Awatar użytkownika
-indigo-
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1514
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:20

23 lut 2008, 17:00

Hejka
Ja zmelanżowana, zakacowana i .... szczęśliwa haha.
Ale zaszalałam wczoraj. Miałam wypić jednego reedsika, no góra dwa, a skończyłam na.... lepiej nie mówić. Miałam straszne wyrzuty sumienia bo nie wiedziałam co z Tomkiem. Przecież nadal w nocy budzi sie na cyca. Przed wyjściem sciagnęłam trochę mleczka do butelki, ale tylko 80 ml bo jakos nie miałam siły więcej (reką ściągam).
Ale mój synek jest genialny, cudowny, kochany, normalnie boski. Obudził sie po 1-szej i babcia zapodała mu butle. Zaciągną i nagle szok :ico_szoking: . Mleczko mamy bez mamy????? No ale nie wybrzydzał. Wypił wszystko i ponoć było mu trochę mało ale jakos sie zadowolił i zasnął znów jak mały aniołek.
Jak wróciłam to znów sie bałam co to będzie bo przeciez ja nawalona, a więcej mleka nie miałam. Obudził sie o 6 rano i szybko zapodałam mu pierwszy raz w życiu modyfikowane. i też wypił i poszedł spać. Bałam się, ze mu nie zasmakuje. Ale jestem zadowolona. kochany szkrabek.
A imprezka była suuuper. Wytańczyłam sie za wszystkie czasy.

Justynko jak fajnie, że wpadłaś. Brakuje tu Ciebie baaaaaardzo. Jedyny plusik wyjazdu Dużego to właśnie taki, ze może częściej będziesz tu zaglądać.
Cieszę się, ze tak Wam sie układa i trzymam kciuki za dalsze dobre wieści.
Usciskaj od nas Miska i dawaj tu jakies zdjątka, bo zapomnimy jak wyglądacie i co będzie?

Madziorka fajna sprawa z tym mini przedszkolem. Możesz sprawdzic jak sie Leoś zachowa bez Ciebie. Rewelacja.No i jestes blisko, na każde zawołanie.

Frydza torcik dla Wikuni :ico_tort: .

Edyta gratuluję pierwszego raczkowania. Mój sie dziś tez podniósł na sekundę, ale zaraczkował... do tyłu hihi.

Madzia Marcinek niezłe pozycje do spania sobie wynajduje hehe.

Wiecie co? nie wiem czy jednak ten wózek kupie. popytałam ludzi i na razie bez entuzjazmu mi o nim opowiadaja. Chyba jednak zdecyduje sie na mniej kolorowy, ale za to solidny. Widzieliśmy taki w sklepie. Obmacałam go i oblookałam ze wszystkich stron i bardzo mi sie podoba. Jeszcze poczekam co mi inni odpiszą i zdecyduję.

Awatar użytkownika
Frydza
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7857
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:12

23 lut 2008, 17:09

-indigo-, super ze imprezka sie udalo i ze jestes skacowana hihi chyba od niepamietnych czasow??Tomus dzielny chlopczyk bez mamusi :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: ,no jesli uwazasz ze tamten wozek nie zabardzo jest ok to pewnie szukaj lepszego :ico_oczko:

Awatar użytkownika
magda26
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3206
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:25

23 lut 2008, 18:19

Kamilko ciesze sie ze sie wyszalałas a Tomus dał ci sie pobawic i babci nie sprawial kłopotu kochane bable :):
Frydza baw sie dobrze na urodzinkach :):

My juz posprzatalismy bylismy na zakupach przy okazji spacerek zaliczylismy :):

Marcinek zasnol i zaraz zapewne sie zbudzi :-D

Kamilko moj P tez mowi ze z allegro to troche kicha zamawiac akurat wozki poniewaz nie zobaczysz na zywo on woli zebym kupila ze sklepu :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Juli
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2201
Rejestracja: 19 mar 2007, 09:58

23 lut 2008, 22:02

No dobra.. Duzy pojechal - Przy pozegnaniu prawie nie plakalam...Jestem prawie dzielna :): Ale trzymam sie. Calkiem ok. Chcialam rzucic sie w wir zakupow i lazilam posklepach.. bez celu.. I po trzech godzinach stwierdzilam ze to kompletnie bez sensu. Wywialo mnie na maksa. Pizdzilo niesamowicie.I siedze teraz w dresie i sie wygrzewam. Zaraz czlapie spac. Ale poki co - Mlody szaleje i bawi sie w najlepsze :):

Kamilko - wiem cos o kacu - bo ostatnio mialam takowego i mimo bolu glowy, czulam sie cudnie :-D Fajnie- wracamy do czlowieczenstwa!!! Super ze sie ostro zabawilas - tak ma byc! ( od czasu do czasu:P )

Prosilycie o foteczki - no to powklejam - spoooroo :): Na wiekszosci Misio jest brudny- bo zakladam mu najgorsze rzeczy jak ma szorowac po tej nieszczesnej podlodze.I mimo codziennego latania z odkurzaczem - wieczorem.. Ciuchy sa be :/

Na spacerku - juz wiosennie :-)
Obrazek

W domciu - szalejemy :):
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

LEce.. Robal wzywa!!!

Awatar użytkownika
avisek
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Posty: 735
Rejestracja: 18 maja 2007, 10:48

23 lut 2008, 22:59

kurcze nie mam jak nadrobic zaleglosci
tak duzo sie nazbieralo
u nas juz lepiej choc maly znow dzis dostal kataru i chrypy :-( za to laurucha ma juz 5 zęba i w ogole jest niedoopanowania, chce łazic po calym domu, wstaje o wszystko, chodzi juz prawie wokol lozeczka a apetyt ma za dwoch - za brata niejadka tez ! :-) je duzo i chetnie i zawsze stęka jak widzi ze my cos jemy

Awatar użytkownika
-indigo-
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1514
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:20

23 lut 2008, 22:59

To nazywasz duużo??? Kilka foteczek??
Krzysio jest przeslicznym chłopcem i ma takie boskie oczka jak mój Tomuś hehe.

Trzymaj się baboooooo!!!! Jestem z Toba. To tylko dwa tygodnie. Wiem wiem.... dla ciebie to wieczność.

Juli pisze:Super ze sie ostro zabawilas - tak ma byc! ( od czasu do czasu:P )


Powiem Ci cos w tej kwestii bo jesteś w temacie. We wrześniu przyjeżdża do Poznania Tiesto :-D . Wczoraj kupiliśmy bilety. :585: Wiesz jak będzie.....

[ Dodano: 2008-02-23, 22:01 ]
cześć Avisku.

avisek pisze:je duzo i chetnie i zawsze stęka jak widzi ze my cos jemy


Tomek to samo.
Aż miło popatrzeć. Normalnie serce sie raduje jak dziecko ma taki apetyt.

Awatar użytkownika
Frydza
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7857
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:12

23 lut 2008, 23:23

My po urodzinkach :-D bylo sympatycznie hihih Wiki wszystkich rozbawiala swoim a kuku i robila brawo co chwile wszyscy polani ze smiechu hihihihii oczywiscie musiala wszedzie wstawac talerze ze stolu to prawie fruwaly :-D Napisala do mnie moja najlepsza kumpela z podstawowki narazie jest w Irlandi ale w czerwcu przyjezdza i robimy spotkanko babskie czyli dawna ekipa ja ona i jeszcze takie 2 swiruski bedzie czad :-D JULI wspolczuje rozlaki ale jestes dziela kobitka dasz rade,Misiu Krzysiu przeuroczy!!avisek, wspolczuje chorobska i duzo zdrowka dla synusia :ico_oczko: Dla Laury za postepy :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
-indigo- pisze: We wrześniu przyjeżdża do Poznania Tiesto
ZAZDROSZCZE jazda na maksa!!

Awatar użytkownika
magda26
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3206
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:25

24 lut 2008, 08:12

Juli pisze:Przy pozegnaniu prawie nie plakalam...Jestem prawie dzielna
Juli jestes dzielna :ico_oczko:
Foteczki Krzysia super i te oczka mniam :):

Kamilko
-indigo- pisze:We wrześniu przyjeżdża do Poznania Tiesto . Wczoraj kupiliśmy bilety. Wiesz jak będzie.....
kurcze musze powiedziec P on go uwielbia hehehe a impreza bedzie napewno odlotowa :D

avisek pisze:za to laurucha ma juz 5 zęba i w ogole jest niedoopanowania, chce łazic po calym domu, wstaje o wszystko, chodzi juz prawie wokol lozeczka a apetyt ma za dwoch - za brata niejadka tez ! je duzo i chetnie i zawsze stęka jak widzi ze my cos jemy
heheh brawa dla Laury

Frydza super ze urodzinki sie udaly :):

Prosze o głosik http://magdex22.posadzdrzewo.pl/

edyta29
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Posty: 733
Rejestracja: 27 sty 2008, 21:11

24 lut 2008, 12:04

Cześć dziewczynki no Indygo super że imprezka udana sama bym poszalała czeba męża wyciągnąć tylko że to on zawcze chce pić :-/
Juli wiedziałam że z ciebie dzielna kobitka
:ico_brawa_01: dla Laury za zębole
Frydziu :ico_prezent: dla Wikuni spużnione ale szczere , super że imprezka udana Wiki już za młodu uczy sie gości zabawiać :ico_oczko:
Ja tam nie wiem co to to Tiesto ale życze miłej balangi a z tego co tu piszecie to napewno będzie super.
Krzyś śliczniutki ale tylko jedna fotka :ico_placzek: może z niego muzyk zostanie :-D
Ja niestety znowu do pracy , w czoraj jak mnie nie było to mała guza się nabawiła dużżyyy

Awatar użytkownika
magda26
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3206
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:25

24 lut 2008, 14:04

edyta29 pisze:sama bym poszalała czeba męża wyciągnąć tylko że to on zawcze chce pić
Edytko no na imprezie zazwyczaj sie pije :):

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość