Awatar użytkownika
Kristi
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2259
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:14

07 maja 2008, 13:22

Witajcie..
No troche sie zdziwilam gdzie nasz watek.. moja Nicole tez niema jeszcze 2 latek no ale..
Nie odzywalam sie bo jakos tak wyszlo.. ale bylam i jestem na bierzaco.
U nas pogoda ostatnio dopisuje wiec chodzimy i spacerujemy duzoo albo jestesmy w ogrodku albo na spacerkach i tak to nic nowego.
Dzisiaj tez idziemy na spacerek po polodniu jak sie Nicole obudzi i jak Marcus sobie zje..
Ja tez trzymam kciuki za Anie ze bedzie miala juz niedlugo na dniach Patryczka przy sobie i ze Kingusia wytrzyma ten czas bez mamy.. ja Nicole moglam widziec ale nie pomagalo mi to az tak.. ale bylo mi lzej niz mialabym ja nie widziec caly czas.. :ico_noniewiem:

Aginka co ma byc to bedzie.. jak bedziesz miala byc w ciazy to bedziesz i tez tak mysle ze lepiej jak to by sie przypadkiem stalo.. czlowiek nigdy niewie co go spotka :ico_oczko: Ciesze sie ze Malwinka byla taka dzielna pomimo ze plakala strasznie :)

Iwona ja wiem cos na temat testow alergicznych.. bo ostatnio bylam z Nicole u jej lekarza i to wyglada tak ze trzeba dziecku trzymac raczke az do ramienia przez 5 minut i dziecko musi przez 5 minut spokojnie nie ruszajac sie trzymac tak ta raczke i ja ci powiem ze my zrezygnowalismy z tych testow.. bo mala jest za zywa i nie wytrzymala by te 5 minut i po prostu pobrali malej krew tez plakala troche ale bylo szybciej i bez stresu :ico_oczko: Zycze ci powodzenia w nowej pracy :ico_haha_02:

Maggie super ze Antos sie juz powoli zaklimatyzowal w przedszkolu to wazne :ico_oczko: my tez mamy dzisiaj piekna pogode a jak sie obudza moje szkraby to tez idziemy na spacerek :ico_oczko:

Milego dnia wam zycze i do pozniej buziaki papa

[ Dodano: 2008-05-07, 13:25 ]
AH zapomnialam wam napisac ze moja Nicolinka wazy okolo 15 kg i nie martwie sie tym bo mala jest zdrowa i kochana i ma tyle energii ze to wszystko spali ale dokladnie bede wiedziec tez na takim bilansie 2 latka na ktory musze zrobic dopiero termin do 25 07 :ico_oczko: u nas nazywa sie to U7 tak ponumerowanie jest :ico_haha_01: a maly Marcusek bedzie mial w sierpniu U4 :ico_oczko:
No nic ide obiadek przygotowac a pozniej pewnie sie Marcusek obudzi buziaczki papa

Awatar użytkownika
iza
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 809
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:38

07 maja 2008, 14:14

hej hej
napisalam dzis rano smska do Ani
oto co mi przysłała:

,,nie wygląda na to ze dzis mi zrobią, dali mi normalnie jesc, mam miec usg. Cholera mnie juz bierze. Kinga strasznie tęskni, płacze..ja tez tesknię

z tego wynika ze zis to już nie urodzi bo skoro dali jej jesc....biedna Ania..to czekanie i swiadomosc ze Kingunia za nią tęskni....oby jutro byl ten oststeczny dzien

Kristi, i ja sie naszukałam naszego watku..czemu juz tu jestesmy???

iwonap, trzymam za ciebie mocno kciuki i powodzenia ci zycze, zobaczysz..bedzie dobrze!!

co do tych płatków na mleku to Mati niestety takich rzeczy nie je..czasem zrobie mu kaszke manne to zje ale nie przepada

Maggie, to milego spacerku..u nas tez piekna pogoda..dzis pierwszy raz Mati był w krótkich spodenkach

Magdalena_82
Wodzu
Wodzu
Posty: 11437
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:16

07 maja 2008, 15:36

Hej Baboski
A wy już tu na 2 -latkach :-)
poprosiłam o przeniesienie :ico_oczko:
bo to już niedaleko, chyba nie macie mi tego za złe....co?
,,nie wygląda na to ze dzis mi zrobią, dali mi normalnie jesc, mam miec usg. Cholera mnie juz bierze. Kinga strasznie tęskni, płacze..ja tez tesknię
O rety ile czekania, miejmy nadzieje że jutro już będzie miała cc. Oby
Trzymam za Anusię kciuki...i za Kingusię obowiązkowo.

A ja zaczynam w poniedziałek pracę :ico_szoking: :-D
Matko, już się boję, jak cholercia , bede pracować od 8.30 do 14.30.
Matko żeby tylko mój Niuniuś sobie radził w przedszkolu, żeby wytrzymał tyle czasu.

Antoś ma już swoją ukochaną panią Joannne :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Aginka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2636
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:50

07 maja 2008, 17:26

no to i ja dołoże nowe wiadomości ....

Malwinka od wtorku idzie do żłobka !!!!!


Czekają mnie jeszcze formalności ... ale dam radę i cieszę się tym bardziej żeod wtorku mam urlop więc nie rzucę jej na głębową wodę tylko powoli bedziemy sie obie przyzwyczajac do nowego miejsca ... co prawda nie wiem jeszcze jak dam radę ... bo żłobek mam zupełnie nie po drodze do pracy wręcz w przeciwnym kierunku - ale to się zobaczy .....

Awatar użytkownika
Barbara
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1123
Rejestracja: 11 wrz 2007, 18:20

07 maja 2008, 22:31

iza, dzieki za wiesci od Ani, bo sie martwilam, bo jak ja jej smsa wyslalam, to mi nie odpisywala i sie zaczynalam troche martwic
A ja zaczynam w poniedziałek pracę :ico_szoking: :-D
Matko, już się boję, jak cholercia , bede pracować od 8.30 do 14.30.
Bedzie dobrze, trzymamy kciuki za Ciebie i za Antosia !!!
Malwinka od wtorku idzie do żłobka !!!!!
dobrze ze Ci sie udalo zalatwic wkoncu ten zlobek, bo pamietam jak mowilas jak jest ciezko...

Magdalena_82
Wodzu
Wodzu
Posty: 11437
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:16

07 maja 2008, 23:15

Malwinka od wtorku idzie do żłobka !!!!
ojoj , no to wydarzenie :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
Aginko no to fajnie że masz wtedy urlop i bedziecie razem się odnajdywać w tej nowej sytuacji, to bardzo ważne.
Basiu a co u Ciebie?
Jak tam Asia?

Magdalena_82
Wodzu
Wodzu
Posty: 11437
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:16

08 maja 2008, 08:30

Hej baboski
u nas dzisiaj znowu zapowiada się na piekną pogodę, dzisiaj Antoś zrobił mi pobudkę o 6 :ico_olaboga:
Biedna Ania, po co jej kazali tak wczesnie sie zgłaszac do szpitala, skoro teraz czekaja z CC
dokładnie, ja tez nie rozumiem tego .

Magdalena_82
Wodzu
Wodzu
Posty: 11437
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:16

08 maja 2008, 09:35

Gabrysia, Antoś generalnie to jest mały śpioszek, ale wczoraj wczesnie go położyłam, wiec w sumie miał prawo wstać tak wcześnie.
miłego spacerku, my własnie wychodzimy.
Idę z Antosiem na zajęcia , dzisiaj są w ogrodzie więc napewno będzie fajnie.

Awatar użytkownika
Barbara
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1123
Rejestracja: 11 wrz 2007, 18:20

08 maja 2008, 09:49

Od Ani sms: "Basiu, wlasnie byl obchod. Wczoraj mialam usg- Patryczek ladnie sie obrocil, ja leze jak sie okazalo na obserwacji- tylko nie wiem po jaka cholere,bo wszystko jest ok. Maylalam o wyjsciu na przepustke,ale pewnie nie pozwola. Co do ciecia-moze poniedzialek,wt. albo sroda. A mnie juz wszystko boli od leazenia"

Biedna Ania :ico_olaboga:
Basiu a co u Ciebie?
Jak tam Asia?
A dziekuje Maggie. Asia juz ok, nawet ku mojemy zdziwieniu cos lepiej zaczyna spac w nocy i jak zasnie np. o 19:00 to pospi nawet do 7:30 czasami :ico_szoking: , co dla niej jest rekordem.
A ja mam w niedziele 11go komunie chrzesniaka i jade tylko z moim tata, mama z Asia zostaje, bo nie chce jej brac,. bo to zawsze po 1sze jakies 2,5h jazdy, a po drogie to jak bedzie marudzila, to wszyscy bede sie musieli nia zajmowac, zamiast Michalem. A po 2gie to bede miala pretest zeby szybciej wrocic do domu :-D

Awatar użytkownika
justyna25
4000 - letni staruszek
Posty: 4967
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:12

08 maja 2008, 11:37

witam :ico_haha_01:
Aginka super ze malwinka sie dostała do żłobka; to was czeka troche stresu.To będziemy miały już 2 przedszkolaczków Malwinke i Antosia :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Wróć do „Mam dwa latka, dwa i pół”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość