basik334
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 974
Rejestracja: 09 mar 2007, 12:15

13 maja 2008, 22:26

Witamy się!

Przede wszystkim - Ula, Basiu - dziekuję za śliczne fotki :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: Niestety, nie mogę wciąż zgrać swoich, Olek zabrał kartę z zawartością do Łodzi, a chyba nie zgrałam wszystkich na fotosika, no w kazdym razie nie jestem tego pewna :ico_noniewiem: :ico_noniewiem: :ico_noniewiem:

Chorującym maluszkom zyczę dużo zdrówka, gratuluję też nowych zębolków :-D :-D :-D

Ula, Pawełek super gość, jak ładnie wygląda z tymi konikami :-)

U nas ok. Jeżdżę sobie po mieście, idzie mi średniawo, cały czas liczę, że się rozkręcę :-) Jaś dzisiaj stanął w łóżeczku, czym sprawił mi ogromną radość :ico_haha_01: Poza tym mordujemy się ZNÓW z katarem, a ja, mądra mamusia, wpuściłam mu do nosa krople, które wkrapia się do ucha :ico_olaboga: :ico_olaboga: :ico_puknij: :ico_puknij: :ico_puknij: :ico_puknij: Myślałam, że oszaleję, aż mu dech zaparło na chwilę (wieczność dla mnie :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: ). Potem kichnął potężnie (na szczęście) i nos miał prawie cały dzień udrożniony :ico_haha_01: :ico_haha_01: :ico_haha_01: Tylko nie stosujcie tej metody, w tym przypadku akurat cel nie uświęca środków :ico_noniewiem: :ico_noniewiem: :-D

Ale mnie wkurza ta reklama na kazdej stronie :ico_zly:

I dobranoc mówię już :-)

justyna30
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1112
Rejestracja: 08 mar 2007, 20:52

14 maja 2008, 09:37

Witam.
Ula i Sylwia zdjecia śliczne :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

U nas nocka ok, Veronika obudziła sie o 4 wypiła mleczko i jeszcze śpi :-D
Pogoda brzydka pochmurno i tylko 8 stopni brrr :ico_placzek: . No ale ubierzemy sie ciepło i pójdziemy na spacerek :ico_oczko: .

Dziewczyny mojej małej na dupce wyszły takie czerwone szorstkie plamy i teraz niewiem od czego czy to uczulenie :ico_noniewiem: kontrol mam dopiero we wtorek to napewno mnie wcześniej nieprzyjmą :ico_placzek:

serafinka
Maniak forumowy
Maniak forumowy
Posty: 319
Rejestracja: 07 mar 2007, 23:19

14 maja 2008, 10:36

cześc!!!

ja ciągle zabiegana zakrecona!!!!!n nie mam czasu na nic

oglądam zdjecia waszych ślicznych dzieci- jak one rosną!!!!! no i nie mam czasu wkleić mojego małego. Mój Bronek ma już 8 zebów i uwielbia wszystko gryźć!!!! Ja znów pędzej dalej!!!!

Anulaf
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2380
Rejestracja: 08 mar 2007, 13:05

14 maja 2008, 10:45

Serafinka to taki wicherek! :ico_oczko:
Zdjecia nawklejalyscie suuuuuuper :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: a dzieciaczki sliczne i jak fajnie broja! :ico_brawa_01: :-D
Justynko, te plamy to mozliwe, ze uczulenie! A zmienilas pieluchy? Bo to na pupie...
Ula swietne zakupy, a to Pawelek bedzie sie cieszyl :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
a ja lece, bo mala wola! :-D

Awatar użytkownika
ULA_TOMEK
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2681
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:12

14 maja 2008, 11:14

no ja sie witam z ran au nas dzis dalej ślicznie wiosenna pogoda, wiec jak komus brakuje słoneczka o zapraszam :-D :-D :-D

A wczoraj to juz normalnie w szoku byłam bo maluch miał tylko jedna drzemke od 11 do 12 a później juz wogóle nie chciał spac ale musielismy go wczesniej wykapac bo juz padał biedaczek ale jak padł o 20 tak wstał po 7 :-)
dzis juz drzemie wiec ciekawe czy dzis bedzie znowu jedna drzemka :-)

Basiu życze duzo zdróweczka Jasiowi :-D i cierpliwie poczekamy na wasze foteczki :-D

Serafinko a co dajesz Bronusiowi na ten porost ząbeczków :ico_szoking:

Justynko mi tez sie wydaje ze to jakies uczulenie moj maluch keidys dostał cos takeigo po kupce z jakiegos jedzonka wiec mzoe cos nowego jadła, ale posmarowałam grubiej sudokremem i na drugi dzien juz nie było sladu :-D

barbapuppa
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3446
Rejestracja: 08 mar 2007, 20:37

14 maja 2008, 11:59

i ja się witam w ten cudny dzionek
my po porannych zajęciach Tadzia i dzieci od dawna już na polku, a ja z nimi
teraz Tadzik zasnął, bo rano po 30 minutach musiałam go obudzić, bo byśmy nie zdążyli, więc teraz pewnie nadrabia
ale wczoraj to spał mi 2 razy (20 minut, 30 minut) i to do południa, a wieczorem to na nos padał i ciężko go było nakarmić kaszką przed kąpielą, ale mimo że był zmęczony po południu, to nijak nie dał się uśpić, oj takie to urwiski z tych naszych maluchów
wczoraj Tadzik mi stanął w autku trzymając się kierownicy, ale dziś pani Dorotka powiedziała dumnej mamie, że to nie dobrze, bo jak poczuje "bluesa" to za nic nie będzie chciał raczkować, więc mamy zakaz autkowania na tydzień, bo wg niej Tadzik to już powinien zasuwać, tylko że on teraz ma w nosie raczkowanie tylko bawi się w pozycję raczkową i siadanie i tak w kółko, ale powiedziała nam, że to dlatego, że Tadzik to mały perfekcjonista jest (po mamusi :ico_haha_01: ) i jak już coś robi, to tak długo ćwiczy, aż mu wychodzi idealnie, więc jest z niego bardzo zadowolona, bo mówi, że jak coś osiągnie, to już jest to 100% idealne
cieszę się z tego, choć trochę mnie drażni, że mógłby już zasuwać, a jeszcze mu się nie chce, bo i ja miałabym mniej roboty przy nim

basiu nie przejmuj się na foteczki poczekamy
a ja sobie poradziłam z reklamami, używam program Firefox w którym zainstalowałam sobie blokowanie skryptów i mam spokój
za stawanie dla Jasia :ico_brawa_01:
a z jazdą to na pewno w końcu "połkniesz bakcyla" i będzie ci to sprawiać przyjemność, tylko wiadomo, że jak ktoś siedzi obok i patrzy na ręce, to ciężko się wyluzować
no z lekami to trzeba bardzo uważać, bo czasami opakowania są podobne
justynko na pupie to tak jak pisze anulaf od pampersów czy chusteczek jak zmieniałaś lub pokarmowe, mojej Wiki na pupie wychodziło jak zjadała nowalijki-żodkiewki (pewnie porządnie kropione), albo jak mleko jest o długiej przydatności do spożycia - kilka miesięcy, ale też może być np. jak dziecko dużo kupek robi lub chwilę z kupką posiedzi, bo wtedy przetworzone żarełko podrażnia
serafinko 8 zębolków :ico_brawa_01: to super , ale ty to trochę odpocznij w tym biegu
uleńko może taki dzień z tym spaniem, bo Tadzik też spał dziwnie i krótko tylko do południa

Anulaf
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2380
Rejestracja: 08 mar 2007, 13:05

14 maja 2008, 12:38

A ja stawiam :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_kawa: :ico_kawa: :ico_kawa: bo Amalia ma 10miesiecy! :-D juz??? :ico_oczko: Oj leci czas leci!!! :ico_szoking:

barbapuppa
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3446
Rejestracja: 08 mar 2007, 20:37

14 maja 2008, 13:03

no to dla naszej Amalki :ico_tort: :ico_brawa_01: :ico_urodzinki: :ico_brawa: :ico_zdrowko: :ico_prezent: :ico_buziaczki_big: :gitara: :sylwester: :509: :532: :588: :597:

Awatar użytkownika
Sylwia
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1917
Rejestracja: 04 kwie 2007, 13:25

14 maja 2008, 13:47

barbapuppa A mamusia zdejcia robila :)

:ico_tort: dla Amalki !!

Anulaf
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2380
Rejestracja: 08 mar 2007, 13:05

14 maja 2008, 17:05

Obrazek
Zobaczcie jak ja lubie sie bawic! :-D

[ Dodano: 2008-05-14, 17:07 ]
Obrazek
A tu ze swoim ukochanym!!! Bo strasznie ja wysciskal! :-D prawdziwa milosc :-D

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość