Małgorzatka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7230
Rejestracja: 08 mar 2007, 12:27

27 kwie 2008, 19:16

Hej!

Jestem po bardzo bolesnym USG- dzidzi jest już tak nisko, że ledwo mój gin ją tym swoim nowoczesnym "obiektywem" złapał tzn. jej glówkę i musiał strasznie silno naciskać, żeby coś było widać. Zapytał mnie czy mam rzeczy przy sobie, ja mówię że nie wzięłam (specjalnie nie brałam torby), no to on mi mówi, żeby mąż zajechał, bo woli, żebym została ale ja powiedziałam, że te 2-3 tygodnie to już spędzę w domu, więc się zgodził i nie musiałam zostawac w szpitalu :ico_sorki: Ale wszytsko jest takie ledwo, ledwo u mnie, faktycznie jestem już powoli jedną noga na porodówce ... Oby te 3 tygodnie wytrzymać tylko...

Wszystkie obowiązki przejeła moja mama, tata, Tomek i brat z bratową więc ja tylko leże, nawet obiadu nie goruje :ico_szoking: Powiedzieli, że te kilka tygodni wytrzymają... oby!

No to ja lece no wyrka- tylko mam wstawac do kibelka :ico_noniewiem: Ale cieżko wytrzymac, bo strasznie mnie boli TAM od tego nacisku na pochwe...i rozwierania się ... Mój gin powiedzuiał, że minimum 2 tygodnie musze wytrzymać ... No to się sprężąm...

Buziaki, pa

Awatar użytkownika
karolas
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2031
Rejestracja: 08 mar 2007, 14:26

27 kwie 2008, 19:20

MALGOSIU No to faktycznie nie ma zartów dla dzidzi najlepiej jakby jeszcze troche tam posiedział sobie w ciepelku wiec lez kobieto lez rodzinka sobie poradzi a ty wiesz dla dzidzi wszystko ;)

[ Dodano: 2008-04-27, 20:47 ]
QUNICK acha miałam ci napisac ze amelka tez na zabki robi wiecej kupek i jak była mniejsza to były mega luzne one a teraz jak idzie ząbek praktycznie jak juz jest tuz tuz to zdazy sie ze zrobi z dwie luzniejsze ale bez sluzu takze nie wiem co ci poradzic moze powiedz o tym pediatrze

Awatar użytkownika
qunick
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1507
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:35

28 kwie 2008, 08:54

karolas, dziękuję za odp ...Już jej minęło ale podaję nifurosazyt...Cholerka ...A jak dzieciaczki? Mijają te choróbska? Taka ładna pogoda a tu się świństwo musi przyplątać...
Zdjęcia kapitalne - ale Ci zazdroszcze imprezki!

DO Antonina to pojade z mężem i może go namówię zeby jednak został, zwłąszcza że 26 ma urodzinki - to jakoś tak może się zrelaksuje chociaż , bo cały czas cięzko pracuje...

A jeszcze jakbyście zapodały dokładnie gdzie ten ośrodek leży...

aga0406
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2444
Rejestracja: 14 wrz 2007, 08:08

28 kwie 2008, 09:04

Witajcie

Ja dopiero dzisiaj mam czas zajrzeć do Was i naskrobać co nieco
W zeszłym tygodniu takie urwanie głowy w pracy :ico_olaboga: nie było czasu nawet śniadania zjeść
Ale w tym tygodniu na szczęście tylko 3 dni i WEEKENDZIK DłUGAŚNY!!! :ico_brawa_01:
Ja już prawko odebrałam także cały weekend miniony już szalałam po drogach. Mój mąż normalnie ucieszony, ze w końcu nie musi on kierować hihi
Byliśmy na zakupkch zafundowaliśmy sobie troszkę ciuszków, ja oczywiście najwięcej sportowych, choć jechałam z zamiarem zakupu czegoś eleganckiego. Tylko ze ja tak mam, że sportowe ciuchy mnie po prostu kręcą hihi
A mój mężluec kupił sobie z Mexx'a świetną koszulę i kurteczkę wiosenną i buciki wyjściowe, a ze obniżki były na maksa to i w kieszeni reszta została.
Kurtka była przeceniona z 400 na 150 zł :ico_brawa_01: także okazja super!
Oczywiście dzieciaczkom troszkę lżejsze ciuszki też zakupiłam bo jakże by inaczej, sobie odmówię ale dla nich kupić muszę hihi

karolas mam nadzieję że dzieciaczkom się poprawi i już teraz nie będą chorować. Ładna pogoda się robi więc może te choróbska będą je omijać.
Foteczki z imprezki super! Dżaga z ciebie na całego :-D

qunick Wojtuś przy ząbkach też robi więcej luźniejszych kupek i chyba większość dzieci tak ma. Brawa za ząbka dla Ninki :ico_brawa_01:

Dorotko to Agatka już posiada niezły garniturek zębolków :ico_brawa_01:
My mamy na razie 8 sztuk hihi

Iwona szkoda by było jakbyś nie pojechała :ico_placzek: może uda Wam się to jakoś pogodzić :ico_noniewiem:

Foteczki super wszystkie razem i z osobna :ico_brawa_01:

Czapka ja Wojtusia też już puszczam bez czapeczki jak jest za ciepło, bo biedak poci się i potem ma mokrą główkę a sam też ściąga sobie czapkę więc mogłoby go zawiać, a jak ma suche włoski to delikatny wiaterek na pewno nie zaszkodzi.
Piaskownica wyobraźcie sobie, ze mój Wojtuś nie chciał bawić się w piaskownicy :ico_szoking: Normalnie poszliśmy jednego dnia i nie było nawet mowy żeby wlazł na piasek o o dotykaniu-zapomnij! Jak tylko dotknął paluszkiem to zaraz kazał sobie go wycierać hihi pomyślałby kto czyścioszek :ico_oczko:
Na drugi dzień pomalutku przekonałam go i wszedł do pisaku i dopiero po długich namowach zaczął się bawić łopatką ale ręką piasku dalej nie dotknie hihi
Takie dziwadełko z mojego Wojtusia :ico_noniewiem:

Dentysta Dziewczyny współczuję Wam takich wizyt u dentysty :ico_olaboga: :ico_placzek: ja na szczęście nie mam kłopotu z zębami, mam super zdrowe ząbki. Dwie plomby miałam założone w wieku 17 lat (dwie szóstki) i teraz po Wojtusiu dwie siódemki zaplombowane :-)

Eva_1977
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 585
Rejestracja: 12 mar 2007, 19:29

28 kwie 2008, 09:18

witajcie kochane

u nas juz wszystko wrociło do normy
dzisiaj idziemy do naszej lekarki
ma dac skierowania na wszystkie badania aby wykluczyc jakiekolwiek choroby
dostanie Dominis skierowanie na EKG, USG i inne tego typu badania
ciesze sie, bo bedziemy mieli pewnosc, ze wszystko jest naprawde w porzadku

Agus... moj mezus pojechal ostatnio z Nacia do sklepu kupic jej ciuszki no i Dominisiowi
ale nigdzie nic fajnego nie znlezli i pojechali do Zdroju do Cocodrillo
kupili takie ciuszki, ze szok
tam jest wszystko dobrane kolorami
rewelacja
no ale ile kasy wydal to szok :ico_szoking:
no ale dostalismy zwrot wiec mozna bylo zaszalec hihi

wczoraj bylismy z Dominisiem na podworku
ale on sie wyszalał
musze mu teraz kupic jakies fajne zabawki do pisaku bo super sie bawił

Awatar użytkownika
anilewe77
Specjalista od nawijania
Specjalista od nawijania
Posty: 261
Rejestracja: 19 sie 2007, 15:39

28 kwie 2008, 09:32

hej Kobietki!!
dawno sie nie odzywalam, ale weekendzik mielismy dosc zajety....
w sobote byłam u fryzjera i zmieniiłam zdziebko kolorek włosków:D zadowolina jestem:)

z Kacperkiem ciagle jestesmy na dworku bo po co gniezdzic sie w scianach jak taka ładna pogoda...Kacpercio bardzo lubi plac zabaw i piaskownice...wczoraj zaczął krzyczec jak zabieralismy go do domu...

czy wasze dzieci tez boja sie chodzic po trawie??Kacper idzie jak trzyma mnie za palec...jak nie ma palca to jesli zdecyduje sie isc to barrdzo powolutku...

Awatar użytkownika
kelly
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 846
Rejestracja: 16 mar 2007, 14:26

28 kwie 2008, 10:18

witajcie

Malgorzatko dbaj o siebie lez, odpoczywaj i obys te minimum 2 tygodnie wytrzymala. Brzusio rewelacja

Karolas zdrowka dla Twoich chorowitkow. zazdroszcze imprezy, tez bym sie pobawila. my we wrzesniu idziemy na wesele do znajomych. ale oni sa wegetarianami i bedzie same wegetarianskie zarcie. przegiecie co?

Qunick oby Ninusi szybko wyszly zabki zeby sie juz nie meczyla

piasek Tymkowi bardzo podoba sie w piaskownicy. jak byl pierwszy raz i obok siedzial chlopiec ktory sypal piasek, to Tymek patrzyl na to i zanosil sie takim smiechem ze az sie trzasl. teraz nie mozna go stamtad zadna sila wyciagnac. no i tez uwielbia wszelkie place zabaw. trawy tez sie nie boi, siada na nia, wyrywa i rzuca do gory. to moja dziecko to nikogo i nieczego sie nie boi. nawet z sasiadkami idzie za reke, mimo ze ja nie ide. no i jak jestesmy na spacerze to zawsze idzie w swoja strone i nie patrzy na to ze ja nie ide z nim:)

Iwona moze jeszcze uda sie wam pojechac?

Dorota.M. no to pieknie Agatce zabki porosly

Awatar użytkownika
myszka_g
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1554
Rejestracja: 16 maja 2007, 13:44

28 kwie 2008, 12:27

Dorota.M. Pryz naszych 3 ząbkach to Agatka ma naprawdę super uzębienie. :-)

MalgorzatkoLeż i odpoczywaj obyś jak najdłużej wytrzymała.

Qunick Ile Ninusia ma już ząbków. Dominika przy ząbkowani tez ma rzadsze kupki i śluz tez sie raz czy dwa zdarzył. Ostatnio miała taką kupkę po zupie z młodej kalarepki bo dużo błonnika w niej było.

Karolas Szybko wracajcie do zdrowia. Zazdroszczę imprezki.

Awatar użytkownika
karolas
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2031
Rejestracja: 08 mar 2007, 14:26

28 kwie 2008, 13:55

AGA bo padne jak ty mnie nazwałaś dzaga????????? :ico_smiechbig: :ico_smiechbig: :ico_smiechbig: :ico_smiechbig: :ico_smiechbig: :ico_smiechbig: :ico_smiechbig: Normalnie padłam teraz jak to przeczytałam hi hi hi ;)
LASECZKI No impra byla czaderska ale sie wyszalałm byscie musialy mnie widziec hi
No pogoda u nas tez przepiękna choc dzis np. zerwał sie jakis brzydki dosc mocny wiatr ale jest cieplusio i słonko same takze jak nie gorączkują to i tak ide z nimi na powietrze troche bo cieplej na dworze chyba niz w domku no a jak nie ma melcia temp to dzis własnie rano ok 10.00 wyskoczylam z nimi bo musialm jej mleczko isc do rosmana kupic i ogolnie kacerkow kupilam dwie pary spodni bo juz mi powyrastal, czepeczke i amelce kapelusik ;)
Njlepszy numer ze jak juz mu te spodnie kupilam,podchdze do budki gdzie suroweczki kupuje zawsze-grzeskowiaka nie wiem czy u was są one tez ale my je lubimy bardzo i ta bbeczka ja jej mowie ze mi 100zł wlanie pękło i ze spodnie Kacperkowi kupiłam a ona do mnie łe szkoda ze nie wiedziałąm wczsniej bo akurat mam syna ciut starszego od mojego i bym pani troche spodni mogla pryniesc dla Kacpra :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly:
Kurcze szkoda ze nie wiedzialam wczensiej bym nie kupila dwoch par hi hi ale i tak mi poprzynosi te spodnie i bluzeczki bo mowi ze ma w sumie kilka razy noszone i w dobrym stanie wiec fajnie zawsze sie przyda w koncu teraz młody sie wyciagnął i nic nie mam dla niego ;)
KELLY to ze wegetarianskie zarcie bedzie to słuchaj jest nic, my idziemy w sierpniu na weselicho do mojej kumpeli arabki i tam to bedzie wesle bezalkoholowe i co ty na to ??? dobre co ale co tam ja do zabawy alkoholu nie potrzebuje wybawie sie tak czy siak i moj maz tak samo sie wybawi bez alkoholu
QUNICK,DZIEWCZYNY dzieki za zyczenia powrotu do zdrowka moich szkrabow. No pogoda ładna ale czy choroby miną sama nie wiem,kacper ma skierowanie do laboratorium na morfologie,rozmaz,ob i pozoim zelaza moze jutro z nim pojde.
Amelka ma mega wode z noska ale dosłownie sie jej leje ja nie wiem sama woda jakby alergia doslownie hi hi ale to raczej nie bo przeziebiona jest i gorączkowala troche nad ranem ok 4.00 ale pozniej juz narazie nie.
Ciesze sie ze wam sie fotki podobały z impry ;)

Awatar użytkownika
myszka_g
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1554
Rejestracja: 16 maja 2007, 13:44

28 kwie 2008, 20:57

Ale tu pustki to na pewno wpływ pogody.

Dzisiaj Dominisi wyszedł czwarty ząbek dolna prawa jedynka.

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości