Awatar użytkownika
kasi.k
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2041
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:59

29 kwie 2008, 00:07

Hej laseczki,
nie będę miała jutro czasu zajrzeć na TT więc już teraz (tuż po pół
nocy) stawiamy z Vikulką jej urodzinowego torta...

[center]Obrazek[/center]

Nie mogę uwierzyć, że moja kochana kruszyna ma już roczek... Wydaje mi się jakbym dopiero wczoraj przyszła na świat... nadal pamiętam te długie dni i godziny oczekiwania, odliczanie skurczy i te sekundy (dla mnie długie jak godziny) między tym jak Vikulkę wyjęli z mojego brzucholka a tym jak ją zobaczyłam po raz pierwszy... te malusieńkie dłonie i stópki, duuuuże oczyska i kruczoczarne włosy... te ciepło jakie od niej biło... pierwszy krzyk... i blysk dumy w oczach mojego męża...
I pamiętam smski od Was... sprzed porodu, jak dodawałyście mi otuchy, że dam radę... i te już po gdy napływały od was gratulacje...
I pamiętam te łzy radości, gdy pierwszy raz zobaczyłam Viki... łzy radości, że niuńka jest już z nami i... dumy, ze jestem mamą... Te same łzy radości które napływają mi do oczu za każdym razem gdy popatrzę na jej buzię, na każde osiągnięcie, każde ważne wydarzenie w życiu mojego skarba... Te same łzy, które napływają mi do oczu teraz gdy to piszę i wspomnę sobie 29 kwietnia 2007 roku i ostatnie 12 miesięcy... najwspanialszych miesięcy w moim życiu...

Awatar użytkownika
madziorka hihi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6536
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:23

29 kwie 2008, 00:19

Kasiulka i my sie cieszymy z twojego szczescia!!!
a twoja wikunia obchodzi urodzinki kiedy moja mamcia !!!
dla twej kruszynki duuzo sloneczka, usmiechu na slodkiej buzce !!! niech rosnie sliczna i zdrowa!!
:ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort:

Awatar użytkownika
kasi.k
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2041
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:59

29 kwie 2008, 00:41

A tak Vikulka wyglądała zaraz po porodzie (jeszcze nie domyta :-D )
Obrazek
Free image hosting by http://www.holdthatpic.com/

Tu jak miała 2 tygodnie
Obrazek
Free image hosting by http://www.holdthatpic.com/

3 miesiące
Obrazek
Free image hosting by http://www.holdthatpic.com/

6 miesięcy
Obrazek
Free image hosting by http://www.holdthatpic.com/
Obrazek
Free image hosting by http://www.holdthatpic.com/

9 miesięcy
Obrazek
Free image hosting by http://www.holdthatpic.com/

i w dniu swojej imprezki urodzinowej
Obrazek
Free image hosting by http://www.holdthatpic.com/

monika83
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 883
Rejestracja: 22 wrz 2007, 22:13

29 kwie 2008, 14:15

:ico_tort: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: wszystkiego naj naj naj i jeszcze raz naj najlepszego dl;a naszej malej solenizantki

Awatar użytkownika
madziorka hihi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6536
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:23

29 kwie 2008, 16:39

dziewczyny co z wami?
bo walne focha i tez przestane tu bywac :ico_zly:
a co u nas?

lelek niby wyzdrowial a cos mu tam charczy jeszcze co mnie niepokoi, i pokaszluje
daje mu deflegmin, ale to tylko mozna 3 dni stosowac
i wlasnie moze wiecie? czy moge po kilku dniach znow mu dac troche???
bo co ja sama moge mu pomoc? a na sama mysl o lekarce to mnie :ico_zly: :ico_zly:

ogolnie ok, niech ta chrypa tylko minie, bo to zawsze jakis powod do zmartwien nie?
i teraz sobie mysle, ze moze za wczesnie byl ten sobotni basen?
ale na cos zawsze mozna zwalic nie? :ico_olaboga:

ja dzis niedospana i zmulona na maxa
mialam jechac z lelkiem do centrum, ale nie moglam sie zwlec z lozka i lenia zlapalam :ico_wstydzioch:
leon gdzies ok 5 bawil sie na calego
na nic sie zdaly nasze prosby i adama proby uspienia.. po kilku minutach zrywal sie z lozeczka skory do dalszej zabawy :ico_olaboga:
i o 6 juz z adamem zszedl na dol, ja godzinke pospalam w spokoju
i wreszcie przed 8 padlismy oboje na dwie godziny hehe ale i tak przerywane ... wrrrr

mielismy plan zrywac z cycem na noc, tzn zaczac go ograniczac
i na pierwsze przebudzenie zapodac butle.. hmm plan byl
tylko jak sie lelek obudzil to ani ja ani adam nie mielismy sil zejsc na dol i flache przygotowac
oboje chetniej wzielismy go do siebie, a ja do cycka ma sie rozumiec :ico_wstydzioch:
i wez tu badz konsekwentny

no coz moze dzis lepiej pojdzie :ico_noniewiem:



lelek wlasnie padl ufff nie kladlam go jeszcze spac dzis bo ladnie sie bawil, gadal, biegal, schody mu sie spodobaly i co chwile sie na nie wspina.. wydaje sie jakby mogl spokojnie do samej gory wejsc :ico_olaboga:
i musze za nim chodzic. asekurowac itd ufff
a teraz tylko go wystawilam w wozku do ogrodu i normalnie 3 sek i spi :ico_szoking:
oby jak najdluzej :ico_noniewiem:

[ Dodano: 2008-04-29, 16:42 ]
fotki z niedzieli poki fotosisk nie szwankuje :-D


Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek
Ostatnio zmieniony 02 maja 2008, 10:08 przez madziorka hihi, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Jasnie Pani :)
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2730
Rejestracja: 23 mar 2007, 12:53

29 kwie 2008, 18:58

[center]Dla Szanownej Jubilatki

Viktorii

jak najwięcej okazji do pięknych uśmiechów,
ogromu zdrówka i szczęśliwych rodziców,
na każdy kolejny - byle jak najsłoneczniejszy - roczek życia!


życza Lusia z Mama i Tata

Obrazek
Free image hosting by http://www.holdthatpic.com/

:ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_prezent: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: [/center]



(Kasi.k super zdjecia! wlasnie mialam cie poprosic, zebys wkleila zdjecie Viki zaraz po porodzie, ale mnie ubieglas :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: )

Madziorka nie doradze z tym syropkiem, nie wiem nawet co to takiego. A ty juz wiecej swoich zdjec nie wklejaj, bo w kompleksy mnie wpedzasz Lasko!!! :ico_oczko: :ico_oczko: :-D :-D

[ Dodano: 2008-04-29, 19:02 ]
Ja wrocilam z pracy do domu, a tu pustki :ico_szoking: Nikogo nie ma.... I jeszcze jak dzwonie do Dana to sie poczta wlacza :ico_noniewiem: Mam nadzieje, ze tylko korzystaja z ladnej pogody, a nie cos innego :ico_noniewiem:
wydaje sie jakby mogl spokojnie do samej gory wejsc
Luska juz umie :-D

A wogole to sie nie pochwalilam :-D Lusia wczoraj zrobila 6 kroczkow bez trzymanki i bez grzmotniecia odwlokiem o podloze!!! :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: Luska UMIE CHODZIC!!!! :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :064: :064: :064:

Awatar użytkownika
eve81
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3419
Rejestracja: 01 maja 2007, 14:24

29 kwie 2008, 20:02

kasi.k wszystkiego naj dla Vikusi Obrazek
fajnie tak powspominac te ubiegle miesiace na fotkach, ja ten czas szybko leci..szok!!!
daje mu deflegmin, ale to tylko mozna 3 dni stosowac
i wlasnie moze wiecie? czy moge po kilku dniach znow mu dac troche???
ja dawalam kiedys Szymonowi deflegmin w kroplach, Ty tez taki masz???
bo jesli tak to ja mam zapisane ze podawalam malemu 2x dziennie 8-10 kropli /wazyl wtedy 6400/ podaje ci wage bo wiem ze te krople dozuje sie zaleznie od wagi dziecka
tylko tak...Szymonowi one nie pomagaly wogole, dlatego jak poszlam na nast. wizyte to zapytalam lekarki czy moge zamiast tego podawac syrop eurespal i powiedziala ze tak, wiec jesli masz dostep do tego syropku to polecam Szymonowi naprawde pomagal a tez go wtedy kaszlalo///

madziorka fotki superowe, zawsze takie kolorowe :ico_brawa_01: a wozio naprawde fajny :-)
Ja wrocilam z pracy do domu, a tu pustki :ico_szoking: Nikogo nie ma.
pewnie poszli na spacerek :-)

a u nas po weekendzie tak:
w niedziele powrot z wycieczki na ktorej bylo zaje***** :-D
wyszalalam sie za wszystkie czasy, ale oczywiscie nie udalo mi sie wyspac :ico_oczko:
M sobie swietnie poradzil, wiec tymbardziej teraz sie upewnilam ze takie wyjscia wychodza na dobre dla mamusi :-D
ale wiecie co, prosze sie nie smiac..opowiem wam co moj maz mi zrobil//
dzisiaj sie mnie pyta czy ja wzielam na wycieczke ta szczoteczke co mialam w kosmetyczce, no wiec ja mu mowie ze tak, a on tak na mnie patrzy z politowaniem :ico_szoking:
wiec ja sie go pytam o co chodzi a ten nie chcial sie przyznac ale przycisnelam go i on mowi ze myslal ze to jakas stara szczoteczka i UWAGA...wyszorowal nia kabine prysznicowa..buuuuuuuuuu wyobrazacie sobie...moja szczoteczka do zebow :ico_placzek:
myslalam ze go za j*** powiesze :ico_zly:
oczywiscie zaczal sie tlumaczyc ze przeciez nie wiedzial i nie celowo to zrobil :ico_puknij:
a ja sie tak glupia zastanawialam co w tej szczoteczce takiego bialego jest...myslalam ze jakies pozostalosci pasy a to okazal sie silikon sanitarny :ico_szoking:
ehhh juz nic nie pisze bo dostalam znow nerwa na niego...
wczoraj po angielskim jeszcze siedzialam z bratem do 24.00 i gadalismy
w sumie on mowi ze chcialby jeszcze wrocic do UK, a ten jego powrot teraz to taki spontaniczny zeby sie na troche od tego wszystkiego odciac i zapomniec..
nic jeszcze nie jest przesadzone wiec moze poleci z nami spowrotem do UK 9 maja/ ja na to licze/
cale dnie spedzamy na dworku, bo pogoda marzenie
wczoraj kupilam Szymciowi krem na słońce z firmy Ziaja faktor 30 za 15.99zł
nivea tez byl w promocji za 19.99 ale bylo go duzo mniej niz tego co ja kupilam.[/quote]

[ Dodano: 2008-04-29, 20:03 ]
ten syrop eurespal ma tez taka inna nazwe: pneumorel 2%

Awatar użytkownika
madziorka hihi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6536
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:23

29 kwie 2008, 21:12

eve dzieki . syropu nie mam takiego
a deflegmin w kropelkach jest, mam nadzieje ze pomoze hmmm
niezle mezulek ci podpadl ja bym zabila za cos takiego bleeeeeeeee hhihihi
ale szkoda ze wybielaczem nie szorowal kabiny mialabyc teraz duuzo jasniejszy usmiech hehe
zartowalam

pokaz jakies fotki z wypadu

jasnie dla luski :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: a swoja droga ladny wiek jej sie trafil na pierwsze kroczki hihi 10miesiecy i 10 dni hihi :ico_brawa_01:

przepraszam bede sie teraz ukrywac hehe

u nas emocje pilkarskie
kibicujemy Barcelonie!!!

Awatar użytkownika
Beatka78
Mam Doktorat z forum!!!
Mam Doktorat z forum!!!
Posty: 1689
Rejestracja: 10 mar 2007, 11:18

30 kwie 2008, 00:35

ja tylko na chwilke pozniej poczytam
buszuje po ebayu i znalazlam cos dla madziorki bo wiem ze podobala ci sie ta bluzeczka

http://cgi.ebay.co.uk/BNWOT-MINI-MODE-2 ... otohosting

[ Dodano: 2008-04-30, 00:49 ]
:ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: dla naszej Vikusi

Awatar użytkownika
madziorka hihi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6536
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:23

30 kwie 2008, 18:34

hellooooo
sama ze soba mam pisac????????????????? :ico_olaboga:
bylam dzis w szkole i... lelek nawet dzielnie znosil zlobek. tylko raz na poczatku musialam go uspokoic a potem juz beze mnie swirowal ufff
ale kiedy go odbieralam na moj widok od razu minka w podkowke.. "mamo dlaczego mnie tu zostawilas??"
ale zaraz sie rozesmial i na nowo powera dostal hehe

zrobilismy jeszcze maly sgopping hihi troche ubranek letnich dla lelka i takie tam duperele
tatusiowi nowe butki kupilismy
hhihi
i dotarlismy obladowani

teraz lelek spi na ogrodzie i czekam na adasia, pojechal po pieczywo i zaraz bedzie

milego popoludnia

dzieki beatka, nie wiem ile obstawic, hmmm dam maximum i zobacze czy uda mi sie wygrac...
pisze ze cena oryg ok 15f ale mysle ze wiecej za komplet w bootsie hmm

Wróć do „Pozostałe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot] i 1 gość