Awatar użytkownika
adia26
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2398
Rejestracja: 18 mar 2008, 15:46

22 maja 2008, 13:06

wiola85, Tez mam nadzieje,ze to minie, czasem mam tak, ze najchetniej bym go zacalowala :ico_wstydzioch: ,i czuje jakas euforie,ze go mam i jestem w ciazy, by pozniej byc poprostu, wredna :ico_olaboga: , samej z soba trudno mi jest wytrzymac,wiec podziwiam go,ze daj rade :ico_sorki:

Awatar użytkownika
yoanna
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1178
Rejestracja: 14 kwie 2008, 17:07

22 maja 2008, 14:18

Mam takie pytanie - czy macie czasem dziwne klucie w podbrzuszu? Wczoraj wieczorem jak zmienialam pozycje lezac to mnie klulo, i teraz tak samo :/ siedze godzinami przed kompem uczac sie i piszac sprawozdania i jak tylko zmienie pozycje to tak jakby mi naciskalo na dolna czesc podbrzusza klujac :/ nie jest to bolace, ale takie dziwne i odrazu wyobrazam sobie ze sie myszka sie zaplatala i gdzies tam mi napiera :/ chociaz przeczytalam o jakims rozroscie wiezadel macicy czy cos w tym stylu ..

Awatar użytkownika
adia26
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2398
Rejestracja: 18 mar 2008, 15:46

23 maja 2008, 11:38

yoanna, witaj wydjae mi sie ,ze to odczucie jest normalne poprostu macica ci sie rozszerza ja tez tak czasem mam przez kilka dni potem to mija i nie jest to jakies dokuczliwe. Ja pracuje na stojaco i gdy po jakims czasie przypomni :ico_puknij: mi sie ze powinnam usiasc i odpoczac to zmiana pozycji tez daje mi sie we znaki i mam takie odczucie jak ty,po prostu trzeba robic przerwy a w twoim przypadku gdy siedzisz powinnas sie poruszac, ale jak naprawde sie nie pokoisz to idz z tym do gina. on rozwieje twoje watpliwosci i nie bedziesz sie tak zamartwiac, bo to najwazniejsze by mamsia byla :ico_haha_01: i nie miala glupich mysli w glowie :ico_nienie: .Pozdrowienia :ico_ciezarowka:

Awatar użytkownika
wiola85
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1892
Rejestracja: 19 mar 2008, 15:19

23 maja 2008, 17:45

yoanna ja tez czasami mam takie kłucia. Na przykład dzisiaj jak wracałam z pracy to mnie tak jakos cisło w dole brzucha nie trwało to długo ale sie przestraszyłam, teraz jest juz oki. Tak jak mówicie moze to byc spowodowane powiekszaniem sie macicy, ale popytam dokladnie lekarza, i ty tez tak zrob :-)

Awatar użytkownika
yoanna
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1178
Rejestracja: 14 kwie 2008, 17:07

23 maja 2008, 23:19

:)) juz sie nie martwie bo nie boli zupelnie, aczkolwiek do lekarza ide w nastepnym tygodniu to przy okazji zapytam. Staram sie miec jak najbardziej pozytywne mysli, ale zawsze moja wyobraznia nalezala do tych zbyt bujnych :/

nie ma co sie martwic na zapas, a dzieciaczek siee jeszcze nastresuje bo dwie sesje przed nim :/ wiec szkoda nerwow :)

Zmykamy spac ja i moj maluszek :)

Awatar użytkownika
adia26
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2398
Rejestracja: 18 mar 2008, 15:46

24 maja 2008, 12:49

Czesc ciezarowki witam was goraco, :-D gdzie sie pochowalyscie :ico_oczko: strasznie tu pusto,co tam u was slychac ?

Awatar użytkownika
zirca
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1570
Rejestracja: 09 mar 2007, 18:59

24 maja 2008, 14:13

adia26, to chyba skutki długiego weekendu :ico_oczko: ja jakoś zupełnie nie mam weny do pisania.... :ico_placzek:
yoanna, no to jak widzę nastawiasz się również na kampanię wrześniową :-D

Awatar użytkownika
mmarta81
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7911
Rejestracja: 20 mar 2008, 09:59

24 maja 2008, 18:46

:ico_brawa_01: witam :ico_brawa_01: ja juz w domku z moja Ksiezniczka w brzuszku :-D sprzatam piore i gotuje bo wiecie...maz byl 2 tyg sam w domu no to mam teraz co robic :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
wiola85
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1892
Rejestracja: 19 mar 2008, 15:19

25 maja 2008, 12:56

Czesc dziewczynki :-) mmarta81 witaj nowu wsrod nas :-D
Dzis niedziela a mnie len trapi od samego rana, nawet mi sie nie chce tyłka ruszyc z fotela :-) Pogoda w koncu troszke sie poprawiła, bo ten deszcz juz mnie wkurzał. Powiedzcie mi dziewczyny jak to jest z tym farbowaniem wlosów? Bo musze sobie zafarbowac na wesele, bo mam troszke odrosty, a podobno mowi sie ze jest to nie wskazane u kobiet w ciazy. Ale sa rozne opinie. Jak to wyglada z wami?

Awatar użytkownika
adia26
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2398
Rejestracja: 18 mar 2008, 15:46

25 maja 2008, 13:36

mmarta81, witam cie goraco jak sie udal pobyt w polsce? Tez mialam sie wybrac w czerwcu, ale sie nie udalo ceny biletow sa okropne :ico_olaboga: wiec do porodu nie zobacze mojej rodzinki :ico_placzek:
wiola85, slyszalam,ze to nie jest wskazane bo moze wyjsc inny kolor niz planowany ale to chyba przy rozjasnianiu.

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość