Awatar użytkownika
asiula_o
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 517
Rejestracja: 18 kwie 2008, 18:40

05 maja 2008, 09:33

Ja tez nie mam zadnego namiaru:( Trzeba miec nadzieje, ze wszystko ok. Mój numer gg to 2613385

Awatar użytkownika
#ania#
Mam Doktorat z forum!!!
Mam Doktorat z forum!!!
Posty: 1613
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:41

05 maja 2008, 09:41

moje gg 4565333

Dzisiaj mam potwotnego lenia, ciężko mi się zebrać, chociaż wstałam wcześnie i myślałam, że będzie "normalnie" a tu zonk.. chyba się przeziębiłam, bo leci mi z nosa potwornie..

Awatar użytkownika
Motylek22
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2838
Rejestracja: 29 kwie 2007, 16:27

05 maja 2008, 09:45

Oj babeczki moje kochane, strasznie Was przepraszam że tak długo się nie odzywałam :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: Musiałyście się przeze mnie martwić...naprawdę przepraszam.

U mnie wszystko wporządku, nadal miewam mdłości, jestem senna w ciągu dnia śpię ok 2-3 godz :ico_oczko: Piersi jeszcze troszkę się powiększyły i mam nową dolegliwość: zaczęła mnie boleć kość ogonowa. Dosłownie nie mogę za długo siedzieć na czymś twardym, boli mnie jak długo chodzę, jak się schylam, praktycznie cały czas. Ale już czytałam że to nic niepokojącego, to dlatego że zmienia się budowa ciała i następuje u niektrych kobiet ucisk na tę kośc. A tak wogle moja mama też tak miała we wszystkich 4 ciążach.
Co do apetytu to jest naprawdę rożnie jednego dnia mam ochotę ciągle jeść a drugiego już nie. Za to mam też wachania nastroju i zrobiłam się jeszcze bardziej wrażliwa, ostatnio wzruszyłam się na reklamie wody mineralnej :ico_haha_01:

Aniu a to dla Ciebie link do stronki o ktrej pisałam http://www.zapytajpolozna.pl/ ja już zamwiłam sobie cały poradnik na płytce, tylko coą długo już czekam :ico_puknij:

Awatar użytkownika
asiula_o
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 517
Rejestracja: 18 kwie 2008, 18:40

05 maja 2008, 10:29

No Motylku ales nas wystraszyła.....Całe szczęście, ze wszystko jest dobrze. Cieszę się bardzo!!!

Awatar użytkownika
#ania#
Mam Doktorat z forum!!!
Mam Doktorat z forum!!!
Posty: 1613
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:41

05 maja 2008, 11:18

Motyleku, kochana Ty nas nie stresuj aż tak bardzo.. Bałam się, ze nie daj Boże coś nie tak.. ale cale szczęście..

Wiesz.. co do wrażliwości, to ja też zauważyłam, że łezka mi się w oku zakręci jak widze jakieś maleńkie dzieci, albo jest jakaś romantyczna scena w filmie, a jak coś strasznego, to rycze jak bóbr.. jeśli chodzi o emocje to nie moge dojść z sobą do ładu.. Dzisiaj mam ochote na bułke z prawdziwym masłem i żółtym serem, chodzi za mną od wczorajszego wieczoru!! :ico_szoking: P pojechal do lekarza przedłużyć L4 i ma zrobić zakupy więc czekam na niego z utęsknieniem.. tzn, czekam na bułeczki..

Dziewczyny potrzebuje rady.. właściwie dwóch.. mam katar, chyba alergiczny bo trwa od tygodnia może nawet dłużej i nie moge sie go pozbyć.. znacie jakieś domowe sposoby? Próbowałam już wody morskiej powiedzmy, że na mnie nie działa.. jednak najlepsze są krople do nosa.. tylko.. to leki... a nie chcę zaszkodzić maluszkowi..

i druga sprawa.. byli u nas wczoraj znajomi i zaprosili nas na komunie ich córki i powstał problem.. co dać dziecku w prezencie.. bo my w sumie nie rodzina.. więc nie będziemy szaleć z komputerami, aparatami, rowerami.. myślałam o jakiejś książce, albo odtwarzaczu MP3.. ale tak na prawde to nie wiem.. tym bardziej, że teraz tylko P pracuje i puki co jest na L4 więc kasy jest mniej..

