Awatar użytkownika
Ika202
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6883
Rejestracja: 09 mar 2007, 20:37

14 maja 2008, 19:00

Kurcze dziewczyny przecież już lada chwila wasze skarby będą przy was ale sie doczekać nie mogę już wszystko macie gotowe ?? głupie pytanie na pewno tak :ico_oczko:

Awatar użytkownika
emalia30
4000 - letni staruszek
Posty: 4924
Rejestracja: 09 lis 2007, 11:51

14 maja 2008, 19:29

felicity001 pisze:A ja wlasnie pieke ziemniaczki w folii oraz kurczaczka - ale mnie wziela chetka na taki obiadek
-a ja dzis rosolek a na drugie danie pulpeciki w sosie pieczarkowym ,ziemniaczki,fasolka zielona szparagowa z bobem i bulka tarta-tak jakos mnie na to wzielo :-D

babe_boom pisze:emalia30, dalej nie masz tej paczki? :ico_szoking: niedobra ta poczta niedobra
-no niestety nie doszla :ico_zly:

Ika202, jasne,ze jestesmy zwarte i gotowe ,chyba co niektore juz dawno :-D :ico_oczko:

[ Dodano: 2008-05-14, 19:41 ]
kurcze co z ta nasza Szczako?? :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
Ewelina83
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 588
Rejestracja: 08 sie 2007, 11:02

14 maja 2008, 20:12

Nio to super ze nasza Monia juz w domu to teraz tylko czekac kiedy do nas wpadnie i pochwali sie swoim skarbenkiem :ico_haha_01: :ico_haha_01:

No wlasnie ciekawe co z Szczako ? A moze juz tez rozdwojona....

A co do obiadkow to u mnie dzis ogorkowa byla :-D A teraz mam checi na parowki i pomidora w smietanie.... Wiec lece do kuchni cos sobie przyszykowac :ico_haha_01: :ico_haha_01:

A na dzis to sie juz z wami zegnam, kolorowych snow wam zycze ide pobyc troche z mezem bo wrocil z dzialeczki :ico_haha_01:
Do zameldowania rano! :ico_haha_02:

Awatar użytkownika
Zulcia
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5016
Rejestracja: 07 maja 2007, 10:52

14 maja 2008, 21:39

Witam
Super,że Monisia już w domku z malutką :ico_haha_02:
Szczako pewnie niedługo utuli swoją Alusię,może już urodziła :ico_noniewiem:
A my byłyśmy dziś prawie 3 godziny na spacerku :ico_haha_02:
Ja sie dziś strachu najadłam,bo wyleciał mi skrzep wielkosci kurzego jaja,mało nie zemdlałam jak to zobaczyłam :ico_szoking: Połóg jest dużo gorszy niż sam poród,już się nie mogę doczekać,kiedy minie ten 6 tyg. okres,bo mam dość.Położna jak do niej zadzwoniłam,to mnir uspokoiła,ale powiedziała,że jak bedę tak miała częściej,to mam się zgłosić do szpitala :ico_placzek: Mam nadzieję,że to było jednorazowe i już się nie powtórzy.
Życzę Wam cierpliwości dziewczynki,zmykam sie kąpać,kolorowych snów.

MONIKAB fr
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3620
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:50

14 maja 2008, 21:40

witajcie kochane :)
ale sie za wami stesknilam :ico_haha_01:
zagladam na chwilke, bo nie wiadomo kiedy Alusia sie obudzi na mleczko, no i korzystam drugiego komputera w ktorym jest popsuta klawiatura :ico_zly: ale chociaz wirusy nie szaleja :ico_noniewiem:
jak znajde chwile to pokaze Wam swoje prawie pieciokilwe sczescie :-D
Ala jest po prostu kochana...jak na razie to tylko je i spi... dzis byla u mnie polozna ze wgledu na to ze wyszlam ze szpitala wczesniej... wszystko u nas w porzadku :ico_oczko:
sprobuje teraz doczytac choc czesc tego co pisalyscie pod moja nieobecnosc
ktoras sie jeszcze rozdwoila?
a tym, przed ktorymi jeszcze porod, zycze tak szybkiej akcji jak u mnie(2 godziny w sumie :-D )

Awatar użytkownika
Zulcia
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5016
Rejestracja: 07 maja 2007, 10:52

14 maja 2008, 21:54

MONIKAB fr, to super,że jesteście już w domku :ico_brawa_01:
MONIKAB fr pisze:Ala jest po prostu kochana...jak na razie to tylko je i spi...

To odpoczywaj póki możesz,moja też na poczatku tylko spała i budziła sie na cycusia,a teraz ma już okresy czuwania i najchętniej byłaby na raczkach :-D Dziś od 7 do 9.30 nie spała tylko sie patrzyła :-D
MONIKAB fr pisze:zycze tak szybkiej akcji jak u mnie(2 godziny w sumie :-D

:ico_szoking: nieźle,jeszcze szybsza byłaś niż ja :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
Pozdrawiam

Awatar użytkownika
babe_boom
4000 - letni staruszek
Posty: 4341
Rejestracja: 12 mar 2007, 17:58

14 maja 2008, 22:05

2h WoW tez bym tak chciała :-D
mi się marzyło urodzić własnie jutro ale nic na to nie zapowiada hihi

ja się dziś najadłam słodyczy i godzine spędziłam w łazience, tak mnie na wymioty zebrało, ble juz nie jem więcej

Emi ale mi ochotę na boba zrobiłas niestety w tym roku trzeba będzie się obejść bo w PL jeszcze nie ma a ten mrozony nie jest taki dobry

MONIKAB fr
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3620
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:50

14 maja 2008, 22:09

WYBACZCIE ZE PISZE DUZYMI LITERAMI, ALE WYBADALAM, ZE TYLKO W TAKI SPOSOB DZIALAJA MI NIEKTORE LITERKI NA KLAWIATURZE... A WKLEJAC ZA KAZDYM RAZEM DO TEKSTU NIEKTORE Z NICH TO KOSZMAR :ico_olaboga:

KORZYSTAM Z OKAZJI I DZIEKUJE WAM SLICZNIE ZA WSZYSTKIE ZYCZENIA...


ZULCIU, U MNIE BYLO NA POCZATKU CIEZKO Z KARMIENIEM BO ALA SPUSCIK MIALA A MI LECIALA TYLKO SIARA ...PEWNIE TAKIEMU DWUKILOGRAMOWEMU DZIDZIOWI BY TO STARCZYLO :ico_oczko: JA NIESTETY MUSIALAM DOKARMIAC - PIERWSZA NOC PO PORODZIE MIALAM WCALE NIE SPANA... :ico_noniewiem:
TERAZ DAM CYCUSIA,POCIUMKA I ODKLADAM JA DO LOZECZKA- ANIOLEK SAM ZASYPIA :ico_brawa_01: OBY TAK DALEJ CHCIALO BYC :ico_sorki:

[ Dodano: 2008-05-14, 22:12 ]
babe_boom pisze:2h WoW tez bym tak chciała :-D

TAK BABE_BOOM, SZYBKO, ALE PRAWIE PIEC KILO SILAMI NATURY BEZ ZNIECZULENIA :ico_oczko: DO KONCA ZYCIA TEGO NIE ZAPOMNE :ico_oczko: :-D
ALE NAJWAZNIEJSZE ZE NIUSIA JEST ZDROWA :ico_sorki:

A DODAM JESZCZE ZE MUSIELI MNIE ZSZYWAC :ico_noniewiem:

[ Dodano: 2008-05-14, 22:14 ]
A WIECIE DZIEWCZYNKI COS O SZCZAKO?

Awatar użytkownika
emalia30
4000 - letni staruszek
Posty: 4924
Rejestracja: 09 lis 2007, 11:51

14 maja 2008, 23:05

MONIKAB fr pisze:TERAZ DAM CYCUSIA,POCIUMKA I ODKLADAM JA DO LOZECZKA- ANIOLEK SAM ZASYPIA :ico_brawa_01: OBY TAK DALEJ CHCIALO BYC :ico_sorki:
-kurcze rewelacja,ja tez tak chce :-D :ico_sorki:

babe_boom pisze:Emi ale mi ochotę na boba zrobiłas niestety w tym roku trzeba będzie się obejść bo w PL jeszcze nie ma a ten mrozony nie jest taki dobry
-u mnie tez nie ma bobu w ogole w Irl nie ma,jest tylko mrozony a lepszy taki niz zaden a jak bede w Polsce i uda mi sie karmic to nie bede mogla go pojesc,bo wzdecia robi ,wiec teraz choc taki :-D

A WIECIE DZIEWCZYNKI COS O SZCZAKO?
-no wlasnie nie wiemy i juz sie zaczynam martwic :ico_olaboga:

bede uciekac,dzis wyjatkowo kregoslup mi odmawia posluszenstwa
wiec do jutra kochane
buziaki do poduchy

Obrazek

Awatar użytkownika
Ika202
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6883
Rejestracja: 09 mar 2007, 20:37

14 maja 2008, 23:40

MONIKAB fr, wielkie gratulacje :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: a dziewczyny powiedzcie mi jakie wózeczki macie i w ogóle pochwalcie sie wszystkim co macie dla maluszków ja uwielbiam podziwiać wszystko co dla dzieci a już w ogóle te śliczne słodkie maluszki :ico_oczko: :ico_wstydzioch:

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość