Awatar użytkownika
felicity001
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 988
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:25

14 maja 2008, 09:08

Hej!
Ja tez jeszcze 2w1. Pierwsze co robie z rana jak wstane - to sie tu melduje :-D

Teraz moge spokojnie isc po Ole i bedziemy jesc sniadanko - ona z kakaem a ja z kawka :ico_haha_01:

Milego dnia wszystkim :-)

Małgorzatka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7230
Rejestracja: 08 mar 2007, 12:27

14 maja 2008, 09:10

Hej!

Wczoraj wypucowałam cały dom i okna tez pomyłam ..więc teraz to juz tylko czekac mi pozostało :-D

Idę na miasto z Wojtusiem, papa

Awatar użytkownika
Ewelina83
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 588
Rejestracja: 08 sie 2007, 11:02

14 maja 2008, 11:00

Hej Kochane i ja 2w1 :ico_haha_01:

Co do tego terminu Emilko to ja tez mam na 26 maja :ico_haha_01: no i poza tym ze to Dzien Matki to moje Imieninki :ico_brawa_01: :ico_haha_01: wiec jakby tak Kacperek wskoczyl w termin to tez nie byloby zle, choc chcialabym wczesniej bo juz mnie to meczy...

a laseczki juz was pytalam o to,ale zadna mi nie odp
jakiego rodzaju antykoncepcji macie zamiar stosowac po porodzie?
jak i doradzcie mi jakiej firmy tzn chodzi mi o butelke,musze miec w szpitalu a mam z 3 firm:
AVENT,Dr. Brownsa i Tommee Tippee brac??-dzieki z gory :ico_sorki:
No aj mysle wrocic do tabletek anty...wiec jak bede w szpitalu to od razu bede prosic o takie, ktore nie beda kolidowaly z karmieniem piersia.
A co do tych butelek to ja w sumie w domu mam z Aventu mala wiec raczej ja bede stosowac a duza mam z Chico no ale duza to na pozniej :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
babe_boom
4000 - letni staruszek
Posty: 4341
Rejestracja: 12 mar 2007, 17:58

14 maja 2008, 12:21

Ewelina83, ja własnie duże miałam z aventu dla Mai ale nie chciała się z nuby'ego w ogóle na avent przerzucić więc zostaliśmy przy Nuby. Zresztą zadowolona jestem. Dzieci niechętnie zmieniają butelki

Awatar użytkownika
emalia30
4000 - letni staruszek
Posty: 4924
Rejestracja: 09 lis 2007, 11:51

14 maja 2008, 13:02

witajcie ,ja juz po wizycie w szpitalu
a wiec maly wg pomiarow pani doktor ma ok 3,5 kg i jest glowka w dol,czyli wszystko jak nalezy,cisnienie ok,mocz ok,wody plodowe a raczej ich ilosc ok,nastepna wizyta za dokladny tydz ,ale dostalam w razie czego karte ze szpitala by z nia jakby co przyjechac gdybym miala rodzic przed kolejna wizyta :ico_oczko:

witaj Kot@ku -jak samopoczucie???
Co do tego terminu Emilko to ja tez mam na 26 maja :ico_haha_01: no i poza tym ze to Dzien Matki to moje Imieninki :ico_brawa_01: :ico_haha_01: wiec jakby tak Kacperek wskoczyl w termin to tez nie byloby zle, choc chcialabym wczesniej bo juz mnie to meczy...
-to zycze ci na dniach,choc jesli wyskoczy ci na Dzien Matki i twoje imieninki to tez milusio :ico_oczko:
Wczoraj wypucowałam cały dom i okna tez pomyłam ..więc teraz to juz tylko czekac mi pozostało
-widze,ze syndrom wicia gniazda mocno daje sie odczuc :-D
Ja tez jeszcze 2w1. Pierwsze co robie z rana jak wstane - to sie tu melduje :-D
-to tak jak ja hehe :ico_haha_01:

[ Dodano: 2008-05-14, 13:03 ]
ciekawe jak tam nasza Szczako?? :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
felicity001
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 988
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:25

14 maja 2008, 14:47

Wczoraj wypucowałam cały dom i okna tez pomyłam ..więc teraz to juz tylko czekac mi pozostało
No ja to juz kilka razy tak robilam - w koncu przestalam - bo ilez mozna czyscic :ico_haha_01:

witajcie ,ja juz po wizycie w szpitalu
a wiec maly wg pomiarow pani doktor ma ok 3,5 kg i jest glowka w dol,czyli wszystko jak nalezy,cisnienie ok,mocz ok,wody plodowe a raczej ich ilosc ok,nastepna wizyta za dokladny tydz ,ale dostalam w razie czego karte ze szpitala by z nia jakby co przyjechac gdybym miala rodzic przed kolejna wizyta
No to super,ze wszystko w porzadku :ico_haha_01:

Ja jak zwykle bede sie relaksowac po poludniu - czyt. mam troche spokoju bo Ola bedzie spac :-D

A co do szczako i jej pobytu w szpitalu - to od razu widac roznice miedzy szpitalami czy krajami, bo ja do czasu ewentualnego wywolywania lekarza nawet nie zobacze - i nawet nie mam pojecia czy moje lozysko juz sie nie starzeje ani jaki jest stan wod itp.
Niby nie mam zadnych zlych objawow - ale wolalabym wiedziec co sie w srodku dzieje :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Ewelina83
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 588
Rejestracja: 08 sie 2007, 11:02

14 maja 2008, 17:04

Emilko super ze wizyta pomyslnie zakonczona :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: Teraz juz tylko czekac az nasze malenstwa wyskocza :ico_haha_01:
No ja to juz kilka razy tak robilam - w koncu przestalam - bo ilez mozna czyscic :ico_haha_01:
Oj dokladnie ja juz tez mam dosc tych przygotowan, tego sprzatania...
i nawet nie mam pojecia czy moje lozysko juz sie nie starzeje ani jaki jest stan wod itp.
Niby nie mam zadnych zlych objawow - ale wolalabym wiedziec co sie w srodku dzieje :ico_oczko:
Wiesz z jednej strony moze nawet wiecej nie wiedziec bo tak to bys sie dopiero stresowala a tak to odpoczywaj i relaksuj sie:Moze ladwa chwila i Filipek bedzie z Toba.
A z drugiej strony dobrze Cie rozumiem bo ja to tez wszystko bym chciala wiedziec, strasznie dociekliwa jestem :ico_haha_02: ale to chyba natura kazdej kobiety :ico_haha_02:

U nas przed chwila padalo a teraz znow slonko wyszlo wiec za duzo tego nie bylo :ico_haha_01: mozna isc na spacerek!

Awatar użytkownika
emalia30
4000 - letni staruszek
Posty: 4924
Rejestracja: 09 lis 2007, 11:51

14 maja 2008, 17:14

kurcze wiecie juz o mojej zaginionej paczce,bylam wlasnie na poczcie u nas sprawdzic,ale jej nie ma
za to dostalam pieluchy tetrowe (niebiesko-blekitne) :ico_brawa_01: :ico_haha_02:
kupilam jeszcze Natankowi kapelusik,skarpeteczki,spirytusik do pepuszka,dla Kacpra pare bezrekawnikow na lato,no i co nie co dla siebie,balsamik do szpitala,paczke jeszcze wkladek,plyn do podmywania sie po takowych zabiegach jak naciecie przy porodzie-moze znacie-Savlon i troszke rozpusty czyli eklerki i chipsy :-D ,pozniej bedzie gorzej z tym

A co do szczako i jej pobytu w szpitalu - to od razu widac roznice miedzy szpitalami czy krajami, bo ja do czasu ewentualnego wywolywania lekarza nawet nie zobacze - i nawet nie mam pojecia czy moje lozysko juz sie nie starzeje ani jaki jest stan wod itp.
Niby nie mam zadnych zlych objawow - ale wolalabym wiedziec co sie w srodku
-no niestety u mnie podobnie jest,damy rade w koncu to juz tak blisko a ty kochana to mozesz miec lada chwilka :ico_oczko:

[ Dodano: 2008-05-14, 17:45 ]
zapomnialabym na smierc-mam dla was wiadomosc od Moniczki :
`my od wczoraj w domu,dwa dni musialam pysie dokarmiac butelka bo mialam malo mleka,ale juz jest ok,Alusia jest grzeczna a Wiktorek to super braciszek,jak znajde chwile to zajrze na tt,pozdrawiam` - no to super sie naszej kolezance uklada i oby tak dalej :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
felicity001
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 988
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:25

14 maja 2008, 18:04

zapomnialabym na smierc-mam dla was wiadomosc od Moniczki :
`my od wczoraj w domu,dwa dni musialam pysie dokarmiac butelka bo mialam malo mleka,ale juz jest ok,Alusia jest grzeczna a Wiktorek to super braciszek,jak znajde chwile to zajrze na tt,pozdrawiam` - no to super sie naszej kolezance uklada i oby tak dalej
Super - czekamy Monia! :ico_brawa_01:

A ja wlasnie pieke ziemniaczki w folii oraz kurczaczka - ale mnie wziela chetka na taki obiadek :-D a mezus za pol godzinki juz bedzie :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
babe_boom
4000 - letni staruszek
Posty: 4341
Rejestracja: 12 mar 2007, 17:58

14 maja 2008, 18:43

Super, że Monia z Alą już w domku :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Mnie trochę brzusio pobolewa, ale nie jest to na tyle mocne, aby do szpitala jechać...
Mógłby już chociaż czop odpaść....
ostatnio choruję na imię Marta jakbym miała córkę to kto wie, może bym ją tak nazwała :-D

emalia30, dalej nie masz tej paczki? :ico_szoking: niedobra ta poczta niedobra :ico_nienie: :ico_nienie: :ico_nienie:

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot] i 1 gość