edyta29
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Posty: 733
Rejestracja: 27 sty 2008, 21:11

15 maja 2008, 15:55

Witam was dziewczyny i puki nie zapomnę to Lulu zdięcia rewelacja i jak laska z ciebie
no a Filipek przystojniaj
Kurka ja też nie wiedziałam że Gabi to wcześniak
My w końcu zakupiliśmy spaceróke coneco twister jestem bardzo zadowolona dziś była pierwsza przejażdżka i nie mogę się tylko przyzwczaic do resorów :ico_haha_02:
Kasiek może mały nie je bo ciepło na dworze i poprosu nie chce się jeśc , a za pracę w kraju trzymam kciuki teraz troche w tej Polsce pod tym względem zrobiło się lepiej
Natasha super że będziesz miała mężlusia przysobie moje gratulację
Martuniu jak fajnie że masz córcie przy sobie i dobrze że trafiłaś na super osóbkę w postaci niani :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
Patka dla Kubusia :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: zobaczysz za niedlugo będzie gryzł jak strary :ico_oczko:

Awatar użytkownika
magda75
Wodzu
Wodzu
Posty: 14493
Rejestracja: 25 mar 2007, 23:26

15 maja 2008, 20:52

witajcie :ico_oczko:
nocka spoko :ico_sorki:

od rana mlyn przed komunia jest co robic :ico_olaboga: jestem wykonczona :ico_olaboga:
a i Gabi tez niezle mnie wymeczyla musialam za nia biegac bo bylysmy w parku :-D
maz maluje i musialam sie zmyc z domu :ico_szoking:

Patka :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: dla Kubusia zobaczysz bedzie gryzl :ico_oczko:

Lulu81 Gabi urodzila sie w 36 tc.

Awatar użytkownika
lulu81
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3150
Rejestracja: 09 mar 2007, 18:03

15 maja 2008, 21:15

magda75, witaj, och nie dziwie się tyle roboty masz
sorry, jeszcze się gubie w polskim języku i nie zrozumiałam mąż maluje obrazy oznacza? czy co? ale jestem :ico_puknij:
o ja też się urodziłam w 36tc.

Dziewczyny ale dzis się dowiedziałam że dwie moje przyrodnie siostry są w ciąży. Jedna urodziła chłopaszka w pazdierniku 2006r. i teraz jest w 4-5miesięcu. A druga która ma dopiero 19 lat, pierwszego tez synka urodzila w kwietniu 2007 i teraz w czerwcu urodzi drugiego. ale szybka jest :ico_haha_01:
to mój ojciec ma 5 wnuczków(bo jeszcze brat ma 2 synków) i teraz 2 w drodze, to wychodzi 7, haha a ma dopiero 48 lat. no i ani jednej wnusi,

ale nakreciłam chyba nic nie zrozumieliście :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
magda75
Wodzu
Wodzu
Posty: 14493
Rejestracja: 25 mar 2007, 23:26

15 maja 2008, 21:41

lulu81, moj maz maluje sciany bo odnawia przed komunia :-)

to rzeczywiscie twoj tatus ma sporo wnukow :ico_brawa_01:
A druga która ma dopiero 19 lat, pierwszego tez synka urodzila w kwietniu 2007 i teraz w czerwcu urodzi drugiego. ale szybka jest
to fakt nie mrnuje czasu ale moze i lepiej wychowa za jednym zamachem i bedzie miala spokoj a ja to musialam od nowa sie uczyc jak Gabi sie urodzila :ico_sorki:

Awatar użytkownika
lulu81
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3150
Rejestracja: 09 mar 2007, 18:03

15 maja 2008, 22:05

magda75, myślałam że mąż obrazy maluje, :ico_haha_01: :ico_haha_01: :ico_haha_01:
mój ojciec też czasu nie marnował, ma 6 dzieci w wieku od 28 do 4 lat, :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
kasiekk
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5516
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:56

16 maja 2008, 12:26

Witam!
Ale Was tu sporo wczoraj było,ja nie miałam siły zajrzeć.
Nocka ok,ostatnio nawet dłuzej spi bo tak do 7-8 :-D
Wczoraj od 12 do wieczora był u mojej siostry a my pojechaliśmy obejrzeć autko,niestety nie wiedzieliśmy o pewnych rzeczach wcześniej i nie kupiliśmy go.A trafi sie inne :-)

Lulu super zdjęcia :ico_brawa_01:
Martka dobrze że znalazłaś dobrą nianię i Maja w domku jest :ico_brawa_01:
Ogromne :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: dla Kubusia za gryzienia,teraz już będzie tylko coraz lepiej,zobaczysz Patka

Małż dzwonił w sprawie pracy i ma sie przypomnieć facetowi za jakieś półtora miesiąca bo bedzie wtedy ludzi potrzebował ,zobaczymy :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:
a tymczasem w niedziele ma jechac do Wiednia ze swojej obecnej firmy,fajnie bo niedaleko i napewno co 2 tyg bedzie w domku,jakby tak było to bedziemy mogli razem pójść na rajd malucha który jest 31 maja :ico_brawa_01: :ico_sorki:

pogoda cosik sie psuje,ale póki co ciepło jest i słońce choc nie takie jak w ostatnich dniach

potem trzeba wybrać sie na zakupy po jakieś sandałki dla Kacpra i małża,ja juz sobie kupiłam :-D zaraz małż przyjedzie z wypłatka :ico_haha_01: :ico_haha_01: :ico_haha_01:

[ Dodano: 2008-05-16, 12:31 ]
a co do jedzenia to nie je obiadów do tygodnia,wczoraj to juz w ogóle przeszedł sam siebie i cały dzień był o małej parówce i garstce makaronu :ico_olaboga:
zmobilizowałam sie w końcu i dzis zaniesiemy jego kupę do badania,bo od tamtej pory jak miał te lamblie nie robiłam mu badań kontrolnych,a powinnam juz zrobić ,wiec najwyższa pora
oby dobre były :ico_sorki:
przy okazji zrobie znowu na pasożyty za jednym zamachem

Awatar użytkownika
Iwo
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1150
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:11

16 maja 2008, 15:02

Kurcze napisałam posta rano i go wcięło :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek:
Ja się tak nie bawię :ico_nienie:

Awatar użytkownika
Paulina446
4000 - letni staruszek
Posty: 4065
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:42

17 maja 2008, 12:24

oj jakie tu pustki :ico_olaboga:

My jutro idziemy na 2 komunie do chrześniaczki męża i mojej bratanicy :ico_olaboga:
Kurcze założyłam sobie tipsy i nie umiem pisać na klawiaturze :ico_smiechbig:

mój Kacper ostatnimi czasy ciągle je a najlepiej to kotlety :-D i kanapki z szynką ciagle stoi pod lodówką i sie drze mama mniam mniam daj

Awatar użytkownika
kasiekk
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5516
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:56

19 maja 2008, 19:10

Ooo nareszcie jest tt :ico_brawa_01: jakaś przerwa techniczna była :ico_szoking: :ico_puknij: :ico_noniewiem: dobrze że już sie skończyła

a my chorzy :( dzis byłam ze sobą u lekarza,od zatok ponoć mam to wszystko,smaram,kaszle,wszystko mnie boli,mam zwolnienie
Kacper tez od soboty jakis niewyraźny był,rano dziś jeszcze jako taki a teraz to juz pozamiatany,leje mu ise z nosa,nos już go boli straszliwie od kataru,kaszle,jutro do lekarza pójdziemy
daje mu jakies syropki ale chyba to nie pomoże :( niestety

w nocy D pojechał do Austrii,a Kacper budził sie co chwilę i płakał,to kaszlał,to pić chciał,nos zapchany,teraz mu schodzi i tak do rana było :ico_olaboga:

Pogoda okropna pada i pada ,beznadzieja

[ Dodano: 2008-05-19, 19:11 ]
teraz bjkę ogląda,ledwo patrzy na oczy,zaraz kąpanko i położę go wcześniej,mało spał w dzień
jakis ciepły sie zrobił,chyba ma gorączke :ico_noniewiem:

[ Dodano: 2008-05-19, 19:23 ]
ide kąpkać pierdółkę
bede po filmie
może ktoś zajrzy tu jeszcze?

Awatar użytkownika
magda75
Wodzu
Wodzu
Posty: 14493
Rejestracja: 25 mar 2007, 23:26

19 maja 2008, 21:14

hej laseczki :ico_oczko:
no i po komuni moge odetchnac :ico_sorki:
pogoda byla w miare w sam raz :-)
objadlam sie za wszystkie czasy :ico_olaboga: niedobrze ale tyle bylo jedzenia jak na male weselicho :-D

kasiekk, zdroweczka :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big:

moje dzieci spia :-)

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości