Awatar użytkownika
Kajunia25
4000 - letni staruszek
Posty: 4709
Rejestracja: 09 mar 2007, 12:08

06 maja 2008, 19:11

Hej,

Dorotka jeju ze zdjęć wynika że super się bawiliście :ico_brawa_01:
Agatka już taka duża pannica i jaka strojnisia hihih, a ta większa dziewczyneczka to kuzynka??
Fajne zdjęcia, gratuluję wpypoczynku!
Jeśli chodzi o drugą dzidzi (bo piszesz że nie jesteś w temacie :ico_haha_01: ) to staramy się o nią od miesiąca, i parę dni temu pisałam dziewczynom że okres zazwyczaj regularny mi się spóźnia no i wszystko już wskazywało na to a jednak w nocy z niedzieli na poniedzialek dostałam ten wstrętny okres :ico_zly: . A co do moich odczuć to troszkę byłam smutna bo bardzo już pragnę drugiego maleństwa :-D

Małgorzatko dużo, dużo zdróweczka dla Wojtusia, nie wiem kochana co Ci poradzić na katarek jeszcze co by mu ulżyło :ico_olaboga:
A spokoju życzę Tobie i mężowi :ico_haha_01:
Co do mojej domniemanej :ico_ciezarowka: to testu nie musiałam robić bo @ przyszła niespodziewanie i to ze zdwojoną siłą :ico_zly: :ico_nienie: :ico_zly:

Mamcia jeny co Julce się stało tzn. jakiś upadek czy uderzyła o coś :ico_olaboga: Boże bidulka malutka pewnie ją wszystko boli, bardzo Wam współczuję i modlę sie by ząbki jej nie wypadły i wszystko się dobrze zagoiło :ico_haha_02:

[ Dodano: 2008-05-06, 19:12 ]
A co do ząbków to u nas wynurza się już dziesiąta sztuka. Jeny te ząbki rosną u nas jak po deszczu jeden po drugim :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
anilewe77
Specjalista od nawijania
Specjalista od nawijania
Posty: 261
Rejestracja: 19 sie 2007, 15:39

06 maja 2008, 19:30

hej Dziewczątka:)
Kajunia25, ja teez myslalam ze jestem w ciązy ale @ przyszła:(na pewno w nastepnym miesiacu Wam sie uda:)ja teraz to juz sama nie wiem czy chce teraz druga Dzidzie czy jeszcze poczekac...

ostatnio chodze jakas cxiagle zmeczona:(...
dzis kupiłam sobie kreacje na wesela:D

Awatar użytkownika
myszka_g
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1554
Rejestracja: 16 maja 2007, 13:44

06 maja 2008, 20:32

Dorota Świetne zdjęcia widać że super sie bawiliście. Mnie strasznie się marzy wyjazd nad morze niestety nie stać mnie na taki wypad. Nasze spotkanie to będzie nasz jedyny wyjazd w te wakacje, może w wrześniu uda sie nam wyjechać na tydzień na Turawę bardzo bym chciana troszkę się pobyczyć.

Mamcia Straszny ten wypadek trzymam kciuki za ząbki żeby wszystko z nimi było ok no a tak w ogóle to co się stało że ma aż tak dziąsekła przecięte.
Obrazek
No to teraz tylko remontować i mieszkać ciesze się waszym szczęściem.

Kajunia, Szkoda że próba zafasolkowania sie nie wyszła. W przyszłym miesiącu na pewno nie będzie @ :ico_haha_01:

anilewe, Czekamy na zdjęcie w nowym nabytku.

A u nas cisza i spokój.

[ Dodano: 2008-05-06, 20:34 ]
[size=150][glow=red]Jeszcze 18 dni i się spotkamy !!![/glow][/size]
Ostatnio zmieniony 06 maja 2008, 20:36 przez myszka_g, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Kajunia25
4000 - letni staruszek
Posty: 4709
Rejestracja: 09 mar 2007, 12:08

06 maja 2008, 20:35

anilewe, myszka_f - dzięki za miłe slowa otuchy :ico_haha_02:
:ico_buziaczki_big:

Awatar użytkownika
myszka_g
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1554
Rejestracja: 16 maja 2007, 13:44

06 maja 2008, 20:49

Jutro odbieram wyniki cytologi zaczynam się stresować, trzymajcie kciuki żeby wszystko było ok.

Awatar użytkownika
MamciaKochana
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2042
Rejestracja: 08 mar 2007, 00:02

06 maja 2008, 20:51

myszka_f, :ico_prezent: :ico_buziaczki_big: fajny napis wkleilas, dziekuje, cieszymy sie mam nadzieje ze wszystko pojdzie sprawnie i szybko, szczegolnie remoncik, bo tego sie obawiam najbardziej...
[b]Kajunia25, myszka_f, [/b] :ico_prezent: :ico_buziaczki_big: no wypadek niby nie straszny, bawili sie na dworzu i mala niby sie przewrocila ze schodku doslownie 10 cm i tak poleciala na cos ze jej dziasla sie rozciely, wyglada to dosc tragiczne jak narazie jak sie podniesie obrzmiale usteczko to kawal skory jej tak wisi i dziasla wogole nie okrywaja zabkow tylko tak wisza sobie, ciecie jest dosc glebokie, na srodku calkiem az na druga strone zabkow, a ze strony to tak wisi taki dlugi kawalek gleboki moze na pol centymetra. :ico_olaboga: Julka prawie wcale przez to jesc nie chce, pije za to duzo, ja jej juz to miejsce przepukiwalam i smarowalam takim zelem, zobaczymy jak sie zrosnie, oby szybko zeby i zabki sie ustabilizowaly, i za dwa tygodnie kontrola jesli do tego czasu nie zauwaze niepoojacych zmian. Echh tak mi jej szkoda, bo juz nie placze i nie krwawi za to marudzi okropnie i musze ja duzo calowac hihiih wystawia mi nozki i raczki hihih Widac ze jej ciezko. Strasznie etraz na nia uwazam zeby znow gdzies nie upadla i kazdy jej krok mnie o zawal przyprawia. Hmmm ...
Ide jesc obiadek, bo A. juz wrocil z pracy i ugotowal pyszny na pocieszenie. Jeszcze raz dziekuje dziewczyny za pocieszenie, jestescie kochane i uwazajcie na swoje maluszki!! :ico_prezent: :ico_buziaczki_big:
Kajunia25, wiesz ja biore tabletki ale i tak im nie ufam i zawsze musimy byc ekstra zabezpieczni, a ostatnio mowie do A. zeby dal sobie z glowy hihihi biore wciaz te tabletki, ale ostatnim razem zaszlam wciaze mimo brania wiec tym razem juz tak zaakaceptowalam ze jakby co to tylko sie cieszyc bede hihi chyba juz jestem gotowa na nastepna dzidzie, za to Julka chyba jeszcze nie :ico_oczko: :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
Dorota.M.
Ja wiem wszystko o forum
Ja wiem wszystko o forum
Posty: 651
Rejestracja: 12 mar 2007, 14:33

06 maja 2008, 21:09

mamcia rety co za przeżycie, kurcze jak czytałam to aż mnie ciarki przeszły, już sobie wyobrażam co to były za nerwy dla Ciebie a dla Julci co za ból, biedaczka...kurcze no mam nadzieje że Julcia dobrze to zniesie i nie będzie miała urazu czy wady wymowy, jeśli mogę Cię w jakiś sposób pocieszyć, to moja ciocia (ma 24 lata-tak jakoś sie pokolenia wymieszały) no to ona jak miała rok to spadła ze schodów i miała też poważne rany, że nawet okostną uszkodzoną, do tego stopnia że miała szyte dziasła albo podwiązywane - już nie pamiętam, ale w każdym bądź razie źle wyglądało, ale na szczęście zęby stałe wyszły "normalne" i wady wymowy nie ma, tylko musiała aparat nosić bo te stałe trochę jakby krzywe były, ale teraz wygląda świetnie i mam nadzieję, że Twoja Julcia wyjdzie z tego tak samo szczęśliwie.
No i również gratuluję otrzymania kredytu.
kajunia to teraz już wiem, mam nadzieję że starania w końcu owocują hehe też bym chciała drugie maleństwo, no ale widzisz u mnie ten ból że miałam cesarke i lekarz stanowczo zabronił przez minimum dwa lata...ech...ale nie długo przecież miną dwa lata :-D
myszka,dziewczyny mam nadzieję że wspaniale wszystkie spędzicie czas na spotkaniu i pomyślicie o mnie, bo będę tego dnia miała dwa poważne zaliczenia. Ale tylko tak dodam bo piszesz że Was niestać, jak Wam powiem ile mnie to wszytko wyniosło, nocleg 25zł od osoby za dobe (Agatka za darmo), samochód do pełna zatankowałam to prawie 200zł i tam straciłam góra 300zł, (mąż gotował obiadki dla nas bo stwierdził i miał racje ż ejedzenie tam drogie), także jak obliczyłam "straty" to nawet duzo nie wyszło....no ale może to mało, ale też dużo, już się nie zwróci, ale nie żałuję, było cudownie....

Awatar użytkownika
Kajunia25
4000 - letni staruszek
Posty: 4709
Rejestracja: 09 mar 2007, 12:08

06 maja 2008, 21:11

Mamciu dużo wytrwałości w opiece nad Julką jeny ząbkowanie przy waszym zmartwieniu to pikuś :ico_olaboga: Najbardziej serce boli jak takie maleństwo bezbronne cierpi!!
Ale zobaczysz z dnia na dzień będzie tylko lepiej :ico_pocieszyciel: , a że Ciebie teraz mocno potrzebuje to fakt niezbity. Nawet dorosłemu jak coś dolega to potrzebuje więcej czułości :ico_oczko:


MamciaKochana pisze:chyba juz jestem gotowa na nastepna dzidzie, za to Julka chyba jeszcze nie

Ja też już jestem gotowa na drugą, a czy moja córcia?? Myślę że chyba tak bo bardzo lubi dzieci i jak tylko je zobaczy to do nich biegnie, i w domku było by weselej z drugim szkrabikiem - to moje marzenie a co los da to zobaczymy :ico_haha_02:

Awatar użytkownika
Dorota.M.
Ja wiem wszystko o forum
Ja wiem wszystko o forum
Posty: 651
Rejestracja: 12 mar 2007, 14:33

06 maja 2008, 21:12

olala jechaliśmy w sumie 6 i pies :-) nasza trójka swoim autem i moja siostra z swoją rodzinką i psem drugim, mięlismy zarezerwowane pokoje w takim pensjonacie 50m od morza, więc praktycznie plaża, pokoiki mięliśmy obok siebie, w każdym pokoju był TV, czajnik, lodówka łazienka i na dole na parterze wspólna duża kuchnia dla wszystkich wczasowiczów, nasze pokoje były połączone wspólnym balkonem, także praktycznie bylismy cały czas razme :-)
kajunia ta dziewczynka to Agatki kuzynka, córka mojej siostry - Karolinka :-)

Awatar użytkownika
Kajunia25
4000 - letni staruszek
Posty: 4709
Rejestracja: 09 mar 2007, 12:08

06 maja 2008, 21:13

Dorota.M. pisze:kajunia to teraz już wiem, mam nadzieję że starania w końcu owocują hehe też bym chciała drugie maleństwo, no ale widzisz u mnie ten ból że miałam cesarke i lekarz stanowczo zabronił przez minimum dwa lata...ech...ale nie długo przecież miną dwa lata

Ja też miałam cesarkę a moja gin. twierdzi że po roku można się już spokojnie starać :ico_brawa_01:

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość