sabi_k77
Maniak forumowy
Maniak forumowy
Posty: 347
Rejestracja: 09 lut 2008, 13:15

19 maja 2008, 20:08

A Maja nadal drzemie...Chyba będę ją musiała wybudzić na kąpiel i na butlę,żeby mogła sobie znowu smacznie pospać do rana :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
iwona83
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6177
Rejestracja: 26 sie 2007, 15:10

19 maja 2008, 20:25

Czesc

w koncu forum dziala my wczoraj na komunii bylismy u mojej chrzesnicy Majeczka byla w miare grzeczna tylko pod wieczor nie umiala usnac i musielismy isc wcesniej choc wszyscy jeszcze siedzieli

od kilku dni majka w nocy nie je mleczka budzi sie ale daje jej soku lub herbatki i spi dalej tylko ze budzi sie o 6 rano

Wszystkiego Naj dla Gabriela :ico_prezent: :ico_buziaczki_big:

Awatar użytkownika
monia26
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 543
Rejestracja: 21 mar 2007, 14:47

19 maja 2008, 20:45

Hej Kochane.
Na poczatek wszystkie Was przepraszam za tak długą nieobecnosć :ico_sorki:
Niestety dosyć długo nie miałam internetu i nie mogłam z wami pisać,troszkę Was podczytywałąm ze słuzbowego laptopa mojego meża,ale niestety On ma rózne blokady i niemożna pisac na forach buuuuuuuuuuuu itp. :ico_olaboga:

U Nas wszystko w porządku,Igorek zdrowo rośnie i robi sie z Niego mały rojber hehe,na szczęście przesypia już całe noce,o 19 kąpiel i zaraz zasypia w łóżeczku,później kolejne jedzonko o 23 i do rana mam spokój.Od niedawna wprowadzailiśmy mu deserki i soczki,je ze smakiem,ale nie wiem jeszcze jak mu to wszystko podawać,czy jeden dzień marchewke,a na drugi dzień jabłuszko i ile razy dziennie hmmm,może mi doradzicie dziewczyny.Gdybym była z wami na forum ,to napewno bym wiedziała :-) ,a tak przez moja nieobecnosc będe Was niestety zawalać pytaniami :ico_wstydzioch: Teraz zaczyna się walka z zabkami,Igor wpycha wszystko do buzi,a najbardziej lubi swoje paluszki hihi,ale jest przesłodki ,fajnie codziennie na niego patrzec i widzieć jak sie rozwija :-)
Wasze pociechy są przesłodkie,a pomyśleć,że niedawno odliczałysmy miesiace do porodu,a te nasze łobuzy już takie duże :ico_szoking:
Zapomniałam dopisać,ze jesteśmy już po chcinach :-)
To kilka aktualnych fotek :ico_haha_02:
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

pozdrawiam Was serdecznie buziaczki :-)

Awatar użytkownika
Goonia
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 578
Rejestracja: 28 lip 2007, 09:47

19 maja 2008, 21:19

Hej! Ja tylko na chwilkę dziś:)
Sto lat dla Gabika :ico_brawa_01:
Monia fajnie że zajrzałaś. Śliczne fotki.
Miłej nocki! papa!

Awatar użytkownika
iwona83
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6177
Rejestracja: 26 sie 2007, 15:10

19 maja 2008, 21:34

Monia fajnie ze zajrzalas sliczne fotki

a co do deserkow to ja podaje roznie codziennie cos innego a nawet jeden dzien obiadek na drugi zupka a czasami tylko deserek i majka najbardziej lubi deserki a najbardziej jej nie odpowiada szpinak z ziemniakami

madziarka81
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3081
Rejestracja: 23 mar 2007, 17:10

19 maja 2008, 21:40

Czesc dziewczyny.

Zajrzałam sie zameldowac, za bardzo nie mam jak pisac.

Monia super fotki i fajnie ze sie odezwałas.

Marcia dzięki za płytki, juz przyszły.

Awatar użytkownika
monia26
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 543
Rejestracja: 21 mar 2007, 14:47

19 maja 2008, 21:47

Monia fajnie że zajrzałaś. Śliczne fotki
mam nadzieję,ze teraz będe częściej i mój synuś wybaczy to mamusi :ico_oczko:

a co do deserkow to ja podaje roznie codziennie cos innego a nawet jeden dzien obiadek na drugi zupka a czasami tylko deserek i majka najbardziej lubi deserki a najbardziej jej nie odpowiada szpinak z ziemniakami
Iwonko,a dużo dajesz Majeczce tego obiadku?Ja Igorkowi jutro chcę podac obiadek i nie wiem ile mogę za pierwszym razem i czy później normalnie mleczko tak jak zwylke czy to wtedy odpada juz jedno karmienie? :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
pinko
4000 - letni staruszek
Posty: 4937
Rejestracja: 28 lut 2008, 12:40

19 maja 2008, 21:54

W końcu TT działa :-)
U nas ostatnio coraz lepiej ze spaniem nocnym, Uleś robi tylko 1 pobudkę około 4:30 i potem śpimy do 8 :ico_szoking: :ico_brawa_01: Mam nadzieję, że tak już jej zostanie :ico_sorki:
Byłam dzisiaj u pediatry, bo Uli zrobiły się w buzi na wewnętrznej stronie policzków białe plamki. Okazało się, że to pleśniawki, mam je smarować witaminą C i pioktaniną :-( Na szczęście Ulci chyba za bardzo nie dokuczają, bo nie jest bardziej marudna niż zwykle.
W ogóle to moja kuzynka już jest 8 dni po terminie. Ma twardą długą szyjkę i zero skurczy, dzisiaj pojechała do szpitala do Trzebnicy ze skierowaniem i łaskawie ją przyjęli, bo coś z córeczki tętnem było nie tak...
Jej, to niedobrze, że maluszkowi tętno spada. To jest wskazaniem do cesarki, znaczy, że z dzidzią dzieje się coś niedobrego. U mnie było podobnie, szyjka długa, brak skurczy, a podczas wywoływania oksytocyną Uli spadało tętno. Jeśli nić się nie dzieje, nie ma akcji porodowej tyle czasu, to znaczy, że coś jest nie tak. Może maleństwo jest owinięte pępowiną... Lepiej żeby nie czekali, bo będzie tak jak u mnie. Jeśli tylko tętno będzie spadało, to jest to wskazanie do natychmiastowej cesarki, o czym dowiedziałam się jak już było po wszystkim.
Ja byłam dziś u lekarza,bo coś mi się z okiem stało,jakiś stan zapalny czy coś,oko przekrwione,lekko opuchnięte i łzawi,dostałam jakieś krople,jak nie będzie poprawy to do okulisty muszę iść :ico_noniewiem:
Współczuję, mam nadzieję, że kropelki pomogą.

My już po kąpieli, Ula nakarmiona i śpi. Jarek naprawia kompa mojej kuzynce, a ja mam w końcu czas dla siebie.
My na powietrzu debiutujemy jutro, bo jedziemy do moich rodziców.
Daj znać jak udał się chustowy debiucik....

Wszystkiego najlepszego dla solenizantów naszych malutkich :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big:

Coś Wam miałam jeszcze napisać, ale nie mogę sobie przypomnieć :ico_noniewiem: .

[ Dodano: 2008-05-19, 22:31 ]
Ach, już wiem... Goonia znów Twoje dobre rady nam pomogły. Uli powoli zaczyna schodzić atopowe zapalenie skóry, smaruję ją, tak jak pisałaś na przemian maścią witaminową i dermosanem i Jej skórka robi się coraz gładsza. Uczuliła ją chyba czekolada. Dziękuję bardzo.

sabi_k77
Maniak forumowy
Maniak forumowy
Posty: 347
Rejestracja: 09 lut 2008, 13:15

19 maja 2008, 22:39

Majeczka już słodko spi, wykąpana i z pełnym brzuszkiem :-) Ja chyba też już powinnam się położyc,ale może skorzystam z chwili dla siebie i pobuszuję jeszcze po necie :ico_oczko:

Awatar użytkownika
pinko
4000 - letni staruszek
Posty: 4937
Rejestracja: 28 lut 2008, 12:40

20 maja 2008, 08:37

cześć...
Uli się coś w nocy odwidziało i zrobiła mi w nocy dwie pobudki i od 7 nie śpimy. Pogoda zapowiada się ładna, świeci słonko, oby tak już zostało.

Monia śliczne zdjęcia, zaglądaj do nas częściej :-)

Zmykam na kawkę....

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość