Marta27
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 54
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:38

20 kwie 2008, 21:04

Czesc dziewczynki

melduje sie po baaaardzo dlugiej przerwie!!! niestety moj komuter zaniemogl i zostalam bez okna na swiat :ico_placzek:
ale mam nadzieje to nadrobic wiec sciskam was na poczatek baaardzo mocno i lece czytac zalegle posty a nazbiera sie chyba z 20 stron :ico_olaboga: ale jestem ambitna i wiem ze dam rade, jak nie przeczytam to nie bede wiedziala co sie u was dzialo i dzieje!!
Jak juz nadrobie to wbije sie w temat i bede wam dotrzymywac towarzystwa wirtualnego buziole :ico_buziaczki_big:

Awatar użytkownika
wisienka24
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2589
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:31

21 kwie 2008, 03:54

Marta, ciesze sie, że jestes!!! :ico_brawa_01:

Karolina, zdjecia super. Fajowo, że imprezka sie udała. Szkoda, że na tym zdjeciu nie widac dokladnie Twojej nowej fryzurki.... Musisz wkleic nowa fotke :ico_oczko:

U nas pomalutku leci... Szymek juz taki sie zrobil "dorosly". Tylko chce stac i raczkowac i koniec kropka. Usypianie go to mordega bo on nie chce spac. :ico_placzek: Biedny, nie lubi tracic czasu na sen :-D Ja pomykam sobie na siłke w miare regularnie i chyba widac pierwsze efekty, ale do wymarzonego efektu jeszcze mi daleko. Jak chodze na silownie to nie potrafi tak scislo sie trzymac diety... :ico_wstydzioch:

Rozmawialismy ostatnio z moim R i postanowilismy, że jak tak dalej bedzie jak jest teraz to wracamy wczesniej do Polski. :ico_noniewiem: Sama nie wiem jak to bedzie, ale musimy na wszelki wypadek juz teraz wyrobic Szymciowi paszport.

Awatar użytkownika
kasia1983
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2032
Rejestracja: 13 mar 2007, 10:20

21 kwie 2008, 08:30

dziewczyny ja dzisiaj wybieram sie na oglądanie bucikówdla małego muszę mu kupic takie kapciuszki na sztywnej podeszwie bo on chce juz chodzić a teraz tylko na paluszkach próbuje
jak wychodzę na dwór to też nie mam nic fajnego na nożki

agasco
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 162
Rejestracja: 11 mar 2007, 13:12

21 kwie 2008, 11:21

Ja zmieniłam juz fotelik samochodowy na taki do 18 kg Vito siedzi z tyłu,
a jezdze z nim sama na krotkich trasach,
W tamtym nosidełku nóżki juz mu wychodziły za bardzo :ico_haha_01:

Karolina super ze udała sie imprezka , :ico_brawa_01:
ja najbilższą mam 30 maja -spotkanie klasowe po latach
umówiliśmy sie na naszej klasie -juz się cieszę.

za tydzień wyjerzdzamy nad morze mamy daleko 600km :-/
więc trzeba obmyślić najlepszy plan podrózy.

i pytanko-
dajecie maluszkom co 2 dzień pół żółtka na przemian z mięsem czy jak?

Awatar użytkownika
kasia1983
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2032
Rejestracja: 13 mar 2007, 10:20

21 kwie 2008, 17:12

wklejam nowe zdjęcie na którym w końcu dobrze widać pierwszego ząbka :ico_brawa_01: teraz Łukaszek ubielbia gryźć mi brodę :ico_brawa_01: ostry ten ząbek jest :ico_oczko:
a z tym żółtkiem to u mnie różnie bywa bo niestety często o nim zapominam za to mięsko jest codziennie

Awatar użytkownika
karolina-ch
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 899
Rejestracja: 09 mar 2007, 19:27

21 kwie 2008, 18:04

ja malej nie dawalam jajka?robie zawsze zupke na miesku, czy dajecie je zamiast mieska i czy jest ono bardzo wazne :ico_noniewiem: :ico_noniewiem:

kasia1983 super fotka :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

marta fajnie cie tu widziec, zycze milej lektury :ico_oczko:

wisienko a ja tobie zazdroszcze tej silki, ja poki co nastawiam sie psychicznie na zrobienie prawka, w tygodniu wysle papiery a potem juz pomysle o instruktorze i zobaczymy czy sie wogole nadaje :ico_oczko:

wlasnie wrocilysmy ze spacerku, tak przy morzu to wieje i to zimnym powietrzem ale tak to jest calkiem ladnie, dosc cieplo i milo, wiec sobie pospacerowalysmy a mala juz szaleje po podlodze, w czwartek maja mi przywiesc moja sofe wiec poustawiam sobie juz mebelki jak trzeba bo poki co to przestawiam te fotele bez przerwy no bo mala szarzuje :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Pruedence
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2325
Rejestracja: 23 cze 2007, 10:57

21 kwie 2008, 20:39

marta fajnie cię uslyszeć.

kasia fotka super, widac tego ząbka.

karolina powodzenia w robieniu prawka :ico_haha_01:

wisienko
wow, podziwiam Cię z tą siłownią

Co do jajka, ja daje ale nie co drugi dzień no bo mi się zapomina. Czasem daje do zupki ugotowane na twardo żółtko. Ale Tosia lubi jajecznicena maśle :-D więc troszke jej daje. Tylko kurcze ostatnio mamy wojne o lyżeczkę znowu, najchętniej by wszystko palcami jadła, wrrr a jest z niej charakterna dziwnczyna, potrafi się drzec tak strasznie jak coś chce. Dzisiaj była wojna o owocki, ale się nie dałam i na koniec Tosia się poddała i zjadla łyżeczką, ale swoje się nazłościła.

U mnie wielkie poruszenie na uczelni no bo w tym tygodniu bal i absolutorium, toge i biret już mam, fryzjer umówiony na bal :-D ale ja do tego podchodze z przymróżeniem oka bo tak na prawde koniec studiów będzie po ostatnim egzaminie w czerwcu :ico_oczko:
Za to mam mega dylemat bo nie wiem co chce robić jaka specke i gdzie chce robić staż, a czasu do decyzji coraz mniej. Wypadałoby się jaknajwięcej na tym stażu nauczyć bo teraz o wszystko potrafia się sądzić.Np moja znajoma dostała wezwanie do sądu bo wystawiła pacjentowi recepte na korytarzu mimo, ze na jego prośbe i poza kolejką...... :ico_nienie: [/b]

79anita
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 909
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:55

22 kwie 2008, 00:05

witajcie:) troszeczke mnie nie bylo kompa nie mielismy bo karta graficzna nam poszla... poczytalam a mialam co...
ja tez juz mysle o zmianie fotelika bo mi syn wyrasta...
moj Kacper przechodzi jakis bunt jest strasznie niedobry problem ze spaniem trwa wczoraj nasluchalam sie kolezanki ktora mowila ze powinnam sie znim zmierzyć ale ja jestem slaba przegralam po 1,5 godz krzyków i walk o to żeby położył sie w łóżeczku skapitulowalam polozylam sie z nim w naszym lozku i po minucie spal dzisiaj poczytam troche teorii bo porzyczylam ksiazke...

Awatar użytkownika
kasia1983
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2032
Rejestracja: 13 mar 2007, 10:20

22 kwie 2008, 08:11

my sie dzisiaj zerwalismy rano i pobiegliśmy na szczepienia (na meningokoki) a tu klaps nasza pani doktor dzisiaj nie pzryjmuje zdrowych dzieci wiec wrocilismy bez niczego

z tym jajkiem to różnie mowią ale jak daje się mięsko to na jajeczko mozna przymknać oko :ico_oczko:

a ja ... wiecie mam przeczucie że ... :ico_ciezarowka: 10 dni spóźnienia to niby nic ale kobieca intuicja daje znaki więc jutro trzeba teścik zrobić :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
karolina-ch
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 899
Rejestracja: 09 mar 2007, 19:27

22 kwie 2008, 10:46

ja mam tez spore opoznienie w okresie ale robilam dwa testy i nie jestem :ico_ciezarowka: zreszta nie ma szans zebym byla bo sie zabezpieczamy, wiec nie wiem, a u mnie spoznia sie jakies dobre dwa tygodnie ale to mzoe kwestia przemeczenia, sama nie wiem, pcozekam jeszcze ten tydzien i pojde do lekarza,

powiedzcie mi jak to jest dokladnie z tym jajkiem, dlaczego sie je wogole daje, czy jest bardzo wazne i wogole to ja wtedy zaczne jej dawac :ico_noniewiem:

moja coruchna tez rosnie ale fotelik jeszcze jest w maire ok, ja to mysle na przyszly miesiac o nowym wozeczku dla niej no i zobaczymy :ico_oczko:

dzis moj mezus wraca po pierwszej zmianie wiec mam nadzieje na jkis mily spacer i mile popoludnie, czego wam zycze :ico_oczko: :ico_oczko: :ico_oczko:

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość