:38

geheimnis pisze:ja przez tą pogode się nie najlepiej czuję. wczoraj zmarzłam i to porzadnie. teraz mnie gardło pobolewa. ale mam na szczęście pod ręką miód od babci i chyba tylko dzięki niemu się jakoś trzymam. żadnych tabletek nie chce na razie brać. nie ma to jak stare, babcine sposoby leczenia przeziębienia.


Oj ja tez tak mam.. W dodatku jakaś taka chandra wiosenna o byle co.. oj uwielbiam miodek!! PYSZNY!! Jeszcze tak z ciepłym mleczkiem, albo z mielonymi orzechami połączony..albo dodany do ciastek..albo do herbatki z cytrynka..o mniam! miodek+kocyk z wełny+dobra ksiażka= szybka poprawa humoru, zdrowia i nastroju :) Albo drink "kolana pszczoły".. Przyjemnie rozgrzewa...

Awatar użytkownika
Natashka
Miss zgubnych kilogramków
Posty: 9704
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:06

20 kwie 2008, 22:56

ja ewentualnie mleczko z miodem :ico_haha_01:

ach ale mialam super weekend, moj T przyjechal do domku, zrobil mi niespodzianke :-D tylko szkoda ze tak predko ten weekend sie skonczyl i T wyjechal... :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek:

teraz wieczor, siedze sama, Oskar spi a mi okropnie brakuje T :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
sensibel
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1384
Rejestracja: 16 mar 2007, 11:01

22 kwie 2008, 10:48

hej :-)
ja też Was czasem podczytuję :-)
McMiodek, cóż to za drink "kolana pszczoły", pszczoły mają kolana? :-D

Awatar użytkownika
biedroneczka
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 390
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:36

22 kwie 2008, 11:21

Hellooo :-D

Śliczne dziś słonko świeci, ciepło się robi, ale miodek dobry jest na każdą pogodę :ico_haha_01: Potrafię czasami łyżeczą ze słoika zajadać sam bez niczego mniammm :ico_oczko:

No ale to pytanie czy pszczoły mają kolana, to mnie powaliło :ico_haha_01: :ico_brawa_01: Naprawdę jestem ciekawa :-)

Być może będziemy dzisiaj mieli samochód, mam trzymać kciuki.

Natashka trzymaj się, może to słonko poprawi Ci humor :ico_haha_02:

Awatar użytkownika
geheimnis
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2248
Rejestracja: 25 mar 2008, 12:25

22 kwie 2008, 16:54

Witam serdecznie,
ja od dwóch dni chodzę jakaś taka wymemłana. ciągle chce mi się spać.chyba @ się zbliża bo ciągle głodna chodzę i co chwilę zaglądam do lodówki. do tego wszystkiego mam takiego lenia że uuuu, a muszę siedzieć i pisać tą paskudną magisterkę.
na cale szczęście gardło mnie już nie boli i ogólnie objawy przeziębienia ustały.

Awatar użytkownika
Natashka
Miss zgubnych kilogramków
Posty: 9704
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:06

22 kwie 2008, 20:14

dziendoberek
u nas slonko swieci dopiero do niedzieli ale to prawda humorek poprawia ze hohoh :-D
teraz tylko spacerki i spacerki a wieczorem sie pada :-D

Awatar użytkownika
biedroneczka
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 390
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:36

23 kwie 2008, 12:43

Hej :-)
Chwalę się - mamy samochód :-D Renault sprit z gazem, w ładnym kolorku, z wygodnymi siedzeniami. Wczoraj zapakowaliśmy się z psem i zrobiliśmy próbną przejażdżkę. Skubi siedział grzecznie, więc chyba mu się auto spodobało :ico_oczko:

Poza tym super pogoda, choć trochę chłodniej. Z pewnościa na spacer można się wybrać :-)

Awatar użytkownika
olulek
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 94
Rejestracja: 26 mar 2008, 10:00

23 kwie 2008, 14:10

Hej dziewczyny!
biedroneczka, samochod na gaz to duza oszczednosc, wiem cos o tym :ico_oczko: a my nowy komputer mamy i nim sie przyzwyczailam co i jak to troche minelo :ico_olaboga: vista mnie troche przeraza, ale powoli sie przyzwyczajam . Maly mi sie przeziebil z nosa mu kapie a i ja tez jakas polamana chodze. pogoda beznadziejna raz cieplo a po chwili pada.

Wróć do „Kącik dla rodziców”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość