Awatar użytkownika
osita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3480
Rejestracja: 08 mar 2007, 14:22

16 maja 2008, 13:44

poki co, anie goruja. milo mi :ico_oczko:

ania1980, a gdzie ty pracujesz??????? to znaczy, na jakim stanowisku :ico_oczko: A chcialabym miec druga dziewczynke, zeby dzieciaki spokojnie dzielily pokoj. i szafe :ico_oczko: i klopoty, zale, pierwsze milosci itp itd. miedzy dziewczynkami ponoc jest wieksza wiez, ja mam tylko brata i to 5 lat starszego i zdecydowanie nie bylo (i w zasadzie nie ma) miedzy nami komunikacji, nie mowiac juz o sekretach :ico_noniewiem:
też jakaś zmeczona jestem i idę się położyć
ja wieeeeecznie zmeczona jestem a Carmen nie da spac :ico_placzek: wczoraj juz po 11 wymieklam i powiedzialam jej, zeby robila co chce, ale ze ja ide spac. wlazla do mnie do lozka i mnie glaskala, dawala buziaki... slodkie (tum bardziej, ze nie jest z tych dzieci "calusnych") ale nie zasnelysmy az do 23:30 :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
ania1980
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1715
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:07

16 maja 2008, 14:53

poki co, anie goruja. milo mi :ico_oczko:
Hihi :ico_oczko: :ico_oczko: :ico_oczko:

Ale słodka Twoja córeczka z tym głaskaniem mamusi :-) . Co do zmęczenia to ja też wymiękam, Helenka jest bardzo absorubująca i padam po prostu, zwłaszcza teraz gdy mój mąż na szkoleniu. Ale na szczęście już niedługo :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: . A wiesz Aniu, ja np mam brata (młodszego o rok) i jest On moim prawdziwym Przyjacielem...choć nie zawsze tak było, tzn. w szkole podstawowej denerwował mnie ten mój mały "ogon" :ico_noniewiem: A pracuję na lotnisku wojskowym jako referent. Tak ogólnie to zajmuję się dokumentacją do samolotów F-16. Szczegółów za bardzo nie mogę podawać bo może to głupio zabrzmi, ale obowiązuje mnie tajemnica zawodowa ....

Dziewczyny, dużo postów nie było, a ja nie pamiętam co więcej napisałyście :ico_wstydzioch: Skleroza ciążowa czy co :ico_olaboga: Ups, a propos sklerozy, zaraz mi sie woda na ryż wygotuje :ico_olaboga:

[ Dodano: 2008-05-16, 14:56 ]
osita, widzę, że Twoja Carmen lada chwila będzie świętować trzecie urodzinki :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: Macie już dla Niej prezent?? Ciekawa jestem co można kupić 3-letniej dziewczynce żeby Ją uszczęśliwić??

Awatar użytkownika
osita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3480
Rejestracja: 08 mar 2007, 14:22

16 maja 2008, 17:58

Ciekawa jestem co można kupić 3-letniej dziewczynce żeby Ją uszczęśliwić??
samochod zdalnie sterowany albo garaz z resorakami :ico_haha_01: :ico_oczko: a tak na serio - probuje zainteresowac ja lalkami :ico_noniewiem: tak zeby zrobic "przysposobienie do zycia w rodzinie" :ico_haha_01: :ico_oczko: na razie ciezko idzie, no ale coz :ico_oczko: a mala dostanie na pewno jakies ciuchy (od cioci buciki), ja chce jej kupic tablice taka ze "znikopisem" bo uwielbia... no i glowe lalki do czesania :ico_oczko: a co jeszcze dostanie? moze wypad jakis albo cos, ihiihihiii. mam nadzieje zabrac ja ze soba w peelu do zoo, moze do cyrku??? ale to na imieniny :ico_oczko: no i podoba mi sie jeszcze taki namiot dzieciecy.. ojj, duze jest pole do popisu :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
ania1980
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1715
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:07

16 maja 2008, 18:07

Ciekawa jestem co można kupić 3-letniej dziewczynce żeby Ją uszczęśliwić??
samochod zdalnie sterowany albo garaz z resorakami :ico_haha_01: :ico_oczko: a tak na serio - probuje zainteresowac ja lalkami :ico_noniewiem: tak zeby zrobic "przysposobienie do zycia w rodzinie" :ico_haha_01: :ico_oczko: na razie ciezko idzie, no ale coz :ico_oczko: a mala dostanie na pewno jakies ciuchy (od cioci buciki), ja chce jej kupic tablice taka ze "znikopisem" bo uwielbia... no i glowe lalki do czesania :ico_oczko: a co jeszcze dostanie? moze wypad jakis albo cos, ihiihihiii. mam nadzieje zabrac ja ze soba w peelu do zoo, moze do cyrku??? ale to na imieniny :ico_oczko: no i podoba mi sie jeszcze taki namiot dzieciecy.. ojj, duze jest pole do popisu :ico_haha_01:
Widzisz, Helenka też nie przejawia zainteresowania lalkami - krzyczy na nie i je bije :ico_szoking: Za to narzędzia do majsterkowania i tego typu gadżety są the best! Na pierwsze urodzinki kupimy Jej chyba taki samochód w którym będzie jeździć albo konia na biegunach hihi.

Awatar użytkownika
osita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3480
Rejestracja: 08 mar 2007, 14:22

16 maja 2008, 18:18

Carmen na roczek dostala taki samochodzik - chodzik - fajna sprawa. no i mnostwo pluszakow... a to juz nie takie fajne :ico_oczko: zreszta, ma wiecej zabawek niz mieszkanie moze pomiescic, bo ma tez duzo kuzynow i co poniektore w spadku dostaje... a wyrzucic czy oddac nie mozna... echhhhhhhhhhhh :ico_noniewiem: a!!! i hitem przez naprawde dlugi czas byl stolik edukacyjny, do tej pory zreszta lubi. I taka ukladanka z drutow z ikei. super zabawka i sie nie nudzi :ico_szoking:

Awatar użytkownika
zirca
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1570
Rejestracja: 09 mar 2007, 18:59

17 maja 2008, 13:05

osita, u mnie było podobnie jak u ani. Mój 7 lat mlodszy brat jest moim bliskim przyjacielem i zawsze był ze mną mocno związany. Mam również 2 lata mlodsza siostre z która przyjaznie sie od urodzenia....a moze po prostu mam szczescie? życzę wam kochane zeby i wasze Bejbiki pokochały się nawzajem!!! :ico_oczko:

[ Dodano: 2008-05-17, 13:11 ]
ania1980, osita, to chyba nic złego że dziewczynki bawią się typowo meskimi zabawkami....czytałam że determinowanie dziecka płciowo może wręcz być zgubne dla jego psychiki-dziewczynka powinna bawic się samochodami, majsterkowac i uprawiac sporty, a chłopiec opiekować się lalkami i pomagać mamie w pieczeniu ciasta :ico_oczko: ja całe dzieciństwo bawiłam się prawie wyłącznie samochodami a w przedszkolnych zabawach zawsze byłam Robin Hood'em a nie drętwą księżniczka.... :-D i bynajmniej mi to nie zaszkodziło, wręcz ułatwiło komunikację z moim młodszym bratem którego wychowywałam i cała zgrają jego kumpli :-D

Awatar użytkownika
kasia1983
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2032
Rejestracja: 13 mar 2007, 10:20

20 maja 2008, 12:05

troche musze ponarzekać bo mój lekarz nie robi mi takiego usg żeby cały zarodek bylo widać tylko jakoś przybliża czy coś że nic nie widać
my też przechodziliśmy etap ząbkowania Łukaszek ma dwa ząbki i dwa juz się przebijaja do tego doszlo pzreziebienie wiec mialąm cieżkie dni ale na szczęście juz wszystko minęło
pozatym wszystko było by dobrze gdyby nie te ciągłe mdłości :-D

Awatar użytkownika
osita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3480
Rejestracja: 08 mar 2007, 14:22

20 maja 2008, 12:13

zirca, ja nie mam nic przeciwko samochodom u malej, dlatego ma ich cale mnostwo :-D a lalkami chce ja zainteresowac, ale typu baby born, zeby po prostu tak jakby do dzidzi sie przyzwyczaila :ico_oczko: moja mala to straszny brutal, hihihii. odnosnie rodzenstwa - mysle, ze jest inaczej jak dziewczynka jest starsza, a nie na odwrot. moj brat po prostu nie mial ze mna zadnego kontaktu, nie interesowalo go niemowle w domu, no chyba ze raczej denerwowalo - bo cicho trzeba bylo byc itp. Dziewczynki maja inne "instynkty" (uogolniajac) i mysle, ze jest o wiele wygodniej dla rodzicow jak maja najstarsza corke w domu, gorzej dla corki, bo "bawi sie" w nianke przymusowo :ico_oczko:
kasia1983, tak zeby dzidzi byl na calym ekranie robi sie podczas pierwszego usg, zeby zmierzyc dlugosc dzieciaczka we wczesnym stadium. pozniej juz nie bedzie tak fajnie :ico_haha_01: od ok 10-12 tc dzieciatko jest dosyc duze na ekran i sprawdza sie serducho, szyjke, dlugosc nozek i raczek itp. ale zdjecie twarzyczki tez jest piekne, nie???

Awatar użytkownika
Evik.kp
4000 - letni staruszek
Posty: 4003
Rejestracja: 11 lip 2007, 13:24

20 maja 2008, 21:51

Witam dziewczyny i zapisuję się do waszego wątku :-) Mam termin na 20 grudnia.
Chociaż niedawno byłam na takim wątku bo urodziłam w listopadzie ale miło mi będzie poznać nowe mamuśki :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
osita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3480
Rejestracja: 08 mar 2007, 14:22

20 maja 2008, 22:04

Evik.kp, witamy :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: jak narazie to wiekszosc z nas bedzie podwojnymi mamusiami :-D jak tam pierwsze 2 mce???

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot] i 1 gość