Awatar użytkownika
Madi
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 193
Rejestracja: 17 wrz 2007, 10:49

07 maja 2008, 10:43

Cześć dziewczyny,
Ale miałam tragiczną noc. mały ryczał nieustannie od 21 do północy, a potem budził się co godzinę i wrzeszczał jak opętany. "Po ataku" zasypiał, ale tylko wtedy kiedy trzymałam go mocno na rękach albo przyciskałam do siebie. Mam dość tych p.... kolek! :ico_zly: Jeszcze tak długo nie cierpiał nigdy, a lekarka jedyne co zaleca to przeczekać. Stosuję chyba ostatni z możliwych preparat: Infacol. Przez jakiś czas było całkiem nieźle, ale od kilku dni jest tragedia. Dziewczyny, naprawdę mam dość. Myślicie, że organizm mógł się przyzwyczaić już do tych kropli???

[ Dodano: 2008-05-07, 10:46 ]
Mam ochotę rzucić w diabły karmienie i przejść na butle. Może to pomoże, chociaż wiem że to nielogiczne :ico_placzek: Ale ja już nie jem nabiały, ani owoców - tylko banan czasami, piję soczek tylko z marchewki albo wodę i jem kanapki tylko z wędliną. Nie mam pomysłu, co robić. Ta bezradność mnie zabija :ico_placzek:

basia24
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2897
Rejestracja: 21 lis 2007, 11:42

07 maja 2008, 11:23

Madi, zuzka tez tak ma wieczorami placze zawsze jakies 1,5 godziny nie daje jej nic nie kolke bo nie wiem do konca czy to jest kolka czy poprostu jest juz tak zmeczona i placze z tego wszystkiego ze nie moze zasnac nie wiem juz sama, nam lekarka zapisal czopki one sa bez recepty na stany niepokoju u dzieci i niemowlat na bazie ziol szybko pomaga i w 5 minut zuzka zasypia, ale nie chce jej tego dawac czesto bo wiadomo potem moze nie bedzie chcial sma zaspypiac, ja wczoraj bardzo ciasno ja owinelam w rozek raczki jej schowalam i przytulilam do siebie chwile ponosilam i zasnela mi na rekach, moze i tobie pomoze , wiesz nie za mocno ale tak zeby nie ruszala nimi dziecko podobno czuje sie dobrze.

[ Dodano: 2008-05-07, 11:25 ]
lalunia ja mysle ze ten 2 jest fajny

[ Dodano: 2008-05-07, 11:27 ]
hmmm ja zabieram tez zuzie ze soba wszedzie do kuchni do kibelka to pokoju i nic wszedzie jest tak samo po 10 minut w lezaczku i na rece, to sie jak latwo mowi ale kazde dziecko jest inne, zuzka bardzo lubi zabawki i karuzele w luzeczku na lezaczku tez ma pełno misiow i w fotwliku samochodowym tez i co i nic to jest dla niej fajne na 20 minut i koniec :ico_placzek: a w 20 minut nie zrobie obiadu ani nie posptzram domu

[ Dodano: 2008-05-07, 11:31 ]
Obrazek

[ Dodano: 2008-05-07, 11:32 ]
Obrazek
a oto i zuzka mały diabełek

Awatar użytkownika
lalunia
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3198
Rejestracja: 16 mar 2007, 13:10

07 maja 2008, 11:38

Madi hmm odstaw też babana bo to cytrus jest, pij sama wode, herbatke lekką i kawe inke ewentualnie, jedz same wędliny i dzem z jagód, odstaw masło jeśli możesz czy margaryne, jedz same gotowane zupy lekkie, żadnych sosów, nie daj sie skusić na nic albo... możesz przejść na butle, ja z moimi dwiema starszymi córkami miałam tak strasznie jak ty masz i nie wytrzymałam długo, 2 mies karmiłam i przeszłam na butle i problem zniknął :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
Sylwia.O.
4000 - letni staruszek
Posty: 4534
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:17

07 maja 2008, 13:12

Madi pisze:Mam ochotę rzucić w diabły karmienie i przejść na butle.

Madi możliwe że na butli było by jeszcze gorzej. Bo ponoć dzieci na butli mają dużo częściej kolki.
basia24 pisze:zuzka tez tak ma wieczorami placze zawsze jakies 1,5 godziny nie daje jej nic nie kolke bo nie wiem do konca czy to jest kolka czy poprostu jest juz tak zmeczona i placze z tego wszystkiego ze nie moze zasnac nie wiem juz sama,
moja ma dokładnie to samo ryczy jak jest zmęczona i chce zasnąć i nie może. Czasami to baaardzo placze ale ja na bank jestem pewna, że nic ja nie boli.
Lalunia mi się ten podoba. A co do tych wibracji to mój leżaczek tez je ma ale wcale ich nie włączam bo to chyba nie przyjemnie leżeć na czymś takim :)
http://www.allegro.pl/item358844364_lez ... _bcm_.html

Awatar użytkownika
AniaZaba
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1795
Rejestracja: 25 mar 2008, 13:47

07 maja 2008, 14:21

Ja mam taki, http://www.allegro.pl/ite...racjami_e_.html
tylko ten pałąk jest w kolorze bujaczka i zabawki są inne na nim. Polecam.

emilia7895
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7551
Rejestracja: 14 maja 2007, 09:41

07 maja 2008, 14:47

my mamy taki, też jestem bardzo zadwolona z niego

http://www.allegro.pl/item356289496_lez ... _h_e_.html

[ Dodano: 2008-05-07, 14:54 ]
Madi pisze:Mam ochotę rzucić w diabły karmienie i przejść na butle. Może to pomoże, chociaż wiem że to nielogiczne Ale ja już nie jem nabiały, ani owoców - tylko banan czasami, piję soczek tylko z marchewki albo wodę i jem kanapki tylko z wędliną. Nie mam pomysłu, co robić. Ta bezradność mnie zabija


ja tez tam mam :ico_noniewiem:

nabiału juz ponad miesiąc nie jadłam, tylko ta szynka i szynka
nawet nie wiem z czym moglabym jesc jeszcze kanapki, poradźcie coś...

a na mieso drobiowe i gotowane nie moge patrzec, bleee

Madi a te kropelki Sab somplex próbowalaś??

my bylismy ostatnio z Marcelkiem u chomeopaty, dostal jakies granulki do rozpuszczania w wodzie
słaba dawka nic nie działała, jak dostał wieksza, mam wrazenie ze jest lepiej, bo np. wczoraj w ogóle nie mial kolki i sie nie zwijal, tylko normalnie marudził
moze tez spróbuj

Madi pisze:Myślicie, że organizm mógł się przyzwyczaić już do tych kropli???

ja myślę ze nie

lalunia pisze:jedz same wędliny i dzem z jagód


można dżem jagodowy, na pewno??

Sylwia.O. pisze:A co do tych wibracji to mój leżaczek tez je ma ale wcale ich nie włączam bo to chyba nie przyjemnie leżeć na czymś takim :)


tez mamy i nie uzywamy :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Anuszka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 8743
Rejestracja: 14 sty 2008, 13:30

07 maja 2008, 14:57

Madi, a czemu nie sprowadzilas Sab Simplex?? U nas pomogly i nie tylko u nas? To kosztuje jakies ponad 20 zl. Moj maly tez tak cierpial, wiec wiem ze masz dosc.

Ja jablam jablka, jedno dziennie za dnia i jestem pewna ze to pomagalo malemu na wdecia. No i sa lepsze gazy. Pije tez caly czas od urodzenia sok jablkowy, wszystko to zazwyczaj dziala lekko rozluzniajaco na brzuszek.

Sylwia ma racje, nie ejst powiedziane ze na butli bedzie lepiej. A co cyc to cyc, mowia :-)

emilia7895
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7551
Rejestracja: 14 maja 2007, 09:41

07 maja 2008, 15:00

Anuszka pisze:A co cyc to cyc, mowia


święta racja :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
Sylwia.O.
4000 - letni staruszek
Posty: 4534
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:17

07 maja 2008, 15:04

Anuszka pisze:A co cyc to cyc, mowia
:ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
Dziewczyny kolki ponoć trwaja do 3 miesiąca życia czyli już niedługo nam zostało

emilia7895
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7551
Rejestracja: 14 maja 2007, 09:41

07 maja 2008, 15:08

Sylwia.O. pisze:Dziewczyny kolki ponoć trwaja do 3 miesiąca życia czyli już niedługo nam zostało


ta myśl mnie podtrzymuje na duchu :ico_oczko:

[ Dodano: 2008-05-07, 15:09 ]
chociaż z drugiej strony pępek też miał szybko odpaść :ico_oczko:

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość