Awatar użytkownika
Evik.kp
4000 - letni staruszek
Posty: 4003
Rejestracja: 11 lip 2007, 13:24

30 kwie 2008, 08:57

A ja wam powiem że wróciłam do swojej wagi ale został mi brzuch. Moja dieta tez pozostawia dużo do Zyczenia ale jakoś nie mogę się przestawić na zdrowe zywienie. W moim przypadku to tylko ćwiczenia. Mam taki zamiar po długim weekendzie ruszyć na siłownie i mam nadzieję że mi się to uda. Trzeba katowac brzuszki, ja spaceruję dziennie około 4 godzin czasem nawet więcej bo zaliczamy z koleżanką dwa spacerki
kilolek, może faktycznie masz problemy z hormonami bo jak karmisz tylko piersią to jest bardzo dziwne że nie schudłaś a jeszcze przytyłaś. Może powinnaś wybrać się do lekarza a może do jakiegoś dietetyka. Ja wiem sama po sobie że teraz zrobiło się ciepło i wstyd mi z takim brzuchem chodzić :ico_olaboga: :ico_placzek:

Awatar użytkownika
kilolek
4000 - letni staruszek
Posty: 4553
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:27

30 kwie 2008, 09:30

Muszę się zawziąć i policzyć ile zjadam kalorii w ciągu dnia. Dzisiaj to zrobię.

Awatar użytkownika
Janiolek
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3084
Rejestracja: 05 sie 2007, 12:58

30 kwie 2008, 09:37

kilolek, kalorie to jedno, trzeba jeszcze indeks glikemiczny sprawdzic zeby to mialo sens, no i rozkład posiłków. Moze faktycznie to hormony. Ja po porodzie w ciagu tyg. stracilam 10 z 12 kg. Jakos w pierwszym tyg grudnia wazylam najmniej, ale potem tabsy daly o sobie znac i przytylam. Na Wielkanoc wazylam 68kg. i teraz sie w sobote zwaze, bo jestem ciekawa. Ciesze sie ze nie waze juz 70kg bo miec o 5 kg mniej od wlasnego ojca to kiepsko :ico_oczko:
Bardzo nie lubie sytuacji kiedy mowie komus ze sie odchudzam i slysze "Przeciez nie masz z czego" itp. Jeżeli schudniecie chociaz 1 czy 2kg mnie uszczesliwi to mam z czego. Anoreksja mi nie grozi-za bardzo lubie jesc :-D
No i waże na pewno mniej niz przed ciaza, bo wazylam wtedy 70kg

Awatar użytkownika
kilolek
4000 - letni staruszek
Posty: 4553
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:27

30 kwie 2008, 09:48

haha sprawdziłam baton twix mam tylko 44 w tym indeksie, mogę się obżerać!!!!! :-D

[ Dodano: 2008-04-30, 09:53 ]
taa, wszystko dobrze, tylko ja nie mogę sobie pozwolić na wybieranie produktów, które będę jadła a których będę unikać, bo na diecie eliminacyjnej i tak dostarczam i sobie i Kubusiowi niewystarczającą ilość... hmmm.... wszystkiego? witamin, mikroelementów itd.

Awatar użytkownika
Janiolek
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3084
Rejestracja: 05 sie 2007, 12:58

30 kwie 2008, 10:08

kilolek, radziłabym jednak skonsultowac się z lekarzem. Nawet jesli byś nie chudła to nie powinnaś tyć w takiej sytuacji. A lekarz nawet jak nie powie Ci wszystkiego dokładnie to może naprowadzi. Ja wyznaje zasade o 3 rodzajach białej śmierci (cukier, sól, lekarz pierwszego kontaktu) ale czasem lepiej isc

Awatar użytkownika
kilolek
4000 - letni staruszek
Posty: 4553
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:27

30 kwie 2008, 10:10

Tylko do jakiego ja mam iść tego lekarza? Może rodzinnego zapytam przy okazji szczepienia.

Awatar użytkownika
Janiolek
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3084
Rejestracja: 05 sie 2007, 12:58

30 kwie 2008, 10:20

kilolek, mozesz zapytac, jak cos skieruje Cie gdzie trzeba. Jak mi sie nie chce pakowac....masakra

mambii82
Mistrz pióra
Mistrz pióra
Posty: 433
Rejestracja: 09 mar 2007, 11:13

30 kwie 2008, 10:35

Cześć dziewczynki
śliczne są Wasze dzieciaczki. Dawno nie zaglądała, ale mam na głowie ślub i praktycznie cała organizacja jest na mojej głowie. Na dodatek się rozchorowała i ledwo mówię. Pocieszam się tylko tym, że jeszcze tylko 4 tygodnie i będzie po wszystkim, będę mogła odpocząć i może nie będę miała tych koszmarów związanych ze ślubem.
Kilolek współczuję Ci problemów z wagą. U mojej cioci było podobnie jak u Ciebie, po porodzie zaczęła tyć choć karmiła piersią. Lekarze stwierdzili, że wszystko jest spowodowane hormonami. Po odstawieniu małego od piersi i kuracji hormonalnej wróciła do swojej wagi. Także, się nie martw. Powinnaś skonsultować wszystkie symptom z lekarzem :-).

Ja mam za to problem z Julką. Jest zdrowa, nie choruje, ale ma atopowe zapalenie skóry, na szczęście nie stosuję maści ze sterydami ale cały czas walczę z suchą skórą na rączkach. Radze sobie ale jest to walka z wiatrakami :ico_placzek: czasami mam takie wrażenie. Bywają dni, że nic nie widać i jest super skórka, ale czasami po prostu dramat. Na dodatek jak drzewka pylą to czasami wyskakują jej plamki na buzi.

Dziewczynki jeśli zastanawiacie się nad zakupem spacerówki to polecam ct 04 Chicco jest super, my jesteśmy z Julką bardzo zadowolone. Lekki, z blokadą przednich kółek, szerokie siedzisko, 5punktowe pasy, i odpinane przednie kółka, zajmuje bardzo mało miejsca w autku a to ważne, szybko się rozkłada. Używamy go już jakieś 2 miesiące i nie mam zastrzeżeń. Nasz DRIVER poszedł w odstawkę, jest ciężki, źle się nim manewruje, no i wciąganie go po jakim kolwiek schodu jest uciążliwe a ct04 pod tym względem jest lekki.

A oto nasze szczęście:
Obrazek

Obrazek

Obrazek

barbara123
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
Posty: 1059
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:41

30 kwie 2008, 10:42

:-) Kilolek tak bym sie z Tobą chetnie zamieniła. ja wróciłam po porodzie do swojej wagi- i niestety ani pol kilo przytyć nie moge
A tak na serio to na prawde porozmawiaj z learzem i w pierwszej kolejnosci wykonaj badania na tarczyce- to czesty problem kobiet po porodach,a przy niedoczynności możesz mieć kłopoty z tyciem
Przy diecie eliminacyjnej -na pewno nie powinaś tyć
Ja dziś stawiam torcika :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: moja juz duż panienka o 24.50 skończy pó roczku
Jak to szybko zleciała,
Powinnam sie cieszyć, bo Oleńka jest zdrowiutk,a mnie wciąż jakoś nachodzą wspomnienia trudnego czasu mojego pobytu w szpitalu i nieporozumień z mężem ( choć wiem jak mu sie było tez cieżko odnaleźć) Wczoraj znow gdyrałam bo kupił jakiś inny płyn do kąpieli,a ja nie chce odstępować od Oliatum bo jej bardzo słuzy- tylko niestety cena juz nam mniej służy

Awatar użytkownika
Janiolek
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3084
Rejestracja: 05 sie 2007, 12:58

30 kwie 2008, 10:53

barbara123, Lenka "nonono w górze" ma top-to-toe jonsona i jest ok. Oilatum mialysmy kremik do pupci i faktycznie byl super, ale go dostałam od znajomej bo jej synuś mial po nim wysypke. Roznie to bywa.
mambii82, mam nadzieje, ze poradzicie sobie ze skorka i trzymam kciuki za przygotowanie do slubu! Ja sie za chrzciny nie moge zabrac...chyba zorganizuje je w wakacje bo bede miala wiecej czasu i spokoju przede wszystkim. Malo tego-wymyslilam sobie ze zrobie cala impreze i strasznie chce sie wykazac :ico_oczko: mam taka wizje stolu, ze ach

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości