Awatar użytkownika
Mama_Ania
4000 - letni staruszek
Posty: 4805
Rejestracja: 03 kwie 2007, 14:18

05 maja 2008, 10:42

Witajcie
Kristi, Kobietko, ja też Ciebie podziwiam :ico_sorki: . Masz tyle siły, energii i ciepła w sobie :ico_brawa_01:
Aginko, czekamy...
Emilka urzadziła dzisiaj pobudke o 5.15 :ico_olaboga:
U nas na szczęście pobudka była 0 7:30. Ale ja w nocy budzę się co 2 godziny. Spać nie mogę. Brzuszek mnie pobolewa, nie mogę się ułożyć, jak wstanę to zasnąć nie mogę...
I dochodzi mi jeszcze strach przed jutrzejszym dniem... :ico_placzek: . Grzesiek stara się mnie przekonać, aby położyć się do szpitala nie jutro, tylko później... Ale ja już nie chcę czekać i się denerwować. Chcę być już po wszystkim.

Zaraz wstawię Wam jeszcze ostatnie zdjęcia mego brzusia. My już nie planujemy dzieciaczków więcej. Ze względu na wiek. Zanim Patryczek troszkę urośnie, to ja już będę "stara d***" :ico_haha_01: Więc ostatnie godzinki cieszę się dużym, ciążowym brzucholkiem.

Awatar użytkownika
Barbara
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1123
Rejestracja: 11 wrz 2007, 18:20

05 maja 2008, 10:42

i ja witam,
no to moja Asia dzisiaj ku mojemu zdziwiemiu wstala o 7:45 :ico_szoking:
u nas niestety dzisiaj pogoda barowa :ico_zly:
u nas tez... :ico_zly:

Aginka, gdzies ty jest?? :-)

[ Dodano: 2008-05-05, 10:46 ]
Aniu, wierze ze sie boisz, ale zobaczysz wszystko bedzie dobrz!! Juz niedlugo bedziesz miala Patryczka przy sobie :ico_haha_02: . Trzymamy mocno kciuki, i jutro w napieciu bedziemy czekaly na jakies wiesci od Ciebie!! :ico_buziaczki_big:

Awatar użytkownika
justyna25
4000 - letni staruszek
Posty: 4967
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:12

05 maja 2008, 11:46

Obiecane fotki :-D

Obrazek

spacer po lesie

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

a to ja :-D

Obrazek

[ Dodano: 2008-05-05, 11:48 ]
Basiu super foteczka Asi w podpisie :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
Mama_Ania
4000 - letni staruszek
Posty: 4805
Rejestracja: 03 kwie 2007, 14:18

05 maja 2008, 12:52

Justynko, super foteczki Aduni.

Awatar użytkownika
Barbara
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1123
Rejestracja: 11 wrz 2007, 18:20

05 maja 2008, 14:20

Justynka, sliczn fotki Adusi, widze, ze Ada pcha swoj wozek tak samo jak moja Asia :ico_haha_02:
Ty tez bardzo ladnie wyszlas :ico_brawa_01:
My siedzimy w domu, bo sie zachmurzuło i chyba padac bedzie :ico_placzek:
u nas tez pada, potem przez 5 min. nie, ale za chwilke znowu zaczyna :ico_placzek:

Awatar użytkownika
Kristi
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2259
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:14

05 maja 2008, 14:30

Witajcie Kochane juz w polodnie :)
U nas nocka ok,jak zawsze Marcusek przespal cala noc a Nicolinka zasnela w swoim lozku a obudzila sie kolo mnie w moim lozku.. tylko ze moj maz poszedl spac do pokoju Nicole :ico_noniewiem: No i niewiem czemu tak jest,ze Nicole chce spac ze mna a nie sama.. podobno plakala w nocy ale ja nic o tym nie wiem bo niestety nie slyszalam.. :ico_wstydzioch: :583: Moj maz mnie podobno budzil ale nie udalo mu sie wiec przyniosl mi do lozka placzaca Nicole i poszedl sam dalej spac do malej pokoju...O rety sama niewiem czemu tak dobrze az za dobrze spie w nocy!!
A u nas dzisiaj piekna pogoda od rana bylismy juz dzisiaj na naszym ogrodku troche mala Nicole sobie pozjezdzala z nowej zjezdzalni.. i tak sie jej podobalo,a ja wam zaraz chcialam pare foteczek pokazac ok??
A Nicole w dalszym ciagu jest na etapie pokazywania ze ona chce i tak musi byc,a jak sie sprzeciwie to jest placz.. ale minie jej ten etap.. i teraz dopiero widze jak Nicole jest rozpieszczona.. do granic juz bardziej chyba sie nie da :-D
Ale jest kochana dziewczynka i nie umiem bez niej i bez Marcuska zyc :ico_oczko:
DZiekuje wam kochane za tak milusie slowa ja tez was podziwiam ze sobie radzicie z waszymi skarbami :ico_oczko:

Mama_Kingi juz niedlugo i bedziesz miala syneczka na raczkach sama jestem juz ciekawa i czekam na wiesci od ciebie od was :ico_oczko: Wiem ze koncowka ciazy to jest najciezsza.. ale juz na dniach i bedzie Patryczek z wami :ico_brawa_01:

Justyna super fotki Ady a jaka jest szybka.. ten wozek tak szybko prowadzi ze hej.. :-D Sliczne foteczki :ico_brawa_01:

Mama_Emilki ja tez czasami mysle ze dwojka dzieci nam wystarczy bo jednak dzieci tez kosztuja ale czlowiek tak nie mysli o tym tylko mysli o tym ze jak pieknie ze dzieci sa z nami :ico_oczko: W sumie mialabym warunki na 3 dziecko ale wiem ze wtedy musialabym pojsc do pracy .. nie mysle o tym narazie.,.. co bedzie to bedzie. :ico_oczko:
Ja mam dwojke malych dzieci i tez czasami padam przy nich.. czuje sie zmeczona itd.. ale to duzo zalezy od dnia jednego dnia jest lepiej a drugiego jestem bardziej zmeczona :ico_oczko:

Ok to teraz pare foteczek.. A nie napisalam wam ze mam chwilke czasu bo moja Nicole zasnela jakies 30 minut temu a Marcusek juz sobie zjadl i odpoczywa i rozmawiamy sobie on tak slicznie sie usmiecha i gaworzy ze hejj tak buzie otwiera chocby juz chcial cos powiedziec :ico_haha_02:
A to fotki :

Zjezdzalnia Nicolinki :
Obrazek
Obrazek
Nicole zjezdza :-D :
Obrazek
I tez taka smieszna minka Nicole :
Obrazek

Ok milego dzionka wam zycze i do wieczorka my jak Nicole sie obudzi idziemy na spacerek bo trzeba wykorzystac pogode papa

Awatar użytkownika
Mama_Ania
4000 - letni staruszek
Posty: 4805
Rejestracja: 03 kwie 2007, 14:18

05 maja 2008, 15:55

Obrazek
Obrazek

Kobietki, obiecane foteczki...

Awatar użytkownika
justyna25
4000 - letni staruszek
Posty: 4967
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:12

05 maja 2008, 16:11

Mama_Kingi, ale masz śliczny brzuszek :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Nicola prześliczna :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: ijaką ma super zjeżdzalnie :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Magdalena_82
Wodzu
Wodzu
Posty: 11437
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:16

05 maja 2008, 21:03

Justynka fajowe foteczki Ady i Twoje, slicznie .
Kristi zjezdzalnia jest bombowa.
mama-emilki, oj mi tez sie marzy ogródek....my w poprzednim domu mielismy , było super, ale tu mieszkamy w bloku .

u nas pogoda super bardzo ciepło byliśmy pół dnia na dworku, ANtoś przeszczesliwy :ico_brawa_01:
Ostatnio zmieniony 06 maja 2008, 09:12 przez Magdalena_82, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
justyna25
4000 - letni staruszek
Posty: 4967
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:12

05 maja 2008, 21:38

witam :ico_haha_01:
Ada jeszcze szaleje :ico_olaboga: nie chce spać :ico_olaboga:
U nas cały dzień ładnie było do wieczorka na dworzu byliśmy :ico_brawa_01:
mama-emilki, oj mi tez sie marzy ogródek...
oj mi też i to bardzo :ico_sorki: :ico_sorki:

Wróć do „Mam dwa latka, dwa i pół”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość