Awatar użytkownika
Jasnie Pani :)
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2730
Rejestracja: 23 mar 2007, 12:53

08 maja 2008, 09:13

ale adamowi linki wyslalam i oblookal hihi
i sie nie przestraszyl? :ico_oczko: :-D
to teraz bedziesz miala czas na kawke i shoppingi z dziewczynami i maluchami hihi
no mam nadzieje :-D :-D

BTW jak tam Emilka? Chyba juz wrocila z Hiszpanii?? Wiec gdzie fotorelacja???

A Zubelek tez sie ukrywa? Moj maz ja na miescie przedwczoraj widzial, ale go nie poznala, bo mu czesc nie odpowiedziala i sie troche zdziwila, ze obcy chlop z wozkiem ja zarywa :-D :-D

I CO TU TAKIE PUSTKI? JAK JA MAM CZAS TO WSZYSCY INNI ZAJECI???? :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek:

[ Dodano: 2008-05-08, 09:17 ]
Madziorka zdjec nie pochwalilam!!!! :ico_puknij: :ico_puknij: Sorki, oczywiscie jak zwykle pierwsza klasa, chociaz na niektore patrzec nie moge :-D :-D Z wiadomych przyczyn :-D . Po pierwsze to co dla Adama wyslalam, a po drugie mialas sie nie pokazywac Okrutna Kobieto, zebysm sie z kapleksow podleczylay troche :-D :-D

A mnie dzis dlubanie w ogrodku czeka, tylko sie zastanawiam czy mi sie chce....

Ja tak sobie do was pisze, a Luska porwala ze stolu dlugopis i zeszyt i zamiast targac papier i zagryzac dlugopisem to gryzmoli :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking:

Awatar użytkownika
madziorka hihi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6536
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:23

08 maja 2008, 10:05

e tam jasnie pani nie przesadzaj, lelkowi nic nie bylo. on glownie przodem do adasia byl noszony.. zreszta adam nie czytajac twoich linkow sam go zmienil stwierdzajac ze jednak lepiej do siebie go zwrocic
a ja dokladnie nie wiem co w nich bylo bo nie widzialam.. zapytam adama hehe
rosnie ci luska pisarka :ico_brawa_01:
zapomnialam ze emilka wybyla do hiszpani hihi
akurat wtedy jak u nas pogoda sie zrobila hihi

a ja na nogach od 8 bo kolezanka przyprowadzila swoja core hihi ale ona taka grzeczniutka bawi sie w jednym miejscu jedna rzecza non stop :ico_szoking:
lelek oczywiscie swoje.. wiec wlasciwie na niego musze uwazac, i tylko jedno dziecko pilnowac hehe wiec luz
ooo juz jej dokucza wrrrr

Awatar użytkownika
Emilka_M
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 556
Rejestracja: 08 mar 2007, 13:34

08 maja 2008, 12:31

Witam dziewczyny :ico_haha_01:
My juz w domku zmeczeni na maxa nicc nie wypoczelismy bo wciaz jezdzilismy i zwiedzalismy szkoda bylo nam kazdej chwili :ico_haha_01:
Dzieciaczki zadowolone i opalone my tez troche opaleni :ico_haha_01:
Nati najwieksza radoche mial na plazy (piasek) ale do wody nie chcial wejsc, Ala natomiast nie chciala wyjsc :ico_haha_01:
Wczoraj kupilam moim szkrabom piaskownice, bo Nati chyba skojarzyl z zabawa na plazy i z kwiatkow ziemie mi wysypywal i chcial sie bawic a teraz ma piaskownice i jest bardzo zadowolony :ico_haha_01:
Jasnie Pani :), a jak sie ciesze ze nie pracujesz :ico_wstydzioch: bo bedziemy mogly wszystkie razem z dziecmi wypady robic :-D
madziorka hihi, fotki jak zwykle superowe :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
Beatka78
Mam Doktorat z forum!!!
Mam Doktorat z forum!!!
Posty: 1689
Rejestracja: 10 mar 2007, 11:18

08 maja 2008, 13:23

a ja zalamana bo Oscar od 4 dni wysoka goraczka wczoraj poszlismy do polskiego pediatry i co sie okazalo - powiklania ospy cholera :ico_placzek: angina ropna :ico_olaboga: nici z wyjazdu kategorycznie zakazala bo trzeba ta ospe do konca wyleczyc i ta angine :ico_placzek:
i powiedziala ze moze pozarazac wszystkich w samolocie i na komuni bo tak naprawde to wg niej nie wiadomo do konca do kiedy ospa zaraza i tyle siedzimy w domu jestem taka zla ze wczoraj nie moglam sobie miejsca znalesc czemu my wyslismy z oscarem na dwor ale to przez goscia w gp bo powiedzial ze po tyg jak beda juz strupy to mozna wychodzic

madziorka super zdjecia tez musze sie tam wybrac jeszcze w te wakacje tylko powiedz mi czy z wozkiem da rade tam wedrowac czy nie bardzo

[ Dodano: 2008-05-08, 13:26 ]
martucha ty lecialas chyba kiedys do polandu z chorym franiem moze mi cos powiesz na ten temat czy przez podroz mu sie pogorszylo?

Awatar użytkownika
Emilka_M
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 556
Rejestracja: 08 mar 2007, 13:34

08 maja 2008, 14:13

Beatka78, to wam sie porobilo z ta ospa :ico_olaboga:
powiedzial ze po tyg jak beda juz strupy to mozna wychodzic
Ja tez tak slyszalam :ico_noniewiem:
A co do lotu to ja bym nie ryzykowala, bo jakie moze miec za soba powiklania to wole nie myslec zwlaszcza ze pozarazac moze innych.... Wiem ze szkoda nie jechac ale jak dziecko chore to trzeba zrobic wszystko aby nie bylo gorzej :ico_noniewiem:

fela
Już śmiało chodzę po forum!
Już śmiało chodzę po forum!
Posty: 612
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:33

08 maja 2008, 14:30

madzia super miejsce i fajne fotki.

emilka czekamy na twoje foty.

tak piszecie o tej ospie az sie wystraszylam,bo na play group przychodzi babka z dzieckiem w strupkach.strasze mialo i teraz na niemowlaka przeszlo 5 mcy i tak chodzi z nim wszedzie :ico_olaboga:

beatka kurcze ale sie narobilo :ico_olaboga: no nie wiem co ci doradzic.a kiedy masz komunie,moze przybukuj bilety.

Awatar użytkownika
Beatka78
Mam Doktorat z forum!!!
Mam Doktorat z forum!!!
Posty: 1689
Rejestracja: 10 mar 2007, 11:18

08 maja 2008, 16:08

jeszcze na dodatek teraz dotykam marcela a on caly cieply mierze mu temp. a on ponad 38 ma :ico_szoking: kurde ale sie porobilo pewnie jutro go ospa wysypie bo tak samo sie u oscara zaczelo

fela komunie mam w ta niedziele wiec i tak napewno nie bede na niej a bilety chyba przebukuje na czwartek bo w piatek mam wizyte u lekarza w sprawie tej mojej operacji wiec raczej musze byc bo nie chce tego przeciagac

Awatar użytkownika
Jasnie Pani :)
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2730
Rejestracja: 23 mar 2007, 12:53

08 maja 2008, 16:16

Praca na roli nie dla mnie :ico_noniewiem: Dublam dwa razy, wyrwalam 3 chwasty i olalam zielsko i do slonca sie wystawialam :-D :-D

i z kwiatkow ziemie mi wysypywal i chcial sie bawic
:ico_smiechbig: :ico_smiechbig: :ico_smiechbig:

A gdzie fotoreportaz z Hiszpani??? Opalenizne bys pokazala :ico_oczko:
Jasnie Pani :), a jak sie ciesze ze nie pracujesz
hehe ja tez :-D . Wlasnie sie w niedziele na targ wybieramy. Idzie ktos? Albo w sobote sie spikniemy, bo ci kawke zalegla jeszcze wisze?

Beatka78, przykro mi, ze Oskarek choruje, ale pisalam ci o powiklaniach, ktore moga po ospie wystapic i mowilam, zebys z domu go nie wypuszczala to teraz trudno. Moze ja mam male dziecko, ktore jeszcze wszystkich chorob nie przeszlo, wiec dlatego moge sie wydawac slabym doradca, ale o ospie pisalam ci na przykladzie mojego mlodszego o 10 lat brata. Dziecko trzeba doleczyc, czyli zostac z nim w domu, a nie pytac sie Martuchy, czy jej sie przyjemnie z chorym Frankiem lecialo, bo Franek to inne dziecko - inna historia. :ico_nienie: :ico_nienie:
Wiem ze szkoda nie jechac ale jak dziecko chore to trzeba zrobic wszystko aby nie bylo gorzej
dokladnie tak
e tam jasnie pani nie przesadzaj, lelkowi nic nie bylo.
no sie nie dziwie, ze nic nie bylo, bo do skrzywien nie dochodzi w 10 min, tylko po kilku latach, dlatego wam linki teraz wyslalam, a nie po 3 latach noszenia w ten sposob, bo wtedy juz by nie bylo ratunku, wiec nie byloby sensu was ostrzegac. A jak poogladasz ulotki to sama stwierdzisz to samo. A czy Leon w noc po tym noszeniu normalnie w nocy spal, czy sie budzil czesciej niz zwykle?

Poza tym myslalam, ze oczywista jest kwestie, ze po gorach czy to w chustach, czy w MT, czy w nosidlach normalnych dziecko nie moze byc noszone z przodu tylko na plecach noszacego, bo jak sie noszacy potknie to w gorach leci tylko do przodu i tragedia murowana.


No pokrzyczalam troche na was, wiec czuje, ze moja misja na dzis spelniona :-D :-D

Awatar użytkownika
Emilka_M
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 556
Rejestracja: 08 mar 2007, 13:34

08 maja 2008, 16:47

A gdzie fotoreportaz z Hiszpani??? Opalenizne bys pokazala
jakos nie mam weny na wrzucanie na fotosika :ico_wstydzioch:
Ale jak chcecie to mozecie sobie tu zobaczyc :-D
Hiszpania
Za to pokaze wam fotki z piaskownica :ico_haha_02:
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
madziorka hihi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6536
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:23

08 maja 2008, 17:55

jasnie pani nie chodzilo mi o to ze nic mu nie bylo zaraz po noszeniu tylko ze on tylko dwa razy byl tak noszony i to b. krotko.. oczywiscie dzieki za ostrzezenie.. zdjec nie mam zamiaru ogladac bo lelkowi to nie grozi.. zreszta i tak mi sie ten link pdf nie otwiera. u siebie nie mam programu a u adama wyskakuje blad
ale sobie poszukalam na necie o tym i znalazlam dlaczego nie nalezy przodem nosic hihi
dzieki !!!
i nas tak nie krytykuj strasznie... bo w nosidelku widze wszystkie dzieci a one tez biedne i jakos rodzicom to nie przeszkadza.. hmm
ale my oczywiscie pilnujemy zeby lelek krzywy nie byl hihi
ufff
a on sie ostatnio budzil czesciej bo zebole ida ..wiec szczerze nie pamietam czy akurat tej nocy bylo jakos inaczej hmmm

emilka witaj z powrotem, fajnie ze jestes!!! a taka aktywny odpoczynek to lepszy niz lezenie na plazy hehe super!! zaraz ba fotki spojrze :-D

beatka ja sie nie znam ale jasnie pani dobrze gada.. marta miala inny problem z franiem a poza tym na to nie ma reguly
kazde dziecko inaczej reaguje
wiem ze musisz byc zla ze ci plany nawalily.. sama bym soie wkur.. ale niestety z dzieciakami zycie jest nieprzewidywalne.. mam nadzieje ze uda ci sie poleciec w prezyszlym tyg
zdrowka dla chlopakow!!

kolezanka byla po corcie i zostalismy juz sami z lelkiem hehe
oczywiscie maluchy szalaly na placu zabaw i ogolnie bylo spoko... hihi takze luz

fotkami was znow zarzuce z moimi blizniakami jak fotosik pozwoli

Wróć do „Pozostałe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot] i 1 gość