Awatar użytkownika
zborra
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9819
Rejestracja: 19 kwie 2007, 21:41

13 maja 2008, 21:54

Tak...wynajem to jakieś wyjście...musimy to obgadać, poważnie. Poszukam czegoś...nakręcę J, a potem rodziców...Jak ja bym zaczęła coś lepiej zarabiać, to kredyt by się jakoś spłacało, może nawet na mały własny domek?

no, a Feela masz niezłego!!!

Awatar użytkownika
Sikorka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2625
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:17

13 maja 2008, 22:38

Ale wszystkie dzieciaki słodkie!!!

Ewcik :ico_olaboga: no to masz tą teściową..... Jak się cieszę, że moja jest normalna.

zborra, no wynajem tymczasowy jest to jakieś rozwiązanie. Ale może warto najpierw pogadać z rodzicami, czego oczekują, w czym widzą Waszą pomoc i z mężem, że skoro mieszka to musi też o dom dbać, no sama nie wiem, bo trudna sprawa. No i nie ma jednak jak na swoim, ciasne, ale własne.

massumiątka są urocze.

A ja dziś u fryzjera sobie byłam, ale fotki nie zrobiłam :ico_wstydzioch: a jutro to już nie będzie to samo. Chociaż grzywkę to mam trochę za długą i chyba pójdę do poprawki.
Po południu zabawa w pisakownicy. Mój Karol raz tylko piach do buzi wziął, stwierdził sam, że jest beeee i już nawet nie próbuje i niczego co zbiera na dworzu typu kamień, stary kasztan, szyszka do buzi nie bierze, tylko czasami brudne ręce.
No ale nadal nie chce sam chodzić, tylko cały czas za rączkę :ico_olaboga: A jak go postawię i wołam do siebie to oczywiście leci biegiem i się przewraca.
A no i jeszcze jedna smutna wiadomość, dostałam @ :ico_olaboga: a tak było fajnie, przez 21 miesięcy :-D

Dobranoc już mówię, jutro urodzin nie wyprawiamy, ale może chociaż jakieś fotki mojemu roczniakowi zrobię :-D

Awatar użytkownika
zborra
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9819
Rejestracja: 19 kwie 2007, 21:41

13 maja 2008, 23:10

Sikorka gapo....a mogły być urocze zdjęcia p ofryzjerze...
A Karolus co taki bojek się zrobił??? zresztą...ciesz się, niech się trzyma mamy jak najdłużej, bo jak sam ruszy to końca nie będzie...

moja to tak już
http://pl.youtube.com/watch?v=d4l1g1QorII

a tak kuzyneczki się w niedzielę objadały urodzinowym ciastem
http://pl.youtube.com/watch?v=bVR9pdRTMxY

i na dobranoc pytanie do Jagódki...jaki Wy macie...czy tam mieliście wózek? implasta czy x-landera??? bo ja chyba jednak kupię coś używanego na polne drogi, ale nie wiem czy lepiej 3 czy 4 koła? kto może coś poradzić? ale taki żeby był na nierówne drogi, leśne scieżki itp...

a teraz już dobranoc...nic ine zrobiłam, J dopiero wrócił, auto zepsute, jutro musi jeździć szukać i naprawiać...a ja po południu do pracy...I kręgosłup mi pęka z bólu...normalnie się czuję jakbym jakiegoś guza tam miała...
pa!

[ Dodano: 2008-05-14, 08:08 ]
Hej!
o, to dziś ja pierwsza???? szok!

to dla solenizantów dzisiejszych! naszych cudownych roczniakówObrazek
i życzenia od Hanki i od cioci zborry, oby każdy dzień przynosił nowe wyzwania, żeby się Wam udawało coraz lepiej poznawać świat i oby był on dla Was zawsze przyjazny...jak najmniej łez, bólu i rozczarowań...No i pięknych kroczków w ten wielki dzień!!!

a ja czekam na opinie wózkowe, bo jakoś ciężko mi to znaleźć...co mówicie o 3kołówkach w terenie? lepsze 4kółka???

a mnie dalej napier...plecy..i ręka i chodzę jak kaleka. A zaraz J jedzie do pracy i zostaję znów sama na placu boju. Chcicałabym wszystko zdążyć, spacer i ogródek i się do pracy wyszykowac...ale może być ciężko...
lecę, bo dziś nieciekawy się mi zapowiada dzień...pa!

Awatar użytkownika
Patrycja.le
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2070
Rejestracja: 08 mar 2007, 12:45

14 maja 2008, 09:40

Dzień dobry
Massumi piękne zdjęcia. A jeździk mnie powalił :D

zborra, co do przeprowadzki to powiem Ci że nie ma jak na swoim. Osobno, bez rodziców. Ale to już jest Wasza decyzja i musicie ją mądrze przemyśleć.

Co do wózków to ja miałam 4 kółka i na polne drogi jest bardzo fajny. Szczególnie z pompowanymi kołami.

[ Dodano: 2008-05-14, 10:42 ]
Och i oczywiście dla Karolka wszystkiego najlepszego w dniu 1 urodzin. :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
Obrazek

[ Dodano: 2008-05-14, 10:43 ]
Ale tu dzisiaj wiatr hula. Co jest dziewczynki? Nawet się nie przywitacie rano?

ladybird23
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5261
Rejestracja: 27 kwie 2007, 17:27

14 maja 2008, 12:49

hejka

dla Karolka moc usciskow :ico_buziaczki_big: :ico_prezent:

dla Mili dzis przyszedł ten edukacyjny stoliczek i siedzi mała i gra na pianinku i o dziwo pieknie bawi sie klockami :ico_haha_01: choc na chwile ma inne zajecie niz spacerowanie po mieszkaniu..

po spotkaniu z Glizda fajnie, szkoda ze nie mieszkaja tu w Wodzislawiu było by blisko sie spotykac :-) Małe nadal niezbyt zainteresowane sobą, ale na nastepnym spotkaniu na pewno juz bede se nawet pogadywac :ico_haha_01: fotki wkleje jak bedzie wiecej czasu, bo na razie nie mam go za duzo..
a apropos glizdunia tego pampersa, super sie zuzył :ico_oczko: musze dzis poszukac takich u nas..

zaraz wezme mała na specer chociaz po placu, bo nie chce mi sie specjalnie szykowac..po południu jedziemy kupic Mili piaskownice w koncu i jakies akcesoria do zabawy na dworze...

zbora ja ci powiem, ze wszystkie kłótnie miedzy moja mama i A sa na tle tego ze on nie spełnia jej oczekiwan jako ziec i przyszły gospodarz JEJ domu i dla nas najlepszym wyjscie byłoby sie wyprowadzic i moze by był spokoj,ale zawsze sa jakies ale, A narzeka ze tyle kasy wpieprzylismy tu w mieszkanie i szkoda by bylo to teraz zostawiac ale narzeka tez cały czas na moja mame i mieszkanie z nia wiec kolo sie zamyka, ja mysle sobie wogole ze dla nas nejlepiej byloby wyjechac nawet do innej miejscowosci chocby do centrum i wtedy moze umielibysmy sie lepiej dogadac, bo nie byoby mojej mamy i jego rodziny co chwile i tak jak Pati pisze najlepiej jest samemu..ale wam jest potrzebna konkretna decyzja i albo wszystko przelac na jedna szale i zaryzykowac albo jakos dogadac sie z rodzicami bo wydaje mi sie ze u was jest wszystko w porzadku w relacjach...

massumi ale masz super z tymi twoimi dzieciakami, podwojna radosc!!a braciszek widac jaki rosnie opiekunczy :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
Ewcik
4000 - letni staruszek
Posty: 4042
Rejestracja: 09 mar 2007, 10:28

14 maja 2008, 12:53

heloł koło południa. Ja mam dziś kiepski humor.

[center]Obrazek[/center]

życzenia dla mojego zięcia składam radośnie
[center]Teraz, kiedy masz już jeden roczek niech Ci zniesie kilka sroczek moc prezentów, zdrowia dużo, szczęścia też calutki worek, no i serca Twoich bliskich.... a gdy tego będzie mało cóż ... nic więcej nie zostało. Nie rozpaczaj jednak Szkrabie, bo nie minie nawet chwilka jak przybędzie roczek drugi i znów będą urodzinki, a wraz z nimi...upominki.[/center]
a to od Alicji Obrazek


a także życzkonka dla naszej Iguni
[center]Dziś Iguni składam życzenia, szczęścia, zdrowia, powodzenia. Niech Ci słońce jasno świeci i ten dzień w radości przeleci. Niech Ci życie w szczęściu płynie i niech Cię radość nie ominie![/center]
[center]
Obrazek[/center]

Awatar użytkownika
Patrycja.le
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2070
Rejestracja: 08 mar 2007, 12:45

14 maja 2008, 15:43

Ojej zapomniałam że jeszcze Iga dzisiaj świętuje. Wybacz zapracowanej ciotce.
Dla Ciebie kochana
Obrazek

Awatar użytkownika
Sikorka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2625
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:17

14 maja 2008, 15:56

Dziękujemy bardzo za piękne życzenia (szczególnie te od teściowej :ico_oczko: , podlizuje się zięciowi :ico_oczko: )

A my naszej rówieśnicy Igusi też składamy życzenia: niech jej uśmiech towarzyszy każdego dnia, a kolejne latka mijają w słońcu i zabawie :-) :ico_tort: :ico_zdrowko: :ico_tort: :ico_buziaczki_big: :ico_prezent: :ico_buziaczki_big:

Awatar użytkownika
jagodka24
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 8382
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:05

14 maja 2008, 16:40

nie wiem czy wszystko zapamitam ale zaczne od wozka
ja mam volanta z trzema kolami i zeby dojechac do szosy mam jakies 500m szlaki (niezbyt rownej) i powiem ze jestem zadowolona
zreszta ja wogule jestem bardzo zadowolona
jesli bys sie zdecydowala to napewno pompowane kola i jesli 4 to zeby nie byly skretne to slyszalam nie najlepsze opinie
moje przednie sie kreci ale jak w laskach tzn dokola
a w 4 kolowych one sie skrecaja do jakiegos momentu
ja na twoim miejscu rozejrzalabym sie za sama spacerówka na pompowanych kolach
np cos takiego http://www.allegro.pl/item357095237_tak ... ratis.html
http://www.allegro.pl/item357224019_woz ... nowy_.html
a cos takiego mi chodzi
a jak trzykolowy to to przednie kolo najlepiej podwójne i skretne

teraz o mieszkaniu
my tez mieszkamy z tesciami i poki co nie narzekam
wiadomo ze teraz mam czesciej wizytki tesciowej ale nauczylam ja pukac a jak nie puka to zastaje mnie np w bieliznie
robi jej sie gupio i wychodzi :-D
ja mysle ze powinnas pogadac z rodzicami
napewno was zrozumieja bo przeciez pracujecie
uwierz mi ze taka rozmowa (moze nawet tylko twoja z nimi) moze duzo wyjasnic
to przeciez twoi rodzice i napewno chca twojego szczescie
a sprzedarz takiego domu ktory jak kiedys pisalas jest w waszej rodzinei tyle lat to chyba nie wchodzi w gre
zreszta moze wy sie przyzwyczaicie do bloków a twoi rodzice???
ja wiem ze najlepeij na swoim ale z drugiej strony to przeciez macie swoje pietro wiec jestescie u siebie
kasa wsadzona i teraz zal
a wynajmowac i placic obcym ludziom to juz lepiej bierzcie kredyt na 50 lat i kupujcie ziemie i sie budujcie sami

reszty nie pamietam

najlepsze zyczonka dla solenizantów kochanych
niech wam zawsze sloneczko swieci nad glowami :ico_tort:

u nas spoko ale zeby ida na potege i mam w domu mala marude

[ Dodano: 2008-05-14, 19:26 ]
ej laseczki co tu tak cicho
my juz powolutku musimy sie szykowac do spanka a dzicia dzisiaj taka maruda

wogule to ona teraz tylko dwa slowa ciagle powtarza
tata i dzicia i tak w kolko :-D a mamy ani widu

najlepsze jest jak jest w sklepie i na kazdym pudełku jest dzicia i wszystkim kupującym robi papa

doris
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9483
Rejestracja: 12 mar 2007, 12:28

14 maja 2008, 19:34

IGUSIU I KAROLKU

Najserdeczniejsze życzonka z okazji Pierwszego roczku slładając Kinga i Ciocia Dorota. Rośnijcie zdrowo i nie róbcie za dużo problemów rodzicom :) :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort:

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość