aga0406
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2444
Rejestracja: 14 wrz 2007, 08:08

14 maja 2008, 12:03

qunick na pewno uda się naprawić autko, na pewno :-)
Inaczej być nie może

kelly no takie miał sobie loczki mój Radzio :-)

Awatar użytkownika
karolas
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2031
Rejestracja: 08 mar 2007, 14:26

14 maja 2008, 13:38

qunick,laseczki u mnie tez tyci tyci problemik sie pojawił, kurcze Melcia jakiegos z kosmosu katarku wodnistego dostała, ma narazie mało go ale psika i psika,nie wiem czy to nie alergia bo pod oczkami tez jej sie taka szorstka skorka zrobila jakby obtarła sobie moze ją oczka swędzą hm na alergiczne objawy mi to wyglada bo ja mam takie same;)
Juz jej zapodaje z kropelek do noska,wapno poszlo wit C jak zwykle na wszelki wypadek byle do Antonina mi zdrowa była bo .............
Kacpi oki ,zuch chłopak trzyma sie i odlicza dni do wyjazdu na wycieczke mają w piątek jada gdzies autokarem i tak przezywa jak nie wiem hi hi. Poza tym tez odlicza dni do tego większego wyjazdu do Antonina i Ostrowa bo tam ma kumpla z porodówki w końcu ;)
Nic idę poukładac sprawunki bo sporo dzis tego trzymajcie sie zajrze tu wieczorkiem ;)
QUNICK Mazdunia sie naprawi spoko,jeszcze troszke czasu jest.
MALGOSIA jak sie czujesz kobieto ty nasza na ostatnich nózkach? Jestes w dwupaku jeszcze?

Awatar użytkownika
myszka_g
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1554
Rejestracja: 16 maja 2007, 13:44

14 maja 2008, 14:39

MamciaKochana Ja tez mam drukarkę która może drukować zdjęcia tylko u nas jest strasznie drobi no i tusz kosztuje 40zł za jeden pojemniczek a mam 4 !!

lulu81, [*]

ellepati Wieczorem spróbuje coś zrobić i jak mi się uda to obrazu się pochwale.

qunickCo ta mazda wam za psikusy robi. Szczepionka : co się odwlecze to nie uciecze.

Idziemy jutro z mężem do kina wykorzystujemy troszkę to ze dziadek przyleciał na kilka dni. W końcu jakieś wyjście sam na sam. :ico_oczko:

[ Dodano: 2008-05-14, 14:43 ]
Czy te oczy moga kłamac ???
Obrazek

Z dziadziusiem
Obrazek

mlecze
Obrazek

odpoczynek
Obrazek

Awatar użytkownika
qunick
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1507
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:35

14 maja 2008, 14:59

Mazdowej epopei ciąg dalszY:
Jurek podłączył jakoś na krótko stcyjkę bo dokupić się nie da :( wogóle nie ma takiej opcji - chyba że w Japoniii. No i tam dużo elektroniki leci przez stacyjke - więc do lekarza jechaliśmy bez klimatyzacji - a zeby było zabawniej nie działały tez szyby - dzis dosc ciepło , hmmm.
Lekarka i powiedziała ze lepiej szczepienie odłozyc i ja poobserwowac. Nic nie zrobiłam z zaplanowanych zajec a teraz ide z dziewczynkami do sasiadów. A nerwa mam takiego! Ze nawet 3 banany mi nie pomogły :ico_zly:

Awatar użytkownika
Kajunia25
4000 - letni staruszek
Posty: 4709
Rejestracja: 09 mar 2007, 12:08

14 maja 2008, 15:40

Witajcie

lulu pomodlę się za Twoją księżniczkę kochaną (*) Obrazek

kelly oooo to my równolatki :ico_brawa_01: Obrazek

Małgorzatko co u Ciebie?? Jak samopoczucie??

Awatar użytkownika
katelajdka
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 923
Rejestracja: 08 mar 2007, 15:13

14 maja 2008, 16:44

Nie mogłam wczoraj wejść na tt, jak już miałam czas to nie dało sie wejść!! :ico_zly:
lulu pomodliłam się..
Qunick kobieto, świetna ta stronkka 100doła, czy jakoś tam to było!!! Sama ją zrobiłaś??? Fantastyczna!!!
Oby mazda była sprawna!!!!!!
Aga ale super że tak Ci sie fajowo ułożyło z pracą!! Dobrze że utarłaś nosa swojemu pracodawcy, jak Cię nie wynagradzał jak nalezy, to dobrze że odchodzisz!!!
Może masz racje, że coś na komary trzeba bedzie zabrać..???
myszka no wiesz??!!! Jak wogóle możesz mówić że któraś z nas może cię gorzej traktować z powodu nie do końca idealej figury?? Ja to się strasznie cieszę bo my sie poznamy osbiście dzień wcześniej niż z innymi dziewczynami, to zdążymy sie nagadać juz w piątek!!! :ico_brawa_01: Będzie super!! No i Dominisia i Bartuś sie bedą bawić!!
Tylko żeby Mela nie była zazdrosna, w końcu to moja synowa!!!
Ale sie cieszę juz na ten wyjazd!! JUPI!!!!
Tylko jedna rzecz jest niefajna, chciałam sie umówić na zrobienie włosków żeby mieć ładne na wyjazd i kiszka!! Niestety wszystko pozajmowane... Mogłabym się umówić w innym miejscu, ale nie chce bo mam sprawdzoną fryzjerkę od 3 lat i nie chce eksperymentować, a poza tym to już pod kątem wesela mojego szwagra też robię i wole nie ryzykować bo inna moz emi popalić włosy. JA mam strasznie cieniutkie i nieumiejętne zrobienie to kończy sie popalonymi włosami!! Takze jestem umówiona ale dopiero na 3 czerwca.... buuu
karolas hihihihihiihhi:)) Może uda sie nam spotkac w Ostrowie!! :ico_haha_01: :-D A ile to kilometrów od Antonina?? Ale jazda@!!!!!! Boże jak sie cieszę!!! Żeby tylko katarek szybko Melusi minął!!!! :ico_sorki:

[ Dodano: 2008-05-14, 16:52 ]
kelly ale miałaś super dzień kosmetyczny!!! Uwilbiam takie skumulowane zabiegi!!!! Na pewno wyglądasz ślicznie!!! Też bedę musiała skoczyć z dwa razy do solarium przed 7 czerwca, no chyba ze sie w Antoninie poopalamy!!
A póki co stosuję balsam z Dove ten brązujący, naprawde fajny!! Mam też do twarzy i super działa!!

Awatar użytkownika
Magdzinka
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1205
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:19

14 maja 2008, 18:41

Cześć Dziewczyny - kurczę nie wiem co u was bo nie mam czasu poczytać TT - a narazie mogę to robić tylko w pracy bo kompa w domu nie mamy na ok 3 tygodnie - popsuł się :ico_noniewiem: No a w pracy też ostatnio milion spraw na głowie, że dopiero teraz mam chwilkę, a za godzinkę do domu. Widzę , że PIĘKNE zdjęcia wklejacie :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: To i ja wkleję wam nasze fotki - może zdążę obrobić przez godzinkę, a jutro po południu nareszcie poczytam co pisałyście :ico_oczko:

mój kochany łobuziak
Obrazek

Joasia na koniu
Obrazek

jedziemy bryczką :)
Obrazek
Obrazek

nad jeziorem Skrzyneckim
Obrazek

a tu Asia w moim 30-letnim krzesełku :-D
Obrazek

zajadam tort z okazji urodzin prababci
Obrazek

z lalą
Obrazek
Obrazek

no i nareszcie złożyliśmy piaskownicę, którą Joasia dostała rok temu na chrzciny :ico_sorki:
Obrazek
Obrazek

pierwszy raz na rowerku
Obrazek
Obrazek
Obrazek

i zaległe zdjęcia ze zjeżdżalni
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
lulu81
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3150
Rejestracja: 09 mar 2007, 18:03

14 maja 2008, 20:46

Dziękuję dziewczyny :ico_sorki: to dla mnie ciężki dzień , kilka lat mineło a jest nadał ciężko, chyba do końca życia tak będzie :(

Myszka Magdzinka fajne fotki, jakie sliczniutkie Wasze dziewczynki

Awatar użytkownika
Dorota.M.
Ja wiem wszystko o forum
Ja wiem wszystko o forum
Posty: 651
Rejestracja: 12 mar 2007, 14:33

14 maja 2008, 22:34

cześć dziewczyny
Nie mogłam wczoraj wejść na TT, ciagle sie zawieszało czy Wam też się tak dzieje??
Dziś przysłali mi piaskownice, jest super zobaczcie
http://www.allegro.pl/item361364267_pia ... ucent.html
przedtem miałam podobną do Magdzinki jak ma na fotkach, ale miała błąd fabryczny i ją zwróciłam i teraz mam taką
Magdzinka super foteczki, Joasia jest bardzo śliczną dziewczynką, taka radosna i wogóle takie ma ładne oczka i buźke hehe
lulu kochana moja, dziś wieczorkiem pomodlę się za Twoją Gwiazdkę, pewnie teraz świeci tylko dla Ciebie.... [*]
myszka super foteczki, taka patrzę teraz moja córa też uwielbia mlecze - dmuchać, hehe tylko tak sobie poplamiła kamizelke i to nie chce zejść teraz...
Ale co miała radoche to miała....
dziewczyny w okolicy otwarł sie fajny sklepik a raczej to taki "szmateks" są tam wszystkie artykuły dla Dzieci ale używane no nowe też się zdarzają, ubranek dla Dzieci nie ma za dużo, bo właścicielka mówi że skupuje tylko te ładne i firmowe, bo po co jej inne gorsze, ma racje moim zdaneim, ciuszki ma bombowe ja kupiłam wczoraj Agatce 5 bluzeczek i dwie spódniczki i zapłaciłam za to 17 zł hehe a wszystko wyprane, piękne i jak nowe i firmowe, no nie mam aparatu żeby fotki zrobić ale uwierzcie i ona ma tam wszystko wózki, foteliki, zabawki, no wszystko.... acha i kupiłam podgrzewacz Philipsa za 25 zł (mój sie przepalił) jestem bardzo zadowolona :-)

Awatar użytkownika
lulu81
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3150
Rejestracja: 09 mar 2007, 18:03

14 maja 2008, 23:18

Dorotka ale fajne zakupki zrobiłaś i jak tanio :ico_brawa_01:
jak tam przygotowania do egzaminów, ?
ja jade w sobote, drugi raz w tym semestrze :ico_puknij: nie wiem jak to pozaliczam :ico_olaboga:

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość