Awatar użytkownika
Kajunia25
4000 - letni staruszek
Posty: 4709
Rejestracja: 09 mar 2007, 12:08

25 kwie 2008, 21:46

Hej dziewczynki,

olala fajne fotki z pleneru jejciu ale troszkę się przeraziłam że Asiunia już bez czapeczki śmiga :ico_szoking: Ale rzeczywiście ma bujne włoski i fakt że mogłoby jej być za gorąco.. Ja bym się chyba jeszcze nie odwarzyła może dlatego że zmarzluszek jestem i wolę małą troszkę grubiej ubrać i w razie czego coś zdjąć :ico_haha_02: Jak na razie jak u nas było b. ciepło to założyłam małej na główkę taką czapeczkę typu jak Agatka Dorotki tylko większe oczka (tzn. dziury :ico_haha_02: )

karolas dzięki za komplemencik co do fotki :ico_haha_01: :-) :ico_haha_02: :-) :ico_haha_01:

Dorota dzięki za polecenie pieluszek sleep&play, muszę wypróbować bo będzie coraz cieplej na dworze a że piszesz że one są cieniutkie to dzieciaczkom może być wygodniej w nich śmigać no i nic się nie odparzy :ico_brawa_01:
P.S. Na razie u nas w sklepach ich nie mają.. :ico_noniewiem:

Mamcia wyrwanie zęba trzonowego.. hmm skąd ja to znam... Rok temu w lipcu z tego powodu też przechodziłam katorgę... Zaczęło się od niewinnego bólu - myślałam że to zapalenie dziąsła ale nic nie pomagało więc poszłam do dentysty po 3 dniach i okazało sie że to stan zapalny ale zęba mądrości :ico_olaboga: Bolało jak cholera i chciałam go od razu wyrwać ale dentysta stwierdził że stan zapalny + ropa i rozpychanie innych zębów jest tak silny że nie daloby rady go usunąć wieć dał antybiotyk (a karmiłam wtedy piersią :ico_szoking: ). Ale cóż nie miałam wyjścia bo cała szczęka jakby pulsowała + ucisk (miałam szczękościsk - jeść nie moglam masakra) i niemiosierny ból głowy. Trochę się wkurzyłam że mi go nie wyrwał bo z bólu nocami nie spałam (przeciwbólowe nie działały a na reakcje po antybiotyku jakos 3 dni czekałam) aż gryzłam pościel dosłownie :ico_szoking: Jeny to było straszne, Milenka czuła mój niepokój i sie budziła... Horror, nie moglam wytrzymać.. Któregoś dnia wstałam rano i szukalam innego dentysty który podjął by się od ręki żeby go wyrwać, błądziłam od drzwi do drzwi a że to było lato to wiekszość lekarzy na urlopach a ja już nie wiedziałam co począć... W końcu bez kolejki przyjeła mnie jedna sympatyczna dentystka (wręcz błagalam ją o przyjęcie..) ale moja radość skończyła się z momentem gdy oświadczyła mi że nie może wyrwać tego zęba bo stan zapalny nadal jest :ico_olaboga: :ico_olaboga:
Ze łzami w oczach wróciłam do domu i za 2 dni poszłam na umówioną wizytę do tego mojego dentysty co dokonał diagnozy itp. I tu na recepcji pytanie "Czy Pani czasem teraz nie przechodzi menstruacji??" Ja na to że tak :ico_szoking: .. Ale czy można nie mówić doktorowi - bo strasznie cierpię???" A one - lekarz o tym musi wiedzieć!!!! I powiedzialy mu :ico_wstydzioch: A ten zabieg przesunął o 5 dni :ico_olaboga: :ico_olaboga:
Jezu no dramat pomyślałam ale cóż mogłam zrobić - jedynie poczekać.. I w końcu nastał ten dzień... Dostałam 2 mizerne zastrzyki które jak sie potemm okazało znieczuliły mi język zamiast tego co trzeba :ico_szoking: Także czułam się jakby tego zęba rwał na żywca bo aż mnie w fotel wgniotło z bólu :ico_olaboga: :ico_olaboga: O mało nie zemdlałam, pytali sie czy chce odpocząć pp zabiegu a ja ze łzami w oczach wybiegłam z tego gabinetu... Nie wierzyłam że to już po :ico_brawa_01: :ico_szoking:
Ale też bolała mnie okropnie po tym głowa bo i z nerwów, napięcia i bólu bo trochę sie nacierpiałam..
Najlepsze jest to że po drugiej stronie szczęki też mam zęba mądrości do wyrwania tylko na razie znać nie daje o sobie a jest ułożony na płasko :ico_olaboga: czyli odwrotnie jak wszystkie zęby (wyszło na zdjęciu :ico_szoking: :ico_szoking: ) i dentysta mnie pocieszył że z tym zębem to już będzie specjalny zabieg hirurgiczny :ico_chory: :ico_chory: :ico_chory:

