Aleksandrowicz
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 823
Rejestracja: 16 sie 2007, 17:59

30 kwie 2008, 22:54

Witajcie Dziewczęta!!! :ico_buziaczki_big:

nie nadrobię wszystkich zaległości..wybaczcie..przejrzałam tylko bo czasu brak teraz..wszystkie wiosenne zdjęcia śliczne!!!dzieci cudnaśne!!!mamusie również:-)

zaległe życzonka - wszystkiego najnajnaj z okazji kolejnego miesiaca dla wszystkich dzieciaczków!!!!juz niedługo jeszcze troszke i będziemy obchodzic roczki:-)

zapamiętałam niewiele b moja głowa ostatnio nie taka jak zawsze..więc odpisuje tylko na ostatnie Wasze posty..

Edyta - ja też sie zastanawiam, czy mojego Alka nie męcza kolki jakieś, zwłaszcza w nocy ostatnio sie wybudza i jakby go brzuch bolał..biedna Wikunia że miała taki atak okropny..

Frydza - juz pognałaś wypoczywać na łonie natury..to Wiki będzie miała radoche wśród kurek, kotków i piesków;-)super :ico_brawa_01: naładujecie akumulatory z pewnością!!!

Madziorka - widziałam zdjątka iiii macie taki samwózek jak my :-D my tez mamy pliko 3 peg perego :-D też zielony ale inny odcień i troche inne poszycie :-) gratuluję wyboru!!!coś czytam, że wybieracie sie do Polski :-) pewnie sie stęskniliście za rodzinami..super że Leoś powolutku zaczyna akceptować żłobek, brawa dla Lelka :ico_brawa_01: no fajny z niego facet, wiec nie smuci sie za długo!!!

Magda - pokazuj sie nam w nowej fryzurce!!!czekamy :-)

Ania - dobrze, że Helenka wraca powoli do zdrówka!!!!tego typu dolegliwości są okropne..oby jak najszybciej jej przeszło!!!te wirusy wredne krążą niewidoczne i atakują takie maleństwa :ico_zly:

a u nas..

mój Alek też chory:-(gardełko zaatakowało..bez gorączki, bez kaszlu, ale czerwone..w sumie to gardło juz ma zacerwienione jakis dłuugi czas, ale raz mniej raz bardziej..w piatek byłam u lekarza, stwierdziła ze tylko tantum verde i cebion i wapno, ale ostatnie noce bardzo cierpiał, budził sie i nie mógł spać, co sie ostatnio juz nie zdarzało bo ślicznie sypiał..dzis rano wstał cały zmęczony i płacz..a zawsze radosny sie budził więc poszlismy do przychodni, oczywiscie nasza juz na urlpie wiec w jej zastpstwie przyjeła nas inna i co ona na Alka infekcje..najpierw ze gardło czerwone, ja pytam czy bardzo, ona mówi że nie, i wypisuje recepte, ja sie pytam co to, ona antybiotyk :ico_szoking: pytam czy koniecznie skoro sama mówi ze nie bardzo zaczerwienione..a ona że brzydkie jednak gardło..co za babsko..poszlismy do domu,,mysle mysle ..zadzwoniłam do naszej alergolog co tez jest pediatrą i pytam co ona na to..pojechalismy do niej w koncu..okazało sie że Alek wcale aż takiego tragicznego gardełka nie ma..a juz na pewno nie na antybiotyk..
ząbki mu idą i byc moze to też na tym tle gardełko choruje..ponoc i brzuszek i infekcje sie czepiają przy ząbkowaniu..w każdym razie ząbkowanie zaczyna sie na dobre, do tej pory objawów jakis większych nie było, a teraz widocznie go dręczy to..a jak na razie mamy trzy ząbki

a tak poza tym..bylismy u rodziców - u moich dłużej, u tesciów krócej, wróciliśmy w czwartek..,mielismy teraz jechac nad morze, do rodziny R, ale odmysliło sie nam na razie, może sie wybierzemy jak gardełko będzie ok, po co męczyc maluszka..
więc wypoczęłam sobie u rodziców, Alek wybawił się super, poznał lepiej pieska moich rodziców..za ogon go wyciągał :-D pies przed nim uciekał :-D

a teraz jestem na etapie robienia porządków w mieszkanku..szafy, szafeczki, itd i cały czas gdzies jeździmy, cos oglądamy, spacerujemy,,,
Alek jak kiedys na spacerach sypiał, tak teraz oczywiście nie sypia, ogląda wszystko dookoła i nie chce juz wózku..nawet i nie na rękach ale na nózkach..uwielbia po trawce byc prowadzany i jak przy tym pędzi, podskakuje :-)

ale sie rozpisałam,,,juz pewnie przysnęłyście więc koniec :ico_haha_01:
zmykam się kąpać i spanko..

papa

Awatar użytkownika
-indigo-
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1514
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:20

01 maja 2008, 09:41

Czołem!!
Piszęna szybkiego bo mi net wywala i nie wiem jak dlugo będzie.
No więc wróciliśmy... niezbyt zadowoleni.
Pogoda do nonono. Siedzielismy cały czas w domu bo lało i lało i lało... Nie wiem jak tam można mieszkać?
A rodzinka mojego Jarka okazała sie... szkoda gadać. Musiałabym opisać całą stronę a juz nie chce mi sie o tym gadac.
W każdym bądź razie wyjazd do nonono. Żałuję bardzo. Moglismy inaczej czas zagospodarować.
W samolocie Tomek super. Raczkował po całosci i oczywiście wzbudzał uśmiechy u wszystkich pasażerów. Zreszta wszyscy go brali na ręce na zmiane a on był zachwycony hehe. W drodzepowrotnej troche gorzej bo mieliśmy ciągle turbulencje i musiał być pasem przypiety co doprowadzało go do szewskiej pasji.
Także ogólnie podróż ok a pobyt kicha.

Alinko jak tam wybór fotelika?? nie wiem czy juz kupiłaś bo dopiero będę czytać. Ja wczoraj byłam z zajebisym sklepie i sprzedawca obcykany byj jak trzeba i pomagał nam wybierać. Tobi nam jednak nie pasuje, zwłaszcza Tomkowi. Te pasy za sztywne. Skupilismy sie na Roemer King Ts Plus. Facet ma kilka fotelików z zeszłej kolekcji o 200 zł tańsze i to bardzo kusząca propozycja.
Co prawda kolorki już nie takie, ale jest jesen niebieski bardzo ładny. Chyba sie zdecyduję choć nie bardzi chciałam niebieski, ale ten jest naprawdę ładny. No i dmonstracja fotelika nas powaliła. jest rewelka.
Dobra to na razie na tyle. Poczytam troche i mam jeszcze dużo rzeczy do zrobienia. Piore i piorę po tym wyjeździe. No i mieso na grilla musze zapeklować choć pogoda do nonono i chyba trzeba będzie w piekarniku piec. Szkoda. Jak wróciliśy to i pogoda sie zepsuła. ale kicha.

Awatar użytkownika
madziorka hihi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6536
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:23

01 maja 2008, 10:37

czesc mialam nie wpadac bo sie spiesze ale widze ze kamila wrocila..
az tak zle bylo?? szkoda ze pogoda sie nie udala i rodzinka zawiodla.. ech
wiesz ale zawsze mozna cos wymyslec nawet jak pada.. przeciez sa miejsca gdzie pogoda nie jest niezbedna, zwlaszcza tutaj.. no ale trudno
jakbyscie jeszcze kiedys mieli checi na wyspy zawitac to leccie do nas!!! zapraszamy hehe
zgadamy sie jak sie spotkamy nie?

a my dzis nocke mielismy udana
lelek dostaje butle druga noc na pierwsza pobudke
wczoraj obudzil sie o 2 (butelka) i 4 (cyc) i przed 8wstal (cyc)
a dzis juz tylko o 2-butelka i przed 7-cyc
zaraz szykuje mu sniadanko hehe

takze wyspalam sie i wstajac rano po nocnik zahaczylam o przepelniony brudnik wiec pranie wstawilam zupke nastawilam i nie bylo sensu sie klasc
lelek juz sie wstal po drzemce
i zaraz uciekamy pod prysznic hehe lelka zapinam w foteliku w lazience a ja sie kapie hehe

dobra spadam bo czas nagli
a jestem umowiona z kumpelami do centrum
papa

edyta29
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Posty: 733
Rejestracja: 27 sty 2008, 21:11

01 maja 2008, 13:21

Witam ja zaraz do pracy więc tylko przywitac się wpadłam Kamilko no kurka nie wiem co sie stało ale szkoda że aż tak bylo źle ...
Aleksandrowicz zaglądaj częściej i aby Alka nie męczyły kolki bo wiem co to znaczy i nikomu nie życzę
Madziorka trzymam kciuki za bezbolesne odstawienie cyca :ico_oczko:

Awatar użytkownika
-indigo-
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1514
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:20

01 maja 2008, 21:00

Ale tu pustki sie zrobiły!!!
Wkleję kilka fotek Tomeczka.
zapomniałam napisać, że idą nam kolejne zęby. Na górze dwójka juz sie przebiła a na dole obie dwójki na raz wychodzą. Więcej nie wiem bo mój mały dzik nie pozwala sobie w pyszczek zaglądać. A te dwójki to przez przypadek przy usmieszkach wyczaiłam.

Mina aniołeczka:
Obrazek

Własnie wstałem i fryzurę mam niewyjściową:
Obrazek

Prosto do celu:
Obrazek

Jestem sobie kasownik :-D :
Obrazek

To po ostatnim braku wody i prądu.
Boże nie zabieraj więcej wody:
Obrazek

Popisowa mina świnki hehe:
Obrazek

Aleksandrowicz
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 823
Rejestracja: 16 sie 2007, 17:59

01 maja 2008, 22:39

Witam wszystkie mamusie!!!

Indigo - oo czytam, że też podróżowaliście..i to jak daleko :-) brawa dla Tomka, że tak dzielnie zniósł pierwszą podróż samolotem :ico_brawa_01: a na zdjęciach Tomek ślicznie wygląda!!!jakie ogromne oczy ma :ico_brawa_01:

no kobietki, wiosna nastała i wszystkie pouciekałyście..pouciekałyśmy - tak poprawniej będzie..i pewnie za niedługi czas coraz wiecej z nas pójdzie do pracy..oby tylko wąteczek przetrwał, ba niedługo trzeba będzie nowy zakładać :-D

a u nas dziś ok, gardełko chyba poluzowało, odwiedziliśmy ciotkę i wujka pod poznaniem, pogody nie było dziś, ale i tak dzień był udany :-D cieszę się, że dzis wszystko pozamykane było, tzn sklepy..a wiecie dlaczego..???w domu wszystko miałam, bo trzeba było zrobic zakupy i wszystko obmyslec zeby niczego nie zabrakło, a tak to zawsze czegos brakuje i jest pretekst żeby na zakupy i cały czas pośpiech bo to trzeba kupic tamto itd a dzis od rana spokój, zero pospiechu, żadnej pokusy żeby jechac do centrum poogladac ciuszki itd eh fajnie że czasem wszystko pozamykane....... :-) no a na jutro znów juz mamy zaplanowane zakupy :ico_haha_01: musimy poogladać buty dla Alka, bardziej wiosennne i letnie, bo teraz mamy takie średnio letnie..no właśnie JAKIE POLECACIE BUCIKI, JAKIEJ FIRMY???my teraz mamy Felix, Indigo Ty kiedyś pisałaś chyba cos o Twoim wyborze, że jakieś fajne zakupiłaś Tomkowi, pochwal się :-)

Awatar użytkownika
madziorka hihi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6536
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:23

01 maja 2008, 22:54

kamila najbardziej podoba mi sie tomek w wydaniu aniołeczka-cudny hihi

aleksandrowicz slyszalam ze w polsce polecaja buty bartka
ja tutaj bede clarska kupowala

caly dzien w centrum, jak zwykle poszalalam hehe i sie obkupilam eh to mi sie nigdy nie znudzi hihi
ale takie okazje ze szok
nic po oryginalnych cenach nie zakupilam hehe wszystko z wyprzeadzazy i to jakich :ico_szoking:
a lelek szalal po sklepach , w wozku nie tylko raczkowal pomiedzy wieszakami hehe lapal za ciuchy wiszace i wstawal hehe lobuz jeden
a nawet numer jeden wycial
wsadzilam go do wozka nie zapinajac szelkami to ten cwaniak trzymal sie raczki i sobie dolem wylazl i juz buszowal po sklepowej podlodze :ico_szoking:
po powrocie zdrzemnelam sie godzinke :ico_szoking:
lelek tez zmeczony bo padl szybciej niz zwykle

dobranoc

Awatar użytkownika
-indigo-
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1514
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:20

02 maja 2008, 15:13

Korzystając z pogody wybieramy sie na grilka. No ale mój Tomek zasnął. Trzeba przeczekać bo cholernik będzie wkurzony bez spania. nic mi nie chce jeść. Chyba przez te zęby. A ja oczywiście sie martwię.

Aleksandrowicz ja kupiłam buciki Elefanten, sa świetne. Teraz tez pomalutku na lato sie rozglądam. Nie wiem jak ten Bartek wyglada, jeszcze nie byłam w tym sklepie, ale w innych sklepach to normalnie porażka. Wszystkie buciki takie twarde podeszwy, ze ja sama ręką zgiąć nie mogłam. W zyciu takich nie kupie choćby były najpiękniejsze. Dobre są jeszcze w Wójciku, ale za duże na mojego chłopca. Duże rozmiary tylko mieli, ale rewelacyjne.
Kurcze w tej Irlandii to właśnie jedyne co fajne widziałam to pełno świetnej jakości bucików właśnie dla maluszków. No ale nie będę szaleć z butami bo i tak nie znosi. Jedne wystarczą, ale a to dobre.

madziorka niezły cwaniak z tego naszego lelka. Tomek tez oczywiście już nauczył się wysuwac z wózka pod rączką hehe. Najlepiej mu to wychodzi jak chcę go przypiąć a on nie ma ochoty. Wtedy to walka na całego.

A my byliśmy zakupić wreszcie fotelik. No ten o którym pisałam. Takze dziś Tomuś zaliczył jazdę próbną. Faaaajnie było. jaki dumy siedział hehe.

Awatar użytkownika
Juli
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2201
Rejestracja: 19 mar 2007, 09:58

02 maja 2008, 22:26

Witam Dziewuchy!

Widze ze wszystkie wygrzewaja tyłki majowkowo,grilluja i szaleja na dworze.

U nas ciagle cos. Duzego nie ma juz ponad tydzien.. no imusze sobie jakos radzic. A jest ciezko. Glownie jestem zdechła.. Wymeczona, niedospana.. Nieprzytomna. No ale cos za cos. W knajpie super. Widuje sie z ludzmi, posmieje sie, odpoczne od domu.. noi jeszcze zarobie.
W domciu spokojnie, rodzinnie- bo rodzice do mnie wpadaja i pomagaja.. A Misiek- dzis pierwszyraz wstal!!! SAM! Wiem ze to niby pozno- zwazywszyna to, zeinne bobasy juz zasuwaja.. Ale to nasz maly, prywatny sukces.
Stanal sobie grzebiac w kuchennych szufladach :-D Potem siagajac na kanape, po pilota..A potem w lozku - jak byl bunti hihotki przy "zasypianiu".

Misiol -sama slodycz. Uwielbiam go.Chodzimy na spacery,na zakupy, hustawki.. Wypelnia mi skutecznie wolnyczas :):

Dzis mama kazala miodpoczac iskorzystac z tego,ze nie pracuje. Iwypuscilam sie na miasto. Kupialm sobie spodnice, kolorowe rajstopki, staniczek.. A Miskowi zabojcze trampyz H&Mu, zyrafke na kolkach i jakies smakolyki. Doczlapalam sie z siatami do domu po 4ech godzinach :-D
Dobrze mi zrobily takie zakupy.

Wczoraj do tego kupilam sobie sliczny zakiet na allegro -zolciutki- wiosenny.. Pozytywny :): I tak zupelnie po kobiecmu, zapelniam pustke z braku Duzego.
Jutro na 13 do roboty.. Skoncze o 5rano a na 13 w niedziele znowu-do 2.Caly weekend poza domem. No ale cos za cos. W weekendy nalepsza fucha.
Poza tym ruszylam do przoduiw czwartek mam kolejne szkolenie barmanskie na jakies tam certyfikaty. Jade na 5 godzin :): Rewelacja. Niby takie to banalne.. a jednak.
Chce zrobic jak najwiecej takich szkolen,zdobyc papiery i certyfikaty.. Bo za kilka lat w koncuchcemy z Duzym otworzyc knajpke. Iwtedy warto miec czym sie pochwalic :):

Oj.. Ciezko bez Krzysia.Dzwoni prawie codziennie i piszemy jak kopnieci. Ale dalabym wszystko zeby choc na minutke byl przymnie wieczorem.. I pocalowal mnie w czolo przed snm.. Albo dzis-zobaczyl po raz pierwszy Miska na prostych nozkach!

No ale.. Czas szybciutko plynie, za miesiac bedziemy znow razem- a wtedy jedziemy na weselicho do kuzyna, potem Misiaka urodzinki, pozniej Duzego.. Imprezka za imprezka!

Mamy juz liste prezentow, jakie przydalyby sie :-)
I milion planow co do tego najwazniejszego dnia!

Poki co. Uciekam. Musze sie wyspac przedtym szalonym weekendem.

Czytam was codziennie. Tesknie, ale nie mam czasu na klikanie, albo weny. Wieczorami, gdy jestem w domu, dopada mnie tesknota i rozklejam sie po prostu. Ipo co to pisac?

Trzymajcie sie Miski! Do poklikania! :-*

Ach! A to Misiol wczoraj-przed burza- na balkonie :):
Obrazek
Obrazek

astrid
Maniak forumowy
Maniak forumowy
Posty: 324
Rejestracja: 12 mar 2007, 19:42

03 maja 2008, 18:13

Witam strasznie dawno mnie nie było ale wszystko sie jakos porzeciagało remont, przeprowadzka itp, no ale wrocilam.
U nas oki. Arek ma sie dobrze, rosnie zdrowo ostanio miał 3 dniowke no i ma nieszczesne bakterie w moczu a u mnie znoscie mam zablokowany staw kolanowy i smigam o kulach ehh a co tam u was ktos przedstawi mi wszystko w telegraficznym skrócie?

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość