kamelek1
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 913
Rejestracja: 08 mar 2007, 12:08

07 maja 2008, 07:38

Katrin juz widze te nagłówki w gazetach - Chciała zabic za pierwszy urodzinowy tort swojej córki - jak by wyskoczyli z poączkami przyżekam nie ręczę za siebie tym badziej , że to był czas długego weekendu majowego wiec nie miałabym szansy na zakup czegos innego , no ale było minęło
Katrin twój torcik wyglada smakowicie :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Dziewczyny Uwaga Uwaga wracam na polskie drogi trasa krajowa E7 najbardziej zagrożona - to ja zaczynma jeżdzic jako kierowca żeby sie przyzwyczaić do tego ruchu ulicznego Warszawy i trasy , bo od czerwca bede sama jeżdzić jak mi meżulka zabiorą

Mróweczka licze na wasze wsparcie kurde ja jakos siebie nie widze w tej roli słomnianej wdowy bo my zawsze razem w liceum na studiach w domu w pracy uzaleznioeni jestesmy od siebie :ico_olaboga: a teraz buuuuuuuuuuuu :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek:
całuski na kolejny słoneczny dzionek

syla75
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1322
Rejestracja: 08 mar 2007, 12:14

07 maja 2008, 12:12

KAMELEK dasz radę najgorzej będzie na początku my też wiecznie razem chodzilismy ze sobą 6lat i codziennie sie spotykaliśmy po ślubie tez ciągle razem przez 8 nastepnych lat a tu zycie zmusiło do rozstania i tak jest co zrobić ale sa plusy człowiek jest tak stęskniony siebie że szok wszystko jest super głowa do góry dacie radę :ico_brawa_01:
KOLKA zdjęcia świetne Juleczka super wygląda wy zresztą też
a my chyba znowu w domu Martynka od rana ma temp. z nosa leci i pokasłuje nie wiem czy od Nicoli załapała coś czy od zębów bo tak ostatnio pakuje lapki więcej do buzi i trze nie wiem ale powiem wam katastrofa aż mi sie odechciewa wszystkiego

Awatar użytkownika
agi
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 195
Rejestracja: 19 kwie 2007, 22:01

07 maja 2008, 22:39

Katrin, z Antosia to juz maly mezczyzna. Bardzo przystojny mezczyzna. Torrcik pyszniutki!!! A Tatus chyba dumny z Antosia, ktory ma zamiar podtrzymac rodzinna, medyczna tradycje :-) My zapomnielismy o tej zabawie :(

Kasi.k, przy takim nawale obowiazkow trudno niestety znalezc czas na przyjemnosci. Fajnie, ze wykroilas moment dla nas. Zycze mniej zwariowanych dni, a wiecej takich, kiedy bedziesz mogla zlapac oddech.

Kari, super, ze imprezka udala sie. :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: Niewazna pogoda, tylko towarzystwo , a ono jak widac dopisalo. Krystiano fajny chlopak! He, he ziecia mam superowego! No i jestem ciekawa tej rozmowy o dziewczynach...co tam chlopcy uradzili :-) A torcik extra!!! Oskarek chyba mial podobny. Jestem ciekawa jak to zdjecie jest przenoszone na tort? Fajna sprawa. A ... zapomnialabym znowu... sliczna panienka rosnie Ci w domu. Narzeczeni ustawiaja sie juz pewnie pod drzwiami..

Mroweczka, super, ze pogoda Wam dopisala :ico_brawa_01:

Kolka, Julka przesliczna. I naprawde wyglada na duuuzo starsza. NO i z Mamusi sliczna kobitka. I ten kwitnacy sad, rzeczywiscie bajeczny...

Syla, zdrowka - tym razem dla Martynki!! I niech skonczy Wam sie ten szpital w domu :ico_sorki: :ico_sorki:

Kamelek, no niezla historia z tym tortem. Najwazniejsze, ze dobrze smakowal. Powiadasz pol roku rozlaki... Zobaczysz, szybko minie. I tak jak piszesz, dasz rade!! Wierzymy w Ciebie. Zreszta kwietnioweczki twarde babeczki :ico_oczko:

Ciekawe jak tam przeprowadzka Mordeczki? Co u Rybki i Hektorki?? Caro jak Ty sie czujesz?


Ja dzisiaj jestem nieprzytomna. Leje jak z cebra. W dodatku Mayi snily sie w nocy chyba jakies koszmary.

