Awatar użytkownika
felicity001
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 988
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:25

06 maja 2008, 17:15

ja pamietam ten bol jak taki przy okresie,we wnatrz,ale spotengowany i to wiele razy
No wlasnie juz sama nie wiem - bo mi sie wydawalo,ze na poczatku byl taki u gory macicy (ewent. plecy), bo potem to prawde mowiac caly brzuch boli :-D

szczako
Mam Doktorat z forum!!!
Mam Doktorat z forum!!!
Posty: 1651
Rejestracja: 15 paź 2007, 19:06

06 maja 2008, 17:16

emalia30, to stawaj w szranki :ico_oczko:
Na allegro można znaleźć naprawdę sporo ładnych rzeczy.

Awatar użytkownika
felicity001
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 988
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:25

06 maja 2008, 17:17

szczako ja przy Oli mialam tetrowe na poczatku - ale dlugo nie wytrzymalam :ico_haha_01:

Tym razem tez zamierzam sprobowac - mam nadzieje,ze bede wytrwalsza :ico_oczko:

szczako
Mam Doktorat z forum!!!
Mam Doktorat z forum!!!
Posty: 1651
Rejestracja: 15 paź 2007, 19:06

06 maja 2008, 17:22

felicity001, próbować można. Tym bardziej, że rodzimy w maju, więc jest gdzie suszyć. Mieszkanie nie będzie zawalone.

Awatar użytkownika
babe_boom
4000 - letni staruszek
Posty: 4341
Rejestracja: 12 mar 2007, 17:58

06 maja 2008, 17:31

baby_boom, chyba "podbierasz" mi ciuszki na allegro. No chyba, że ktoś ma podobny do Ciebie nick :ico_haha_01:
ja mam nicka babe_boom przez E na koncu i to na pewno nie ja bo ja kupowałam ciuszki tylko na Maję... Za to sami zaczęliśmy handlować takimi ślicznymi kaftanikami i śpiochami dla niemowląt w cenie producenta ale powiem szczerze że mało kto kupował i na razie nie wystawiam... szkoda bo trochę na tym stratni teraz jesteśmy. Ciuszki sa śliczne i bardzo dobre gatunkowo w bardzo przystępnej cenie

szczako
Mam Doktorat z forum!!!
Mam Doktorat z forum!!!
Posty: 1651
Rejestracja: 15 paź 2007, 19:06

06 maja 2008, 17:32

babe_boom, w takim razie to zbieg okoliczności :-)
Może spróbujcie jeszcze raz. Zrobiłabyś sobie reklamę tutaj, ja mam sporo koleżanek zaciążonych, ...

Awatar użytkownika
babe_boom
4000 - letni staruszek
Posty: 4341
Rejestracja: 12 mar 2007, 17:58

06 maja 2008, 17:34

szczako, w takim razie już wystawiam za 10 minut będą :-D zareklamuj Kochana zareklamuj :-D

Awatar użytkownika
emalia30
4000 - letni staruszek
Posty: 4924
Rejestracja: 09 lis 2007, 11:51

06 maja 2008, 17:39

No wlasnie juz sama nie wiem - bo mi sie wydawalo,ze na poczatku byl taki u gory macicy (ewent. plecy), bo potem to prawde mowiac caly brzuch boli :-D
-mysle,ze ten bol kazda ma podobny,ale tez sa roznice,jesli ktos ma bole przy porodzie krzyzowe,to porod zaczyna sie od nich ,ja wiem,ze bolalo jak na okres ale ze 100 razy bardziej i to az tak,ze w szpitalu jak mnie przyjmowali to slowa nie potrafilam wydusic
emalia30, to stawaj w szranki :ico_oczko:
-hehe moze pozniej

no prosze jakie wspolprace sie tutaj wiazą :ico_brawa_01:

[ Dodano: 2008-05-06, 17:40 ]
ide zrelaksowac sie w ogrodku,bo kregoslup mnie lupie od siedzenia przy kompie
bede z doskoku :ico_oczko:

Awatar użytkownika
babe_boom
4000 - letni staruszek
Posty: 4341
Rejestracja: 12 mar 2007, 17:58

06 maja 2008, 18:00


Awatar użytkownika
Ewelina83
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 588
Rejestracja: 08 sie 2007, 11:02

06 maja 2008, 18:10

Polak Polaka by w lyzce wody utopil-niestety ,nie trzymamy sie razem jak np. Litwinie itd
W niemczech to samo a nawet gorzej bo nawet rodzina patrzy na Ciebie jak nie wiem co!!!
Ja tu juz na tylu znajomych sie przejechalam ze teraz juz nie mam nawet ochoty na nowe... :ico_noniewiem:
Tutaj mam was :ico_haha_02:

A propo rodziny i stosunkow panujacych w niej to wiecie co moja piekan szawgierka zrobila? Ta o ktorej wam pisalam ze prosila nas z mezem na chrzestnych(moj maz to jej brat) a ja bylam chrzestna bo nie mial kto isc - :ico_szoking: jej slowa no wiec przed chrzcinami dzwonila jak wsciekla nawet po kilka razy w tygodniu starasznie pytala jak sie czuje i w ogole!
Wydawalo mi sie ze moze juz teraz bedzie normalnie (ona tez nas kiedys nie wpuscila do domu jak chcielismy ja zaprosic na nasz slub, oczywiscie nie przyszla mimo ze zaproszenie wyslalismy poczta nawet zyczen nam nie zlozyla no i nie odzywala sie do nas od teraz do narodzin swojego dziecka moj mezus nawet kiedys do niej zadzwonil bo chcial z nia pogadac to mu nawrzeszczala i rzucila sluchawka :ico_olaboga: ) eeeeech szkoda gadac
A wiec chcielismy w niedziele odwiedzic naszego chrzesniaka bo bylismy akurat w jej miasteczku wiec podjechalismy do niej patrzymy balkon otwarty wozek tez na klatce stoi wiec myslimy jest w domu to wejdziemy.....wchodzimy i dzwonimy.........pukamy.........dzwonimy...... malego slychac ze cos tam gaworzy ja tez ze lata do okna....no i... no wlasnie i nie otworzyla nam!!!!!! :ico_olaboga:
Powtorka z rozrywki!
30 kwietnia miala urodziny moj maz dzwonil do niej zlozyc jej zyczenia-to bylo wczesniej przed ta wizyta- ale jej nie bylo schodzimy na dol w naszym bloku mielismy cos tam oddac tesciom patrzymy a tam szawagierka!!!!Urodziny sobie odprawiaja nawet nas nie zaprosili zyczenia zlozylismy w drzwiach i tyle bylo.....
Normalnie mam juz dosc tej poje.... rodzinki normalnie ryczec mi sie chce bo traktuja nas jak tredowatych a szczegolnie mnie....... Po cholere sie godzilam na ta chrzestna... mam za swoje... Bo teraz to juz nikt sie nie interesuje co u nas.. :ico_placzek:

[ Dodano: 2008-05-06, 18:11 ]
Przepraszam za te moje zale ale na prawde jakas deprecha mnie lapie....Brakuje mi moich rodzicow tutaj szczegolnie teraz!

ide na jakis spacer chyba to moze mi przejdzie...

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot], MSN [Bot] i 1 gość