niunia
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 142
Rejestracja: 04 lip 2007, 13:14

30 kwie 2008, 19:14

delfi nie przejmuj sie, to normalne ..... :ico_haha_01: przypomniałaś mi mnie parę dni temu, w autobusie rozwaliłam kolano do krwii bo nie wyczułam jednego schodka, bolało ze hej, wogóle jestem jakaś zakręcona , wpadam na ściany :ico_haha_01: i na prostej drodzę sie potykam i mam zachwiania, nam ciężarówkom zmienia sie srodek cieżkosci i stad te zachwiania równowagi pewnie :ico_noniewiem: tak sobie tłumaczę.... :-D

Awatar użytkownika
delfi1
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 551
Rejestracja: 24 lut 2008, 18:56

30 kwie 2008, 19:23

niunia :-D dobre to Twoje tlumaczenie..chyba masz racje..najgorsze ze 14 do gina, to sobie popatrzy na moje kolano, jest zdarte, ze hej....moj narzyczony sie wystraszyl bo szedl za mna..., a potem jak mi krew leciala z rany to ze do domu i mi woda utleniona zdobi..dba o mnie:), wychodzac z domku do brzusia pogadal by mala mnie chronila i nie pozwalala na potykanie sie :)) :ico_haha_02: dobry co...??pozdro :ico_ciezarowka:

BeataW
Wodzu
Wodzu
Posty: 10941
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:58

30 kwie 2008, 20:44

niunia pisze:doświadczone mamusie wy tez to praktykujecie? szczerze to ja swoje nowe ciuchy rzadko piorę przed użyciem, nie mysle o tym.

Ja dla Izy jak kupowałam,to prałam w proszku dla niemowląt...teraz nowych nie kupuję,bo mam 3 wory ubrań po Izie,ale też je przepiorę :ico_oczko:

Ja dziś zrobiłam z mężem zakupki dla dzidzi...nowy przewijak,pościel itp :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
Serena
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1140
Rejestracja: 02 lut 2008, 18:53

30 kwie 2008, 23:14

WITAJCIE :ico_ciezarowka:
no niezle dzewczyny uważajcie na siebie bo potłuc sie łatwo :ico_sorki:
a co do ruchów to słyszałam że chłopaki są bardziej aktywne, i nawet jak jeszcze nie wiedzieliśmy ze to chłopak to mój Mąż mówił ze to napewno bedzie chłopak bo taki ruchliwy :-D :ico_ciezarowka:

pozdrawiam :ico_oczko:

CMonikA
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5781
Rejestracja: 11 mar 2007, 12:51

01 maja 2008, 13:00

Miłego weekendu Wam życzę :ico_haha_02:

Awatar użytkownika
Serena
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1140
Rejestracja: 02 lut 2008, 18:53

01 maja 2008, 14:22

WITAJCIE :ico_ciezarowka:

też życze Wszystkim miłego wekendu i udanych majówek :ico_haha_01:
niestety u nas jakoś niefajnie na sląsku zbiera sie na deszcz :ico_sorki: ale mam nadzieje ze bedzie lepiej :ico_sorki: :ico_sorki:

Awatar użytkownika
Jagna30
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3396
Rejestracja: 07 mar 2008, 11:08

01 maja 2008, 15:16

Witajcie :ico_ciezarowka:

Wpadlam po obiadku zajrzec do moich kochanych dziewczyn z TT :ico_oczko:

Za oknem tak jakos,ale nie pada.Grillowanie zaplanowane mamy na jutro.Oby pogoda dopisala.
Jutro tez zajrze do mojej psiapsiolki,ktora poratuje mnie worem ciuszkow po swoich dzieciatkach :ico_sorki: :ico_brawa_01:

Pozdrawiam.........PA

BeataW
Wodzu
Wodzu
Posty: 10941
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:58

01 maja 2008, 15:17

A ja już mam przygotowane mięsko na grilla,koło 17-18 bedziemy robic,choć tak za bardzo nie mam ochoty na nic grilowanego :ico_noniewiem:

CMonikA
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5781
Rejestracja: 11 mar 2007, 12:51

01 maja 2008, 15:40

a my dziś już po grillu :) pycha była :) zaraz wybieramy się na spacerek :) zapowiadali u nas cały dzień deszcze, a jest bardzo pięknie-cieplutko :) jutro M. ma wolne co mnie baaardzo cieszy :)

Awatar użytkownika
laupina
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3921
Rejestracja: 16 wrz 2007, 14:39

01 maja 2008, 18:53

Hejka
delfi należy naliczyć 10 ruchów na godzinę,ale nie na każdą trzeba wybrać aktywny moment w ciągu doby, Ty nie masz się absolutnie czym martwić,bo moja ginkami mówiła,że "obowiązuje" to od 30 tygodnia.
Jeśli chodzi o pranie ubranek to ja piorę wszystkie nowe rzeczy w płynie dla niemowląt,zresztą te używane po Filku też.
Ja już czuję się ok, nogi sklęsły i nie puchną, ciśnienie książkowe, jednak to ta długaśna podróż wyszła mi bokiem. Dziś od 12 byliśmy na działce i dotleniliśmy się na maksa, jestem tak "zdrowo" zmęczona, bo troszkę sprzątaliśmy i pogrzebałam w ziemi i wybiegałam się za piłką z Młodym, oczywiście wszystko to było w minimalnych ilościach ale było super. Tak się cieszę,że robi się ciepło,bo wtedy my wszystkie wolne chwile spędzamy na działce, jak Małej tylko odleci pępuszek to zamierzam też tam bywać po całych dniach.

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 1 gość