Awatar użytkownika
Mróweczka
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1333
Rejestracja: 14 mar 2007, 19:35

08 maja 2008, 00:24

agi, niepłacz Kochana...my tez zapomnieliśmy całkiem o tym wybieraniu w rok :ico_oczko: widac niepisane naszym dzieciom z góry cobeda robic... :ico_oczko:

syla zdrówka dla naszej kochanej Martynki...fluidki...

kamelek to zobaczysz jaka odswiezona miłosc bedzie po takim czasie :-D

caroooooooooooooooo co tam u Was????????????

katrin ano niema cieplej wody...mi nogi odpadały po chwili stania w wodzie a młody siedział sobie tzn stał nogami i moczył dooopke :-D i nic...bałam sie ze sie przeziebi, ale tfu tfu...

mialam wkleic foty ale...jak znalazlam teraz chwilke to fotosik zwariowal :ico_olaboga: ...wiecie gdzie fot szukac w razie checi obejrzenia :ico_oczko:

katrin
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1971
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:29

08 maja 2008, 00:39

Syla-zapomnialam odpisac,ale to co widac na moich zdjeciach to niestety fototapeta,a marzyloby mi sie miec taki widok z okna.Martynce duzo zdrowka,niech szybko przegoni chorobsko.

agi pisze:W dodatku Mayi snily sie w nocy chyba jakies koszmary.

jak dobrze,ze to napisalas,bo ja sie wczoraj tak przerazilam,moj Antos nagle obudzil sie z takim rozpaczliwym krzykiem,ale jakim :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: tak wlasnie jak ktos kto przerazil sie jakiegos koszmaru,ale co takim dzieciom moze sie straszengo snic,skoro horrorow jeszcze nie ogladaja? :ico_noniewiem:

[ Dodano: 2008-05-08, 00:51 ]
Mroweczka-ja na blog Erysia nie umiem wejsc :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: ,ja nie wiem co sie stalo,juz wczoraj nie umialam.

Ostatnio u nas tak goraco,ze az milo,ale jak sobie pomyslalam o Antosiu,ktory ma kupiony na ten swoj uroczysty roczek garnitur ze sztruksu to szybko zamowilam w internecie ten,ktory mialam na lato kupic i przyszedl mi w ciagu dwoch dni!!!!Szwagierka machnela taki piekny list do sprzedawcy,ze ma nie czekac na moja wplate,bo ja jestem 100 % ebayowicz(tak jak polski allegrowicz :-) )i natychmiast mi wysylac garniturek,bo dziecko potrzebuje na poniedzialek.List wyslalam w ponikedzialek wieczorem a juz dzis w skrzynce na listy przesylka z garniturem :ico_szoking: Jest piekny!!!Wolalabym go od razu w to ubrac,ale moj maz tradycjonalista uwaza,ze do kosciolka pojdzie w garniturku a potem w to drugie ubranko.Juz wklekjalam Wam link,ale dla przypomnienia:
http://cgi.ebay.de/ws/eBayISAPI.dll?Vie ... :IT&ih=025

kamelek1
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 913
Rejestracja: 08 mar 2007, 12:08

08 maja 2008, 07:35

Czołem dziewcxyny dojechała jestem cała i zdrowa i nawet mnie mąż pochwalił za jazde wiec jestem z siebie dumna :ico_olaboga:

Katrin garniturek supeeer ja go wczesniej nie widziałam ekstra taki mały cwaniaczek Antos bedzie :) :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

wczoraj po roku dowiedziałam sie rozmawiając z moja położna która rodziła ze mna Lenkę co mogło grozic jej po tym nie dotlenieniu :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: dziewczyny chyba sam Pan Bóg czuwał nademna naprawdę przeciez mogła miec jakis niedowład czy porażenie jakieś konczyny czy nie daj boże porazenie mózgowe , wogóle o tym ni emyślę poprostu byłam wczoraj przerażona na maksa.

a i moja kolezanka urodziła przedwczoraja małego wczesniaczka 2300g ważył , ale ona prawie umarła na podczas porodu szybko ją musieli ciąc bo pod łozyskiem zaczeły sie jakieś krwiaki tworzyć i toczyli jej krew i wogole oj ojciec jest ginem i nie nadała sie do tego ściągali lekarzy bo wiedział czym to wszytsko może sie zakończyc , zobaczcie co sie może wydarzyc podczas porodu jestemw szoku

Syla musze dac rade i jakos ie wszystko poskłada wiem ze pierwszy tydzien bedzie najgoryszy ale trudno

kari24
Seryjna gaduła
Seryjna gaduła
Posty: 489
Rejestracja: 08 mar 2007, 10:45

08 maja 2008, 11:40

Cześć :-D
Jestem i ja z rana z kawką, Krystiano śpi więc mam chwilkę dla siebie :ico_haha_01:
Czy ktoś się przyłączy?
KATRIN - ten chłopczyk na zdjęciu to na prawdę wujek Krytiana starszy od niego o całe 9 miesięcy :ico_oczko: To synek mojej ciotki, czyli mój najmłodszy kuzyn, a wujek moich dzieciaków. Garniturek piękny, Antonio będzie w nim super wyglądał. Duże ułony za zrobienie torta, ja to nie mam pociągu do pieczenia, straszny antytalent jestem, a może leń... chyba jednak to drugie.
KAMELEK - ogromniaste gratulacje dla mężusia :ico_brawa_01: pół roku szybko minie znów razem będziecie. My Ci pomożemy przetrwać, będzie dobrze.
A z tym tortem to faktycznie ta cukiernia przegieła :ico_zly: po co przyjmują zlecenie, jak nie są w stanie go zrealizować :ico_puknij: , dobrze że chociaż ten zastępczy tort był dobry.
KOLKA - zdjęcia super, najbardziej mi się podobają w sadzie. Torta zamówionego przez teściową nie komentuję :ico_puknij:
SYLA - życzę wam dużo zdrówka, przesyłam fluidki zdrowia z gór ^^^^^^^ Mój Krystiano tez zakatarzony niestety :ico_placzek:
MRÓWECZKA - pooglądałam foti na blogu... po prostu cudnie zazdroszę wam strasznie morza. Erysiek strasznie fajny kawaler i bardzo fotogeniczny, no ale ma to po rodzicach.
CARO - gdzie jesteś, że Cię tu nie ma?
MORDKA - a Ty już po przeprowadzce?
AGI - Krystian też czasem obudzi się w nocy z płaczem, chyba też ma jakieś koszmary, ale co się śni takim małym dzieciom to nie wiem. Ucałuj Majutka od narzeczonego :ico_buziaczki_big:
Wiecie co pogoda u nas do bani, nie ma słońca i zimno, no a w Tatrach jeszcze kupa śniegu :ico_placzek: Ech i kolega mały się obudził, muszę zmykać. Miłego dnia...

Awatar użytkownika
Mróweczka
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1333
Rejestracja: 14 mar 2007, 19:35

08 maja 2008, 17:04

katrin to ubranko jest boskie :-D ...juz pisalam kiedys:D:D
a na bloga sprobuj jeszcze raz...kliknij linka na moim profilu a napewno zadziala:D

katrin zycze pogody takiej jak u nas...a tak na marginesie to Eryk wlasnie bardzo fotogeniczny jest...ryjka smieje jak tylko zobaczy aparat...zreszta On cały czas sie cieszy heh...myslalam czy Go do jakiejs gazety niedac bo to chodzi wlasnie o to aby dziecko dobrze czuło sieprzed aparatem heh a Eryk lubi foty... :-D
Krystek super chłopak...a córeczke masz boską laseczke :ico_brawa_01:

kamelek a jak kolezanka sie czuje??? Poród wiadomo ze niebezpieczny,bo to powazna sprawa...

buziaki...zmykam :-D

Awatar użytkownika
Marvinka
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 35
Rejestracja: 03 gru 2007, 14:48

08 maja 2008, 22:58

Hallo laski, zadko tu zagladam, ale skoro juz zajzalam to cos napisze. Po Pierwsze sciskam i caluje wszystich roczniaczkow. Po drugie Marvin zaczyna po malu pierwsze kroczki stawiac. Narazie udaje mu sie jeden kroczek sam zrobic ale z czasem bedzie lepiej. Od czasu kiedy roczek skonczyl to zaczely mu rozki rosnac (zart). Broi , wszedzie wlazi, trzeba bardzo na niego uwazac.
Jesli chodzi o urodziny mojego synka to bardzo sie rozczarowalam i juz wiecej takich urodzin niezrobie. Z 4 par ktore zaprosilam , tylko jedna przyszla. Inni sie wykrecili choroba , jakismis pryszczami, albo wogole sie niezameldowali i nawet nieprzeprosili ze zapomnieli. Dziwni sa ci ludzie tu w niemczech. Z jedej strony mowia ze szukaja kontaktow z rodakami, a jak juz ich zaprosisz to nawet niezadzwonia ze nieprzyjda. A kij im w oko!!!! Sie nagotowalam i napieklam jak glupia a potem jedzenia balo na 3 dni. W tym roku bede ochodzic 30-steke. chialam zrobic imprezke w domu, ale po takim doswiadczeniu nic nieplanuje. Raczej zorganizujemy babcie do Marvina a sami pojdziemy do reustauracji. Nikogo niezapraszam.
U nas teraz jest super pogoda. Slonce swieci, jest bardzo cieplo. Moj Maik wybral sobie wspaniala pogode na urlop.

Pozdrawiam wszystkich

katrin
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1971
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:29

09 maja 2008, 02:18

Hi,Marvinka,to naprawde swinstwo ze strony Twoich znjomych,ze nie przyszli na pierwsze urodzinki Waszego Szkraba.Ludzie narzekaja,ze nie ma kontaktow,nikt sie nie spotyka ze soba a widac jakos sami prowokuja takie zycie.Po prostu zmie znajomych :ico_haha_01: A pogoda rzeczywiscie wspaniala u nas tez.Pogratuluj malemu pierwszych kroczkow,my nadal czekamy:))

Ja mam tyle roboty jeszcze przed przyjazdem gosci(w sobote przylatuje mama,siostra i maly kochany Wiktorek),ze mimo bardzo nieprzyzwoitej pory juz teraz zloze naszemu najmlodszemu kwietnaczkowi gratulacje z okazji pelnego roczku,[size=150]Kacperku rosnij zdrowo i radosnie,badz zawsze duma dla mamy i taty i Twojego wspanialego rodzenstwa.Milion buzikakow dla Ciebie i Twojej Rodzinki![/size]
:ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent:

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość