małolata
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 852
Rejestracja: 10 mar 2007, 11:36

24 kwie 2008, 17:09

Heloł! Udało mi się tu dokopać nareszcie! :ico_wstydzioch:
Tak bym chciała spotkać się z Wami, ale po pierwsze-mój P. będzie się przygotowywał do kolosów, a poza tym...nie trafilibyśmy :ico_wstydzioch: Spróbuję go jeszcze namówić, może się uda. Trzymajcie kciuki!

Tym czasem składam najserdeczniejsze życzonka wszystkim świętującym i sama stawiam torcik :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort:

Anulaf
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2380
Rejestracja: 08 mar 2007, 13:05

24 kwie 2008, 18:19

A ja to nie moge, bo wiadomo obowiazkow jest :-D , no i z kasa klopoty :ico_zly: ale chcialoby sie :ico_oczko:

Awatar użytkownika
ULA_TOMEK
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2681
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:12

24 kwie 2008, 18:56

No i ja sie witam :-D u nas dzis mały remoncik bo tato wkoncu wydobrzał i wykancza mi szafe juz prawie wszystko gotowe :-D jutro moze uda sie skoczyc to wam wkleje foteczke :-D

Sosim a ty sie droga nie martw co wy z Wrocławia do Krakowa macie super droge autostrada my wpadamy na ta autostrade kolo Opola i jedziemy do Krakowa równo 2 godzinki wiec wy bedziecie jechac około 2,5 godzinki :-D wiec nie jest tak strasznie a zawsze mozna jeszcze jakis nocleg sobie załatwic i wrócic w niedzile :-D bo jak sie zagadamy to boje sie ze moze nas nocka zastac :-D

Aniu szkoda ze nie dasz rady przyleciec, ale rozumiem moze inny razem sie uda lub jakies spotkanie zorganizujemy u ciebie :-D to akurta zrobimy sobie wakacje we Francji :-D

Małolatko to rzymam kciuki moze uda ci sie jednak mezulka namówic i sie pojawisz :-D wiesz czarna koronkowa bielizna zawsze działa wiec do dzieła :-D A jak sie zgubiecie to bedziecie do Basi zdwonic to napewnowas poprowdzi, lub do mnie ja mam mape to jakos sie odnajedziemy :-D

Basiu a tak mysłałam o tym twóju mezu i tak wymysliłam ze mozesz mu powiedziec ze musi isc bo jak Tadziu bedzie spiacy to pójdzie z nim sobie na spacerek a ty bedziesz mogła z nami spokojnie poplotkowac :-D ja tez włąsnie po to meza biore, zeby z maluchem na spacerek poszedł jak my bedziemy plotkowac :-D

Basik a skoro ty masz tak bliziutko do nas to mam nadzije ze bedzie najdłuzej :-D

Awatar użytkownika
Viola
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3773
Rejestracja: 12 maja 2007, 12:08

24 kwie 2008, 19:10

zawsze mozna jeszcze jakis nocleg sobie załatwic i wrócic w niedzile bo jak sie zagadamy to boje sie ze moze nas nocka zastac
no własnie mój mężus sie pytał czy sobie jakis nocleg załatwiamy hihihihi
no my pkp ponad 4 godzinki bedziemy jechac i to w jedną stronę...

barbapuppa
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3446
Rejestracja: 08 mar 2007, 20:37

24 kwie 2008, 20:11

witajcie
dla zosi i kubusia :ico_brawa_01: :ico_tort: za 9 miesiączków
Tadeo już chrapie, ja z nową fryzurką, a raczej wreszcie przypominam człowieka
wprawdzie kolo 21 muszę wypaść do pracki, ale nie jest źle
dzisiaj mocno zagotowałam, bo kończymy jeszcze tą przeprowadzkę i poszłam sprawdzić piwnicę w której z 10 lat nikt nie był i w międzyczasie się tam włamali do niej (tylko nie wiem po co po makulaturę czy stare przetwory z lat 70-tych :ico_puknij: ), w każdym razie po 2 zniszczeniu kłódki olaliśmy sprawę i nie zakładaliśmy kolejnej
zachodzę, a tam powkładane jakieś stare okna, drzwi i jakieś inne badziewia, jak sobie ktoś remont robił
normalnie szlak mnie trafił, bo przecież jak ktoś sobie chciał tam coś trzymać, to mógł zapytać, przecież skoro nie korzystaliśmy z piwnicy, to nie byłoby problemu
no to się wkurzyłam i wszystko wywaliłam i założyłam kłódkę, niech sobie teraz szukają właściciela
violu my możemy podjechać po część z was jak dacie znać, mam w aucie 2 foteliki, więc 2 dzieci bezpiecznie pojedzie + 2 dorosłych, z tym że jedno z dorosłych jak śledzik między fotelikami
a z noclegiem to mężuś ma rację, bo dzieciaki pewnie będą zmęczone

Awatar użytkownika
madziorka hihi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6536
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:23

24 kwie 2008, 20:15

czesc dziewczyny
dopiero wrocilismy hihi
odzylam
wreszcie sklepy zaliczylam i caly dzien spedzony w centrum
jupi

pogoda nawala
slonce, deszcz. obecnie ulewa :ico_szoking:

obiecalam adasiowi romantyczny wieczor
kupilam sobie sliczna bluzeczke do spania hihi
sexy

zegnam sie na dzis
papa

barbapuppa
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3446
Rejestracja: 08 mar 2007, 20:37

24 kwie 2008, 20:19

madziorka to trzymam kciuki za romantyczny wieczór, miłej zabawy :ico_oczko:
na pewno wybrałaś coś boskiego i mąż osłabnie z zachwytu
a u nas cudna pogoda

[ Dodano: 2008-04-24, 20:34 ]
aha, zapomniałam wam napisać, że Tadzio zjadł mi dziś ćwiartkę sznycla i spróbował frytki, za to na arbuza zupełnie nie miał ochoty, kompletnie nie wiedział o co chodzi, choć miesiąc temu zasuwał ze smakiem, a tym razem nic z tego

Awatar użytkownika
Kinga_łódź
4000 - letni staruszek
Posty: 4985
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:50

24 kwie 2008, 22:11

Hej witam się wieczorową porą.

Mężuś wybył na spotkanko z oegami do manufaktury. A ja wykąpałam mojego potworka kochanego i uśpiłam i mam chwilkę żeby do was zaglądnąć. Pluskała się w dużej wannie tylko bąbeleczków brakowało. Raz zanurkowała trochę sie wystraszyła ale zaraz ją zabawiłam kaczuchą i był spokój.
Pogoda u nas piękna cieplutko i słonecznie. Spacerek długi zaliczony, później zrobiłam obiadek.

Violu jak zawsze piękne rzeczy kupiłaś Milusi. Będzie się prezentowała nasza modnisia.

Madziorka jak zawsze super zdjęcia Lelka i życzę udanego romantycznego wieczoru :ico_brawa_01:

Dla Kubusia i Zosi :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: za 9miesiączków.

Dla natalki za pierwsze kroczki wielkie brawa :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
Mnie się w nocy śniło że Eliza też coś cudowała z samodzielnym wstawaniem bez podpierania się o coś a to wszystko że się naczytałam o Natalce.

Basiu nieźle z tą piwnicą też bym się wkurzyła na Twoim miejscu.
A różnica dzieciaczków niezła.

My mamy małego sąsiada który pod koniec marca kończył roczek i też nie jestet dużo większy od Elizy. Przy niej to wygląda jak chucherko :ico_oczko:

A co do spotkanka to ja bym bardzo chętnie zobaczymy jak będziemy stać z samochodzikiem. Pogadam jeszcze z mężusiem, ale bardzo bym chciała się spotkać bo później to nie wiedomo jak będzie jak wyjedziemy.

Dobra kończe zanudzać. Może zaraz wkleje jakieś zdjęcia mojej gwiazdeczki.

[ Dodano: 2008-04-24, 22:40 ]
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

małolata
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 852
Rejestracja: 10 mar 2007, 11:36

24 kwie 2008, 23:00

Oh, gdyby nie Kingusia, nie wiedziałabym, że mamy chodzącego bobaska! To pierwszy czy kolejny? :ico_wstydzioch:

Abegano, gratulacje! SERDECZNE GRATULACJE! :ico_brawa_01: Dobrze, że pupa małą do ziemi przyciąga, a nie buźka, bo by się nam dziewuszka poobijała i nie byłoby zbyt ciekawie.

Kingusiu śliczne fotoski! Ale masz ślicznego tego swojego skarba! :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
abegano
Mam Doktorat z forum!!!
Mam Doktorat z forum!!!
Posty: 1691
Rejestracja: 08 mar 2007, 14:39

25 kwie 2008, 07:47

witajcie słoneczka pięknym porankiem
pięknym bo pogoda śliczna i pięknym bo już wiem że się z wami 3 zobaczę!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
Tyle że zamiast z mężem pewnie przyjadę z koleżanką, tą która zajmuje się Natalą. Albo sama.........
Viola a o której macie pociąg? Bo ja też będę korzystała z dobrodziejstw pkp, to mogłybyśmy na dworcu się spotkać.... :-D
mam nadzieję, że znajdę tą karczmę.....
Kinga śliczne zdjęcia!
Madziorka ale mieliście wyprawę do tego młyna po prostu extra :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
Małolata nie wiem czy Natala jest pierwsza coś mi się wydaje że nie.
Miłego dzionka kobitki :-D :-D :-D

[ Dodano: 2008-04-25, 07:49 ]
acha jeszcze muszę powiedzieć że jak się dawno zdjęć jakiegoś maluszka nie widziało to potem mam wrażenie że wypiękniał jeszcze bardziej........ Małolata Kubuś jest prześliczny!!!!!!!!!!!!!!!!

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość