Awatar użytkownika
geheimnis
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2248
Rejestracja: 25 mar 2008, 12:25

26 kwie 2008, 11:23

mama-emilki pisze:Do Łagiewnik tez z przyjemnoscia bym sie wybrała, ale mąż w pracy, wiec same nie bedziemy sie tam tłuc.

No tak, my też mamy sporo drogi,ale na szczeście mamy "jeździdełko" więc możemy sobie pozwolić na wypad gdzieś dalej. no i do tego chciałam zabrać kocurka na pierwszy spacerek (choć nie wiem czy to dobry pomysł - zobaczę jeszcze - bo ona nie przepada za wyjściami na dwor.taki koci arystokrata mi się trafił )

Awatar użytkownika
geheimnis
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2248
Rejestracja: 25 mar 2008, 12:25

26 kwie 2008, 11:43

mama-emilki, ja niestety mieszkam na parterze i nie mam balkonu żeby sobie kot pochodził,a na dwór go też nie puszczam samego bo to kot rasowy i trochę byłoby mi szkoda gdyby nie wrócił,albo wrócił ale pogryziony i podrapany.

Teraz niestety muszę uciekać,idziemy z mężulkiem na zakupy przed popołudniową wyprawą.
Życzę więc miłego weekendu i udanego spacerku w ta piękna pogodę.

Awatar użytkownika
Lady
Mam Doktorat z forum!!!
Mam Doktorat z forum!!!
Posty: 1697
Rejestracja: 06 mar 2007, 14:05

26 kwie 2008, 15:24

witam
pogoda cudna :-D

Lady, a w ktorym szpitalu rodziłas?

a w Jordanie na Przyrodniczej , krotko po urodzeniu Oli zamkneli ten szpital , a ja bylam zadowolona z tego szpitala i bym go polecala , spokuj i poloze neż byly mile :ico_oczko:

Awatar użytkownika
geheimnis
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2248
Rejestracja: 25 mar 2008, 12:25

27 kwie 2008, 11:57

mama-emilki pisze:geheimnis, i jak sie udała wycieczka?
My miałysmy bardzo miły spacer :-)

No niestety plany zmieniły się całkowicie i zamiast wiśniowej góry skończyło się na parku 3maja z kotem na smyczce :-D .popołudniu odwiedziliśmy jeszcze moich rodziców,także mimo wszystko dzień minął sympatycznie.
Cieszę się ze Wam też się spacerek udał.
Lady pisze:a w Jordanie na Przyrodniczej , krotko po urodzeniu Oli zamkneli ten szpital

ja nie wiem czy ja się tam czasem nie rodziłam. ????? szkoda że zamknęli go.

szczako
Mam Doktorat z forum!!!
Mam Doktorat z forum!!!
Posty: 1651
Rejestracja: 15 paź 2007, 19:06

30 kwie 2008, 20:04

My z wiadomych względów nie oddalamy się od Łodzi. Pojedziemy pewnie do rodziców poleniuchować w ogrodzie.

Awatar użytkownika
geheimnis
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2248
Rejestracja: 25 mar 2008, 12:25

30 kwie 2008, 20:45

Ja niestety nie wyjeżdżam nigdzie z mężem, bo on nie ma niestety wolnego i do pracy będzie musiał iść 2 maja :( Ale nie rozpaczam z tego powodu,najwyżej będziemy sobie robić krótkie wypady za miasto, o ile oczywiście pogoda na to pozwoli.
Życzę Wam wszystkim miłej majówki :ico_brawa_01:
Tobie szczako, w szczególności. By te ostatnie dni ciąży upłynęły Ci spokojnie. Wypoczywaj ile się da!

szczako
Mam Doktorat z forum!!!
Mam Doktorat z forum!!!
Posty: 1651
Rejestracja: 15 paź 2007, 19:06

01 maja 2008, 12:00

Dzięki :-)

Wam również miłego weekendu. Odpoczywajcie.

Awatar użytkownika
Lady
Mam Doktorat z forum!!!
Mam Doktorat z forum!!!
Posty: 1697
Rejestracja: 06 mar 2007, 14:05

02 maja 2008, 12:01

hej
no ja tez nigdzie sie nie wybieram , ja wczoraj pracowalam , a juz mąż pracuje dzisiaj i w niedziele buu :ico_noniewiem:

ale na jutro mam zaplanowanego grilla u rodzicow , w niedziele wypadaja moje imieniny , a mama ma podwureczko i ogrudek i zrobie tam imieninowego grillka :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Szpilka
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 67
Rejestracja: 10 mar 2008, 17:24

03 maja 2008, 21:11

my siedzimy w domku i maz remontuje garderobe... a dokladniej pozbywa sie grzyba ze sciany

Awatar użytkownika
Lady
Mam Doktorat z forum!!!
Mam Doktorat z forum!!!
Posty: 1697
Rejestracja: 06 mar 2007, 14:05

05 maja 2008, 06:54

witam
mama-emilki, to fajnie ze malej sie podobalo , no a pogoda hmm , u nas niby ladnie , ale jak sie zachmurzylo to tez cieplo nie bylo

ja w niedziele pogrillowałam , dzieciaki sie wyszalaly tak ze Olte to moj niusl do domku na rękach , bo juz byla nietomna , nawet sie umyc do spania nie chciala :-D

Wróć do „Pozostałe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Tinehyr i 1 gość