[ Dodano: 2008-04-25, 21:59 ]
Dorota udanego wyjazdu, ale masz faaaajjjjnnnnieeee!!!
Obrazek

luluś a Tobie udanego wesela i zdobycia autografu od syna Lindy hihhi
Obrazek

A i Wam wszystkim życzę udanego weekendu,
Obrazek

My jutro wyjeżdżamy na 3 dni do naszych rodzinek, oby pogoda dopisała :-) Obrazek

Awatar użytkownika
anilewe77
Specjalista od nawijania
Specjalista od nawijania
Posty: 261
Rejestracja: 19 sie 2007, 15:39

25 kwie 2008, 22:02

Sprawa jest. Wiecie czym zajmuje sie Fundacja Mam marzenie? Spełnia marzenia dzieci śmiertelnie chorych. Jednym z marzycieli jest Mateuszek Lang ze Szczecina. W niedziele ma ósme urodziny, będą to prawdopodobnie jego ostatnie urodziny. Jego marzeniem jest dostać pocztówki od wielu ludzi. jeśli macie chwilkę dosłownie czasu, kupcie pocztówkę, napiszcie życzenia urodzinowe i wyślijcie mu. Was to będzie kosztowało niewiele, a dla niego będzie znaczyć ogromnie dużo. Oto adres:

Mateuszek Lang
ul. Wiślana 37
70 - 885 Szczecin
Roześlijcie to do kogo się da i ślijcie kartki ze wszystkich stron świata. Na razie załatwiliśmy kartki z kilku europejskich krajów, ale wciąż można wiele osób poprosić, najwyżej kartki sie chwilkę spóźnia.
Pozdrawiam

Awatar użytkownika
katelajdka
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 923
Rejestracja: 08 mar 2007, 15:13

25 kwie 2008, 22:17

mamcia, kajunia Boże ale się nacierpiałyście przez zęby... Okropne. Mamcia, dziwne że tak dała Ci to znieczulenie że oko Ci skacze... Moze te nerwy muszą dojść do siebie, nie wiem..
Kajunia, rany boskie, ale Cie wymęczyli, przez tyle dni musiałas przejść tyle bólu, ja to nie mogę słuchac o takim bezsensownym cierpieniu, a do tego zakończonym zabiegiem tak bolesnym... Współczuję Ci, ale dobrze że masz to juz za sobą!!
Dorota jeśli jakis czas temu Dorotka miała 84 cm stojąc na ziemi to jest naprawde wysoka!! Mój Bartek ma coś koło tego, nie wiem dokładnie bo nie chce sie mierzyć.
Również życze wszystkim miłego weekendu, weselno- rekreacyjnego i pełnego słoneczka!!!

Awatar użytkownika
karolas
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2031
Rejestracja: 08 mar 2007, 14:26

25 kwie 2008, 22:34

czesc dziewczynyByłam z kacperkiem u laryngologa i zapalenia uszka nie ma to temp. jest ogolnie od osłabienia,od choroby :(. dzis znow mi gorączkowal ale juz mniej zobaczymy co bedzie. Poł biedy ze nie narzeka na uszka bo to jest nie do zniesienia takie jęczenie dziecka jeny uuuuffff ze go nie bolą uszy ;)
natomiast dzis pierwszy raz mi Amelka sfiksowała tak konkretnie w nocy. obudzia sie po 2.00 i do 4.30 nie mogla sobie miejsca znalezc.Juz nie zlicze ile razy wstawałam i ja kładłam w łozeczku bo co ją pogłaskałam i tylko zdazyam sie wslizgnąc pod moją kołderke a ona juz stała albo na kolankach jęczał sobie. Wychodzi jej dwojka gorna i to na bank to. Do tego dzis ok. 19.00 maz jej podał nurofen bo miala 38 temp. urwanie głowy normalnie.
całe szczescie jutro sie zrelaksujemy hi hi, maz zarezerwował miejsca w knajpie-pad z salą do potanczenia na 20 osób gdzie s tak i sie zabawimy to tak własnie obchodzic bedziemy jego 30-stkę ktorą skonczył wczoraj ;)
Ale sie natancze juz sie nie moge doczekac hi hi, tesciowa przyjdzie do dzieciaczkow o 20.30 ma byc i powiedzielismy jej ze jakos do 2.00 tam beziemy a jej maz czyli tesc bedzie pełnił dyzur u mojego meza siory coreczki tej Laury dwuletniej prawie hahahhaha-dziadkowie na dyzurze;)
MAMCIA,KAJUNIA jeny opowiesc o zebolkach jak z horroru dosłownie hi hi. Ja w srode miałam dotruwanego zeba-czworka gorna niestety za długo czekałm i juz mega dziurka sie zrobiła do leczenia kanałowego, takze dostałam trzy wkłucia znieczulenia tak jak wam pisałam i w sorde ide juz do czyszczenia kanałow ale sie boje :ico_olaboga: :ico_olaboga: :ico_olaboga:
DOROTKA sliczniutkie foteczki Agatak urocza i faktycznie sie wyciągnęła chyb ;)
fajnie ze nad morze jedziecie zazdroszcze ci choc i my may troche zaplanowane juz obie majowki wiec tez powinno byc fajnie jesli dzieci bedą zdrwe oczywiscie ;)
katelajdka no i wtaj w klubie ponownie,mi sie amelka dzis budzila tez ale jej idzie dwojka gorna ach............... i jak sobie pomysle ze niekore dzeci maja juz po 8 ząbkow a u niej 4 i jeszcze ile przed nami uuuuuuuuuuuuuuu :(
DZIEWCZYNY chciałam wam pokazac co mam w planie kupic Amlusi teraz jakos jakby kaska sie pojawiła moze bo juz to jest w sumie zaległy prezencik imieninkowy i zajączkowy ;)
http://aukcja.onet.pl/show_item.php?item=325392704 hi hi zobaczymy jak ona na to bo teraz to mi ciagle w garnkach siedzi albo cały dzien chodzi z kubeczkiem metalowym i łyzka i puka i stuka bo ona gotuje ciagle obiadek hahahahahahaa
KATELAJDKA niedlugo sobie bedziemy mogły porownywac nasze dzieciaczki ile ktore ma wzrostu hi hi, oby moi tylko zdrowi byli cholipka ............
Ostatnio zmieniony 25 kwie 2008, 22:39 przez karolas, łącznie zmieniany 1 raz.

Małgorzatka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7230
Rejestracja: 08 mar 2007, 12:27

25 kwie 2008, 22:39

Hej

Byłam wczoraj na wizycie, nie bede się za bardzo w tym względzie rozpisywała więc wkleję link z mojego "ciążowego pamietnika" na tt to zainteresowani sobie poczytają:
http://www.tik-tak.pl/forum_dla_rodzico ... 73#4483673
- ostatni wpis z dziś czyli 25.04

A to mój brzuszek z dziś 34/36 tc Jest z niego juz takie jajo troche bo juz mi tydzien temu opadł, a tak to była taka piłeczka ...
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Udanego weekendu, pa
Obrazek

[ Dodano: 2008-04-25, 22:40 ]
Ide spac, bo jestem strasznie zmęczona, pa

Awatar użytkownika
qunick
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1507
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:35

26 kwie 2008, 09:11

Małgorzatka, czytam i sie zastanawiam czy Ty w tym momencie juz przypadkiem nie rodzisz??? :ico_ciezarowka: brzusio jak piłeczka i bardzo mało przytyłas - ja mam wiecej do zrzutu teraz... Obys jeszcze wytrzymała w stanie 2w1 - kruszynce wciaz lepiej tam w srodku niz na zewnatrz ...


DZIEWCZYNY! czy jak Wasze dzieciatka zabkowały to miały biegunke??????
Nina juz drugi raz robi bardzo duzo kupek w ciagu dnia - ok 7!!!!!! :ico_szoking:

Raz juz tak miała to jej podałam nifuroksazyt po konsultacji z lekarka....A teraz znowu to samo :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: Kurcze sie boje czy to nie jakas powazna nietolerancja pokarmowa :ico_sorki: bo kupki sa z kawałkami niestrawionego pokarmu i sluzem...Ale dopiero teraz by wyszła???Ona juz od dawna je wszystko....Co tu wyeliminowac??? :ico_noniewiem:

[ Dodano: 2008-04-26, 09:19 ]
Zapomniałam! Nina ma juz 2 górne jedynki!!!! :ico_brawa_01: Juz całkiem spore a ja zajeta stukaniem w poszukiwaniu drugiej dolnej jedynki przeoczyłam te górne :ico_puknij:
Obrazek
Ostatnio zmieniony 27 kwie 2008, 14:48 przez qunick, łącznie zmieniany 2 razy.

Awatar użytkownika
myszka_g
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1554
Rejestracja: 16 maja 2007, 13:44

26 kwie 2008, 19:04

:ico_buziaczki_big:

Awatar użytkownika
Iwona77
Już śmiało chodzę po forum!
Już śmiało chodzę po forum!
Posty: 611
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:49

26 kwie 2008, 22:19

Hej lutóweczki!

Znów miałąm zaległosci, widze ze troche sie tu działo,no u nas tez.

Eva,karolas zdrówka dla waszych dzieciaczków,aby juz nie chorowały

dziewczyny
śliczne te wasze fotki i wcale nie szkodzi ze duzo,bo ja lubie ogladac dzieci w roznych sytuacjach,bo w zasadzie na kazdym zdjeciu inna minka,usmiech,złosc i inaczej sie maluja nasze maluchy.

małgosiażycze ci zebys jednak nie musiala zostac wszpitalu i abys dotrwala do konca w domku ale lez juz i sie nie przemeczaj. Ale fakt to pocieszajace z jednej strony,skoro masz juz takie rozwarcie to porod pojdzie szybko.

U nas moja rozyczka minela,stawy tez juz podleczylam, co prawda inna lekarka zagonila mnie na badania zeby sobie porobic na watrobe i takie tam.
A w pon bylismy na spacerku,bo ładna pogoda ale tylko pozornie,bo wiało mocno,Patrus zasnal i wsumie bylismy ze 3h,no i we wtorek cos taki zmeczony chodzil,w srode mial podwyzszona temp,do lekarza poszlismy i dobrze bo to byl poczatek infekcji (pewnie podlapal od meza,ktory sie kurowal caly weekend)środa-piatek goraczka i marudzil i taki spiacy strasznie byl, no doszly biegunki,wiec znow do lekarza,bo pomyslalam ze jakas jelitowka sie przyplatala, alepowiedzilaa ze to zabki,ze pewnie byl oslabiony i dlatego cos podlapal a na biegunki mam dac lacidofil i smecte. Dzis juz bylo mniej ale pupe odparzyl sobie bardzo,ze dotknac sie nie dal. Moze jturo pojdziemy w koncu na spacerek. Ja dzis byllam na zakupach dla Patrusia, bo zostały mu same cieple sztruksowe spddenki i bodziaki z dlugim rekawem,kupilam kilka rzeczy a kaski wydalam ze hoho. Ale niektore ciut duze,nie wiem czy nie pojade wymienic.
kataledajkaniestety z powodu finansow nie wiem czy damy rade jechac teraz na nasze spotkanko,zwlaszcza ze niedlugo potem sa wakacje i wolelibysmy dolozyc i jechac na ciut dluzej.Pogadam jeszcze z mezem i napisze ale poki co to jesli mozesz to podaj mi tel do tej babeczki to ja zadzwonie i odwolam ten jeden domek jak juz bede pewna.
Przepraszam za cały zamet.

Awatar użytkownika
Dorota.M.
Ja wiem wszystko o forum
Ja wiem wszystko o forum
Posty: 651
Rejestracja: 12 mar 2007, 14:33

26 kwie 2008, 23:53

wpadam tak tylko na sekundke, przyjechał Piotra brat i jak się dowiedział że wyjeżdżamy to chce pożyczyć kompa - pisze prace, więc zaraz mi tu go biorą, nawet nie mogę poczytać co naskrobałyście, ponaglają mnie, więc kochane życze udanego majowego weekendu i duuuużo zdróweczka dla Waszych dzieci, całuski papapa!!!

PS. Słuchajcie Agatka ma 16 ząbków, nie mogłam uwierzyć, 6 do góry i 10 na dole :ico_brawa_01: kurcze jak to zobaczyłam to mnie zatkało, spróbuję zrobić jej jakoś zdjecie może będzie widać, dobra kończę BUZIACZKI

Awatar użytkownika
karolas
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2031
Rejestracja: 08 mar 2007, 14:26

27 kwie 2008, 14:02

CZESC DZIEWCZYNY Witam w niedzielne południe. kacperek jest z dziadkiem od 11.00 na spacerku, maż wybył, Amelka spi ,biadek gotowy wiec zasiadłam na chwilke;)
Opisuje co u nas na początku jest dobrze i zle.Zaczne od tego,ze kacperkowi sie polepszyło,temperaturka juz sie nie pojawia,ma tylko ten katar jeszcze ale pilnujemy zeby duzo dmuchał,zakraplam no i podaje dalej leki wg. zaleceń ;).Puciłam go dzis na ten spacerek bo zal by było go kiic w domku tak pieknie dzis cieplej chyba na dworku niz w domku.
natomiast niestety tak jak sie spodziewałam katar i nawet temperaturka zaatakowała mi Amelusie :(((
Biedaczka sie rozłozyła na dobre.Dokladnie wczoraj ja scięło. Z piatku na sobote mi sie w nocy kręciła wiec juz wiedziałam ze cos ja bierze bo psikała i tak zawsze ma do tego ten wychodzący zabek.
Wczoraj szlismy na ta imprezke urodzinową do knajpy i tesciowa pełnila dyzur,przyszła do dzieci ok.20.30 ale ze Amelka mial wysoką tempe-39,2 to trudno było jej zasnac i ten zatkany nosek jeszcze. W koncu juz był czas do wyjscia wiec ich zostawilismy z tesciową i heya na balety. Tesciowa spala do rana takze czasu ograniczonego nie mielismy hi hi ;)
Bawilismy sie super,ja sie wytańczyłam za wszystkie chyba czasy kiedy nie mogłam tzn. ciąza potem połog i cały rok ubiegły nic no to zaszalam wczoraj i z parkietu prawie nie schodziłam,zreszta duza czesc osob ktore przyszły do nas to tez dylali na całego. Bawilismy sie dosc długo hi hi ok 3.30 zlądowalismy w domku a zknajpy mamy jakies 10 minut ;)
Było super naprawde,nog dzis nie czuje i mam lekkiego matrixa w głowie ale fajnie.
Tesciowa niestety tego samego powiedziec nie mogla bo Amelusia zawsze jak ma początek choroby to nocka jest z głowy takze i tym razem. Budzila sie co chwilke i na dobre zasnela dopiero o 3.00 i spala do 7.30. Miala tempe w nocy wic nurofen dostala 2 razy. Dzis jest lepsza,zywsza i narazie temp. nie ma miala rano o tej 7.30 a teraz nie bo jej zbiłam,zobaczymy co bedzie dalej.
moze wkleje wam jakies fotki z dzamprezki hi hi :)
MALGOSIU jestem ciekawa jak po wizycie w szpitalu bo czytałam twoj pamiętnik i wczoraj mialas sie stawic hmmmmm
Brzusia masz juz okazałego i faktycznie opadł wiec odpoczywaj duzo no i napisz jesli cie nie zatrzymają w szpitalu co i jak z wami????????
DOROTA No to niezle jak Agatka ma juz 16 zabków ja nie mogę dosłownie jak dziecko 2-letnie hi hi hi
Fajnie ze wyjazd nad morze tuz tuz ale super,oby pogoda wam dopisala a bedzie ekstra na bank,ja licze na to ze Amelka szybko dojdzie do siebie zebysmy mogli tez wyskoczyc tak jak planowalismy do rodzinki i znajomych ;)
MOJ MAZ Z MOIMI DWIEMA SIOSTRAMI-BLIZNACZKAMI hi hi zupełnie niepodobne prawda?
Obrazek
TO JA JAKBY KTOS PYTAL
Obrazek
Obrazek
TO JA ZE SZWAGIERKA I PRZYJACIOLECZKA-NANA
Obrazek

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość