Awatar użytkownika
Aginka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2636
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:50

03 maja 2008, 22:30

:ico_spanko: idę spac :ico_spanko: bo właśnie senna okropnie jestem cały czas .... - dziś nawet spałam w południe razem z Mimi ... :ico_spanko: dobrej nocy ...

Magdalena_82
Wodzu
Wodzu
Posty: 11437
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:16

03 maja 2008, 23:15

No no Aginko, no to ja też trzymam kciuki :one:

Śliczna fotka Emilki :ico_haha_02: :ico_haha_02:

Awatar użytkownika
Mama_Ania
4000 - letni staruszek
Posty: 4805
Rejestracja: 03 kwie 2007, 14:18

04 maja 2008, 10:37

Witajcie Kochaniutkie.
Weszłam rano na tt i co widzę???
Aginuś, szybciutko pisz, jak testowanko!!!!!
Ja się zaraz rozpakuję, a Ty nam piękną majową wiadomość daj!!

Awatar użytkownika
Aginka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2636
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:50

04 maja 2008, 12:08

dzień dobry kobietki

nie kupiłam testu bo Mimi okropnie mi sie rozdarła już w Kościele ...a i cały czas pada deszcz... więc nie chce mi sie specjalnie teraz zasuwac do apteki .... Może popołudniu Tomka wyśle .... póki co ide dokonczyc obiad i lece spać razem z Malwinką tym bardziej że jutro mam na 7 do pracy :ico_placzek: ....

Awatar użytkownika
justyna25
4000 - letni staruszek
Posty: 4967
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:12

04 maja 2008, 14:39

Aginka, czekam z niecierpliwością na wieść :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:

My dopiero wróciliśmy od rodzinki i ja zaraz musze lecieć jedzonko robić a potem do pracy na noc :ico_placzek:

Jutro wstawie troche foteczek :ico_haha_01:

Emilka śliczna jak zawsze :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Magdalena_82
Wodzu
Wodzu
Posty: 11437
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:16

04 maja 2008, 20:15

Aginka, no to czekamy na wieści, kochana nie możemy się doczekać :-D

A u nas jest naprawde ok, cieszymy się sobą , moje chłopaki własnie skończyli wariować, teraz kolacyjka i Antoś idzie lulu.
U nas jest jeszcze jutro woln dzień więc też bedzie fajnie.

Pogoda dopisuje w miare

Awatar użytkownika
Barbara
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1123
Rejestracja: 11 wrz 2007, 18:20

04 maja 2008, 20:36

Aginka, no to czekamy z niecierpliwoscia na wiesci!!

Gabi, slicznie zdjecie Emi w podpisie :ico_brawa_01:
Jutro wstawie troche foteczek :ico_haha_01:
Justynko czekamy :-)
A u nas jest naprawde ok, cieszymy się sobą
Nawet nie wiesz jak sie ciesze Maggie :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
Kristi
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2259
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:14

04 maja 2008, 22:14

Dobry wieczor Baboski moje :ico_haha_02:
Oj nie bylo mnie przez weekend bo jakos tak wyszlo..
Dzisiaj bylam caly dzien z moja rodzinka na komuni u mojego siostrzenca Thomasa bylo fajnie i pogoda dopisala jedzonko w restauracjii smakowalo :ico_oczko: :ico_haha_01:
Ogulnie tez mi sie pieknie uklada wszystko jestem tylko czasami jakas drazliwa ale to dlatego ze mam miec za niedlugo @ i hormony mi skacza niesamowicie :ico_noniewiem:
Moj maz w weekend ladnie pocial trawe.. a mi nie dal pociac :ico_nienie: powiedzial ze mam sobie usiac i odpoczac a on wszystko zrobi.. :ico_szoking: to bylo mile i slodkie z jego strony ale ja lubie kosic trawe i myslalam ze ja to zrobie.. ale innym razem pokosze :ico_oczko:
Tez wam wkleje pare foteczek z komuni mojego siostrzenca ale jutro bo dzisiaj jakas czuje sie zmeczona. .. kochane moje dzieciatka juz sobie chrapia a i czas na mnie tez sie polozyc :ico_oczko:

Aginka u mnie ok,moje zdrowko tez w normie... i czuje sie dobrze,a powiem ci szczerze ze jestes jedna z nielicznych osob co mowia ze Nicole jest podobna do Marcusa albo odwrotnie Marcus do Nicole .. ale nawet fajnie jakby byli podobni do siebie bo sa rodzenstwem :ico_oczko:
A i tez mysle ze podzielisz sie z nami wiesciami jak ci wyszedl test ciazowy ?? Juz jestem ciekawa... i niby mowia ze majac dwoje dzieci parke to ma sie juz wszystkie dzieci.. to nie zawsze tak jest.. ja czasami tez bym chciala miec 3 dzieci.. ale nie wiem.. narazie mam piekna dwojeczke i to mi wystarczy.. a za pare lat niewiadomo co bedzie :ico_haha_02: W kazdym razie zycze ci wszystkiego najjj i tego suwaczka ciazowego w podpisie jak najbardziej :ico_oczko:

Justyna czekam na fotki Adusi :ico_oczko:

Mama_Emilki super ze udal wam sie ten wypad nad zalewem,a ta zadziorna minka Emilki taka fajniusia :ico_brawa_01: super foteczka :ico_oczko:

Ok ja uciekam i do jutra dobrej nocki papa :ico_spanko:

Magdalena_82
Wodzu
Wodzu
Posty: 11437
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:16

04 maja 2008, 22:41

Nawet nie wiesz jak sie ciesze Maggie :ico_brawa_01:
:588:
Justynka czekamy na fotencje.
Aginka a gdzie TY ?
Kristi ja tez Cię podziwiam, ile TY masz kochanieńka zapału, jesteś super babeczka :ico_brawa_01:
ja zmykam bo juz mi się oczka same zamykają.
Dobranoc.

Magdalena_82
Wodzu
Wodzu
Posty: 11437
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:16

05 maja 2008, 09:53

Cześć dziewczyny, u nas niestety dzisiaj pogoda barowa :ico_zly:
mama-emilki, to wczesną pobudką Cię Emi uraczyła...
my też wcześnie jak na Antosia bo o 7 , ale Antoś jest przeszczesliwy że tatuś jest tyle dni w domku i chyba nie chce tracić czasu na spanie :ico_haha_01:

Wróć do „Mam dwa latka, dwa i pół”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości