Awatar użytkownika
mmarta81
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7911
Rejestracja: 20 mar 2008, 09:59

27 kwie 2008, 19:43

a ja caly czas tylko tego yczekuje
:-D no ja tez teraz jak wariatka -ale jak czuje to tylko wieczorem jak sie poloze do wyrka w ciagu dnia jakos nie :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
miszka
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1409
Rejestracja: 29 mar 2008, 11:21

27 kwie 2008, 20:52

[quote="mmarta81"] no ja tez teraz jak wariatka -ale jak czuje to tylko wieczorem jak sie poloze do wyrka w ciagu dnia jakos nie
Ja czasami kilka dni nic nie czuje,a czasami caly dzien.Mam teraz dodatkowy powod do zmartwien,jak sie nie rusza to juz sobie urajam...

Awatar użytkownika
zirca
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1570
Rejestracja: 09 mar 2007, 18:59

28 kwie 2008, 13:54

miszka, mmarta81, fajne przezycia Kobitki.....już nie moge sie doczekać!!! :ico_sorki:

Awatar użytkownika
miszka
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1409
Rejestracja: 29 mar 2008, 11:21

29 kwie 2008, 21:11

Jutro odbieram klucze do nowego mieszkanka,ale sie ciesze!!!!Od soboty przez tydzien nie bede dostepna bo czeka mnie przeniesienie internetu,a to trwa.Nadrobie pewnie pozniej .Marta pewnie wlasnie teraz ma ten problem,dlatego jej nie widac,ani nie slychac :-D

Awatar użytkownika
mmarta81
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7911
Rejestracja: 20 mar 2008, 09:59

30 kwie 2008, 11:20

Dziewczyny to byla masakra ta przeprowadzka :ico_placzek: boze myslalam ze sie nigdy nie skonczy-jeszcez troszke zostalo a dzisisj dopiero jedziemy po czesc mabli i zacznie sie na nowo skrecanie pilowanie wiercenie no i sprzatanie :ico_olaboga: pisze jeszcze ze starego domku ale od jutra bez netu przez tydzien :ico_placzek: Mimo tych wszystkich trudnosci bardzo sie ciesze ze jestesmy juz na nowym :ico_brawa_01: a w niedziele robimy parapetowe oczywiscie wszystkie zapraszam na grilka :-D Pozdrawiam serdecznie i do uslyszenia za okolo tydzien :ico_haha_02:

Awatar użytkownika
miszka
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1409
Rejestracja: 29 mar 2008, 11:21

30 kwie 2008, 16:27

a w niedziele robimy parapetowe oczywiscie wszystkie zapraszam na grilka
Wpadniemy na pewno :ico_haha_01:
Fajnie ,ze juz "po".Ja dzis odebralam klucze i juz zaczynam powoli przewozic co sie da.Nie mam pojecia jak dlugo bede bez internetu,mam nadzieje,ze niedlugo :ico_placzek: Dzis zadzwonie o przeniesienie.

[ Dodano: 2008-05-01, 22:50 ]
Kochane moje dziewczynki!
Znikam na caly tydzien,jutro wylaczaja mi internet w starym mieszkaniu,a na podlaczenie w nowym musze czekac do kolejnego PIATKU :ico_placzek:
Wiec czekajcie na mnie ,na pewno wroce :-D
Miedzy czasie dbajcie o brzuszki :ico_ciezarowka:

Awatar użytkownika
Pati85
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5910
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:05

03 maja 2008, 09:40

Witajcie

ja jestem w PL wiec nie mam za bardzo czasu pisac na TT dzis nocowalam u rodzicow wiec weszlam sie przywitac i napisac, ze u mnie wszystko w porzadku. Podroz znioslam calkiem dobrze tylko moj mezulo musial sie czesto zatrzymywac :-D brzuszek rosnie jak na drozdzach :ico_brawa_01: mamy piekna pogode, cieputko .

Zycze Wam udanego dlugiego weekemdu i przesylam buziaki

Zirca kochana GRATULUJE synka. widze, ze jak na razie do tej porty same chlopy :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
mmarta81
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7911
Rejestracja: 20 mar 2008, 09:59

09 maja 2008, 11:31

:ico_brawa_01: Czesc dziewczynki ja juz mam neta :ico_brawa_01: ale jutro o 6 rano wylatuje do Polski...u mnie wszystko ok brzusio rosnie z dnia na dzien a dziecko jest bardzo ruchliwe :-D taki maly zlosnik jak pobiegam troszke albo poskacze to zaraz takiego szturchanca dostaje ze szok :ico_olaboga: aaaaa tak poza tym to lenia sie i pakuje walizke oczywiscie pozdrawiam Was serdecznie i calyski dla brzuszkow :ico_buziaczki_big: trzymajcie sie cieplutko.PS.15.05 mam USG wiec jak bede u siostry i dorwe neta zaraz Wam dziewczynki napisze czy we wrzesniu to sami chlopcy beda czy dziewczynka moze sie trafi :-D

[ Dodano: 2008-05-14, 13:22 ]
:-D jutro USG ale tu pusto u Was kochane ja w Pl siedze i generalnie sie nudze...pozdrawiam i jutro dam znac co w brzusiu siedzi :-D

Awatar użytkownika
miszka
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1409
Rejestracja: 29 mar 2008, 11:21

14 maja 2008, 17:09

Kochane dziewczynki! Nie odzywam sie zbyt czesto ,bo ciagle czekam na przelaczenie mojego internetu do nowego mieszkana,tylko czasami udaje mi sie podebrac kilka bajtow sasiadowi :)Mam nadzieje,ze juz w przyszlym tygodniu bedzie ok.Marta!!!!Gratuluje!!Doczekalas sie ruchow maluszka!!!Moje sloneczko jest wyjatkowo aktywne,nawet lekarze twierdza,ze nie czesto sie oglada tak ruchliwe dziecko.Wlasnie wrocilam z USG ,zalaczam zdjecie.Wszystko wyglada ok,niestety nie udalo sie potwierdzic ze to chlopiec,bo robil fikolki i nie bylo jak zajrzec :( Piszcie jak brzuchy,moj sie zrobil naprawde duzy,dzieciatko wazy juz prawie 400g wiec ma prawo :)))Obrazek

Awatar użytkownika
Pati85
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5910
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:05

14 maja 2008, 19:34

Witajcie

jutro wracam do Niemiec choc moglabym jeszcze troche posiedziec, bylam u lekarza w poniedzialek, bo tydzien czasu mialam biegunke i balam sie zeby sie nie odwodnic, jestem zadowolona po wizycie, lekarz super, zeby taki byl ten moj z Niemiec, to byl sie cieszyla, w gabinecie bylam prawie godzine, robil USG wszystko wiem juz, z malym jest wszystko w porzadku jest zdrowy, nie ma wady serduszka i wszystko ma na swoim miejscu, jest nawet wiekszy bo wyglada na 21 tydzien i wazy wiecej bo 386 gram :-D mam ulozenie posladkowe i lekarz mowil, ze kwalifikuje sie do cesarki,a co najwazniejsze synek na 100 % pokazal nam moszne jajeczka i nic mu nie odpadnie, jestem happy :ico_brawa_01:

Pozdrawiam Was serdecznie i nie wiem kiedy sie odezwe, bo wyobrazcie sobie, ze do tej pory nie podlaczyli nam telefonu, stracilismy nasz stary numer telefonu i na dodatek nie bedzie chyba neta normalnie nie wiem co zrobi moj maz, bedzie wojna jak przyjedziemy :ico_placzek:

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot] i 1 gość