Awatar użytkownika
asiula_o
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 517
Rejestracja: 18 kwie 2008, 18:40

05 maja 2008, 11:39

Ja własnie kupiłam prezent komunijny. Nie wiem czy Ci sie spodoba, ale my jesteśmy fanami gier planszowych i własnie kupilismy jedna z nich dla dzieciaka. teraz są naprawde super gry, można grac całą rodziną. Nasza gra nazywa się Zoloretto (buduje się zoo). Ale wiesz, każdy ma inny gust i upodobania.

[ Dodano: 2008-05-05, 12:53 ]
A w zeszłym roku kupilismy dziecku na komunię pięknie wydaną serię książek "opowieści z Narnii".
A tak swoja drogą to uważam, ze powinniśmy odchodzic od tego typu prezntów jak laptop, czy skuter. Dajcie spokój ja na wesele nie dostałam takich prezentów a dzieci maja to na komunie....do czego ten świat dąży...

[ Dodano: 2008-05-05, 13:21 ]
Co do kataru to nie mam pojęcia....nigdy nie miałam alergii...chyba najlepiej zapytac lekarza, jakie leki mogłabyś przyjać. Ja jak miałam katar, ale taki z przeziębienia, to lezałam w łózku i piłam syrop z cebuli (choc to bardziej na gardło..)Ale po 3 dniach na szczęście samo przeszło. życze zdrówka:)

Awatar użytkownika
osita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3480
Rejestracja: 08 mar 2007, 14:22

05 maja 2008, 12:51

Motylek22, w dupsko dostaniesz az ci ogonek sie nastawi :ico_oczko: :ico_zly: No, moze troche lzej ze wzgledu na :ico_ciezarowka: ale i tak sie martwilysmy :ico_noniewiem:
#ania#, ja chrzesniakowi kupilam zloty lancuszek z krzyzykiem i rower, ale mysle ze dobra ksiazka (moze biblia dla dzieci) czy tez jakies ciekawe gry... ewentualnie jakis ciuch albo po prostu kaska. Najlepiej rodzicow sie zapytaj :ico_oczko:
A na katar sienny biore wicka do goracej wody, recznik i inhalacje :ico_noniewiem: Bo nie pamietam czy zyrtex mozna brac w :ico_ciezarowka: , ale chyba tak, zapytaj lekarza. Wtedy objawy sa o wiele slabsze.
ojjj, tak mi smaka narobilyscie na polska buleczke, swiezutka, z maselkiem i pomidorkiem :ico_placzek: :ico_sorki:

Awatar użytkownika
#ania#
Mam Doktorat z forum!!!
Mam Doktorat z forum!!!
Posty: 1613
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:41

05 maja 2008, 14:06

Dzięki kobietki za podpowiedz.. tak myśle, że rozejrze się za jakąś grą planszową Może eurobiznes?? Pamiętam, że jak miałam 9-10 lat to graliśmy namiętnie z kuzynostwem..

A na katar to już mi sposobów brakuje.. cholernie upierdliwe to dziadostwo.. może minie.. na razie używam wody morskiej i nie jest wspaniale, ale najgorzej też nie..

osita, ja już wciałam 2 bułeczki z żółtym serem, 2 jogurty i 3 gołąbki no i robi się grochowa.. przerażają mnie ilości jedzenia jakie pochłaniam.. ale puki co przytyłam 0,2 kg więc nie jest najgorzj..

poccoyo
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3962
Rejestracja: 08 mar 2007, 22:07

05 maja 2008, 21:50

dziewczyny nie wiem czy to zaszkodzi mojej dzidziuni ale dzis spedzilam 4h na sloncu...
i mam zjarany dekold i ramionka...
hehe no cos wspanialego sie poopalać...
Ostatnio zmieniony 16 sty 2010, 18:49 przez poccoyo, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
marcia_pod
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1476
Rejestracja: 26 cze 2007, 20:46

05 maja 2008, 23:08

Dziewczyny zaglądnijcie tu na ten link! Fajna zabawa i można pomóc.
http://www.tik-tak.pl/forum_dla_rodzico ... php?t=4626
Dzieki z góry. pozdrawiam Was i Wasze brzuszki(-;

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość