Awatar użytkownika
asiula_o
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 517
Rejestracja: 18 kwie 2008, 18:40

11 maja 2008, 09:56

To gratuluję Aniu:)Zdolniacha z Ciebie:)

poccoyo
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3962
Rejestracja: 08 mar 2007, 22:07

11 maja 2008, 10:08

gratulacjony :-D #ania#,
usg mam 20 maja :-D
Ostatnio zmieniony 16 sty 2010, 18:50 przez poccoyo, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
#ania#
Mam Doktorat z forum!!!
Mam Doktorat z forum!!!
Posty: 1613
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:41

11 maja 2008, 15:43

Dziękuje kobietki!! Na prawde jestem z siebie zadowolona, bo nie bylo latwo.. na 15 osób w grupie, byly tylko 3 piątki.. Dzisiaj też byłam w szkole, został mi jeszcze jeden zjazd i koniec 2 lata zleciały nie wiem kiedy.. Jeszcze ostatnie egzaminy w sesji, a późniejegzamin zawodowy i już po..

Dzisiaj się przeraziłam.. zaczynam tyć.. normalnie robią mi się jeszcze większe fałdki, jestem przerażona.. tzn, bardziej zdołowana, bo z jednej strony ciesze się, ale z drugiej to może lepiej zmilczeć :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek:

Awatar użytkownika
Motylek22
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2838
Rejestracja: 29 kwie 2007, 16:27

12 maja 2008, 07:52

Aniu gratulacje zdanego egzaminu :ico_prezent:
a fałdkami się nie przejmuj jak urodzisz to dzidzia wszystko z Ciebie wyssie :ico_oczko:

Ja przez ostatnie dwa dni czułam się fatalnie tak od 15 do samego wieczora. W sobote skończyło się to wieczornymi wymiotami a wczoraj poprostu leżałam cały czas. Mdłości wróciły do mnie ale pojawiają się ok 15 :ico_noniewiem: a najgorzej wieczorem jak chcę umyć zęby :ico_puknij: Ciekawe jak będzie dzisiaj.

Awatar użytkownika
asiula_o
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 517
Rejestracja: 18 kwie 2008, 18:40

12 maja 2008, 09:08

Ja też mam cały czas mdłości...i ten obrzydliwy smak w ustach...towarzyszy mi każdego dnia. Jutro USG!!!:):)JUż sie nie możemy doczekać...Mam nadzieję, ze wszystko bedzie dobrze

Awatar użytkownika
Motylek22
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2838
Rejestracja: 29 kwie 2007, 16:27

12 maja 2008, 09:48

asiula_o tak ten smak w ustach jest okropny, ja po każdym posiłku czuje okropny kwaśny posmak. . . USG mam w piątek i zaczynam się strasznie bać :ico_chory:

Daj znać koniecznie po USG :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:

Awatar użytkownika
#ania#
Mam Doktorat z forum!!!
Mam Doktorat z forum!!!
Posty: 1613
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:41

12 maja 2008, 10:41

Motylku P też mi tak wczoraj pól dnia powtrzał, że mam się nie stesować, ale to chyba wyłazi babska natura, Bogu dzięki powtarza że dla niego zawsze jestem piękna, kochany mój..

To mamy tydzień USG, ja mam wizyte w środe, najprawdopodobniej pójde sama, bo P ma we wtorek kontrole Klinice w Wawce i nie wiem, czy zdąży wrócić, szkoda bo bardzo mi zależało na tym, zebyśmy poszli razem, ale cóż jego zdrowie też jest ważne.

Ja mam tylko popołudniowe i wieczorne mdości, chociaż wczoraj na zajęciach zemdliło mnie tak, że biegiem leciałam do kibelka.. Mam nadzieje, ze jeszcze kilka tygodni i miną, bo ile można się męczyć..

Awatar użytkownika
asiula_o
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 517
Rejestracja: 18 kwie 2008, 18:40

13 maja 2008, 09:31

Witajcie
Dziś o 17 idę na usg. Tak bardzo już chciałabym wiedzieć, że wszystko jest dobrze....czekanie najgrosze...

Awatar użytkownika
#ania#
Mam Doktorat z forum!!!
Mam Doktorat z forum!!!
Posty: 1613
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:41

13 maja 2008, 10:01

Asiu, wszystko będzie dobrze, ja wizyt mam jutro o 16 i też jestem lekko poddenerwowana, ale z drugiej strony jeśli nic mi się złego nie dzieje, to dziecku pewnie też..

Mój P już w klinice, dzisiaj ma kontrolne badania po operacji i boje się o niego bardzo. Wyjeżdzali koło północyy a ja się wystrszyłam jak szalona po 5 rano jak napisałam gdzie już są i przez pół godziny nie opisywał, a ja miałam już najstraszniejsze czarne wizje i jak w końcuzadzwonił to się popłakałam, okropne są te huśtawki nastrojów..

chciałabym, zeby już była środa wieczorem i bylibyśmy razem, okropnie tęsknie..

Awatar użytkownika
Motylek22
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2838
Rejestracja: 29 kwie 2007, 16:27

13 maja 2008, 10:32

asiula_o masz rację czekanie jest najgorsze ale musi być wszystko dobrze masz idealne objawy ciążowe a to znak od dzidziusia abyś się nie martwiła :ico_oczko: Czekamy na śliczną fotkę z USG jak wrócisz :-)

Aneczko na Wasze zdjątko też czekamy jutro, napewno będzie cudne z Waszym ślicznym maleństwem :-) Będziesz mogła już odetchnąć razem z Twoim P bo na jego badankach też będzie wszystko pięknie :-)

Ja dzisiaj miałam straszny sen :ico_szoking: a był tak realny że myślałam że to się dzieje naprawdę :ico_olaboga: Śnio mi się że miałam krwotok jak rano wstałam, a mój mąż nie chciał jechać ze mną do szpitala tylko poszedł sobie do pracy i to z jakąś koleżanką :ico_puknij: Ja płakałam i krzyczałam na niego że ja i dziecko nic go nie obchodzimy i że chcę rozwodu a on się tylko zaśmiał i wyszedł. . . to było straszne. Później próbowałam dzwonić do mojej mamy ale nie mogłam się dodzwonić. Jak się obudziłam to byłam taka szczęśliwa że to był tylko sen :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:
A wczoraj znów mnie mdliło a wieczorem najgorzej, myślałam że nie zasnę przez te mdłości :ico_noniewiem:

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Semrush [Bot] i 1 gość