Awatar użytkownika
Ika202
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6883
Rejestracja: 09 mar 2007, 20:37

01 maja 2008, 21:40

Ika, jaki masz ten bujaczek? Ja mam taki 0-3 i już jest stanowczo za mały ale na trochę się jeszcze nadaje
ja ma taki do 18 kg właśnie taki jak na zdjęciach Obrazek
Obrazek
Obrazek
Ząbek Lenki już przebił dziąsełko!!!

wielkie brawa :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

ania25
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 534
Rejestracja: 22 mar 2007, 20:09

02 maja 2008, 07:47

Lenka :ico_brawa_01: Brawo za pierwszy ząbek :ico_oczko:

kilolek moja Ala też marudzi, bawi się grzechotkami jak przy niej siedze i jej co chwile zmieniam zabawkę na inną, jak tylko rusze się do kuchni to stęka, marudzi i się wygina. Wkładam ją do wózka i ciągnę za sobą robie coś w kuchni i do niej gadam, bo inaczej bym się zabiegała.

ika też mam taki bujaczek, ale mała siedzi w nim spokojnie tylko 5 minut.

Obrazek
Ostatnio zmieniony 02 maja 2008, 13:37 przez ania25, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Evik.kp
4000 - letni staruszek
Posty: 4003
Rejestracja: 11 lip 2007, 13:24

02 maja 2008, 08:28

Ja mam taki sam bujaczek jak ania25, i jestem z niego bardzo zadowolona. Tymonek w nim je, bawi się i towarzyszy mi w kuchni jak gotuję. Ale bardzo bym już chciała kupić fotelik do jedzenia :ico_noniewiem:

Jak Tymonkowi znudzą się zabawki to uwielbia bawić się pudełkiem od chusteczek lub opakowaniem od nich albo workiem po pampersach, wszystkim tym co szeleści. Wczoraj bawił się pudełkiem od fridy. A no i ma taką prostokątną poduszkę nad głową w łóżeczku i jak mu się znudzi karuzelka to wyciąga tą poduszkę i łapie ją nogami i rękoma i się cieszy.

Ja używałam Nivea ale teraz zmieniam na HiPPA. Oliwka jest super bo bardzo gęsta i bardziej tłusta niż z Nivea, płyn też jest super i nie mamy żadnych problemów ze skórką.

mambii powodzenia z przygotowaniami.
A ja się cieszę że chrzciny mamy za sobą. Załatwiliśmy jak Tymon tbył mały i już się nie martwię :-D

Awatar użytkownika
Ika202
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6883
Rejestracja: 09 mar 2007, 20:37

02 maja 2008, 12:29

Evik.kp, no ja też jestem z mojego bardzo zadowolona bo czasami to mam wrażenie że dziecka nie ma tak sie fajnie bawi a jaki mam wtedy spokój :ico_oczko:
Jak Tymonkowi znudzą się zabawki to uwielbia bawić się pudełkiem od chusteczek lub opakowaniem od nich albo workiem po pampersach, wszystkim tym co szeleści.
Mój też to najlepsza zabawka bo hałasuje i krzywdy sobie tym nie zrobi :ico_oczko: ania25, A Alunia śliczna jest normalnie bym ją zjadła oddasz mi ją :ico_oczko: wiem że głupie pytanie ale sprobować można :ico_oczko: :ico_haha_02:

ania25
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 534
Rejestracja: 22 mar 2007, 20:09

02 maja 2008, 13:18

ania25, A Alunia śliczna jest normalnie bym ją zjadła oddasz mi ją :ico_oczko: wiem że głupie pytanie ale sprobować można :ico_oczko: :ico_haha_02:
Nie oddam naszej Alusi, ale możesz przyjechać ją pobawić :-D
ika Twoje dzieci też są bardzo udane i śliczne, a co tam przyjedzcie wszyscy :-D

A tu moja Ala jest bardzo podobna do LENKI od Janiolka, przynajmniej mi tak się wydaje.
Obrazek

Awatar użytkownika
Ika202
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6883
Rejestracja: 09 mar 2007, 20:37

02 maja 2008, 14:32

Nie oddam naszej Alusi, ale możesz przyjechać ją pobawić :-D
ika Twoje dzieci też są bardzo udane i śliczne, a co tam przyjedzcie wszyscy :-D
chętnie ale na pewno daleko mieszkasz ode mnie :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
Evik.kp
4000 - letni staruszek
Posty: 4003
Rejestracja: 11 lip 2007, 13:24

02 maja 2008, 14:41

Dziewczyny musze się pochwalić. Właśnie dojrzałam pierwszego ząbką mojego kochanego synka :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: już czuć go pod palcem :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: ale fajnie. Już nie mogę się doczekać jak będzie wyglądał z jednym ząbkiem :-D :-D . JAkoś tak na razie krzywo rośnie ale mam nadzieję że to normalne bo tak z tyłu dziąsełka :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
Janiolek
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3084
Rejestracja: 05 sie 2007, 12:58

02 maja 2008, 14:51

Evik.kp, no to widze, ze dzielisz ze mna los sliniaka :-D dzis juz tak troszke wystaje, czułam jak dawalam obiadek :D ale ubaw hehe. My bujaczka nie mamy, ale fotelik samochodowy ma bardzo wiele funkcji. Wieszam tam czasem zabawki z karuzelki czy maty i lenka sie bawi i bujac tez sie moze
ania25, no troszke podobna ale mniej owłosiona :ico_oczko:
Musze kupic szamponik rumiankowy, gdyz mamy nowy plyn do kapieli i zdecydowanie gorzej dziala na wloski. Ach jaki blond jest ladny po rumianku!!! Sama sie zapuscilam, a o Lenke dbam jak o panne na wydaniu :ico_oczko:

Awatar użytkownika
kilolek
4000 - letni staruszek
Posty: 4553
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:27

02 maja 2008, 18:35

Zdołowana jestem na maxa. Kubuś calusieńkie dnie marudzi, jęczy, kwęka, wyje a jak tylko tata wchodzi w drzwi to radosny jak skoronek. To nawet nie chodzi o to, że jestem zazdrosna tylko wyczerpana psychicznie tym marudzeniem. I nie wiem o co chodzi. Spać nie chce, jeść nie chce tylko marudzi i marudzi. Do tego prawie wcale nie mam mleka :( Wkurza mnie mój mąż. Nic po sobie nie sprząta. Gabinet wygląda jak po przejściu huraganu, a sprzątałam tu wczoraj : na biurku butelka po coli, talerz po płatach, torebka po chipsach, gazety, pod biurkiem brudne skarpety, na krześle wczorajszy sweter. No szlak mnie trafi normalnie

Alusia, sliczna dziewusia :ico_haha_02:

Na koniec żeby samą siebie trochę pocieszyć - Kubuś siedzący
Obrazek

barbara123
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
Posty: 1059
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:41

02 maja 2008, 20:31

:-) Kilolek jesli Kubus tak malutko je i marudzi, to może on tez zabkuje
Wiem,ze mleczko mamusi najlepsze jest,ale pomyśl sobie ,ze i tak wygrałaś karmiąc go swoim tyle misięcy.a teraz pomalutku przejdziecie na inne meni
Ja strasznie rozpaczałam, ze musiałam sie znaleźć sama w szpitalu bo wtedy przegrałam walkę o pokarm- teraz Oleńka rosnie zdrowo dzieki Bogu nie chorowała , wiec pomału leczy sie moja rana w sercu,ze nie mogłam jej karmić
Moja Olenka potrafi przebawić sie na kocyku bardzo długo, najchetniej bawi sie kostką - ktora z kazdej strony ma innego zwierzaka z jednej piszcy z dugiej ma szeleszczace uszy zając a w srodku gra dzwoneczek. Druga ulubiona zabawka jest duży wąż Kleofas
Jak bawi sie z mamusia to uwielbia czytanie ksiązeczek, pisczy hiha i ładuje łąpkami w książeczki :-) :-) :-) :-) :-)

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości