Awatar użytkownika
kasi.k
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2041
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:59

05 maja 2008, 22:41

Hej kwietnióweczki,
przepraszam, że Was ostatnio tak bardzo zaniedbuję :ico_sorki: ale przez ostatnie 2 miesiące to u mnie zycie jak na wariackich papierach :ico_olaboga: goscie, nastepni goście, wyjazd do PL, goście, urodziny Viki, goscie a teraz moja kruszyna się rozchorowała... a jeszcze w miedzyczasie praca, kursy i domowe obowiązki :-D
Tak więc na koniec dnia sila juz tylko na podczytanie Was a na skrobnięcie czegos brak...

[ Dodano: 2008-05-05, 23:05 ]
Spróbuję poodpisywać, ale nie wiem czy mi się uda spamiętać wszystko :ico_olaboga:

Kari zdjęcia prześliczne :ico_brawa_01: widać, ze przyjęcie się udało... i Krystian jaki zadowolony :ico_brawa_01: a jaki duży mężczyzna z niego :ico_szoking: :-D normalnie jak dwulatek, hihi :-D tylko gdzie zdjęcie mamy z synem??
aha, a torcik wyglada mega smakowicie... mniaaaaaam...

Agi wasze zdjątka również przesliczne :ico_brawa_01: z Majci taka cudowna dama :ico_brawa_01: jest przesłodka... a i z Ciebie ślicznotka :ico_brawa_01: torcik wygląda tak pysznie, ze wcale się nie dziwię Katrin że jej slinka poleciała...

Delicja miłego pobytu u rodziców... wklejaj potem zdjęcia swoje i księżniczki :ico_sorki: to super, ze macie coraz mniejsze problemy z alergią :ico_brawa_01: ściskam mocno kciuki, by wogóle poszła sobie ona precz i to jak najszybciej... Viki nabiałowe rzeczy zajada (o dziwo bez uczulenia :ico_szoking: ) ale po pszenicy wyglądała jak poparzona :ico_placzek:

Kamelek a to co się z tym tortem porobiło, że mialaś nerwa?? i gdzie obiecane zdjątka?? ogromnie gratuluję mężowi nowej pracy :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Iw_rybka duzo po czasie, ale ogromnie gratuluję dyplomu i trzymam kciuki za szybką i jak najmniej męcząca magisterkę :ico_brawa_01: torcik roboty siostry sliczniasty a zdjęcia z urodzinek pierwsza klasa :ico_brawa_01:

Kolka dziewczyny mają rację - smutki lecz na TT wygadując się nam a nie w samotności :588: gratuluję takiego dobrego snu u Julci :ico_brawa_01: mojej pannie daleko do takich rekordów w spaniu, hihi... a gdzie kochana obiecane zdjęcia??

Mróweczka czyzbym widziała w podpisie zdjątko z Viki urodzinek?? :-D jak tam wyprawa do zoo?? pewnie udana, hihi... i dawaj tu zdjęcia, ale szybciutko :-D

Syla to super, ze Nicolka już zdrowa :ico_brawa_01: zdjęcia wszystkie wspaniale, masz przesliczne dziewczyny :ico_brawa_01: no ale to zapewnie po mamusi odzedziczyły urodę...

Hektorka ogromnie gratuluję pierwszych kroczków Kamilka :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: teraz moja droga, wrotki na nogi i dodatkowe kilka pra oczu ci się przyda :-D

Caro ja mam dziewczynkę ale w ciązy wymitowałam tylko 2 razy a mdłości nie miałam, więc jak widzisz reguł na to nie ma :-) ale co tam, najwazniejsze żebys ty się dobrze czuła całą ciążę a fasoleczka rosła sobie spokojnie w brzusiu...

Katrin no muszę ci powiedziec, że z tego co piszesz to Antonio i Viki dobrali się idealnie :-D takie same dwa kochane rozrabiające brzdące z identycznymi szalonymi pomysłami na znalezienie zajęcia dla mamusi coby się nie nudziły :-D pooglądałam sobie zdjęcia zięcia na NK i mateczko, jaki z niego super przystojnik :ico_brawa_01: aż Viki pokazywała go cały czas paluszkiem a na koniec dała wielkiego buziaka w monitor :-D jeszcze raz wszystkiego NAJ dla Twojego kawalera :ico_buziaczki_big:

[ Dodano: 2008-05-05, 23:07 ]
Co do spotkania to ja oczywiście jestem ZA :-D obojętne mi miejsce, a nawet z przyjemnością wybiorę się nad morze... tylko, ze my bedziemy w PL od 1 do 25 lipca...

Awatar użytkownika
marcia_pod
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1476
Rejestracja: 26 cze 2007, 20:46

05 maja 2008, 23:16

Dziewczyny zaglądnijcie tu na ten link! Fajna zabawa i można pomóc.
http://www.tik-tak.pl/forum_dla_rodzico ... php?t=4626
Dzieki z góry. pozdrawiam Was i Wasze brzuszki(-; i maluszki

katrin
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1971
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:29

06 maja 2008, 01:33

Kamelek-gratuluje mezowi nowej pewnie lepszej pracy skoro to dla Ciebie taka radosc.Bardzo sie cieszymy razem z Wami,tez czekam na zdjecie i opis pomylki tortowej :ico_oczko:

Kari-przystojniaka z tego Twojego malego gorala.Piekny tort mu zamowilas :ico_brawa_01: Bardzo intryguje mnie zdjecie,ktore podpisalas,ze Krysiano rozmawia tam ze swoim wujkiem o dziewczynach,a ja tam widze niewiele wiekszego faceta od Twojego szkraba.Czy to jakis zart?

Syla-zyczymy pogody w Poznaniu,zebys mogla z Twoimi krolewnami pospacerowac.Tu juz zrobilo sie pieknie.Tfu,nie zapeszam

Kasik-ja sobie potrafie wyobrazic jak jest ciezko wejsc na TT jak sie juz pracuje :ico_placzek: Ciesze sie bardzo,ze mala moze jesc nabial,mam nadzieje,ze uczulenie na pszenice tez przejdzie.Moj Antek tez bardzo lubi patrzec na Wiki jak mu ja pokazuje w internecie.Moze jednak cos bedzie z tej naszej kochanej lobuzerskiej parki? :ico_haha_01:
Kochane dziewczyny,troche mi zeszlo z tym tortem ale,co zrobic,wiecie jak to wyglada robic cos z roczniakiem :-D ,tak jak obiecalam czestujemy tortem Antosiowym,nie jest taki piekny jak Wasze,bo robilam go sama a ja talentow dekoratorskich to nie mam,ale podobno smakowal.Wiec,prosze sie czestowac:



Obrazek

Tak jadlem sam mojego urodzinowego torcika
Obrazek

A potem wybieralem...

Obrazek

i wybralem :-D

Obrazek


Kolka-jak tam mamy imieniny,ja mam ostatnio bzika na punkcie ciasta o nazwie pijak.Moze znacie,ale dla mnie odkrycie tej wiosny i pieke nalogowo,a potem placze ,ze wygladam jak wieloryb.I czekamy na zdjecia.

syla75
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1322
Rejestracja: 08 mar 2007, 12:14

06 maja 2008, 08:19

KATRIN to jest tapeta czywidok z okna ?u nas coraz ładniej troszke popada ale tak to ciepło torcik super zdolniacha jesteś a ąntos super facet

kamelek1
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 913
Rejestracja: 08 mar 2007, 12:08

06 maja 2008, 08:36

Czołem dziewczyny otóż z tym tortem byłó tak , zamówiliśmy piekny duży tort śmietanowo truskawkowy biało rózowy z ogromną biedronką na torcie wyglądało to tak jakby miałbyc pietrowy no i wszystko pieknie fajnie a tu jedziemy do cukierni po odbiór a Pani mówi przepraszamy ale biedronki nie ma jest mały tort o tym samym smaku bo cukiernia si enie wyrobiła dziewczyny piorun we mnie strzelił myslałam , że ta babe rozniose na drobne i jeszcze nam dali pączki na przeprosiny szlag mnie trafił poprostu masakra , ale juz mi przeszło , bo smakował ten wszystkim no i miał serduszka i jakos wygladał bidnie to bidnie ale zawsze był.

A z praca mojego męza to fajnie zarobki 2 razy takie jak tu teraz wiec spoko , auto słuzbowe , tylko jest jeden problem , pół roku szkolenia poza domem :( :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: , bedziemy sie widywac tylko w weekendy , albo 2 dni w tygodniu , mam nadzieje że jakoś to ptrzeleci , i przypominam sobie Sylę , że daje rade z dziewczynkami sama cały czas , dam rade muszę dac

zdjęcia będa wieczorem obiecuje , bo wczoraj miałam urwanie patyka , sprzedajemy nasze mieszkanie i cały czas ktoś chce ogladac i my tak latamy wiec poprostu ja już nie mam siły na to wszystko , ale co nas nie złamie to nas umocni DAM RADĘ to moje motto od dziś
całuski dla was

Awatar użytkownika
Kolka
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3779
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:38

06 maja 2008, 14:20

cześć dziewczyny :-)
Na imieninach było fajnie, udały się, nawet bardzo... pierwszy raz od dwóch lat mam kaca :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch: A że ja na kacu zachowuję się, jakbym była w pierwszym trymestrze ciąży to tylko bym spała i jadła. I jak poczytałam Wasze posty i obejrzałam te pyszne torciki to zanim dotknęłam klawiatury to poszłam do lodówki przegląd zrobić :-D
Katrin
widzę, że tradycja rodzinna będzie podtrzymana :-D tatuś pewnie był dumny, co? :-) A do takiego lekarza jak Antoś pójdę z przyjemnością, nawet żebym miała symulować choroby :-D :-D
Kamelek no to gratulacje dla męża, pofarciło się Wam, a nie żal Ci będzie jak juz nie będziecie razem pracowali? Ja tez byłam zła jeśli chodzi o tort urodzinowy, bo chciałam zamówić taki śliczny jak Wy macie a mi tu teściowa wyskoczyła, że jej koleżanka tez potrafi zrobić takie piękne, a nawet lepsze. Nie bardzo byłam za tym pomysłem, ale zostałam przegłosowana. No i jak już przywieźli ten tort... no tyle powiem, żeby nie kląć, że zupełnie nie tego się spodziewałam. A potem Ci co go jedli (na szczęście nie ja, ale niestety Julcia m.in ) dostali biegunki. A teściowa ponoć z Wc nie wychodziła. O!
A teraz kilka zdjątek :ico_wstydzioch:
Tu nie wiem czy pijana czy jaka :-)
Obrazek a reszta to z różnych tam imprez, wycieczek i pstrykane z nudów. :-) Uprzedzam, że jak to ja, sypnę hurtem :-D
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

kamelek1
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 913
Rejestracja: 08 mar 2007, 12:08

06 maja 2008, 14:27

Kolka no żal żal , ale sa tego dobre strony wiec juz mniej żal :) tylko szkoda bo niebedzie go poł roku w domku wiec płakac mi sie chce normalnie

A twojego tortu nie skomentuje :ico_brawa_01: i bardzo dodobrze wiesz komu , tylku Juleczki szkoda , ależ to jest wykapany tatuńcio

Awatar użytkownika
Kolka
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3779
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:38

06 maja 2008, 14:36

ależ to jest wykapany tatuńcio
wiem ;( ;( a tatuńcio to swoja wykapana mamunia ;( Podobno pierwsze dzieci są przeważnie podobne do ojców a następne już do matek. Jak się nad tym zastanawiam to myślę, że chyba coś w tym jest :ico_noniewiem:

[ Dodano: 2008-05-06 ]
powalcie mnie na kolana swoim tempem pisania :ico_olaboga: :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
Mróweczka
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1333
Rejestracja: 14 mar 2007, 19:35

06 maja 2008, 23:57

nic niepamietam co przeczytalam bo mialam nawet co poczytac hihi

kolka,kari,katrin foty cudowneeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee :ico_brawa_01:

kasik tak to to zdjecie :-D

kamelek gratulacje dla meza i dacie rade :-D

A My od 2-och dni nad morzem siedzimy...dziewczyny taka pogoda ze moje dziecko normalnie w wodzie siedzi :ico_szoking: :ico_szoking:
zdjecia znad morza i zoo wkleje jakdam rade...narazie wklejam na bloga wiec...

katrin
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1971
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:29

07 maja 2008, 00:28

Kolka-cudne zdjecia,mnie szczegolnie urzekly te w sadzie owocowym.Uwielbiam ten czas jak kwitna drzewa,swiat jest wtedy taki piekny.Historia z tortem typowa dla Krystyn :)Dobrze,ze nie jadlas.

Kamelek-dasz rade wytrzymac bez meza w tygodniu.My Ci pomozemy:))Dobrze,ze ta cukiernia jakis tam torcik w koncu Wam dala,bo jakby wyszli do Was z samymi paczkami to chyba pisaliby o tej awanturze we wszystkich centralnych gazetach:)

Mroweczka-ale masz sie fajnie z tym morzem,ja mam troszke do morza,wiec nie mam sie jak taplac w wodzie morskiej.A jaka ta woda,bo na moje oko to w Wielkiej Brytani to chyba nie ma cieplej morskiej wody :ico_noniewiem: Ale wiadomo,ze Erysio to twardziel,wiec temperatura wody nie jest mu wazna :-)

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość