Awatar użytkownika
GLIZDUNIA
Wodzu
Wodzu
Posty: 16362
Rejestracja: 09 mar 2007, 07:29

03 maja 2008, 12:41

no w koncu jest co poczytac!!! :-)

Lady...swietne foty!a gdzie byliscie w ZOO?chcemy gdzies Maye w roczek zabrac i nie wiem czy do figloraju czy moze do Zoo....

Zborra...gratuluje Hance odwagi...no to tak jest ze musi nastapic taki szybki przelom z tym chodzeniem....Maya tez tak chodzila spokojnie przez 2 tygodnie a pewnego dnia juz przstala raczkowac i tylko na nogach chodzi....bedzie fajnie bo lato idzie i latwiej na nozkach!!!a wozek hmm...a Wy sprzedaliscie swoj na duzych kolach nie?szkoda....no i pozadnego objedzenia zycze na tych imprezach!!!!

Kate....no swietnie,Mati chce czyscic nosek? :ico_szoking: sprobuj namowic na to moja Maycie :ico_nienie: .....Maya juz nawet spinki nie chce nosic....wogole robi wszystko po swojemu uparciuch maly....
a co do tego zanoszenia to Maya zdaje sie ze ma to po mnie!mama mowila mi ostatnio ze miala ze mna tez takie problemy jak mala bylam...zanoslam sie z tak blahych powodow ze szok...

Sikorko,czekam na fotki nowego balkonu!!!

ja dzis pierwszy dzien @ wiec na tabletkach jade,w pracy juz bylam,teraz pod prysznic i na 15.00 na roczek jedziemy.....

ladybird23
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5261
Rejestracja: 27 kwie 2007, 17:27

03 maja 2008, 18:14

glizdunia my bylismy w Chorzowie, tylko tak jak pisałam Mili wcale nie interesowały zwierzatka, wiec moze bardziej ten figloraj ja zainteresuje... :ico_noniewiem:

ja w roczek nigdzie raczej jej nie zabiore bo kurna mam egzamin :ico_noniewiem: i jeszcze bardziej jestem w kurzona na dzien dziecka, bo mam zajecia do 18 :ico_zly: i moje dziecie w dzien dziecka nie wiem co bedzie robiło..

zbora no widzisz to super ze Hanka powoli sie zbiera do chodzenia :ico_brawa_01:

a my zaraz zbieramy sie do kapieli bo mala po południu nie spala i juz chodzi jak struta, a nauczyła sie mala cwaniara schodzic u nas z podestu, ma moze z 10-20 cm a ona schodzi z niego swobodnie sama :ico_szoking: nawet nie wiem kiedy to podłapała...

Awatar użytkownika
KUlka
4000 - letni staruszek
Posty: 4217
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:24

03 maja 2008, 20:40

hejka dziewczyn .........
majhowy weekend u Nas piekny .. spacery ....... i imprezki .....a w domu syf ..... heh poremontowy .......ale sprzatac nie mam kiedyy ......... hihi

pozdrawiam .....
a kto u Nas najstarszy ??

Awatar użytkownika
GLIZDUNIA
Wodzu
Wodzu
Posty: 16362
Rejestracja: 09 mar 2007, 07:29

03 maja 2008, 20:47

hejka...my juz po roczku :ico_haha_01: ...towarzystwo sie uchlało wiec sie zmylismy...matko patrzec nie moglismy na pijanych rodzicow i niby swietnie bawiace sie dzieci :ico_puknij: ....no ale to ich wybor-u nas bedzie bezalkoholowe wiec pewnie szybko pojada do domu a na koniec nas obgadają :-D :ico_oczko: ...i dobrze,tym razem nawet panie nie wspomnialy o spotkaniach cotygodniowych :ico_haha_01: .....

Lady,no ja sie zastanawiam nad tym Zoo bo wlasnie Maya zna sporo zwierzatek i malo co bardziej ja cieszy niz spotkanie z psem kotem czy nawet mrowką :ico_haha_01: ..fajnie jakby cos wiekszego zobaczyla tylko ze do Chorzowa to znow na caly dzien trzeba hmmm...no pomyslimy jeszcze....

ladybird23
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5261
Rejestracja: 27 kwie 2007, 17:27

03 maja 2008, 21:20

my pojechalismy ok 10 i wrocilismy do domu ok 15, wiec nie było tak zle z czasem..a ty glizda chyba zartujesz z tym upiciem roszicow, co?bo to chyba z leksza nie powazne upijac sie jeszcze na dzieciecej impezie :ico_puknij:
u nas jednak bedzie alkohol - oczywiscie bez przesady, ale bedzie, bo przykro to przyznac ale dla A rodziny to byłoby niewyobrazalne bez...

kulka a gdzie to tak imprezujesz???????

a A. poszedł juz spac :ico_zly: i co ja mam zas robic :ico_noniewiem:

"zycie od kuchni" bardzo przyjemny film........

Awatar użytkownika
zborra
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9819
Rejestracja: 19 kwie 2007, 21:41

03 maja 2008, 21:37

No Glizdunia chyba żartujesz??? upić się? na roczku??? :ico_nienie: No my wózek sprzedaliśmy...ale chyba już jednak damy spokój z kupowaniem...bo jak młoda zacznie chodzic to podejrzewam, że wózek jej nie zainteresuje. I niby można za 100 kupić używany, ale po co??? więc rezygnuję z tego pomysłu.

Lady egzamin? kurczę, no takie życie! zdasz i będzie ok. Jakoś to musisz przeżyć.

KUlka ja nie mam pojęcia, bo od Hani to był ktoś starszy, ale te mamy się nie udzielają chyba...więc nie wiem.

My po imprezie rewelka! Hania gwiazda wieczoru!!! mimo, że nie spała po południu to tryskała energią, gęba roześmiana, rozgadana i jadła za 2!!!! i mamy 4zęba!!! prawa górna jedynka, hehehe!
Poza tym mam :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly: że szok! teście przyjechali do PL przedwczoraj...I wiecie co? do nas przyjadą dopiero za tydzień!!! tak nonono stęsknieni za wnuczką! jak J spytął, czy wpadną w tygodniu to usłyszał, że teraz chrzest jest najważniejszy! a chrzest jest jutro, więc tydzień chyba długi nie? no i Hania ma roczek 7, więc można by się pokazać...ale nas oczywiście olali ciepłym moczem. Mają lepszą wnuczkę!!! normalnie same bluzgi cisną mi się na usta!!! do tego teściowa mówi, że przyjeżdża do nich jakiś wujek, którego nawet nie znam...i że ona jak go zapraszała, to "zapomniała o roczku"!!! :ico_zly: i że on będzie akurat u nich to z nim do nas przyjadą!!! szczyt!!! na roczek...wpraszać kogoś na urodziny??? jak ja już mam prawie 20ludzi...i 5dzieci...i jeszcze mi obcy facet potrzebny>???? nie mam sił dziewczyny...co ja mam robić???????????????
Za to postanowiłam dać karę! teść nie obejdzie się bez piwa...lub innego alkoholu...więc jutro przy okazji spotkania im zapowiem, że na roczku nie będzie ani grama!!! może szybciej sobie pojadą :ico_haha_01:

Hania padła...Mam nadzieję, że skoro ząb się przebił, to będzie spokój. Ja już wyciągam stosy ubrań na jutro...pakuję, prasuję...bo na 15mamy tam być. Więc zajrzę dopiero wieczorem. Trzymajcie kciuki, żebym się nie pokłóciła...
dobranoc!!!

[ Dodano: 2008-05-03, 22:21 ]
A widziałyśce, że Caro z kwietniówek 2007 jest w ciąży??? ale fajnie! normalnie aż zazdroszczę...
i nie ma już naszego majowego wątku z zeszłego roku...czy gapa po prostu jestem>???

Awatar użytkownika
GLIZDUNIA
Wodzu
Wodzu
Posty: 16362
Rejestracja: 09 mar 2007, 07:29

03 maja 2008, 22:37

Maya juz spi wiec mam chwilke...
no nie zartuje z tym upijabniem sie...ogolnie bylo 4 dzieci....a doroslych 15 osob....z tego nie pily 3 osoby...ja ,A. i jescze jedna dziewczyna.....a reszta juz o 16.00 zaczela pijanstwo...tak jest zawsze...kazdy powod dobry zeby sie napic...i jak sie slyszy tekst jednej matki"juz jestem naj.....po 1 drinku"albo od drugiej ze od 3 dni pila whiskacze i dzis juz tylko czystą :ico_szoking: a szla spac dzis o 3 rano bo z kolezanka wypily wieczorem butelke bo salatki robily :ico_olaboga: ....to sa mlodzi ludzie...glownie w wieku 28 lat,znaja sie glownie ze studiow i tak studencko sobie zyją-nic dziwngo ze nie mozemy znalezc wspolnego jezyka i nawet te cotygodniowe spotkania przez to mnie szokowaly....a my najmlodsi i nie imprezujemy jak oni wiec nas za dziwakow maja-chyba glownie mnie bo mam wrazenie ze mysla ze tresuję A. i ze zabraniam mu pic :ico_puknij: .....wogole to golym okiem widac ze sa zazdrosni o Maycie....normalnie za kazdy jej postep,za wszystko zlosliwie spogladaja....a to nas kusi do chwalenia jej....a juz nie mowie ze dzis wszyscy sie nia zachwycali i to dopiero sie nagladalam zlosliwych spojrzen :ico_zly: .....ach no brak slow....u nas bedzie niezle zdziwko jak pewnie sobie kierowcow najmą zeby do nas sie dostac na roczek a tu ani kropli alkoholu :ico_szoking: :ico_haha_01: :ico_oczko: ...juz postanowilismy :-D :ico_brawa_01: .....
Lady...na chrzto-roczku bedzie barek w knajpie wiec napewno dziadkowie p piwku sobie walna...ale butelek :ico_nienie: ....
Zborra...no tesciowa to tylko tesciowa...temat rzeka!!!zapomniala? :ico_puknij: ....taaaa...ciekawe....no i sporo gosci bedziesz miala faktycznie...gratulujemy zębulca!!!! :ico_brawa_01:

