Awatar użytkownika
GLIZDUNIA
Wodzu
Wodzu
Posty: 16362
Rejestracja: 09 mar 2007, 07:29

29 kwie 2008, 19:17

Ewcik...to nie takie proste jak ma sie taaaaaakiego lenia :ico_wstydzioch: ...normalnie oklaplam z sił...padam na twrz...leje u nas bez przerwy wiec pewnie to niskie cisnienie tak na mnie dziala....domownicy spią...a ja zasnac nie moge choc oczy przymkniete mam do pol... :ico_puknij:

Awatar użytkownika
zborra
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9819
Rejestracja: 19 kwie 2007, 21:41

29 kwie 2008, 22:04

Cześć dziewczynki!

Doris no kojarzę torcik...i coraz bardziej się go boję...ale co tam, tyle kosztuje że zjeść trzeba i nawet jak będzie słodki...to będę udawać, że super :ico_haha_01:

Kinga na prawdę wygląda na dużą dziewuszkę!!! :ico_brawa_01: Ale choroba??? no bez przesady...

Ewcik to kupuj papierową zastawę, masz rację dziewczyno!!!

Jagódka :ico_brawa_01: za tapetowanie!!! pokazuj Wasze dzieło!!!

Lady no gratuluję zakupu!!! ja na roczku wystąpię w bluzeczce w taki wzór jak Hanuli kiecuszka, a co! w końcu to córeczka mamusi nie? :ico_oczko:

Glizdunia weź przestań!!! przyhamujcie z tym rozwojem, bo nasze brzdące będą ledwo składać mama i tata a Maycia im będzie książki czytać! :ico_haha_01:

No, więcej nie zapamiętałam... :ico_wstydzioch:
U nas bosko, Hania dziś rządziła w piaskownicy i na spracerach z dziadkami...my w pracy...niestety. Wiecie, teraz mi brak takiego lenistwa i spacerków z niulą...Dobrze, że od jutra 4dni w domciu!!! wszyscy razem!!!
Nocka ok, mała od rana na nogach...i gadane dziś miała że ho ho! Po południu nie spała, bo jechaliśmy do J cioci...i wróciliśmy na kąpiel. Ale mam córę no! pierwszy raz ich widziała w sumie...i co? w nowym miejscu, nowi ludzie, a ta uśmiech i od razu na ręce poszła!!! :ico_brawa_01: i popisówa...gdzie głowa, noga, brzuch....kupa śmiechu!
Ja se kupiałm dziś 2pary butów!!! jutro pokażę zdjęcia wreszcie ok?
Idę wstawić pranie...u nas pada... :ico_zly: a jutro po pracy zabieram się za gotowanie, bo w czwartek przyjeżdżają znajomi...z Antosią...i mają zostać do soboty, mam nadzieję! więc mnie tu raczej nie będzie...niestety....

to się żegnam, jutro zajrzę...pa!

[ Dodano: 2008-04-29, 22:07 ]
jeszcze coś...muszę się pochwalić....Wczoraj zarezerwowaliśmy nocleg w Karpaczu pisałam??? no, ale nie było zdjęć pokoju...miał być z kuchnią, do spania kanapa...i po 60zł od osoby. I ciągle miałam wrażenie, że będzie fatalnie, bo babka nie chciała zrobić zdjęć i pokazać. Więc w sumie wyjazd w ciemno...
A dziś zmobilizowałam J do szukania...i jakie cacko!!! apartament 54mkwadratowe, z łazienką i super zajebistą kuchnią, w niej nawet wielka lodówka z której można napoje przez drzwi nalewać...i cena...50zł od osoby!!!! super co???

Awatar użytkownika
jagodka24
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 8382
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:05

30 kwie 2008, 08:58

no co wy majowki jeszcze spicie?
my juz od 7 na nogach
a najlepiej ze wczoraj moje dziecko mialo dzien dziecka bo jak wracalismy od tesciow to zasnela w aucie i tak zasnela ze szybko przebieranko i mleczko
a ta sie rozbudzila i zasnela dopiero za godz
ale w nocy tylko mleczko i spinkała dalej wiec ok

tapetowanie to kupa roboty ale z flizelinowymi tapetami juz sobie radze

Awatar użytkownika
Patrycja.le
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2070
Rejestracja: 08 mar 2007, 12:45

30 kwie 2008, 09:14

Ja nie śpię tylko w pracy siedzę. U nas dzisiaj nie ciekawa pogoda więc i mi się nic nie chce.

Wczoraj byliśmy na zakupach z M. i nareszcie kupiliśmy wykładzinę na schody i lustro, bo do tej pory nie miałam w domu lustra :D A dzisiaj czeka nas przyklejanie wykładziny :-D

Awatar użytkownika
Ewcik
4000 - letni staruszek
Posty: 4042
Rejestracja: 09 mar 2007, 10:28

30 kwie 2008, 09:25

ja też nie śpię, tylko sprzątam. Muszę jeszcze dzis jechać na uczelnię legitymację podbić, przepisać Alicję do innej przychodni i kupić Mariuszowi prezent na urodziny. Nie wiem kiedy ja tego dokonam

Awatar użytkownika
jagodka24
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 8382
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:05

30 kwie 2008, 09:33

pati a bedziecie ja przyklejac na schody?
bo my w pokoju jagody ale chyb atylko na tasme dwustronna

Awatar użytkownika
Patrycja.le
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2070
Rejestracja: 08 mar 2007, 12:45

30 kwie 2008, 09:45

jagodka24, mhm będziemy na specjalny klej bo w sklepie powiedzieli ze na schody to taśma ie nie nadaje jeśli chcemy obkleić całe schody

Awatar użytkownika
GLIZDUNIA
Wodzu
Wodzu
Posty: 16362
Rejestracja: 09 mar 2007, 07:29

30 kwie 2008, 10:37

hej,ja sie tylko przywitam bo z Maya to nie daje rady popisac...wpadne jak malenstwo zasnie :-D

Awatar użytkownika
KUlka
4000 - letni staruszek
Posty: 4217
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:24

30 kwie 2008, 12:22

HEJ!!!!
a ja juz przeprowadzaona :)) bardzo zadowolona ale i zmeczona ......

Sprobuje doczytac ale chyba marne mam szanse .......

nie było mnie pare dni i widze ze dzieciaczki nam Wypiekniały .....
Zbora mała jest oszałamiajaca ..... nie piszac juz o Glizduni .. a Jagodka .......

normalnie sie za Wami steskniłam ......

ladybird23
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5261
Rejestracja: 27 kwie 2007, 17:27

30 kwie 2008, 12:37

heja...
my po nocce w miare..mała sie o połnocy przebudziła i nie umiała zasnac ani na rekach ani przytulona do mnie i na podusi, w konuc chyba koło 1 w łóżeczku padla, przypuszczam ze z ciepła, bo wczoraj zagrzalismy troche bo u mojej mamy na dole juz sie chłodno zrobiło od kilkudniowego nie grzania a u nas na gorze z leksza hyc...no chyba ze kolejne zeby sie odzywaja..przypuszczam ze lada moment wyjdzie druga jedyneczka na dole :-)

kulka fajnie ze juz sie uporałas z ta pzreprowadza, moze ty wkleisz pare fotek i sie pochwalisz jak mieszkasz, bo ewcik cos nawala z fotkami.. :ico_oczko:

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość