Awatar użytkownika
murdemille
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
Posty: 1021
Rejestracja: 02 kwie 2008, 16:55

18 kwie 2008, 18:42

NOWA, papa do juterka mam nadzieję i powodzenia na uczelni :ico_haha_01: :ico_papa:

a ja sobie do ikonki przy loginie wstawiłam zdjęcie brzucha- aktualne sprzed 3 minut :-D :-D

[ Dodano: 2008-04-18, 18:43 ]
magfil1 miłego wieczoru! :-D :ico_papa:

[ Dodano: 2008-04-18, 18:50 ]
ah, nie pochwaliłam się Wam jeszcze - dostałam zgodę z dziekanatu, sama do nich zadzwoniłam :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :-D
czyli mam spokojną głowę z sesją :-D

Awatar użytkownika
siunia
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5366
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:12

18 kwie 2008, 19:06

no no ladne zakupki :ico_brawa_01:

wy to chyba zle mnie zrozumialyscie, ja nie mowie o tym ze ktos ma zagraozona coaze plamienia czy skurcze, tylko tak ogolenie o samopoczuciu zamiast my tu sie pocieszac ze super git bedzie dzidzia, to my sie dolujemy i pozniej zle okres ciazy sie wspomina, a jak tak marudzimy mezom, to potem zniechecaja sie do drugiej dzidzi, bo jak se przypomna co musieli sie nasluchac w 1 ciazy , to im sie odechciewa2, no ale faceci to pewnie jednym uchem wpuszcza drugim wypuszcza.

Ja tam za bardzo do doradzania nie jestem, bo mi to tam nic nie bylo, a przynajmniej, jak mnie cos bolalo, polzezalam wzielam no spe czy cos i przeszlo, raz nawet na obserwacji bylam w szpitalu ale to sobie bardziej cos ginka ubzdurala w polsce bo kompletnie nic mi nie bylo.

Pewnie juz mnie znienawidzilyscie za to co napisalam :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: , no ale trzeba pozytywnie myslec, napewno urodzicie zdrowe piekne dzieciaczki, a bolec zawsze cos zaboli bo jak nie patrzec to mamy malenstwo w sobie i co raz blizej do porodu.

Ja to lubie jak tu tak fajnie radosnie , zakupki, ze dzidzie kopna, czy cos, i naprawde rozumiem, jesli ktos ma jakies niedobre dolegliwosci , i doradziic sie chce, ale dziewczyny wiecej OPTYMIZMU :-)

Dobra znikam i przez weekend (albo dluzej)sie nie pokazuje bo pewnie sie wam juz narazilam.Wiec jak bym nie zagladala, to napewno zyje i jestem cala i zdrowa. Gdyby cos bylo nie tak na pewno poinformuje smsem.,

Awatar użytkownika
murdemille
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
Posty: 1021
Rejestracja: 02 kwie 2008, 16:55

18 kwie 2008, 19:49

siunia, wyluzuj wyluzuj. każda jest inna tak samo jak mężowie.
ja to czasami myślę po zachowaniu męża że to pierwsze i ostatnia ciąża, bo u niego właśnie jednym wlatuje, drugim wylatuje chyba ze ma dobry dzień :ico_oczko:

magfil1
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 156
Rejestracja: 12 mar 2007, 16:33

18 kwie 2008, 21:24

siunia nie ma sprawy ja swojemu P nic nie mówie bo to gorszy panikarz niż ja jak się w 20 tyg podtrułam i strasznie bolam mnie żołądek to chciał mnie zawieść do szpitala więc wole się pożalić na forum bo nikt nie zmusi mnie na wizyte w szpitalu. To miałam na myśli
:-D

[ Dodano: 2008-04-18, 21:27 ]
dobra uciekam bo wpadłam tylko na chwilke do juterka
:ico_papa: :ico_papa: :ico_papa:
zycze dobrej nocki wszystkim :ico_ciezarowka:

Awatar użytkownika
murdemille
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
Posty: 1021
Rejestracja: 02 kwie 2008, 16:55

18 kwie 2008, 21:41

magfil1, dobranoc i spokojnej nocki :ico_haha_01:

[ Dodano: 2008-04-18, 21:56 ]
uciekam do wyrka moje drogie,
miałam dziś bół w górze brzucha i w krzyżu jednocześnie, takie dziwne to było,sama nie wiem. ale nie będę narzekać, tylko m. się zapytał czy to normalne i czy tak powinno być.

do juterka! oczywiście z rana :-D :ico_papa: :ico_papa:

lulu_
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Posty: 747
Rejestracja: 13 lis 2007, 21:23

19 kwie 2008, 07:50

Cześć :ico_ciezarowka: !!!
U nas wszystko OK, pogoda paskudna, ale za to humor świetny :-D
Zaglądam ostatnio do Was rzadziej, niestety muszę posiedzieć teraz przy książkach :ico_noniewiem: Pani Minister raczyła wreszcie przyjąć nowe rozporządzenie i już na pewno egzamin we wrześniu. Chcę więc teraz jak najwięcej nauczyć się, aby później mieć czas dla maleństwa.
Oczywiście w ramach odpoczynku podczytuję wasze posty :-D

Planujecie coś na weeekend majowy? Mój Ł chciał wybrać się ze znajomymi do Kazimierza, ja wolę jednak pojechać do rodziców. Myślę, że na wyjazd ze znajomymi w 8 miesiącu to już trochę za późno :ico_puknij: ??

magfil1, super zakupy!!

Miłego dnia!!!

Awatar użytkownika
spinka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2823
Rejestracja: 22 wrz 2007, 06:46

19 kwie 2008, 08:37

Cześć!
W związku z zaistniałą sytuacją zacznę od gróźb. SIUNIA jak się nie pojawisz na tt to Cię zbombarduję sms-ami :ico_nienie: Będzie ich dużo i to bardzo :-D Więc nawet nie żartuj, nie ma kto przejąć funkcji Matki Polki na forum, takiej co sobie ze wszystkim świetnie daje sprawę, pocieszy, podniesie na duchu, poradzi zawsze coś fajnego i o zwyczajach panujących w norweskim (jak na razie lecznictwie) opowie. Wracaj natychmiast, bo płakać będę :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: Z tymi sms-ami to jeszcze kogoś napuszczę na Ciebie i dla świętego spokoju wrócisz :ico_oczko:

A teraz o wizycie u położnej. Cieszę się że poszłam, sporo mi powiedziała o samym porodzie jak i teraz o różnych rzeczach. Mówiła że szkoda że na szkołę rodzeni a nie chodzę (znowu myślałam że kopnę A. w przyrodzenie bo to przez niego,ale pożałowałam go jednak) no i obiecała oprowadzić po bloku, pokazać co i jak i zrobić taka mini szkołę rodzenia, podszkolić w oddychaniu, pokazać jeszcze parę rzeczy i jeszcze coś opowiedzieć następnym razem. Niestety u nas w szpitalu nie ma ani ZZO, ani możliwości wynajęcie położnej, ale ona będzie z nami, Fajna babka :ico_brawa_01: Co do skurczy to na początku twierdziła, że w większości przypadków to dzieciątko się wypina a ból może być spowodowany uciskiem na jakieś narządy - skurcz=brzuch jak kamień! Później jednak okazało się że mam te skurcze, 2x sprawdzała mi brzuch i powiedziała, że dla własnego spokoju i dobra dzieciątka jak tak będzie się powtarzać to żebym na izbe przyjęć zajechała, wezmą mnie na oddział na 2-3 dni, przebadają i stwierdzą czy są potrzebne leki (u mnie skurcze to pewnie wynik mojej dwurożnej macicy, więc spokojnie dziewczyny, przy skurczu absolutnie cały brzuch ma być jak kamień i jeszcze jedno to już pora na skurcze przepowiadające, więc nie panikować). No i poradziła mi żebym zaniechała juz wizyt prywatnych u mojego gina, bo do końca jeszcze z 6 ich będzie, a za to kupie wózeczek :ico_oczko: No i nie wiem co zrobić, bo on teraz w przychodni szpitalnej przyjmuje, ale jakoś mi głupio tak do niego iść państwowo, ale w sumie w szpitalu i tak nie ma dyżurów na razie, więc może faktycznie to bez sensu chodzić i płacić 120 (jak nie więcej, bo nie wiem ile za KTG). Poradźcie proszę :ico_sorki:

Lulu_ ucz się kochana, zdawaj egzamin i rób specjalizację, to się będę u Ciebie leczyć, w końcu do Warszawy nie mam aż tak daleko :-D A jak nacieszyłaś się już domkiem i samotnością?

Awatar użytkownika
murdemille
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
Posty: 1021
Rejestracja: 02 kwie 2008, 16:55

19 kwie 2008, 10:21

o matko :ico_szoking: napad na forum :ico_oczko:

witajcie :ico_ciezarowka:

lulu_, ja tez się zabieram do nauki jak pies do jeża.
Wczoraj dostałam zgodę o tym przeniesieniu sesji jako pierwszy termin i teoretycznie mam spokoj ale już się na 2 egzaminy umówiłam.
Co do majowego weekendu to jedyne gdzie pojadę to chyba na działkę :-D , bo dalej ani nie mam możliwości ani ochoty :ico_noniewiem:

spinka, nie krzycz na siunie i przestań tu grozić i machać palcem :ico_oczko: :-D :-D
napisałaś o tej położnej takie wypracowanie, że jedyne co mogę napisać, to to że PEWNIE, że lepiej iść do gina za darmo niż za 120zł :ico_szoking: :ico_olaboga:

czas na :ico_kawa: :-D

CMonikA
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5781
Rejestracja: 11 mar 2007, 12:51

19 kwie 2008, 10:24

czesc :ico_ciezarowka:
u mnie dzis pogoda super :) M. wroci z pracy to chyba gdzies sie wybierzemy :)
spinka, co do lekarza, to jak przyjmuje panstwowo, to ja bym sie na Twoim miejsu przepisała, tym bardziej, że tak dużo za wizyte bierze :ico_szoking: ja płacę połowę tego co Ty :)
magfil1zakupy super :)
janoszka, ładny brzuszek :)
lulu_, weekend majowy w tym roku pewnie w domku spedzimy :/
siunia, wracaj na tt :) nikt się nie obraża :)
Noważycze Ci zeby te zajecia na uczelni jakos szybko zleciały

i życzę wszystkim milusiego i pogodnego weekendu :)

Awatar użytkownika
Tuska
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
Posty: 1041
Rejestracja: 12 lis 2007, 16:06

19 kwie 2008, 10:31

Pewnie juz mnie znienawidzilyscie za to co napisalam
wariatka no :ico_haha_01: :ico_haha_01: :ico_haha_01:


spinka - jak to z 6 wizyt jeszcze? Zamierzasz co tydzien chodzic? :ico_oczko: Mnie jeszcze czekaja 2 jesli wszystko pojdzie zgodnie z planem - a moze nawet jedna jak sie mala pospieszy :-D
Jak mozesz chodzic do tego lekarza i nie placic, to czemu nie, ja bym szla, chyba ze kolejki duze to bym nie wysiedziala. Ciekawa jestem czy u mojej lekarki sie placi za KTG, ale wydaje mi sie ze nie, ze to wchodzi w koszt wizyty..
No to dobrze myslalam ze skurcze to ten kamienny brzuch. Ale teraz to juz spoko, martwilam sie tym 2 miesiace temu, jak widac mozna miec dlugo takie skurcze i sie trzymac :ico_oczko:
Fajna taka rozmowa z polozna, i od razu kolezanki z forum pouswiadamiasz troche :-D

Ale pogoda paskudna dzis, zimno, wieje i deszcz :ico_noniewiem: CZeka mnie dzien przez tv i z laptopem w objeciach.. Szczegolnie ze siedze w pokoju zamknieta bo w kuchni rewolucja, podlaczanie zmywarki, zlewu i calej reszty, znowu syf wszedzie :ico_zly:

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: maximllCeap i 1 gość