[ Dodano: 2008-05-03, 22:38 ]
Zborra no wiem o caro...a wiesz o czerwcowce ??

Awatar użytkownika
zborra
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9819
Rejestracja: 19 kwie 2007, 21:41

03 maja 2008, 22:53

nie...która??? ale fajowo, szaleją laski na wiosnę...To co? nas Gosia będzie reprezentowała???

Może i mają Was za dziwaków, ale to oni są dziwni. Ja nie mówię, bo każdy czasem popije, ale chyba jest tyle okazji, że akurat urodziny dziecka można sobie darować. Nie rozumiem takich ludzi...nie moja bajka.

O teściach już nie mam siły mówić, ani pisać. Zepsuli mi cały dzień i całe oczekiwanie na te urodziny...Ale, muszę to zostawić obok siebie, bo oni i tak zaraz pojadą do siebie i będę mogła ich olać. Nie zniszczę sobie tego radosnego dnia!
Wiecie co...ja dopiero teraz czuję się tak na prawdę szczęśliwą mamą! to znaczy zawsze mnie cieszyła Handzia, ale teraz tak na spokojnie, bawi mnie...Bez nerwów...Mam więcej dystansu do wszystkiego...bez stresu i nerwów. Kocham ją bezgranicznie i powala mnie każdy uśmiech i każdy gest. Szczególnie tak chętnie rozdawane nam buziaki i tulenie za szyjkę. Jestem niesamowicie szczęśliwa, że mam taką mądrą i kochaną córcię! zadziwia mnie każdego dnia...wszystko rozumie, wszystko potrafi...nikogo się nie boi...Dziś na imprezce pełno ludzi, hałas...a ona w 7niebie! bossssssssssska....ta moja Handzia...zakochałam się w niej dziś jeszcze bardziej!!! i zarazem czuję żal...że ten rok tak szybko nam uciekł, że za dużo było złych chwil...że byłam okropną rozgoryczoną babą, że wiele rzeczy robiłam fatalnie. Mam nadzieję, że Hania mi wybaczy, że teraz będę bardziej świadoma i spokojna. I że wreszcie zrozumiem, że każdy dzień jest najważniejszy i się nie powtórzy!!! że muszę tego bączka kochać zawsze, szczególnie jak broi i płacze, bo wtedy mnie najbardziej potrzebuje...
Jezu...ale mnie wzięło...toż normalnie nie mogę... :-D

Awatar użytkownika
GLIZDUNIA
Wodzu
Wodzu
Posty: 16362
Rejestracja: 09 mar 2007, 07:29

03 maja 2008, 23:11

Zborra....no wzielo Cie wzielo!....ale mysle ze kazda z nas czuje podobnie....trzeba cieszyc sie kazda chwilą ,kazdym dniem!!a dzieci sa poprostu cudem...naszym cudem!!!

[ Dodano: 2008-05-03, 23:14 ]
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

[ Dodano: 2008-05-03, 23:17 ]
na ostatniej fotce chcialam pokazac zielone kolanka Mayi...hihihi...niezle sie wytarmisila ale na fotce jakos nie widac...hehehe

Awatar użytkownika
KUlka
4000 - letni staruszek
Posty: 4217
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:24

04 maja 2008, 09:47

no hejak w niedzielny poranek........

przez tyle wolnego nie wiem juz a przynajmniej nie bylam pewna jaki mamu dzien tygodnia ...

Glizda no to niezle daja czadu "znajomi " ja tak jak Zborra nie rozumiem i nie potrafie tak pic ... jakos mnie picie tak nie bawi ...
ale wiem ze tez na emigracji ludzie czesto maja z tym problem ..

a u nas dzis słonca nie ma ....... ale jeszcz nie pa0da ......

juz KUba sie dobiera do klawiatury ....

do pozniej ........

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość